O Sylwestrze pomyśl już dziś! Med2 Contour to szczupła sylwetka w zaledwie kilka godzin!

Kto z nas nie marzy o szczupłej sylwetce, zgrabnych nogach i płaskim brzuchu... Dwa razy w roku stajemy przed lustrem i krytycznie przyglądamy się naszym kształtom: przed wakacjami i przed Sylwestrem. Zawsze nam się wydaje, że tu i ówdzie przydałoby się zrzucić kilka centymetrów…., ale jak to zrobić nie mając czasu na żmudne diety i wiele godzin na ćwiczeniach, jeśli Sylwester tuż, tuż? Z pomocą przychodzi warszawski salon beauty DS Instytut, w którym do jednych z najpopularniejszych zabiegów należy zabieg wyszczuplający Med2Contour. Cieszy się on powodzeniem wśród klientów od kilku sezonów, nic w tym dziwnego, jest bardzo przyjemny i przynosi spektakularne rezultaty. Osoby korzystające z Med2Contour widzą stałą poprawę wyglądu partii poddawanej zabiegowi. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej i obserwowaliśmy rezultaty podczas wizyty jednej ze stałych klientek salonu.

Med2Contour krok po kroku
Przed każdym zabiegiem wykonywane są zdjęcia partii poddawanej zabiegowi oraz mierzony jest obwód partii.

Zabieg rozpoczynamy od wykonania drenażu limfatycznego w celu udrożnienia i pobudzenia okolicznych węzłów chłonnych, pozwalających na szybszy transport upłynnionych w trakcie zabiegu komórek tłuszczowych. Upłynniony tłuszcz wydalany jest z organizmu poprzez układ krwionośny i limfatyczny, gdzie następnie transportowany jest do wątroby, a drogą metabolizmu zostaje wydalony z organizmu wraz z moczem. W trakcie zabiegów Med2Contour zaleca się picie odpowiedniej ilości wody (1,5-2 litrów dziennie).

Kolejny etap to przygotowanie skóry do zabiegu właściwego, poprzez posmarowanie oliwką partii, która będzie traktowana ultradźwiękami.

Innowacyjna głowica emitująca ultradźwięki, posiadająca dwa emitery pozwala na bezpośrednie dotarcie do poziomu tkanki tłuszczowej, w efekcie czego działanie ultradźwięków jest głębsze i skuteczniejsze. Komórki w trakcie zabiegu usuwane są z organizmu w całości, co pozwala na trwały i szybki efekt zabiegu.

W trakcie jego wykonywania odczuwalne jest na skórze przyjemne ciepło, wprowadzające pacjenta w stan odprężenia i relaksu, dzięki czemu komfort zabiegu jest na najwyższym poziomie. Na zakończenie wykonywany jest ponownie drenaż limfatyczny partii poddanej zabiegowi. W trakcie jednego zabiegu można stracić nawet do 6 cm w obwodzie brzucha. Nasza klientka, która zastosowała zabieg na uda, osiągnęła rezultat 2 cm mniej w obwodzie uda! Przyznacie, że robi wrażenie!

Korzystasz kiedy potrzebujesz
Działanie Med2Contour przy zachowaniu aktywności fizycznej oraz prawidłowej diety jest stałe. Czas trwania zabiegu wynosi 1-2 godziny w zależności od partii poddawanej zabiegowi.

Bezpośrednio po zabiegu pacjent zauważa napięcie skóry, dzięki czemu zabieg ten można wykonać przed ważnym wyjściem jako tzw. zabieg bankietowy. W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii zabiegów: 4-8 w odstępach jednotygodniowych. Zabieg może być wykonywany przez cały rok.

Bezinwazyjność i bezpieczeństwo aparatu medycznego Med2Contour pozwala na wykonywanie zabiegów również u osób z opalenizną czy też problemami naczyniowymi. Dzięki zabiegom Med2Contour możemy wyszczuplić i ujędrnić takie partie jak: uda, pośladki, brzuch czy łydki. I co, zdążycie przed Sylwestrem?

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja