Styled by Jessica Mercedes ponownie w Top Secret

Jessica, uznawana za jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich blogerek  po raz drugi promuje wybrane ubrania i dodatki  Top Secret.

W ramach projektu Jessica starannie wybrała, odpowiadające jej stylowi,  produkty z kolekcji Top Secret. Oznaczone  styled by Jessica Mercedes, są dostępne zarówno w sklepach Top Secret jak i online. Sukcesywnie pojawią się jeszcze w dwóch  odsłonach tegorocznej jesiennej współpracy.

Linia wpisuje się w światowe trendy. Jej pierwsza część, głównie dzianinowa, inspirowana jest naturą i utrzymana w spójnej, spokojnej i jasnej kolorystyce. Kolekcja złożona jest  przede wszystkim z oversizowych  otulających ciepłych  swetrów.  Uzupełnieniem są elementy klasyki ( krata, płaszcze ), modnego boho ( lekkie sukienki z nadrukami w kwitowy wzór, printowane spódniczki).

Zdjęcia z klimatycznej  sesji promują tę nowoczesna, a jednocześnie bardzo romantyczną kolekcję, bardzo w stylu blogerki.

Kontynuacja  współpracy Top Secret z jedną z najbardziej znanych polskich blogerek - Jessicą Mercedes nastąpi w kolejnych kilku tygodniach.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Gotowa na sylwestra

Za chwilę powitamy nowy, 2020 rok! Jeszcze czas, choć coraz go mniej. Spokojnie, zdążysz! Dzięki kilku prostym zabiegom pielęgnacyjnym w sylwestrową noc poczujesz ...

Czarny bez i cynk - bezcenne dla zdrowia twojej rodziny

Czarny bez to jedna z najstarszych roślin leczniczych. Od wieków kwiaty i owoce czarnego bzu wykorzystuje się przy przeziębieniach, gorączce, zapaleniu krtani i ...

5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja