Linia specjalistycznych mydeł BALNEA

NADMIERNA POTLIWOŚĆ, GRZYBICA, PRZESUSZENIE CZY PODRAŻNIENIE TO PROBLEMY SKÓRNE, Z KTÓRYMI WALKĘ NALEŻY ROZPOCZĄĆ JUŻ NA ETAPIE HIGIENY. WŁAŚCIWE DOBRANE PRODUKTY ZMINIMALIZUJĄ DOLEGLIWOŚCI I BĘDĄ STANOWIŁY PROFILAKTYCZNĄ BARIERĘ, ZABEZPIECZAJĄCĄ PRZED NAWROTAMI UCIĄŻLIWYCH PROBLEMÓW. BALNEA TO LINIA 4 SPECJALISTYCZNYCH MYDEŁ PRZEZNACZONYCH DO WALKI Z POPULARNYMI PROBLEMAMI SKÓRNYMI:

 1. NADMIERNA POTLIWOŚĆ
  BALNEA SPECJALISTYCZNE MYDŁO PRZECIWPOTOWE Do codziennej higieny całego ciała. Polecane szczególnie dla osób z nadmierną potliwością i aktywnych fizycznie.
  GRAMATURA: 100 GR., CENA OKOŁO: 7.00 PLN

  Mydło dokładnie oczyszcza skórę, zmniejsza objawy nadmiernej potliwości, eliminuje bakterie i grzyby oraz neutralizuje zapach potu. Wyjątkowa skuteczność i bezpieczeństwo kostki wynika z przebadanej dermatologicznie formuły, opartej na naturalnej bazie roślinnej z oleju palmowego z dodatkiem skutecznych składników aktywnych. Olejek z drzewa herbacianego eliminuje bakterie i grzyby oraz neutralizuje zapach potu, a kompleks Alcloxa działa ściągająco, antyperspiracyjnie i keratolitycznie. Mydło nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów ani alkaliów, co eliminuje ryzyko podrażnień. Produkt nie był testowany na zwierzętach.

 2. GRZYBICA
  BALNEA SPECJALISTYCZNE MYDŁO PRZECIWGRZYBICZE Do codziennej higieny całego ciała. Polecane szczególnie jako profilaktyka dla osób aktywnie uprawiających sport, korzystających z basenów i saun. Może być stosowane je do prania bielizny osobistej.
  GRAMATURA: 100 GR., CENA OKOŁO: 7.00 PLN

  Mydło dokładnie oczyszcza skórę, wspomaga profilaktykę przeciwgrzybiczną oraz przyspiesza regenerację uszkodzeń naskórka. Wyjątkowa skuteczność i bezpieczeństwo kostki wynika z przebadanej dermatologicznie formuły, opartej na naturalnej bazie roślinnej z oleju palmowego z dodatkiem kwasu undecylenowego, o potwierdzonym działaniu przeciwgrzybicznym. Mydło zawiera także działający antybakteryjnie i odświeżający olejek miętowy. Kostka nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów ani alkaliów, co eliminuje ryzyko podrażnień. Produkt nie był testowany na zwierzętach.

 3. PERMAMENTNE PODRAŻNIENIE
  BALNEA SPECJALISTYCZNE MYDŁO CYNKOWE/ REGENERUJĄCE Do codziennej higieny całego ciała. Polecane szczególnie dla osób mających styczność z czynnikami drażniącymi i detergentami.
  GRAMATURA: 100 GR., CENA OKOŁO: 7.00 PLN

  Mydło dokładnie oczyszcza skórę i łagodzi podrażnienia. Wyjątkowa skuteczność i bezpieczeństwo kostki wynika z przebadanej dermatologicznie formuły, opartej na naturalnej bazie roślinnej z oleju palmowego z dodatkiem skutecznych substancji aktywnych. Kluczowym składnikiem jest tlenek cynku, o właściwościach regenerujących i łagodzących. Witamina E zmniejsza wrażliwość na promieniowanie UV oraz sprawia, że skóra staje się miękka i elastyczna. Codzienne stosowanie mydła zmniejsza skłonność skóry do odparzeń. Mydło nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów ani alkaliów, co eliminuje ryzyko podrażnień. Produkt nie był testowany na zwierzętach.

 4. NADMIERNA SUCHOŚĆ
  BELNEA SPECJALISTYCZNE MYDŁO GŁĘBOKO NAWIŻAJĄCE Do codziennej higieny całego ciała. Polecane szczególnie dla osób ze skórą bardzo suchą, skłonną do podrażnień i atopowego zapalenia skóry.
  GRAMATURA: 100 GR., CENA OKOŁO: 7.00 PLN

  Mydło dokładnie oczyszcza skórę i łagodzi podrażnienia. Wyjątkowa skuteczność i bezpieczeństwo kostki wynika z przebadanej dermatologicznie formuły, opartej na naturalnej bazie roślinnej z oleju palmowego z dodatkiem skutecznych substancji aktywnych. Kluczowym składnikiem jest ekstrakt z rumianku, który jako jedna z niewielu roślin ma właściwości antyalergiczne i zwiększa odporność na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Mydło redukuje szorstkość naskórka, wygładza go i nawilża. Kostka nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów ani alkaliów, co eliminuje ryzyko podrażnień. Produkt nie był testowany na zwierzętach.
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pielęgnacja zaczyna się od kąpieli

Pierwszą czynnością pielęgnacyjną w naszym życiu jest kąpiel. Począwszy od tej, pełnej symboliki, oczyszczającej, tuż po narodzinach, aż po codzienny rytuał ...

Pięć sposobów na skórę naczynkową

Skóra naczynkowa to problem wielu kobiet. Na ich powstanie wpływa wiele czynników – estrogeny, menopauza, fototyp skóry i inne, ale niezależnie od powodu ich ...

Jak poprawić kondycję skóry?

Jeśli usilnie staramy się zapobiec przebarwieniom, nawrotom zmian trądzikowych czy wreszcie pojawianiu się zmarszczek, polegając jedynie na podstawowej pielęgnacji ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja