Siła zmian

Po wiosennych metamorfozach, lato witamy z nową energią i chęcią działania. Podobnie odmienione są od teraz płyny do mycia naczyń Pur – z silniejszymi formułami oraz nowymi opakowaniami.

Najskuteczniejsze zmiany to te, które przeprowadzone są nie tylko na zewnątrz, ale również od wewnątrz. Dlatego linia płynów do mycia naczyń Pur przeszła metamorfozę – zmieniła formułę Pur Balsam, oraz opakowania wszystkich wariantów na przezroczyste.

 • Pur 3xAction
Formuła Pur 3xAction zapewnia perfekcyjne połączenie siły w usuwaniu tłuszczu, gęstej formuły żelu oraz obfitej piany. Wszystkie te elementy sprawiają, że naczynia oraz sztućce pozostają czyste i lśniące. Pur 3xAction dostępny jest w trzech aromatycznych wariantach – Cytrynowym, Jabłkowym oraz Ziołowym. Kropla każdego z nich pomaga walczyć z trudnymi zabrudzeniami na naczyniach, pozostawiając je perfekcyjnie czyste.
 • Pur Balsam
Pur Balsam, dzięki zmienionej formule pozwala teraz jeszcze skuteczniej myć naczynia. Przebadana dermatologicznie formuła dba również o dłonie i paznokcie w czasie zmywania i jest neutralna dla pH skóry. Pur Balsam jest dostepny w trzech różnych wariantach – Rumiankowym, Z Aloesem oraz Dłonie i Paznokcie z dodatkiem wapnia.
 • Pur Pure & Natural
Linia płynów do mycia naczyń Pur Pure & Natural z naturalnymi olejkami eterycznymi zapewni nie tylko pomoc w usuwaniu tłuszczu, ale również piękny zapach. Pur Pure & Natural dostępny jest w trzech, inspirowanych naturą wariantach – Magnolia, Zielona herbata i Jaśmin oraz nowym Kwiat Pomarańczy i Cytryny, który nawiązuje do naturalnych właściwości czyszczących kwiatów pomarańczy oraz cytryny.

Rekomendowana cena detaliczna:

 • Pur 3xAction oraz Pur Balsam
  - poj. 450ml - ok. 3,5 zł brutto
  - poj. 900ml - ok. 6zł brutto
  - poj. 1350ml- ok. 8zł brutto
 • Pur Pure & Natural
  - poj. 750ml - ok. 6zł brutto

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Tego lata zwróć szczególną uwagę na dermoochronę

Twoja skóra jest blada i zmęczona? Nic dziwnego. Długotrwałe przebywanie w pomieszczeniach daje się we znaki. Postaw na specjalistyczną dermoochronę i korzystaj z ...

Co sprawia, że zarówno natura, jak i nasza cera wygląda ...

Majówka kojarzy nam się z odpoczynkiem i wyjazdami. W tym roku niestety musimy spędzić ją nieco inaczej. Chcąc zapewnić sobie chociaż namiastkę natury i ...

Profilaktyka w czasach koronawirusa

Najskuteczniejszy wróg wirusów i bakterii to tradycyjne mydło. Gdy akurat nie masz go pod ręka, sięgnij po spray antybakteryjny. Najlepiej noś go zawsze przy ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja