Nail Tek odżywki dostosowane do potrzeb paznokci

Nail Tek to renomowane i wysoce skuteczne podkładowe (Foundation) i ochronne (Formuły) odżywki do różnego rodzaju  paznokci.  

  • WZMACNIANIE - Podkładowa odżywka Foundation I i ochronna Maintenace Plus I polecane do paznokci, które nie przysparzają żadnych problemów, wzmocnią płytkę, zapewnią jej zdrowy wygląd i naturalną kolorystykę.
  • UTWARDZANIE - Podkładowa Foundation II i ochronna Intensive Therapy II – pomogą paznokciom cienkim, miękkim wymagającym intensywnego wzmocnienia.  Utwardzą i pogrubią płytkę paznokcia, spajając ze sobą jej warstwy i zapobiegną jej rozdwajaniu.  
  • NAWILŻANIE - Odżywki Foundation III i Formuła Protection Plus III odpowiednie dla płytki kruchej lub suchej, odbudują jej giętkość, sprężystość i odpowiedni poziom nawilżenia.  
  • SILNE UTWARDZANIE - Odżywki XTRA o intensywnym działaniu utwardzającym, pomogą paznokciom bardzo miękkim, wymagającym intensywnego utwardzenia  i pogrubienia.  

Formuły Foundation Nail Tek są podkładowymi lakierami do paznokci, przeznaczonymi wyłącznie do stosowania bezpośrednio na płytkę paznokcia. Zawierają mikrowłókna oraz naturalne wypełniacze, dzięki czemu wzmacniają i wygładzają płytkę

Formuły ochronne Nail Tek to odżywki do paznokci w formie bezbarwnego lakieru. Można je stosować zarówno jako lakier podkładowy (baza) oraz jako lakier zabezpieczający (top). 

Codziennie rano należy ją nakładać jedną cienką warstwę bez zmywania istniejących.  Co 6-7 dni należy zmyć wszystko bezacetonowym zmywaczem, wykonać manikiur terapeutyczny i dalej kontynuować pielęgnację. 

Preparaty Nail Tek dostępne są w salonach kosmetycznych, w perfumeriach sieci Douglas i Sephora oraz drogeriach Superpharm i Hebe.

Ceny detaliczne: pojedyncza odżywka - 29,00 zł (15 ml)  w zestawie DOU odżywka ochronna i pokładowa – 55,00 zł (2x 15 ml)

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pięć sposobów na skórę naczynkową

Skóra naczynkowa to problem wielu kobiet. Na ich powstanie wpływa wiele czynników – estrogeny, menopauza, fototyp skóry i inne, ale niezależnie od powodu ich ...

Jak poprawić kondycję skóry?

Jeśli usilnie staramy się zapobiec przebarwieniom, nawrotom zmian trądzikowych czy wreszcie pojawianiu się zmarszczek, polegając jedynie na podstawowej pielęgnacji ...

Pierwszy raz w gabinecie? Czas na mezoterapię!

Jeszcze kilkanaście lat temu medycyna estetyczna kojarzona była z możliwościami zarezerwowanymi dla ludzi bogatszych. Dziś jej osiągnięcia znajdują się w ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja