Nowe produkty na 40-lecie marki E

Marka E obchodzi w tym roku swoje 40 urodziny. Z tej okazji na rynku pojawią się dwa nowe koncentraty do płukania tkanin. Ich intensywne i zmysłowe zapachy dodadzą każdej kreacji elegancji, a jej właścicielce wyraźnego stylu - niezbędnego w nowym sezonie.

40 lat temu powstał pierwszy w Polsce enzymatyczny proszek do prania. Nazwa nowego produktu była krótka – po prostu E. Dlaczego? Bo nowy proszek był: enzymatyczny, ekskluzywny, efektywny, ekonomiczny.

Dziś trudno ustalić, kto konkretnie był twórcą nazwy E. Nazwa nie zmieniła się po dziś dzień, a marka E to już nie tylko proszki do prania, ale również płyny do zmywania naczyń, żele do prania, płyny i koncentraty do płukania.

Dzięki nieustannemu wprowadzaniu nowych rozwiązań technologicznych, marka E nadal jest nie tylko najbardziej rozpoznawalną i innowacyjną Polska marką, ale również chętnie wybieraną przez konsumentki - co 5kg proszków sprzedawany w Polsce jest proszkiem marki E!

Z okazji Jubileuszu na rynek wchodzi limitowana, jubileuszowa odsłona koncentratów do płukania tkanin E, która obejmuje dwa wyjątkowe warianty zapachowe:

Ruby Rose (Nuty zapachowe: czarna porzeczka, cytrusy, róża, piżmo, paczula, czarny bursztyn)

Golden Orchid (Nuty zapachowe: jabłko, skórka cytrynowa, czarna porzeczka, ananas, mleczko figowe, konwalia, fiołek, róża, nektar brzoskwiniowy, paczula, heban)

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pierwszy raz w gabinecie? Czas na mezoterapię!

Jeszcze kilkanaście lat temu medycyna estetyczna kojarzona była z możliwościami zarezerwowanymi dla ludzi bogatszych. Dziś jej osiągnięcia znajdują się w ...

Atopowe zapalenie skóry – te fakty musisz znać!

Atopowe zapalenie skóry to jedna z najczęściej rozpoznawalnych chorób skóry, mimo to wciąż powszechnie funkcjonuje wiele mitów, które należy obalić. Jedno ...

Nie bój się retinolu!

O jego zaletach możemy opowiadać bez końca! Stosowany w kosmetykach potrafi przynosić znakomite efekty! Jednak do kuracji z retinolem należy się właściwie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja