Oficjalna prezentacja linii produktów do prania Persil Lavender Freshness!

Oficjalna prezentacja linii produktów do prania Persil Lavender Freshness odbyła się 29 stycznia br., w restauracji Akademia. W świat nowoczesnych produktów, które zachwycają skutecznością i zapachem wprowadziły gości Edyta Wróbel – Senior Brand Manager marki Persil oraz Senselier, Marta Siembab. Spotkanie poprowadziła Agnieszka Cegielska.

Inspirowana zapachami Prowansji linia produktów do prania Persil Lavender Freshness pozwala cieszyć się perfekcyjną czystością oraz niezwykłym zapachem lawendy, w czasie każdego prania.

W czasie spotkania Edyta Wróbel, Senior Brand Manager marki Persil opowiedziała o lawendowej linii – Persil Lavender Freshness. Z kolei Senselier Marta Siembab wyjaśniła zebranym dziennikarzom, w jaki sposób buduje się zapach produktów oraz jakie surowce wykorzystano w czasie tworzenia kompozycji zapachowej Persil Lavender Freshness.

Persil Lavender jest produktem opartym na idei produktu luksusowego, jakim są perfumy – jego zapach, który zbudowano na zasadzie piramidy zapachowej kojarzy się nie z detergentem, a z kompozycją stworzoną przez perfumiarza. Poszczególne nuty są wiarygodne, a hedonistyczna jakość zapachu samego produktu jest wysoka.- mówiła na spotkaniu Marta Siembab, Senselier.

Po zakończonej prezentacji uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań i rozmowy z zaproszonymi gośćmi.

Produkty Persil Lavender Freshness, które dostępne są teraz pod postacią kapsułek, żelu oraz proszku do prania oferują doskonałą czystość ubrań, a także przyjemny zapach lawendy.

Bez względu na wybrany rodzaj produktu, Persil Lavender Freshness pozwala uzyskać doskonały rezultat prania nawet w niskich temperaturach, potwierdzając tym samym jakość, której konsumenci oczekują od marki Persil. Dzięki Persil Lavender Freshness, każdy będzie mógł cieszyć się perfekcyjną czystością oraz niezwykłym zapachem lawendy, w czasie każdego prania.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pięć sposobów na skórę naczynkową

Skóra naczynkowa to problem wielu kobiet. Na ich powstanie wpływa wiele czynników – estrogeny, menopauza, fototyp skóry i inne, ale niezależnie od powodu ich ...

Jak poprawić kondycję skóry?

Jeśli usilnie staramy się zapobiec przebarwieniom, nawrotom zmian trądzikowych czy wreszcie pojawianiu się zmarszczek, polegając jedynie na podstawowej pielęgnacji ...

Pierwszy raz w gabinecie? Czas na mezoterapię!

Jeszcze kilkanaście lat temu medycyna estetyczna kojarzona była z możliwościami zarezerwowanymi dla ludzi bogatszych. Dziś jej osiągnięcia znajdują się w ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja