Serum piękności

Rewolucyjna formuła Serum Piękności – nowego produktu Académie Scientifique de Beauté –dostarcza skórze wszystkich niezbędnych składników odżywczych przed 365 dni w roku.

Zawarte w Serum ukierunkowane nośniki przenoszą do głębszych warstw skóry składniki innych produktów anty-age Académie. Dzień po dniu, jakość skóry poprawia się. Jest ona wyraźnie zregenerowana, wygląda piękniej i odzyskuje blask młodości.

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • 2 ukierunkowane składniki aktywne Zwiększają skuteczność innych składników aktywnych zawartych w produktach na twarz Académie.
  • 7 witamin Witaminy B5, B7, B3, A, C, E oraz F posiadają właściwości nawilżające, rewitalizujące, restrukturyzujące i ochronne.
  • 7 minerałów Miedź, cynk, magnez, potas, sód, mangan, wapń posiadają właściwości antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe.
  • 18 aminokwasów 8 niezbędnych aminokwasów (metionina, izoleucyna, fenyloalanina, treonina, lizyna, leucyna, tryptofan i walina); 2 prawie niezbędne aminokwasy (arginina oraz histydyna); 8 aminokwasów niezbędnych, gdy brakuje ich w skórze, a które mają właściwości regeneracyjne (alanina, kwas asparaginowy, cysteiny i glutaminy).

SPOSÓB UŻYCIA: Rano i wieczorem nakładać na twarz, szyję i dekolt pod zwykle stosowany produkt Académie dla uzyskania najlepszych efektów.

Pojemność: 30 ml
Cena: 470 zł
dostępność: Instytuty kosmetyczne i SPA.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

Pielęgnacja zaczyna się od kąpieli

Pierwszą czynnością pielęgnacyjną w naszym życiu jest kąpiel. Począwszy od tej, pełnej symboliki, oczyszczającej, tuż po narodzinach, aż po codzienny rytuał ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja