Nail Tek odżywki dostosowane do potrzeb paznokci

Nail Tek to renomowane i wysoce skuteczne podkładowe (Foundation) i ochronne (Formuły) odżywki do różnego rodzaju  paznokci.  

  • WZMACNIANIE - Podkładowa odżywka Foundation I i ochronna Maintenace Plus I polecane do paznokci, które nie przysparzają żadnych problemów, wzmocnią płytkę, zapewnią jej zdrowy wygląd i naturalną kolorystykę.
  • UTWARDZANIE - Podkładowa Foundation II i ochronna Intensive Therapy II – pomogą paznokciom cienkim, miękkim wymagającym intensywnego wzmocnienia.  Utwardzą i pogrubią płytkę paznokcia, spajając ze sobą jej warstwy i zapobiegną jej rozdwajaniu.  
  • NAWILŻANIE - Odżywki Foundation III i Formuła Protection Plus III odpowiednie dla płytki kruchej lub suchej, odbudują jej giętkość, sprężystość i odpowiedni poziom nawilżenia.  
  • SILNE UTWARDZANIE - Odżywki XTRA o intensywnym działaniu utwardzającym, pomogą paznokciom bardzo miękkim, wymagającym intensywnego utwardzenia  i pogrubienia.  

Formuły Foundation Nail Tek są podkładowymi lakierami do paznokci, przeznaczonymi wyłącznie do stosowania bezpośrednio na płytkę paznokcia. Zawierają mikrowłókna oraz naturalne wypełniacze, dzięki czemu wzmacniają i wygładzają płytkę

Formuły ochronne Nail Tek to odżywki do paznokci w formie bezbarwnego lakieru. Można je stosować zarówno jako lakier podkładowy (baza) oraz jako lakier zabezpieczający (top). 

Codziennie rano należy ją nakładać jedną cienką warstwę bez zmywania istniejących.  Co 6-7 dni należy zmyć wszystko bezacetonowym zmywaczem, wykonać manikiur terapeutyczny i dalej kontynuować pielęgnację. 

Preparaty Nail Tek dostępne są w salonach kosmetycznych, w perfumeriach sieci Douglas i Sephora oraz drogeriach Superpharm i Hebe.

Ceny detaliczne: pojedyncza odżywka - 29,00 zł (15 ml)  w zestawie DOU odżywka ochronna i pokładowa – 55,00 zł (2x 15 ml)

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pierwszy raz w gabinecie? Czas na mezoterapię!

Jeszcze kilkanaście lat temu medycyna estetyczna kojarzona była z możliwościami zarezerwowanymi dla ludzi bogatszych. Dziś jej osiągnięcia znajdują się w ...

Atopowe zapalenie skóry – te fakty musisz znać!

Atopowe zapalenie skóry to jedna z najczęściej rozpoznawalnych chorób skóry, mimo to wciąż powszechnie funkcjonuje wiele mitów, które należy obalić. Jedno ...

Nie bój się retinolu!

O jego zaletach możemy opowiadać bez końca! Stosowany w kosmetykach potrafi przynosić znakomite efekty! Jednak do kuracji z retinolem należy się właściwie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja