Pobudź swój wewnętrzny potencjał z NIVEA HYDRA SKIN EFFECT!

Odpowiednie nawodnienie to podstawa prawidłowej pielęgnacji. Nie od dzisiaj wiadomo, że woda, jako jeden ze składników skóry, jest niezbędna do jej prawidłowego funkcjonowania. Skóra pozbawiona wody staje się sucha, wrażliwa i bardziej skłonna do powstawiania zmarszczek. Często jednak ze względu na intensywny styl życia, zapominamy o odpowiednim nawodnieniu. Kluczowym elementem jest zatem dobranie takich kosmetyków, które w szybki i skuteczny sposób nawilżą skórę, by była pełna życia. Dlatego NIVEA stworzyła linię NIVEA Hydra Skin Effect z czystym kwasem hialuronowym [HA], która zapewnia 72h nawodnienia i wyjątkowe uczucie odprężonej skóry!

Innowacyjna formuła NIVEA Hydra Skin Effect wypełniona czystym kwasem hialuronowym [HA], nie tylko zapewnia intensywne nawilżenie skóry i widoczne wygładzenie, ale także aktywuje komórki skóry do 3-krotnie większej produkcji własnego kwasu hialuronowego. Czyste i cenne cząsteczki HA – które dzielą się na długołańcuchowe, czyli zatrzymujące wodę w skórze, oraz krótkołańcuchowe, wnikające głębiej w skórę – otrzymywane są dzięki wieloetapowej filtracji. To sprawia, że na długo nawadniają skórę od środka, by była widocznie wygładzona i pełna blasku.

W linii NIVEA Hydra Skin Effect znajduje się lekki żelowy krem na dzień, który dzięki innowacyjnej formule nie pozostawia uczucia lepkości; regeneracyjny żel-krem na noc, który sprawia, że skóra o poranku skóra jest promienna i sprężysta; esencja-serum, która wchłania się już w 20 sekund, i natychmiast zwiększa poziom nawodnienia oraz ampułki zawierające 2,5x wyższe stężenie czystego HA, które działają jak upiększająca kuracja. Pobudź swój wewnętrzny potencjał z NIVEA Hydra Skin Effect!

Poznaj bliżej niezwykłą moc wody w linii NIVEA HYDRA SKIN EFFECT!

OCZYSZCZANIE TWARZ

 • Micelarny żel do mycia twarzy HYDRA SKIN EFFECT
  Micelarny żel z czystym kwasem hialuronowym usuwa makijaż i zanieczyszczenia, nawadnia oraz odświeża.

 • Płyn micelarny HYDRA SKIN EFFECT
  Płyn micelarny z czystym kwasem hialuronowym skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia nie wysuszając skóry. Zapewnia uczucie nawodnienia i odświeżająco czystej skóry.

PIELĘGNACJA TWARZY

 • Żel na dzień NIVEA HYDRA SKIN EFFECT MOC NAWILŻENIA
  Żel na dzień z czystym kwasem hialuronowym natychmiastowo i intensywnie nawadnia oraz wygładza cerę, zapewniając jej długotrwałe uczucie komfortu. Skóra jest nawodniona od wewnątrz przez 72H, dzięki czemu wygląda zdrowo i promiennie.

 • Żel na noc NIVEA HYDRA SKIN EFFECT MOC NAWILŻENIA
  Żel-krem na noc sprawia, że skóra o poranku jest zregenerowana i sprężysta, dzięki czemu wygląda zdrowo i promiennie. Drobne linie są widocznie wygładzone, a lekka, żelowa formuła delikatnie wtapia się w skórę i nie pozostawia na niej uczucia lepkości.

PIELĘGNACJA ZAAWANSOWANA

 • Esencja-serum głęboko nawadniające NIVEA HYDRA SKIN EFFECT
  Esencja-serum głęboko nawadniające z czystym kwasem hialuronowym zapewnia intensywnie nawilżenie i nawodnienie przez 72H. Innowacyjna formuła jest wypełniona czystym kwasem hialuronowym, który aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego. Pozostawia jedwabiście nawilżoną skórę.

 • 7-dniowa kuracja w ampułkach HYDRA SKIN EFFECT
  Innowacyjna formuła ampułek zawiera 2.5x wyższe stężenie czystego kwasu hialuronowego, który aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego.
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Tego lata zwróć szczególną uwagę na dermoochronę

Twoja skóra jest blada i zmęczona? Nic dziwnego. Długotrwałe przebywanie w pomieszczeniach daje się we znaki. Postaw na specjalistyczną dermoochronę i korzystaj z ...

Co sprawia, że zarówno natura, jak i nasza cera wygląda ...

Majówka kojarzy nam się z odpoczynkiem i wyjazdami. W tym roku niestety musimy spędzić ją nieco inaczej. Chcąc zapewnić sobie chociaż namiastkę natury i ...

Profilaktyka w czasach koronawirusa

Najskuteczniejszy wróg wirusów i bakterii to tradycyjne mydło. Gdy akurat nie masz go pod ręka, sięgnij po spray antybakteryjny. Najlepiej noś go zawsze przy ...

  POPULARNE  
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja
Co zabrałbyś na bezludną wyspę – analiza z ...