Ookryj włoski styl życia

Niezaprzeczalny urok włoskich krajobrazów sprawia, że wizyty w kraju Leonarda da Vinci napawają optymizmem i nadzieją. Włoski optymizm i witalność sprawiają, że nabieramy energii i chęci do życia, a wokół siebie dostrzegamy więcej pozytywów niż negatywów. Warto pamiętać, że Italia to nie tylko piękno natury, ale również przebogate dziedzictwo historyczne oraz kulturalne, w tym kulinarne. Kuchnia włoska należy do najpopularniejszych na świecie – jest kolebką wielu uznanych dań oraz napitków, w tym sławnego Prosecco.

Orzeźwiający smak Mionetto idealnie komponuje się z truskawkami. Zwłaszcza jeśli przed nami rozpościera się pejzaż Wenecji. To bowiem włoski temperament powoduje, że widzimy wokół siebie wyłącznie pozytywne emocje. Oprócz niewątpliwych uroków pejzaży włoskich, trzeba podkreślić, że Italia to przede wszystkim kolebka stylu i elegancji. Połączona zazwyczaj z rozmachem włoskiego malarstwa, bogatej historii i kultury, a także obyczajowości Włoskiej. Tylko we Włoszech spotkamy się z radosnym okrzykiem: DOLCE VITA, podkreślającym, że Włosi kochają wszystko, co piękne i frywolne.

Włoskie wino wytrawne z regionu Treviso jest wytwarzane nieprzerwanie od 1887 roku. Klasyczne białe, musujące wino z Włoch, z regionu Veneto typu prosecco produkowane jest metodą Charmat. Wino łagodne i eleganckie. Charakteryzuje je wyjątkowa świeżość oraz subtelna owocowa nuta z delikatnym aromatem kwiatów akacji. Usta rześkie z dużą ilością świeżych kwiatów i dojrzałych jasnych owoców. Przyjemny mus i długa owocowa końcówka.

Mionetto Prosecco najlepiej komponuje się z owocami cytrusowymi oraz świeżymi truskawkami. Idealnie pasuje do lekkich drinków i jako zwieńczenie słodkiego deseru. Jest wyszukanym dodatkiem do tortów a la Pavlova. Butelka o kobiecych kształtach przewiązana dumną szarfą, jak eleganckim szalem, jest produktem charakterystycznym i łatwo rozpoznawalnym na półce sklepowej.

125 lat historii

W samym sercu regionu Prosecco od 125 lat Mionetto w Valdobbiadene współtworzy historię wina Prosecco. Od czasu powstania winnicy w 1887 roku, zawsze była ona uważana za nowoczesną i innowacyjną ze względu na umiejętność do przewidywania współczesnych trendów. Pasja, tradycja i doskonałość są fundamentem wartości winnicy i marki Mionetto, która szczyci się unikalnym, niepowtarzalnym stylem.

Cena: ok. 24 zł

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Nie daj plamy na nartach! 5 zasad postępowania z ...

Wystarczy kilka godzin na nartach w słoneczny dzień, by dorobić się przebarwień, i  to większych niż latem! Śnieg i lód odbijają promienie słoneczne, przez ...

Jak przechowywać perfumy

Każde perfumy mają termin ważności. Zazwyczaj od 12 do 36 miesięcy. Ale to termin umowny. W praktyce perfumy zachowują wysoką jakość o wiele dłużej. Trzeba ...

Rekonwalescencja po zabiegu laserem frakcyjnym

Laser frakcyjny jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi wykorzystywanych przez medycynę estetyczną w walce z niedoskonałościami urody. Właśnie teraz trwa na ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
Nowe oblicze Greya - Recenzja
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok