Patelnie z Systemem Oszczędności Energii

Patelnie z linii Eco Cook marki Ambition zostały stworzone z myślą o zdrowym i energooszczędnym gotowaniu. Wykonane z odkuwanego aluminium z Systemem Oszczędności Energii w rączce oraz oryginalną szwajcarską powłoką ILAG Non-Stick Ceramic, stanowią doskonałe rozwiązanie dla wielbicieli gotowania w stylu Eco. Powłoka wykonana z naturalnych minerałów pozbawiona jest PTFE, PFOA, ołowiu i kadmu. Posiada doskonałe właściwości nieprzywierające i antybakteryjne, które w połączeniu z najwyższą jakością sprawiają, że patelnie Eco Cook są niezawodne w użytkowaniu, trwałe i energooszczędne. Ponadto, grube wielowarstwowe dno indukcyjne jest bardziej odporne na odkształcenia.

Dodatkowo, każda z patelni Eco Cook posiada innowacyjny system wskazujący moment osiągnięcia temperatury optymalnej do smażenia. Kiedy patelnia rozgrzeje się do 150ºC, Energy Saving System zmienia kolor na zielony sygnalizując, że można już zredukować źródło ciepła i rozpocząć smażenie. Znacznie pozwala to zmniejszyć zużycie energii i wydłużyć żywotność patelni.

Przykładowe produkty:

Patelnia Eco Cook Ilag 20cm AMBITION
Najmniejsza z patelni z linii Eco Cook, o tradycyjnym, okrągłym kształcie. Podstawowe narzędzie w każdej kuchni, można na niej smażyć praktycznie wszystko.
Wymiary: Wysokość - 5 cm Średnica -20 cm
Produkt dostępny w cenie 59.90 złotych.

Patelnia Eco Cook Ilag 28cm AMBITION
Największa z patelni o tradycyjnym kształcie z linii Eco Cook. Sprawdzi się szczególnie dla rodzin, ponieważ pozwala na przyrządzenie dużych porcji ulubionych potraw.
Wymiary: Wysokość – 6,2 cm Średnica -28 cm
Produkt dostępny w cenie 79.90 złotych.

Patelnia Eco Cook Ilag do naleśników 25cm AMBITION
Idealna dla wielbicieli naleśników. Specjalne wyprofilowanie ułatwia przewracanie placków. Nieprzywierająca powłoka umożliwia powstawanie perfekcyjnie okrągłych naleśników.
Wymiary: Wysokość – 4,5 cm Średnica -25 cm
Produkt dostępny w cenie 59.90 złotych.

Patelnia Eco Cook Ilag grill 26x26cm AMBITION
Patelnia grillowa nada charakterystycznego wyglądu i smaku wszystkim potrawom. Jest niezastąpiona, jeśli uwielbiamy smak grillowanych warzyw i mięs. Przygotowywane na niej potrawy są zdrowsze, ponieważ podczas smażenia wytapia się z nich tłuszcz.
Wymiary: Wysokość – 6,2 cm Średnica -28 cm
Produkt dostępny w cenie 79.90 złotych.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Nie daj plamy na nartach! 5 zasad postępowania z ...

Wystarczy kilka godzin na nartach w słoneczny dzień, by dorobić się przebarwień, i  to większych niż latem! Śnieg i lód odbijają promienie słoneczne, przez ...

Jak przechowywać perfumy

Każde perfumy mają termin ważności. Zazwyczaj od 12 do 36 miesięcy. Ale to termin umowny. W praktyce perfumy zachowują wysoką jakość o wiele dłużej. Trzeba ...

Rekonwalescencja po zabiegu laserem frakcyjnym

Laser frakcyjny jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi wykorzystywanych przez medycynę estetyczną w walce z niedoskonałościami urody. Właśnie teraz trwa na ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
Nowe oblicze Greya - Recenzja
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok