Nowoczesne żelowe plastry toaletowe

Zależy nam na ładnym wnętrzu, nowoczesnym designie, dbamy o higienę. Chcemy, żeby nasza łazienka i toaleta były czyste, nowoczesne i nieskazitelne. Dbamy o nie, czyścimy i odświeżamy. Od stycznia 2013 roku marka Domestos oferuje ultra nowoczesne, żelowe plastry toaletowe Attax, które ułatwiają nasze życie, nie musimy już zawieszać i uzupełniać koszyka z kostką w toalecie, wystarczy niewielki plaster Domestos, który zapewni higienę i świeżość nawet na 150 spłukań.

Ergonomia i minimalizm
W łazience i toalecie modna jest ergonomia i minimalizm. W ostatnich latach prostota designu zdecydowanie wypiera przepych. Stosujemy naturalne materiały i ekologiczne rozwiązania. Coraz bardziej liczy się estetyczna funkcjonalność. Bez problemu znajdziemy w sklepach, np. baterie łazienkowe, które oprócz tego, że ładnie wyglądają, zużywają również mniej wody, a nawet informują nas, że wykorzystaliśmy jej już za dużo i odłączają dopływ wody.

W łazience i toalecie szczególnie ważne jest utrzymanie porządku i higienicznej czystości. Co najmniej raz w tygodniu stosujemy płyn dezynfekujący do toalety. Na co dzień zawieszamy kostkę toaletową, która dba o czystość i świeżość. Nie wszyscy jednak lubią tradycyjne kostki toaletowe w koszyczkach, są widoczne, trzeba wymieniać w nich wkłady, dotykając za każdym razem koszyczka. Marka Domestos proponuje nowe rozwiązanie - żelowy plaster, który jest łatwy w użyciu, higieniczny, nowoczesny i dyskretny.

Higieniczna czystość i świeżość
Plastry do toalet Domestos Attax dzięki nowej formie przylegają bezpośrednio do toalety, pozostawiają ją na długo higienicznie czystą i świeżą. Plastry Domestos to zupełnie nowe, jeszcze bardziej higieniczne rozwiązanie na rynku produktów do toalet. Pełnią funkcję kostki toaletowej, ale nie posiadają koszyczka, nie musimy go dotykać uzupełniając produkt, dzięki temu nie przenosimy bakterii. Ponadto ograniczenie plastikowych elementów sprawia, że dbamy o środowisko naturalne. Jeden plaster wystarcza na 150 spłukań, czyli podobnie do niektórych kostek toaletowych. Całe opakowanie 3 plastrów wystarcza na ponad 4 tygodnie.

Przed użyciem plastra należy osuszyć powierzchnię w miejscu aplikacji. Odklejamy papier z plastra z jednej strony i przyklejamy poniżej obrzeża muszli. Przez pozostawiony papier dociskamy plaster na całej jego powierzchni, odklejamy pozostałą część papieru i myjemy ręce.

  • Domestos Attax, 1 plaster – ok. 2 zł
  • Domestos Attax, 3 plasty – ok. 5 zł
  • Domestos Attax, 6 plastrów – ok. 9 zł
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Niezbędnik narciarza

Wybierasz się na narty? To świetnie – spędzisz aktywnie kilka dni, zrelaksujesz się, naładujesz baterie. Do takiego wyjazdu musisz się dobrze przygotować. ...

Gotowa na sylwestra

Za chwilę powitamy nowy, 2020 rok! Jeszcze czas, choć coraz go mniej. Spokojnie, zdążysz! Dzięki kilku prostym zabiegom pielęgnacyjnym w sylwestrową noc poczujesz ...

Czarny bez i cynk - bezcenne dla zdrowia twojej rodziny

Czarny bez to jedna z najstarszych roślin leczniczych. Od wieków kwiaty i owoce czarnego bzu wykorzystuje się przy przeziębieniach, gorączce, zapaleniu krtani i ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja