Suche szampony Girlz Only już w Polsce!

Jeden z najbardziej innowacyjnych produktów w dziedzinie pielęgnacji włosów Girlz Only - suche szampony do włosów - właśnie pojawiły się na polskim rynku. To hit, który nie pozostawia osadu, dzięki czemu włosy są jeszcze bardziej miękkie i gładkie, bez obciążania. Łatwo się rozczesują i wyglądają jeszcze lepiej niż do tej pory!  

Linia Girlz Only składa się z 6 produktów! 

 1. PARTY NIGHTS - świeży, owocowy zapach sprawdzi się podczas przygotowań do imprezy.
  Cena rekomendowana 10,99 pln.

 2. DAWN TIL DUSK - odświeżający, cytrusowy zapach to idealny wybór dla osób aktywnych!
  Cena rekomendowana 10,99 pln.                     

 3. HAZY DAYS - delikatny, kwiatowy zapach dla osób, które lubią odpoczynek!
  Cena rekomendowana 10,99 pln.                       

 4. FOR LIGHT&BLONDE HAIR - o delikatnej formule koloryzującej idealny dla osób, które mają włosy koloru blond. Dzięki swojej formule pozwala ukryć odrosty oraz dodaje głębi naturalnym kolorom. Dzięki temu włosy są jeszcze bardziej lśniące. Dostosowany do włosów jasnych i blond.
  Cena rekomendowana 12,99 pln.                       

 5. FOR  DARK&DEEP BROWN HAIR - o delikatnej formule koloryzującej idealny dla osób, które mają włosy koloru brąz. Dzięki swojej formule pozwala ukryć odrosty oraz dodaje głębi naturalnym kolorom. Dzięki temu włosy są jeszcze bardziej lśniące. Dostosowany do włosów brązowych i ciemnych.
  Cena rekomendowana 12,99 pln.                     

 6. XXL VOLUME PLUS - o właściwościach zwiększający objętość. Oprócz właściwości suchego szamponu dodaje również objętości i sprężystości nawet najbardziej płaskim włosom aż do rozmiaru XXL.
  Cena rekomendowana 12,99 pln.                       
Suche szampony to bardzo prężnie rozwijający się rynek na całym świecie, który wybiera tradycyjne rozwiązania w pielęgnacji włosów. Stosowanie Girlz Only wydłuża odstępy między myciami, absorbuje zbędne serum, podnosi płaskie korzenie włosowe, zwiększa objętość, chroni kolor włosów farbowanych oraz odświeża i nadaje przyjemny zapach. To idealny wybór dla osób, które cenią sobie komfort i dobry wygląd.
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Nie bój się retinolu!

O jego zaletach możemy opowiadać bez końca! Stosowany w kosmetykach potrafi przynosić znakomite efekty! Jednak do kuracji z retinolem należy się właściwie ...

Kosmetyczna wyprawka – niezbędnik dla mamy i dziecka

Oczekując przyjścia na świat pierwszego dziecka większość przyszłych mam czyta różnego rodzaju poradnikii artykuły zawierające listy niezbędnych produktów ...

Wyjazd z małym dzieckiem w góry

Wybierasz się z dzieckiem na narty? Nie zapomnij o zabraniu odpowiednich preparatów do pielęgnacji. Te przygotowane specjalnie na niskie temperatury, w górach ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja