Nowe produkty w rodzinie Celebro

Doskonałe na letnie dni francuskie wino Celebro różowe półsłodkie oraz pochodzące z RPA Celebro For Pleasure... - to nowe produkty z serii oferowanej przez firmę Jantoń.

Seria win do posiłku marki Celebro z ofert firmy Jantoń została poszerzona o dwa nowe produkty. Pierwszym z nich jest wino Celebro różowe półsłodkie. Podobnie jak pozostałe cztery produkty z kolekcji (Celebro Francja, Celebro Hiszpania, Celebro Włochy, Celebro Argentyna), wino to zostało stworzone z myślą o smakoszach, którzy lubią łączyć posiłki z winem. Każda butelka wina tej marki doskonale komponuje się z konkretnym daniem lub jego głównym składnikiem. Różowe półsłodkie Celebro powstało, by towarzyszyć ciastom, deserom i lodom. To świetna propozycja na letnie dni, gdyż różowe wino jest lekkie, orzeźwiające i idealnie gasi pragnienie.

Seria win Celebro słynie z graficznych oznaczeń umieszczanych na etykietach butelek. Dzięki piktogramom bez trudu dobierzemy wino do konkretnego posiłku. Celebro różowe półsłodkie także posiada takie oznaczenia. Tym co wyróżnia nowy produkt od innych win z kolekcji jest zakrętka. - Ten rodzaj zamknięcia jest coraz bardziej popularny i doceniany. Stosują go m.in. liczący się francuscy i argentyńscy producenci win. To bardzo wygodne rozwiązanie, bo bez używania korkociągu można cieszyć się wspaniałym smakiem wina – podkreśla Katarzyna Kasprzak z firmy Jantoń oferującej m.in. wino Celebro.

Pochodzące z Francji różowe wino Celebro jest dostępne w butelkach o pojemności 1 litr. Zawartość alkoholu w produkcie wynosi 11,5 proc.

Drugą nowością w kolekcji jest Celebro For Pleasure.… Wino to, podobnie jak Celebro różowe półsłodkie, jest zamknięte w butelkach z nakrętką. Charakterystyczną cechą tego produktu jest mała pojemność butelki (0,25l). - Pozwala to na konsumpcję wina w niewielkich ilościach, bez konieczności otwierania dużej butelki i pozostawiania niewypitej zawartości. Butelka o takiej pojemności również świetnie się sprawdzi na pikniku. Zakręcany korek sprawia, że zawsze można je zakręcić i wrócić w późniejszym dogodnym czasie – mówi K. Kasprzak.

W małej butelce Celebro For Pleasure… jest dokładnie tyle wina, żeby poczuć się odprężonym, zrelaksowanym i w lepszym nastroju spędzić wolny czas. Celebro For Pleasure… jest dostępne w dwóch wersjach - czerwonej, o zawartości 12,5 proc. alkoholu oraz białej (11,5 proc. alkoholu).

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja