Rozpocznijmy lato bez irytacji

Każdy lubi spędzać czas na świeżym powietrzu na swój sposób. Jedni wybiorą aktywne formy rekreacji, inni rodzinny piknik albo spokojne i beztroskie leniuchowanie z przyjaciółmi. Jednak niezależnie od wyboru, co roku powraca ten sam problem – irytujące owady, które potrafią zepsuć każdy pobyt na świeżym powietrzu. Produkty marki OFF!®, w zależności od potrzeb i warunków, skutecznie ochronią przed dokuczliwymi komarami, kleszczami i innymi owadami latającymi, przez cały letni sezon. Różnorodność produktów marki OFF!® spełni oczekiwania każdego członka rodziny, począwszy od tych o delikatnej skórze, aż do tych aktywnych, którzy wymagają bardziej intensywnej ochrony.

Zróżnicowana gama produktów OFF!® to skuteczna ochrona przed owadami dla osób o różnych potrzebach. Stężenie substancji aktywnej w preparatach jest różne, dzięki, czemu produkty różnią się długością ochrony oraz tym, przeciw jakim owadom działają. Na wieczorny spacer po parku wskazany będzie najpopularniejszy produkt OFF!® o standardowym czasie działania, natomiast na kilkugodzinną wycieczkę rowerową lub zabawę przy ognisku należy wybrać preparat, który będzie ochraniał znacznie dłużej, np. z gamy MAX, Protection Plus lub Tropical. Ważne jest także to, przed jakimi owadami produkt ma chronić. Przed wyprawą do lasu, na łąkę lub na tereny o dużym natężeniu występowania owadów, warto użyć preparatu o szerokim spektrum ochrony przed różnymi owadami, nie tylko komarami. W lasach szczególnie ważna jest ochrona przed kleszczami przenoszącymi groźne choroby. Wybierając się na wycieczkę w dalekie, egzotyczne miejsca trzeba pamiętać o ochronie, również przed komarami tropikalnymi.

Produkty OFF!® dają dużą wygodę użytkowania. Atomizery oraz standardowe aerozole zapewnią szybką i łatwą aplikację; przeznaczone są do równomiernego nanoszenia zarówno na skórę jak i ubranie. Często cienka warstwa materiału nie stanowi dla owada przeszkody, zatem nawet, gdy rękawy i nogawki zakrywają wszystkie części ciała, można zabezpieczyć się podwójnie. Aerozole suche, z zawartością mączki kukurydzianej, to bardzo komfortowa forma aplikacji na skórę – są szybkie i łatwe w zastosowaniu, a skóra pozostaje sucha i nieklejąca się.

Preparaty w żelu zapewnią łatwą i szybką aplikację; OFF!® FAMILY CARE Junior dodatkowo posiada właściwości pielęgnacyjne i może być stosowany u osób z delikatną skórą oraz alergików. Żel OFF!® AKUT po ukąszeniu do miejscowej aplikacji, łagodzi nieprzyjemne skutki i pielęgnuje skórę.

 • OFF!® Aerozol
  Preparat w formie aerozolu, o przyjemnym zapachu, stanowi podstawową ochronę. Tworzy aktywną barierę przeciwko owadom, chroniąc przed komarami i kleszczami do 4 godzin oraz przed meszkami do 6 godzin.
 • OFF!® Atomizer
  Produkt polecany do standardowej ochrony przed komarami (do 2 godzin) i kleszczami (do godziny). Zawiera aloes, który dodatkowo pielęgnuje i nawilża skórę. Ma przyjemny zapach, nie jest tłusty i nie lepi się.
 • OFF!® MAX
  Aerozol Repelent w formie aerozolu, tworzący aktywną barierę przeciw owadom. Ma przyjemny zapach i można go stosować bezpośrednio na skórę lub ubranie. Dzięki większemu stężeniu substancji aktywnej, zapewnia skuteczną ochronę przed komarami do 6 godzin, przed kleszczami do 4 godzin oraz innymi owadami latającymi.
 • OFF!® PROTECTION PLUS
  Atomizer i aerozol Produkt gwarantuje kompleksową ochronę przed najbardziej uciążliwymi owadami: komarami, kleszczami i muchami do 8 godzin. Występuje w dwóch wariantach: płynu z atomizerem, który pozwala na szybką, łatwą i miejscową aplikację produktu oraz suchego aerozolu z zawartością mączki kukurydzianej. Nie tworzy tłustej powłoki na ciele, pozostawia skórę suchą i nie lepi się.
 • OFF!® TROPICAL
  Atomizer i aerozol Środek polecany dla osób aktywnych, spędzających dużo czasu na świeżym powietrzu, szczególnie przyciągających owady. Osoby energiczne i aktywne, a także turyści przebywający w dalekich podróżach do ciepłych krajów, są częściej narażeni na ukąszenia komarów, dlatego powinni zadbać o odpowiednio wysoką ochronę. Bardzo silne działanie OFF!® Tropical skutecznie odstrasza komary, nawet tropikalne oraz kleszcze do 8 godzin. Dostępny w dwóch formatach, płynu z atomizerem i suchego aerozolu.
 • OFF!® FAMILY CARE
  Junior żel Produkt przeznaczony dla osób o delikatnej skórze. Tworzy aktywną powłokę chroniącą przed ukąszeniami komarów do 4 godzin. Forma żelu pozwala na łatwą aplikację, a jego delikatna formuła nie zawiera substancji zapachowych, konserwantów i barwników. Środek przetestowany dermatologicznie, jest odpowiedni dla dzieci powyżej 2 roku życia.
 • OFF!® AKUT
  Produkt łagodzący bolesne skutki ukąszeń i użądleń owadów, a także poparzeń pokrzywą. Zawiera rumianek i aloes, które pielęgnują skórę. Forma żelu pozwala na równomierne rozprowadzenie produktu oraz nadaje skórze uczucie przyjemnego chłodu. Preparat w formie żelu może być stosowany także u dzieci.
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pięć sposobów na skórę naczynkową

Skóra naczynkowa to problem wielu kobiet. Na ich powstanie wpływa wiele czynników – estrogeny, menopauza, fototyp skóry i inne, ale niezależnie od powodu ich ...

Jak poprawić kondycję skóry?

Jeśli usilnie staramy się zapobiec przebarwieniom, nawrotom zmian trądzikowych czy wreszcie pojawianiu się zmarszczek, polegając jedynie na podstawowej pielęgnacji ...

Pierwszy raz w gabinecie? Czas na mezoterapię!

Jeszcze kilkanaście lat temu medycyna estetyczna kojarzona była z możliwościami zarezerwowanymi dla ludzi bogatszych. Dziś jej osiągnięcia znajdują się w ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja