Nail Tek odżywki dostosowane do potrzeb paznokci

Nail Tek to renomowane i wysoce skuteczne podkładowe (Foundation) i ochronne (Formuły) odżywki do różnego rodzaju  paznokci.  

  • WZMACNIANIE - Podkładowa odżywka Foundation I i ochronna Maintenace Plus I polecane do paznokci, które nie przysparzają żadnych problemów, wzmocnią płytkę, zapewnią jej zdrowy wygląd i naturalną kolorystykę.
  • UTWARDZANIE - Podkładowa Foundation II i ochronna Intensive Therapy II – pomogą paznokciom cienkim, miękkim wymagającym intensywnego wzmocnienia.  Utwardzą i pogrubią płytkę paznokcia, spajając ze sobą jej warstwy i zapobiegną jej rozdwajaniu.  
  • NAWILŻANIE - Odżywki Foundation III i Formuła Protection Plus III odpowiednie dla płytki kruchej lub suchej, odbudują jej giętkość, sprężystość i odpowiedni poziom nawilżenia.  
  • SILNE UTWARDZANIE - Odżywki XTRA o intensywnym działaniu utwardzającym, pomogą paznokciom bardzo miękkim, wymagającym intensywnego utwardzenia  i pogrubienia.  

Formuły Foundation Nail Tek są podkładowymi lakierami do paznokci, przeznaczonymi wyłącznie do stosowania bezpośrednio na płytkę paznokcia. Zawierają mikrowłókna oraz naturalne wypełniacze, dzięki czemu wzmacniają i wygładzają płytkę

Formuły ochronne Nail Tek to odżywki do paznokci w formie bezbarwnego lakieru. Można je stosować zarówno jako lakier podkładowy (baza) oraz jako lakier zabezpieczający (top). 

Codziennie rano należy ją nakładać jedną cienką warstwę bez zmywania istniejących.  Co 6-7 dni należy zmyć wszystko bezacetonowym zmywaczem, wykonać manikiur terapeutyczny i dalej kontynuować pielęgnację. 

Preparaty Nail Tek dostępne są w salonach kosmetycznych, w perfumeriach sieci Douglas i Sephora oraz drogeriach Superpharm i Hebe.

Ceny detaliczne: pojedyncza odżywka - 29,00 zł (15 ml)  w zestawie DOU odżywka ochronna i pokładowa – 55,00 zł (2x 15 ml)

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Lato jak na dłoni, czyli 5 najgorętszych trendów w ...

Ciekawi Cię, jaki manicure będzie najmodniejszym dodatkiem sezonu? Spieszymy z odpowiedzią i mamy przepis na pięć top stylizacji paznokci, które latem skradną ...

Brak pomysłów na urlop? Oto najciekawsze miejsca w Polsce ...

Malownicze wybrzeże, bardziej wymagające kondycyjnie góry, urokliwe Pojezierze Mazurskie czy leśne dukty wśród kapliczek i świątyń. Polska oferuje wielbicielom ...

Dieta wegetariańska dla dzieci - zdrowa, czy nie?

Dieta wegetariańska budzi sporo kontrowersji jeśli chodzi o żywienie dorosłych, trudno się więc dziwić, że kiedy wspomina się o wykluczeniu mięsa z diety ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja