Odżywka Smart Touch Montibello

Każdego dnia nasze włosy narażone są na wiele czynników niekorzystnie wpływających na ich kondycję oraz wygląd. Szczególnie negatywne skutki powodują: codzienne rozczesywanie włosów, zabiegi chemiczne (np. koloryzacja), rozjaśnianie, prostowanie, zanieczyszczone powietrze, promienie słoneczne UV, wysoki poziom stresu, zła dieta, czy też uprawiane sporty (np. pływanie). Idealnym rozwiązaniem zapobiegającym naderwanym włóknom włosowym i rozdwojonym końcówkom, a także zapewniającym naszym włosom m.in. właściwe odżywienie jest nowa odżywka Smart Touch, hiszpańskiej marki, profesjonalnych kosmetyków do włosów Montibello.

  • Smart Touch — inteligentny dotyk, który zapewni włosom natychmiastową pielęgnację i piękny wygląd

Ekskluzywna i wyjątkowa technologia Smart Touch Montibello wykorzystuje wiązania peptydowe, które zapewniają natychmiastową odbudowę uszkodzonym włóknom włosa, filtry słoneczne chroniące przed promieniowaniem UVA i UVB oraz hydrolizowane proteiny uzyskiwane z roślin, które poprawiają nawilżenie i wzmacniają strukturę włosa. Smart Touch to także wyjątkowa roślinna kombinacja proteinowa, czyli unikalna mieszanka związków o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej. Dzięki niej poszczególne składniki czynne działają na różnych poziomach włosów, nawilżając je od środka, a jednocześnie zapewniając im nawilżanie i wzmocnienie od zewnętrznej strony.

Wyzwaniem dzisiejszego fryzjerstwa jest zapewnienie Klientowi nie tylko najwyższego poziomu usługi, ale także danie gwarancji, że efekty jakie uzyskaliśmy w salonie będą trwać dłużej. Dotyczy to nie tylko trwałości koloru, ale także kondycji włosów po zabiegach chemicznych. Nie mamy wpływu na to co się dzieje z włosami naszych Klientek po wyjściu z salonu. Wiemy jednak, że szalone tempo życia dzisiejszych kobiet powoduje, że ich włosy potrzebują kompleksowej pielęgnacji i ochrony. Dlatego też rekomenduję kurację Smart Touch marki Montibello, która zaspokaja podstawowe potrzeby włosów za pomocą jednego, prostego w użyciu, nie wymagającego spłukiwania produktu – mówi Katarzyna Budka, stylistka, instruktor fryzjerstwa z 16-letnim stażem, trener marki Montibello.

  • 12 w 1

Odżywka Smart Touch Montibello zapewnia błyskawiczną, inteligentną (działa tam, gdzie włosy jej najbardziej potrzebują), wygodną, a przede wszystkim, skuteczną pielęgnację naszym włosom. Oferuje ona aż 12 korzyści: lepsze odżywienie, wyższy poziom nawilżenia, odbudowę uszkodzonych fragmentów, ochronę koloru przed promieniowaniem UVA-UVB, większą delikatność, ochronę termiczną podczas suszenia, zdecydowanie mocniejszy połysk, zwiększenie objętości, zapobiega puszeniu włosów, wyraźnie zwiększa ich odporność, przewraca im młody wygląd oraz przeciwdziała sklejaniu rozdwojonych końcówek.

Odżywka do włosów Smart Touch jest do nabycia w salonach fryzjerskich na terenie całego kraju oraz w specjalistycznych sklepach fryzjerskich Fale Loki Koki. 

Sugerowana cena detaliczna: Smart Touch Montibello, odżywka do włosów 50/150 ml – 19,90 PLN/49 PLN

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Niezbędnik narciarza

Wybierasz się na narty? To świetnie – spędzisz aktywnie kilka dni, zrelaksujesz się, naładujesz baterie. Do takiego wyjazdu musisz się dobrze przygotować. ...

Gotowa na sylwestra

Za chwilę powitamy nowy, 2020 rok! Jeszcze czas, choć coraz go mniej. Spokojnie, zdążysz! Dzięki kilku prostym zabiegom pielęgnacyjnym w sylwestrową noc poczujesz ...

Czarny bez i cynk - bezcenne dla zdrowia twojej rodziny

Czarny bez to jedna z najstarszych roślin leczniczych. Od wieków kwiaty i owoce czarnego bzu wykorzystuje się przy przeziębieniach, gorączce, zapaleniu krtani i ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja