Oficjalna prezentacja linii produktów do prania Persil Lavender Freshness!

Oficjalna prezentacja linii produktów do prania Persil Lavender Freshness odbyła się 29 stycznia br., w restauracji Akademia. W świat nowoczesnych produktów, które zachwycają skutecznością i zapachem wprowadziły gości Edyta Wróbel – Senior Brand Manager marki Persil oraz Senselier, Marta Siembab. Spotkanie poprowadziła Agnieszka Cegielska.

Inspirowana zapachami Prowansji linia produktów do prania Persil Lavender Freshness pozwala cieszyć się perfekcyjną czystością oraz niezwykłym zapachem lawendy, w czasie każdego prania.

W czasie spotkania Edyta Wróbel, Senior Brand Manager marki Persil opowiedziała o lawendowej linii – Persil Lavender Freshness. Z kolei Senselier Marta Siembab wyjaśniła zebranym dziennikarzom, w jaki sposób buduje się zapach produktów oraz jakie surowce wykorzystano w czasie tworzenia kompozycji zapachowej Persil Lavender Freshness.

Persil Lavender jest produktem opartym na idei produktu luksusowego, jakim są perfumy – jego zapach, który zbudowano na zasadzie piramidy zapachowej kojarzy się nie z detergentem, a z kompozycją stworzoną przez perfumiarza. Poszczególne nuty są wiarygodne, a hedonistyczna jakość zapachu samego produktu jest wysoka.- mówiła na spotkaniu Marta Siembab, Senselier.

Po zakończonej prezentacji uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań i rozmowy z zaproszonymi gośćmi.

Produkty Persil Lavender Freshness, które dostępne są teraz pod postacią kapsułek, żelu oraz proszku do prania oferują doskonałą czystość ubrań, a także przyjemny zapach lawendy.

Bez względu na wybrany rodzaj produktu, Persil Lavender Freshness pozwala uzyskać doskonały rezultat prania nawet w niskich temperaturach, potwierdzając tym samym jakość, której konsumenci oczekują od marki Persil. Dzięki Persil Lavender Freshness, każdy będzie mógł cieszyć się perfekcyjną czystością oraz niezwykłym zapachem lawendy, w czasie każdego prania.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja