Nie ma nic silniejszego – doskonała czystość już w 20ºC, Persil Expert

Od ponad 100 lat, Persil tworząc innowacyjne produkty inspiruje się potrzebami swoich konsumentów. Jako jedna z najbardziej godnych zaufania marek w kategorii produktów do prania Persil utrzymuje ubrania całej rodziny perfekcyjnie czyste oraz świeże. Teraz Persil wprowadza na rynek nowy, oszczędzający energię Persil Expert z formułą „Cold Active”, działający już w 20º.

Nie ma nic silniejszego niż ulepszony Persil Expert! Test pralniczy w temp. 20º, w porównaniu do innego proszku do prania premium, zabrudzenia wg A.I.S.E 2008 Nowa formuła Persil Expert zawiera sześć enzymów, które są bardzo skuteczne, nawet w tak niskiej temperaturze jak 20ºC, ponieważ zaczynają działać na uporczywe plamy zaraz po wypełnieniu wodą bębna pralki. Ulepszony Persil zapewnia ubraniom perfekcyjną czystość, a także pozwala zaoszczędzić energię, co korzystnie wpływa zarówno na środowisko, jak i stan naszego portfela.

Faktem jest, że około 90% energii, zużywanej na pranie w pralce, wykorzystywane jest na podgrzanie wody do odpowiedniej temperatury. Stanowi ona również około 19% całej energii, którą zużywamy w domu. Pranie w 20ºC zamiast w 40ºC z użyciem nowego Persil Expert, z jednej strony pomoże nam zmniejszyć rachunki za prąd i tym samym oszczędzić pieniądze, a z drugiej będzie bardziej przyjazne dla środowiska, w którym żyjemy.

Nowy Persil Expert zapewnia jeszcze lepsze W stosunku do poprzedniej formuły Persil Expert usuwanie najbardziej uporczywych zabrudzeń nawet w niskiej temperaturze. Oznacza to, że nie musisz podwyższać temperatury wody, jeśli chcesz pozbyć się trudnych zabrudzeń i ryzykować zniszczenia swoich ulubionych ubrań. Pranie w niższych temperaturach zapobiega również przetarciom ubrań, a także blaknięciu kolorów.

Nowa, ulepszona formuła Persil Expert poradzi sobie z takimi zabrudzeniami jak plamy na dziecięcych strojach sportowych, brudne kołnierzyki, tłuste zabrudzenia na ulubionej koszuli, czy plamy po czerwonym winie na obrusie. Bo nie ma nic silniejszego niż Persil Expert j.w..

Nową, ulepszoną formułę „Cold Active” mają wszystkie produkty Persil Expert - zarówno proszki jak i żele będąc doskonałym środkiem do prania, w tym także kolorowych i czarnych tkanin, a także ubrań osób o wrażliwej skórze. Nowy, ulepszony Persil Expert sprosta potrzebom każdej rodziny.

Zmianie uległo również opakowanie Persil Expert, które przyciąga teraz uwagę swoją nowoczesną szatą graficzną. Jej elementem jest fala, symbolizująca siłę usuwania plam, jaką posiada Persil Expert.

Wprowadzenie na rynek Persil Expert z formułą „Cold Aktiv” wsparte będzie kampanią telewizyjną. Za zakup i planowanie mediów odpowiedzialny jest dom mediowy MEC. Dodatkowo zaplanowano również wsparcie PR oraz kampanie reklamową w prasie branżowej. Przewidziano również wsparcie w punktach sprzedaży w formie atrakcyjnej oferty promocyjnej, sampli dystrybuowanych przez hostessy, a także materiałów POS.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Niezbędnik narciarza

Wybierasz się na narty? To świetnie – spędzisz aktywnie kilka dni, zrelaksujesz się, naładujesz baterie. Do takiego wyjazdu musisz się dobrze przygotować. ...

Gotowa na sylwestra

Za chwilę powitamy nowy, 2020 rok! Jeszcze czas, choć coraz go mniej. Spokojnie, zdążysz! Dzięki kilku prostym zabiegom pielęgnacyjnym w sylwestrową noc poczujesz ...

Czarny bez i cynk - bezcenne dla zdrowia twojej rodziny

Czarny bez to jedna z najstarszych roślin leczniczych. Od wieków kwiaty i owoce czarnego bzu wykorzystuje się przy przeziębieniach, gorączce, zapaleniu krtani i ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja