Miękkość inspirowana naturą - Silan Pure & Natural

Delikatne, kwiatowe zapachy relaksują, dodają energii, a także poprawiają nastrój. Teraz, tą przyjemną woń można przenieść do swojego domu i otaczać się nią każdego dnia. Wszystko dzięki nowej linii płynów do płukania Silan Pure & Natural, która nada naszym ubraniom wyjątkową miękkość, a także świeży, kwiatowy zapach.

Zapachy mają moc przywoływania wspomnień. Delikatne, rozchodzące się w domowych wnętrzach, kwiatowe nuty z łatwością przywołają w pamięci chwile spędzone na łonie natury. Teraz dzięki najnowszej, inspirowanej naturą linii płynów do płukania Silan – Pure & Natural, możemy otulać się tkaninami, które zachwycą wyjątkową miękkością, a także swoimi kwiatowymi aromatami – prosto z natury.

Silan Pure & Natural zapewnia tkaninom wyjątkową miękkość dzięki zawartym w formule substancjom silikonowym. Wyjątkowo świeże i kwiatowe kompozycje zapachowe Silan Pure & Natural zawierają unikalne ekstrakty roślinne oraz sprawdzone i przetestowane mikrokapsułki zapachowe. Dzięki nim tkaniny w trakcie cyklu płukania są „wypełniane” wyjątkowo świeżym, kwiatowym zapachem, który po wysuszeniu prania, uwalnia się przy każdym dotknięciu czy poruszeniu ubrań.

Nowy płyn do płukania tkanin Silan Pure & Natural dostępny jest w trzech, kwiatowych wariantach:

  • Silan Pure & Natural Iris – fascynuje świeżym zapachem wanilii, jaśminu oraz lawendy
  • Silan Pure & Natural Jasmine – zachwyca wonią jaśminu, róży oraz pelargonii
  • Silan Pure & Natural Magnolia – łączy w sobie zapach magnolii, róży oraz kwiatów pomarańczy.

Nowa linia Silan Pure & Natural dostępna jest w opakowaniach o pastelowej kolorystyce z etykietami, przedstawiającymi kwiatowe inspiracje każdego z wariantów.

Wprowadzenie Silan Pure & Natural wsparte będzie kampanią telewizyjną. Za zakup i planowanie mediów odpowiedzialny jest dom mediowy MEC. Dodatkowo zaplanowano działania PR oraz kampanie reklamową w internecie. Przewidziano również wsparcie w punktach sprzedaży w formie atrakcyjnej oferty promocyjnej, a także materiałów POS.

Rekomendowana cena detaliczna Silan Pure & Natural:

  • butelka 900 ml - około 10 zł brutto
  • butelka 1800 ml – około 17 zł brutto
  • butelka 2800 ml – około 25 zł brutto
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Niezbędnik narciarza

Wybierasz się na narty? To świetnie – spędzisz aktywnie kilka dni, zrelaksujesz się, naładujesz baterie. Do takiego wyjazdu musisz się dobrze przygotować. ...

Gotowa na sylwestra

Za chwilę powitamy nowy, 2020 rok! Jeszcze czas, choć coraz go mniej. Spokojnie, zdążysz! Dzięki kilku prostym zabiegom pielęgnacyjnym w sylwestrową noc poczujesz ...

Czarny bez i cynk - bezcenne dla zdrowia twojej rodziny

Czarny bez to jedna z najstarszych roślin leczniczych. Od wieków kwiaty i owoce czarnego bzu wykorzystuje się przy przeziębieniach, gorączce, zapaleniu krtani i ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja