Maszynki z cyfrowym sterowaniem dotykowym

Nowa maszynka Philips do strzyżenia włosów z serii 9000 zapewnia maksymalną precyzję i kontrolę cięcia. Za sprawą cyfrowego sterowania, automatyzacji aż 400 ustawień długości, funkcji pamięci i tytanowym ostrzom oczekiwane rezultaty otrzymasz za każdym razem.

Samodzielne strzyżenie włosów wcale nie wymaga specjalnych zdolności fryzjerskich. Z pewnością przyda się jednak trwała i precyzyjna maszynka do strzyżenia, która zapewni oczekiwane rezultaty za każdym razem. Nowa maszynka Philips do strzyżenia włosów z serii 9000 z trzema nasadkami grzebieniowymi jest z jednej strony łatwa w obsłudze, a z drugiej dzięki zaawansowanym funkcjom zapewnia maksymalną precyzję i kontrolę cięcia. Sprawdź, a nie pożałujesz!

Dobra maszynka do strzyżenia ma kilkadziesiąt ustawień długości. Doskonała - nawet kilkaset. Maszynka HC9450 posiada aż 400 blokowanych ustawień długości od 1 do 42 mm z dokładnością do 0,1 mm pomiędzy każdą długością. Można je dowolnie wybierać i blokować za pomocą ekranu dotykowego Digital Swipe. Trzy nasadki grzebieniowe umożliwiają przycinanie na długości od 1 do 7 mm, od 7 do 24mm i od 24 do 42 mm.

Można również zdjąć nasadkę i krótko przyciąć włosy na długość 0,5 mm. Silniczek napędza nasadkę grzebieniową i pozwala wybrać długość z dokładnością do 0,1 mm System automatyzacji ustawień długości umożliwia łatwy wybór i zablokowanie wybranej długości, dzięki czemu masz pewność strzyżenia cały czas z wybrana długością i uzyskania za każdym razem takich samych rezultatów. Co ważne, ta inteligentna maszynka do strzyżenia zapamiętuje ostatnią długość strzyżenia i umożliwia zapisanie 3 innych długości dla każdej nasadki grzebieniowej. Wybierz preferowaną długość, następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk pamięci, a maszynka do strzyżenia włosów natychmiast zapisze to ustawienie. W taki sposób można zapisać aż trzy różne długości!

Dzięki zaawansowanej technologii DualCut, czyli połączeniu dwustronnie naostrzonego elementu tnącego i zmniejszonego tarcia, uporasz się z każdym typem włosów. Innowacyjny element tnący został skonstruowany tak, aby obcinać włosy dwa razy szybciej niż zwykłe maszynki do strzyżenia. Maszynka serii 9000 ma też solidną obudowę ze stali szlachetnej, która zapewnia większą pewność i trwałość. Dodatkowo masz do dyspozycji funkcję Turbo, która automatycznie zwiększa prędkość strzyżenia przy kontakcie z grubszymi włosami.

W nowych maszynkach serii 9000 zastosowano tytanowe ostrza. Twardsze od stali, zaawansowane ostrza z tytanu zapewniają najwyższą trwałość. Ponadto ostrza są samoostrzące, co gwarantuje ich długotrwałą skuteczność i dokładne cięcie za każdym razem.

Strzyżarki Philips serii 9000 są wygodne w użyciu i oprócz zasilania sieciowego, posiadają możliwość zasilania akumulatorem. Model HC9450 posiada wydajny akumulator, który działa aż 120 min po godzinie ładowania.

Rekomendowana cena detaliczna nowej strzyżarki Philips HC9450/15 wynosi 359, 00 PLN

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja