Papryczki marynowane od marki Rolnik

Firma ROLNIK prezentuje konsumentom trzy papryki marynowane serii Premium: Paprykę czereśniową z tuńczykiem i kaparami, paprykę czereśniową z serem i pepperoni oraz paprykę zieloną z serem i peperroni. Papryczki czereśniowe charakteryzują się ostrym smakiem oraz wyrazistym aromatem. W produktach firmy Rolnik wyjątkowa ostrość maleńkiego warzywa równoważona jest łagodniejszym smakiem tuńczyka lub sera feta. Papryki są doprawione specjalną mieszanką ziół i przypraw, delikatnie opływają w zalewie winno - olejowej. Świetnie smakują jako składnik sałatek, do grilla i przystawek (na zaostrzenie apetytu). Dostępne w charakterystycznym szcześciokątnym słoiczku sygnowanym marką Rolnik.

Papryka czereśniowa z tuńczykiem i kaparami– okrągłe papryki czereśniowe nadziewane rozdrobnionym i doprawionym ziołami tuńczykiem. Delikatne mięso tuńczyka łagodzi pikantny smak papryki oraz sprawia, że staje się ona wyszukanym przysmakiem. Idealne jako samodzielna przekąska oraz jako dodatek do potraw mięsnych, serów oraz potraw mącznych – węgierskich klusek, naleśników na ostro.

Papryka czereśniowa z serem i peperroni – papryki czereśniowe wypełnione serem feta z dodatkiem peperoni. Subtelny smak sera komponuje się z intensywnym aromatem papryki czereśniowej. Najlepiej smakuje jako dodatek do mięs: wołowego, wieprzowego, dziczyzny i baraniny. Znakomicie wzbogaci deskę serów.

Papryka zielona z serem i peperroni– papryka zielona z serem. Papryka dostępna w delikatnej winno-olejowej zalewie. Delikatny mariaż oliwy z oliwek ze specjalną mieszanką ziół i przypraw sprawia, że papryka jest idealna jako przystawka, a także jako składnik sałatek warzywno. Doskonale pasuje również do pieczonej ryby.

Pikantnie - po węgiersku
Węgrzy rozsmakowują się w pikantnej papryce czereśniowej. A warto wiedzieć, że są oni prawdziwymi znawcami papryki – w kuchni węgierskiej używa się ponad 1000 rodzajów tego warzywa. Tajemnica wyrazistego aromatu węgierskich dań tkwi w jednej z jej najostrzejszych odmian – papryce czereśniowej.

Kuchnia węgierska jest bardzo podobna do polskiej, różni się jednak bardziej pikantnym sposobem przyprawiania. Tu główną rolę gra papryka. Węgier nie zastąpi jej żadną inną przyprawą, a jej aromat nierzadko decyduje o smaku całej potrawy. Takie narodowe specjały jak słynny gulasz – porkölt,, halaszl – zupa rybna z ryb słodkowodnych, czy paprykarz bazują na tej intensywnej przyprawie. Węgier do tych ostrych dań popija znakomite węgierskie wina: Tokaja, Kadarkę czy Egri bikaver.

  • Papryka czereśniowa z serem: 10 zł 
  • Papryka zielona z serem: 11 zł 
  • Papryka czereśniowa z tuńczykiem: 12 zł
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Czarny bez i cynk - bezcenne dla zdrowia twojej rodziny

Czarny bez to jedna z najstarszych roślin leczniczych. Od wieków kwiaty i owoce czarnego bzu wykorzystuje się przy przeziębieniach, gorączce, zapaleniu krtani i ...

5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja