Styled by Jessica Mercedes ponownie w Top Secret

Jessica, uznawana za jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich blogerek  po raz drugi promuje wybrane ubrania i dodatki  Top Secret.

W ramach projektu Jessica starannie wybrała, odpowiadające jej stylowi,  produkty z kolekcji Top Secret. Oznaczone  styled by Jessica Mercedes, są dostępne zarówno w sklepach Top Secret jak i online. Sukcesywnie pojawią się jeszcze w dwóch  odsłonach tegorocznej jesiennej współpracy.

Linia wpisuje się w światowe trendy. Jej pierwsza część, głównie dzianinowa, inspirowana jest naturą i utrzymana w spójnej, spokojnej i jasnej kolorystyce. Kolekcja złożona jest  przede wszystkim z oversizowych  otulających ciepłych  swetrów.  Uzupełnieniem są elementy klasyki ( krata, płaszcze ), modnego boho ( lekkie sukienki z nadrukami w kwitowy wzór, printowane spódniczki).

Zdjęcia z klimatycznej  sesji promują tę nowoczesna, a jednocześnie bardzo romantyczną kolekcję, bardzo w stylu blogerki.

Kontynuacja  współpracy Top Secret z jedną z najbardziej znanych polskich blogerek - Jessicą Mercedes nastąpi w kolejnych kilku tygodniach.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Antybakteryjne żele do rąk - dlaczego są takie skuteczne

Dbaj o higieniczną czystość dłoni. Zawsze miej przy sobie żel antybakteryjny. Kupując produkt pamiętaj o czytaniu etykiety. Czym się kierować przy zakupie, co ...

Wyglądaj jak milion dolarów! Czyli beauty-porady dla ...

Nowy rok dał nam nowe szanse, wiele z nas chciało zacząć go jak najlepiej. To doskonały moment na realizację postanowień! Przyznajcie same – od jakiego czasu ...

Smog niszczy Twoją skórę! Zobacz jaką pielęgnację ...

Ogromnym problemem współczesnego świata jest zanieczyszczenie środowiska, a o jego skutkach można byłoby pisać w nieskończoność… Smog jest szkodliwy dla ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja