Surf Hawaiian Dream – hawajski sposób na czyste i pachnące pranie

 

Wakacje to czas małych i dużych podróży. Czas odkrywania świata i ciągłego pakowania, rozpakowywania,  a co za tym idzie - nieustannego prania. I choć wakacje to sama przyjemność, wielu z nas pranie kojarzy się raczej ze żmudnym obowiązkiem. Czy można poczuć wakacyjny klimat piorąc ubrania? Okazuje się, że tak. Dzięki nowej serii Surf Hawaiian Dream, w której zarówno proszek, żel, jak i kapsułki do prania zniewalają wprost tropikalnym zapachem. Takie pranie to czysta przyjemność!

Wybierając produkt do prania szukamy przede wszystkim skutecznego detergentu, który rozprawi się z plamami na ulubionych ubraniach. Szybka analiza zawartości szafy podpowiada nam, że na jednym produkcie nie możemy poprzestać, bo zdecydowanie w naszej szafie królują kolory – t-shirty we wszystkich barwach tęczy, do tego sukienki i spodnie w najmodniejszych odcieniach sezonu. Biel godnie reprezentują koszule i koszulki, które, jak twierdzą stylistki, są swoistym „must have” w każdej garderobie. I tak nasz półka  z detergentami zapełnia się środkami do prania białych i kolorowych tkanin, do tego płyn do płukania, żeby ubrania długo pachniały świeżością. Rodzi się zatem pytanie – czy przypadkiem nie da się podejść do kwestii prania nieco prościej? W końcu każdy kolejny proszek i płyn nie tylko zajmuje dodatkowe miejsce w szafce, ale  i pociąga za sobą konkretne wydatki. 

Surf Hawaiian Dream - nowy sposób na czyste i pachnące pranie
Z myślą o praniu prostym i przyjemnym powstały nowe produkty Surf Hawaiian Dream. To pierwsze detergenty Surf, które możesz z powodzeniem stosować zarówno do prania białych, jak i kolorowych tkanin. Wystarczy, że posortujesz pranie jak zwykle i zarówno do białych jak i barwnych tkanin użyjesz tego samego preparatu. Koniec z kupowaniem dodatkowych środków! Ponadto proszek, kapsułki i żel nie tylko zapewnią nieskazitelną czystość pranym tkaninom, ale również otulą je niezwykłym, tropikalnym zapachem, który zapewni im długotrwałą świeżość. Wszystko za sprawą zmysłowej kompozycji zapachowej, w której wyczujemy akordy soczystego melona oraz czerwonych owoców.  Z nowym Surf Hawaiian Dream pranie to czysta przyjemność!             

  • PROSZEK DO PRANIA SURF HAWAIIAN DREAM
    Proszek do prania Surf Hawaiian Dream to produkt uniwersalny, który można stosować zarówno do białych, jak i kolorowych ubrań. Zapewnia im idealną czystość i sprawia, że są miękkie w dotyku. Dodatkowo proszek do prania Surf Hawaiian Dream pozostawia przyjemny, owocowy zapach, który długo utrzymuje się na tkaninach. Proszek jest przy tym bardzo wydajny w użyciu.
Pojemność i rekomendowana cena promocyjna: 1.3kg (20 prań) – 12,99 zł, 2.6kg (40 prań) – 18,99 zł , 3.9kg (60 prań) – 23,99 zł, 4.55kg (70 prań) – 28,29 zł   
  • ŻEL PIORĄCY SURF HAWAIIAN DREAM
    Żel piorący Surf Hawaiian Dream do prania białych i kolorowych tkanin zapewnia im świeżość i wyjątkowy zapach owoców. Aby aromatyczne nuty jak najdłużej utrzymywały się na tkaninach,  ulotny zapach zamknięto  w specjalnych mikrokapsułkach. Mikrokapsułki te pękają i uwalniają zapach  w trakcie pocierania tkaniny podczas prania. Żel do prania jest przy tym wydajniejszy od dostępnych na rynku płynów do prania - do pralki wystarczy bowiem wlać tylko jedną nakrętkę. Jest to możliwe, ponieważ żel jest bardziej skoncentrowany i dlatego 1 litr żelu wystarczy aż na 20 prań, a 3 litry żelu aż na 60 prań. 
Pojemność i rekomendowana cena promocyjna: 1L (20 prań) – 14,69 zł, 2L (40 prań) – 20,99 zł , 3L (60 prań) – 29,29 zł  
  • KAPSUŁKI DO PRANIA  SURF HAWAIIAN DREAM
    Polki cenią sobie wygodę i nowoczesne rozwiązania. Dlatego tak bardzo polubiły kapsułki do prania. Do tych praktycznych w użyciu produktów dołączają teraz kapsułki Surf Hawaiian Dream. Idealnie nadają się do prania białych i kolorowych ubrań. Wystarczy włożyć jedną kapsułkę do pralki, aby ubrania zachwycały świeżością i owocowym zapachem, który długo utrzymuje się na tkaninach. 
Pojemność i rekomendowana cena promocyjna: 14 prań – 14, 69 zł, 30 prań – 20,99 zł, 42 prania – 29,29 zł
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Niezbędnik narciarza

Wybierasz się na narty? To świetnie – spędzisz aktywnie kilka dni, zrelaksujesz się, naładujesz baterie. Do takiego wyjazdu musisz się dobrze przygotować. ...

Gotowa na sylwestra

Za chwilę powitamy nowy, 2020 rok! Jeszcze czas, choć coraz go mniej. Spokojnie, zdążysz! Dzięki kilku prostym zabiegom pielęgnacyjnym w sylwestrową noc poczujesz ...

Czarny bez i cynk - bezcenne dla zdrowia twojej rodziny

Czarny bez to jedna z najstarszych roślin leczniczych. Od wieków kwiaty i owoce czarnego bzu wykorzystuje się przy przeziębieniach, gorączce, zapaleniu krtani i ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja