Miękkość inspirowana naturą - Silan Pure & Natural

Delikatne, kwiatowe zapachy relaksują, dodają energii, a także poprawiają nastrój. Teraz, tą przyjemną woń można przenieść do swojego domu i otaczać się nią każdego dnia. Wszystko dzięki nowej linii płynów do płukania Silan Pure & Natural, która nada naszym ubraniom wyjątkową miękkość, a także świeży, kwiatowy zapach.

Zapachy mają moc przywoływania wspomnień. Delikatne, rozchodzące się w domowych wnętrzach, kwiatowe nuty z łatwością przywołają w pamięci chwile spędzone na łonie natury. Teraz dzięki najnowszej, inspirowanej naturą linii płynów do płukania Silan – Pure & Natural, możemy otulać się tkaninami, które zachwycą wyjątkową miękkością, a także swoimi kwiatowymi aromatami – prosto z natury.

Silan Pure & Natural zapewnia tkaninom wyjątkową miękkość dzięki zawartym w formule substancjom silikonowym. Wyjątkowo świeże i kwiatowe kompozycje zapachowe Silan Pure & Natural zawierają unikalne ekstrakty roślinne oraz sprawdzone i przetestowane mikrokapsułki zapachowe. Dzięki nim tkaniny w trakcie cyklu płukania są „wypełniane” wyjątkowo świeżym, kwiatowym zapachem, który po wysuszeniu prania, uwalnia się przy każdym dotknięciu czy poruszeniu ubrań.

Nowy płyn do płukania tkanin Silan Pure & Natural dostępny jest w trzech, kwiatowych wariantach:

  • Silan Pure & Natural Iris – fascynuje świeżym zapachem wanilii, jaśminu oraz lawendy
  • Silan Pure & Natural Jasmine – zachwyca wonią jaśminu, róży oraz pelargonii
  • Silan Pure & Natural Magnolia – łączy w sobie zapach magnolii, róży oraz kwiatów pomarańczy.

Nowa linia Silan Pure & Natural dostępna jest w opakowaniach o pastelowej kolorystyce z etykietami, przedstawiającymi kwiatowe inspiracje każdego z wariantów.

Wprowadzenie Silan Pure & Natural wsparte będzie kampanią telewizyjną. Za zakup i planowanie mediów odpowiedzialny jest dom mediowy MEC. Dodatkowo zaplanowano działania PR oraz kampanie reklamową w internecie. Przewidziano również wsparcie w punktach sprzedaży w formie atrakcyjnej oferty promocyjnej, a także materiałów POS.

Rekomendowana cena detaliczna Silan Pure & Natural:

  • butelka 900 ml - około 10 zł brutto
  • butelka 1800 ml – około 17 zł brutto
  • butelka 2800 ml – około 25 zł brutto
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja