Natychmiastowa kuracja utrwardzająca miękkie paznokcie markiI Kinetics

Profesjonalne odżywki do każdego rodzaju paznokci. Nawet najbardziej zniszczone paznokcie będą wyglądały na zdrowe i piękne. Można je używać jako bazy pod lakier.

Codzienna baza ochrona - Turtle, Turtle Nail Treatment
Baza ochronna. Tworzy warstwę ochronną paznokci oraz utrzymuje je w dobrej kondycji. Hamuje szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Doskonała jako baza pod lakier.
Cena 19,99 zł,15 ml

Natychmiastowa kuracja utwardzająca miękkie paznokcie, Rhino Nail Treatment
Naturalna keratyna kompleksowo odżywia oraz wzmacnia miękkie i rozdwajające się paznokcie. Terapia tworzy ochronną warstwę wzmacniającą. Dodatkowo doskonale sprawdza się jako baza pod lakier.
Cena 19,99 zł,15 ml

Terapia do zniszczonych paznokci, Shark Nail Treatment
Natychmiastowa pomoc dla zniszczonych paznokci. Terapia tworzy ceramiczną tarczę poprawiającą kondycję paznokci. Doskonale sprawdza się jako podkład o wysokiej przyczepności, ale również jako top coat wzmacniający trwałość lakieru oraz płytkę paznokci.
Cena 19,99 zł,15 ml

Terapia dla paznokci suchych i łamliwych - Seal, Seal Nail Treatment
Kompozycja witamin: A, E, B5 i C przywraca właściwy balans nawilżenia suchych i łamliwych paznokci oraz utrzymuje je w dobrej kondycji.
Cena 19,99 zł,15 ml
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Czarny bez i cynk - bezcenne dla zdrowia twojej rodziny

Czarny bez to jedna z najstarszych roślin leczniczych. Od wieków kwiaty i owoce czarnego bzu wykorzystuje się przy przeziębieniach, gorączce, zapaleniu krtani i ...

5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja