Na Święta Nalewka Babuni z czekoladkami

Niedługo najpiękniejsze polskie Święta. Okres przygotowań, pięknej zimowej atmosfery, zapachu jodły, pomarańczy i goździków w domu. Ale również czas poszukiwania upominków dla najbliższych. To czas kiedy chcemy obdarowywać i dzielić się radością. Czas rodzinny, odświętny i absolutnie wyjątkowy.

Gdy zatem marzysz o czymś smacznym, rozgrzewającym i kuszącym, sięgnij po Nalewkę Babuni o smaku dojrzałych wiśni ze świątecznym dodatkiem. Starannie dobrane składniki receptury zachowane w odpowiednich proporcjach zapewniają głęboki i niepowtarzalny smak oraz bogaty bukiet o przyjemnej owocowej nucie. Oryginalna butelka, wysoka jakość produktu oraz potwierdzony przez konsumentów wyjątkowy smak sprawiły, że stała się ona jedną z najbardziej znanych marek alkoholi w Polsce. W okresie przedświątecznym do wiśniowej Nalewki Babuni dołączono czekoladki deserowe z soczystymi i aromatycznymi wiśniami w likierze. Każdy z czekoladowych kuferków został stworzony z naturalnej czekolady deserowej, która podkreśla smak wyjątkowego nadzienia. Doskonale smakują jako słodki dodatek do Nalewki Babuni.

Ten wiśniowy duet może być prezentem dla miłośników nalewek jak i amatorów słodkości. W specjalnie przygotowanym świątecznym kartoniku utrzymanym w bożonarodzeniowej kolorystyce oprócz wiśniowej Nalewki Babuni znajdziemy 70g czekoladek. Całość stanowi kwintesencję prezentu najwyższej klasy. Wysoka jakość nalewki wiśniowej, jej wyjątkowy aromat, zaufanie do marki oraz słodki czekoladowy dodatek składają się na nietuzinkowy pomysł na miłą niespodziankę „pod choinkę”.

Nalewka Babuni, w tym roku uzyskała tytuł Trunku 20-lecia przyznawany przez czytelników czasopisma "Rynki Alkoholowe". Oprócz klasycznej wersji Nalewki Babuni, co roku dzięki edycjom limitowanym możemy poznawać nowe warianty ulubionej nalewki.

Oryginalna butelka, wysoka jakość produktu oraz potwierdzony przez konsumentów wyjątkowy smak sprawiły, że Nalewka Babuni stała się jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w swojej kategorii w Polsce. Produkt wielokrotnie nagradzany za wysoką jakość i polski charakter, cieszący się uznaniem nie tylko w naszym kraju, ale także m.in. w USA, Kanadzie oraz na Litwie.

Sugerowana cena detaliczna: Nalewka Babuni wiśniowa z czekoladkami cherry (750ml): 23 zł

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Nie daj plamy na nartach! 5 zasad postępowania z ...

Wystarczy kilka godzin na nartach w słoneczny dzień, by dorobić się przebarwień, i  to większych niż latem! Śnieg i lód odbijają promienie słoneczne, przez ...

Jak przechowywać perfumy

Każde perfumy mają termin ważności. Zazwyczaj od 12 do 36 miesięcy. Ale to termin umowny. W praktyce perfumy zachowują wysoką jakość o wiele dłużej. Trzeba ...

Rekonwalescencja po zabiegu laserem frakcyjnym

Laser frakcyjny jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi wykorzystywanych przez medycynę estetyczną w walce z niedoskonałościami urody. Właśnie teraz trwa na ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
Nowe oblicze Greya - Recenzja
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok