Ochronna odżywka do pielęgnacji paznokci suchych lub kruchych

Nail Tek Protection Plus III jest łagodną odżywką, przeznaczoną do pielęgnacji paznokci suchych lub kruchych. Tego typu paznokcie nie potrzebują dodatkowego wzmocnienia, lecz przede wszystkim nawilżenia.

Odżywka Nail Tek Protection Plus III odbudowuje giętkość paznokci, nawilża je oraz pomaga im odzyskać sprężystość. Doskonale sprawdza się również przy pielęgnacji suchych paznokci u stóp.

Nail Tek Protection Plus III nie zawiera formaldehydu oraz może być stosowana do paznokci bardzo zniszczonych, np. z powodu noszenia tipsów lub lakierów hybrydowych. Uelastycznia i dostarcza niezbędną wilgoć do płytki paznokciowej, wysuszonej nadmiernym stosowaniem odżywek utwardzających.

Odżywkę Nail Tek Protection Plus III należy stosować do uzyskania zauważalnej poprawy stanu płytki paznokcia (zazwyczaj ok. 8 tygodni). Dla podtrzymania efektu, należy kontynuować pielęgnację za pomocą odżywki Nail Tek Maintenance Plus I.

  • Manikiur Nail Tek

Jako bazę zastosuj odżywkę Nail Tek, potem nałóż dwie warstwy lakieru kolorowego i zakończ manikiur odżywką Nail Tek. Ochronne odżywki Nail Tek można stosować w zastępstwie odżywek podkładowych.

  • Codzienna pielęgnacja Nail Tek

Codziennie aplikuj jedną cienką warstwę odżywki ochronnej Nail Tek. Nie zmywaj wcześniej nałożonych warstw, lecz dokładaj nowe. Raz w tygodniu zmyj cały manikiur i wykonaj go od początku (opis jw.).

Cena detaliczna – 29,00 zł (15 ml)
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja