Pogromcy stylizacyjnej rutyny!

Każdego ranka brakuje czasu albo pomysłu na stylizację włosów. Jednak teraz, z pomocą sprayu dodającego objętości OSiS+ Volume Up oraz matującego pudru w formie wosku OSiS+ Wax Dust stylizacyjna rutyna zostanie pokonana. Na zawsze!

Każdy ranek wygląda podobnie. Pobudka, poranna toaleta, makijaż, śniadanie. Na stylizację włosów albo brakuje czasu, albo pomysłu i dlatego prawie każdego dnia wyglądamy tak samo. Wystarczy jednak mieć pod ręką produkty, które sprawią, że w czasie kilku minut fryzura nabierze zupełnie nowego charakteru - intrygującej objętości bez obciążania włosów, którą można uzyskać dzięki OSiS+ Volume Up lub wyjątkowo modnej teksturze stosując OSiS+ Wax Dust.

Linia kosmetyków OSiS+ od Schwarzkopf Professional została stworzona z myślą o tych, którzy śledzą najnowsze trendy, bo nie chcą poddawać się rutynie w czasie codziennych stylizacji. A w tym sezonie na ulicach królować będą naturalnie wyglądające stylizacje z matowym wykończeniem. Aby uzyskać taki efekt OSiS+ stworzył dwa, innowacyjne produkty –Volume Up oraz Wax Dust, które sprawią, że fryzura bez względu na porę dnia będzie wywoływała „efekt wow”!

OSiS+ Volume Up!
Włosy pełne objętości już od nasady, pełne tekstury, ale przy zachowaniu wrażenia naturalności - to w tym sezonie przepis na wyjątkową stylizację! Aby uzyskać taki efekt wystarczy spryskać włosy OSiS+ Volume Up przy nasadzie lub na końcach włosów i cieszyć się efektem natychmiastowej tekstury i zwiększonej objętości przy jednoczesnym zachowaniu naturalnej dynamiki włosów.

Działanie OSiS+ Volume Up opiera się na formule z przełomową technologią Flex-Web, która otacza włos nieobciążającym, elestycznym polimerem. Bez względu na to, czy używany w salonie fryzjerskim, czy w domu OSiS+ Volume Up sprawdzi się tam, gdzie potrzebna jest objętość i tekstura.

Rekomendowana cena detaliczna, OSiS+ Volume Up, poj. 250 ml, ok. 74 zł.

OSiS+ Wax Dust
Sposób na błyskawiczną, ale oryginalną fryzurę o matowym wykończeniu? Matujący puder w formie wosku OSiS+ Wax Dust, który odbija włosy u nasady, dodaje im tekstury i zapewnia efekt naturalnego wykończenie!

Działanie OSiS+ Wax Dust opiera się na unikatowej konsystencji - ogrzany w dłoniach puder zamienia się w lekki, kremowy wosk. W efekcie możemy cieszyć się delikatną objętością, lekkim utrwaleniem oraz teksturą bez obciążania włosów!

Puder można stosować na dwa sposoby – aplikując go bezpośrednio u nasady włosów w celu zwiększenia objętości i delikatnego utrwalenia albo rozcierając niewielką ilość produktu w dłoniach i przeciągając po pasmach by nadać im teksturę i lekko wygładzić kosmyki.

Rekomendowana cena detaliczna, OSiS+ Wax Dust, poj. 15 g, ok. 78 zł.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
Zenia (213.158.222.*)    |    08.02.2015 godz.18:34

Bardzo jestem ciekawa tego zwiększenia objętości, ja używam Chantal sessio pudru zwiększającego objętość włosów i jak do tej pory nic mi tak nie pomogło. Cały dzień mam optycznie więcej włosów i to jest super.

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pierwszy raz w gabinecie? Czas na mezoterapię!

Jeszcze kilkanaście lat temu medycyna estetyczna kojarzona była z możliwościami zarezerwowanymi dla ludzi bogatszych. Dziś jej osiągnięcia znajdują się w ...

Atopowe zapalenie skóry – te fakty musisz znać!

Atopowe zapalenie skóry to jedna z najczęściej rozpoznawalnych chorób skóry, mimo to wciąż powszechnie funkcjonuje wiele mitów, które należy obalić. Jedno ...

Nie bój się retinolu!

O jego zaletach możemy opowiadać bez końca! Stosowany w kosmetykach potrafi przynosić znakomite efekty! Jednak do kuracji z retinolem należy się właściwie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja