Profesjonalna pielęgnacja włosów w domowych warunkach

Romantic Professional, marka profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów, wprowadza nowe linie i rozszerza sieć dystrybucji, dzięki czemu będzie dostępna dla szerszego grona klientów detalicznych.

Romantic Professional to marka kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów stworzona w 1985 roku w Szwecji. Na polskim rynku kosmetyków profesjonalnych marka istnieje od 1989 roku. Znana jest również klientom detalicznym. Oferta Romantic obejmuje szampony, balsamy, maski do włosów oraz lakiery i piankę. Kosmetyki Romantic bazujące na sprawdzonych recepturach i doświadczeniu fryzjerskim są idealnym rozwiązaniem dla salonów, jak i użytkownika domowego, który oczekuje profesjonalnej pielęgnacji włosów, ceni funkcjonalność oraz ekonomiczne rozwiązania. Pierwszą nową serią Romantic są preparaty regenerujące.

Linia REGENERUJĄCA Romantic Professional z marokańskim olejem arganowym

Linia przeznaczona do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Zawiera wygładzające włosy proteiny jedwabiu oraz organiczny olej arganowy z certyfikatem ECOCERT, znany z właściwości głęboko odżywiających, regenerujących oraz intensywnie nawilżających.

Linia Regenerująca to szampon, balsam, maska do włosów w praktycznych i ekonomicznych opakowaniach o dużych pojemnościach. Butelki posiadają wygodną w użyciu pompkę, natomiast opakowanie maski zabezpieczone jest plastikową membraną, która zapewnia szczelne zamknięcie.

  • Szampon REGENERUJĄCY Romantic Professional

Szampon Regenerujący polecany do włosów suchych i zniszczonych. W jego recepturze wykorzystano właściwości wygładzające protein jedwabiu oraz marokański BIO olej arganowy, znany z właściwości odżywiających, regenerujących oraz intensywnie nawilżających. Szampon łagodnie myje włosy pozostawiając je miękkie i gładkie.
Pojemność - 950 ml Cena detaliczna – 12,50 zł

  • Balsam REGENERUJĄCY Romantic Professional

Balsam Regenerujący przeznaczony dla włosów suchych i zniszczonych. Zawiera wygładzające proteiny jedwabiu oraz marokański BIO olej arganowy, o właściwościach intensywnie nawilżających, odżywiających oraz regenerujących. Balsam wygładza włosy i ułatwia ich rozczesywanie.
Pojemność - 950 ml Cena detaliczna – 12,50 zł

  • Maska REGENERUJĄCA Romantic Professional

Maska Regenerująca polecana do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. W składzie maski zastosowano proteiny jedwabiu o właściwościach wygładzających oraz marokański BIO olej arganowy, znany z działania głęboko odżywiającego, regenerującego komórki oraz intensywnie nawilżającego. Maska nawilża włosy i ułatwia ich rozczesywanie.
Pojemność – 500 ml Cena detaliczna – 12,50 zł

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pierwszy raz w gabinecie? Czas na mezoterapię!

Jeszcze kilkanaście lat temu medycyna estetyczna kojarzona była z możliwościami zarezerwowanymi dla ludzi bogatszych. Dziś jej osiągnięcia znajdują się w ...

Atopowe zapalenie skóry – te fakty musisz znać!

Atopowe zapalenie skóry to jedna z najczęściej rozpoznawalnych chorób skóry, mimo to wciąż powszechnie funkcjonuje wiele mitów, które należy obalić. Jedno ...

Nie bój się retinolu!

O jego zaletach możemy opowiadać bez końca! Stosowany w kosmetykach potrafi przynosić znakomite efekty! Jednak do kuracji z retinolem należy się właściwie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja