Pomoc w trudnej sprawie - Novaclear

Trądzik to najczęstsze schorzenie skóry, które rozwija się u osób w wieku młodzieńczym (12-18 lat) i trwa zazwyczaj do 25 roku życia. Potrafi jednak utrzymywać się nawet po 35 roku życia skutecznie uprzykrzając życie. Brzydkie wykwity szpecą przede wszystkim twarz, plecy, dekolt i ramiona, powodując ogromny dyskomfort psychiczny.

Rozwiązaniem problemu jest … NovaClear – kompleksowa pielęgnacja cery tłustej, trądzikowej, która:

  • reguluje wydzielanie sebum
  • złuszcza naskórek odblokowując pory
  • działa przeciwzapalnie
  • chroni skórę przed nowymi wypryskami

Aby zwiększyć skuteczność działania preparatów NovaClear substancje aktywne zostały zamknięte w mikronośnikach QuSome® , które docierając do głębszych warstw skóry uwalniają substancje aktywne zwalczając trądzik w obszarach, gdzie zaczyna się stan zapalny. Dzięki nowoczesnej technologii pozbywamy się trądziku nie tylko z powierzchni skóry, ale także z jej głębszych warstw.

Zaletą stosowania produktów NovaClear jest:

  • kompleksowa pielęgnacja! Krótka seria kosmetyków (4 produkty) zawiera dużą ilość różnorodnych składników aktywnych (11), działa na wszystkie przyczyny powstawania trądziku i pozwala skutecznie z nim walczyć.
  • mikronośniki QuSome®! Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, z NovaClear pozbywasz się trądziku nie tylko z powierzchni skóry, ale także z jej głębszych warstw.
  • Inflacin®! Niesteroidowa substancja przeciwzapalna łagodzi zaczerwienienia, podrażnienia oraz zmiany zapalne na skórze, zwiększając skuteczność preparatu.

W skład podstawowego programu NovaClear walki z trądzikiem wchodzą:

  • płyn do mycia twarzy, zalecany jest do codziennej pielęgnacji skóry tłustej, ze skłonnością do zmian trądzikowych. Działa przeciwzapalnie i antyseptycznie.
  • maseczka do twarzy, zawierająca mikronośniki QuSome®, zalecana jest do codziennej pielęgnacji skóry tłustej, ze skłonnością do zmian trądzikowych. Reguluje wydzielanie sebum, oczyszcza skórę, działa przeciwzapalnie.
  • krem do twarzy, zawierający mikronośniki QuSome®, zalecany jest do codziennej pielęgnacji skóry tłustej, ze skłonnością do zmian trądzikowych. Złuszcza obumarły naskórek, odblokowuje pory, nawilża, działa przeciwzapalnie.
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Antybakteryjne żele do rąk - dlaczego są takie skuteczne

Dbaj o higieniczną czystość dłoni. Zawsze miej przy sobie żel antybakteryjny. Kupując produkt pamiętaj o czytaniu etykiety. Czym się kierować przy zakupie, co ...

Wyglądaj jak milion dolarów! Czyli beauty-porady dla ...

Nowy rok dał nam nowe szanse, wiele z nas chciało zacząć go jak najlepiej. To doskonały moment na realizację postanowień! Przyznajcie same – od jakiego czasu ...

Smog niszczy Twoją skórę! Zobacz jaką pielęgnację ...

Ogromnym problemem współczesnego świata jest zanieczyszczenie środowiska, a o jego skutkach można byłoby pisać w nieskończoność… Smog jest szkodliwy dla ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja