Lepsze rozwiązanie na codzienne sprzątanie dzięki gamie produktów Mr Muscle®

Czyste i wysprzątane mieszkanie jest ważne dla 96% kobiet zbadanych przez markę Mr Muscle®1. Większość pań wolałaby przeznaczyć swój wolny czas na chwile spędzone z rodziną i przyjaciółmi, niż poświęcić go domowym porządkom. Dzięki gamie innowacyjnych produktów Mr Muscle® można błyskawicznie uporać się z wiosennymi porządkami, a zaoszczędzony czas spędzić z najbliższymi.

Lubimy czystość, nie lubimy sprzątać. Mr Muscle® zna rozwiązanie
Wiosenne porządki to czas mycia okien, czyszczenia domowych sprzętów oraz generalnych porządków w kuchni i łazience, a dzięki Mr Muscle® nawet te obowiązki stają się proste i przyjemne. W badaniu przeprowadzonym przez markę Mr Muscle® jako najbardziej nielubiane czynności kobiety wskazały usuwanie brudu z piekarnika (82%), mycie okien (47%), czyszczenie sprzętów i bibelotów domowych ze srebra i mosiądzu (36%). Kobiety nie przepadają także za sprzątaniem łazienki (34%) i udrażnianiem rur (30%). Na liście uciążliwych obowiązków znalazło się również mycie podłóg (17%), sprzątanie kuchni (16%) oraz czyszczenie płyt ceramicznych (13%). Mimo, że kobiety nie przepadają za sprzątaniem, aż 96% respondentek w badaniu Mr Muscle® zadeklarowało, że czyste i wysprzątane mieszkanie jest dla nich ważne. Badanie Mr Muscle® wykazało ponadto, że czas przenaczony na porządki, zdecydowana większość kobiet najchętniej spędziłaby z rodziną (71%) lub z przyjaciółmi (31%) oraz poświęciła go na zajmowanie się swoim hobby (47%).

Mr Muscle® skuteczne wiosenne porządki
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych i aktywnych kobiet, marka Mr Muscle® stworzyła gamę produktów ułatwiających wprowadzenie w domu wzorowej czystości w sposób łatwy, szybki i przyjemny. Gama Mr Muscle® zawiera innowacyjne produkty, które pozwolą na uzyskanie skutecznych rozwiązań w zakresie wiosennych porządków: aktywne kapsułki do mycia podłóg i innych powierzchni, rozpylacze do mycia kuchni i łazienki, rozpylacze do mycia okien i szklanych powierzchni, żel do udrażniania rur, aerozol do czyszczenia piekarnika, emulsja do mosiądzu i miedzi, emulsja do czyszczenia srebra oraz mleczko do czyszczenia i impregnacji płyt ceramicznych i indukcyjnych.

Mały rozmiar, wielka wygoda – Aktywne kapsułki Mr Muscle®
Aktywne kapsułki Mr Muscle® to nowy, uniwersalny płyn do mycia podłóg i innych powierzchni o unikalnej formule w postaci kapsułek. Forma kapsułek pomaga we właściwym dozowaniu, zapobiegając nadmiernemu użyciu środka czyszczącego, co zdarza się w przypadku tradycyjnych produktów. Wystarczy wrzucić jedną kapsułkę do wiaderka, wlać 4 litry gorącej wody i poczekać aż kapsułka się rozpuści. To wyjątkowo łatwy sposób, aby uzyskać wystarczające proporcje do umycia podłóg w całym domu. Małe i poręczne opakowanie jest znacznie lżejsze od pozostałych produktów czyszczących na sklepowych półkach, a dzięki temu zajmuje również niewiele miejsca w domu. Ponadto już w sklepie można łatwo poznać zapach produktu, dzięki specjalnej naklejce zapachowej umieszczonej na opakowaniu. Do wyboru są trzy warianty zapachowe: Ocean Breeze, Spring Flowers oraz Arctic Fresh. Rekomendowana cena półkowa opakowania dwunastu kapsułek wynosi: 7,99 - 8,99 zł.

99,99% skuteczności w walce z bakteriami dzięki rozpylaczom do kuchni i łazienki Mr Muscle®
Kuchnia i łazienka to najczęściej sprzątane pomieszczenia w każdym domu, a co więcej czynność ta jest powtarzana nawet kilka razy dziennie. By zapewnić efekt lśniących czystością pomieszczeń, które jednocześnie są w pełni zdezynfekowane, warto zaopatrzyć się w produkty Mr Muscle® do czyszczenia i dezynfekcji kuchni oraz łazienki. Rozpylacz do czyszczenia kuchni skutecznie usunie tłuszcz i inne zabrudzenia, pozostawiając po sobie świeży cytrynowy zapach. Rozpylacz do czyszczenia łazienki o pomarańczowym zapachu nie tylko błyskawicznie upora się z osadem z mydła i brudem, ale także doda łazience blasku. Produkty te są wysoko skuteczne, dezynfekują zabijając 99,99% bakterii, także E-coli. Specjalny rozpylacz w obu produktach, w zależności od potrzeb może rozpylać mgłę lub pianę dla uzyskania najlepszego zasięgu oraz skuteczności czyszczenia. Rekomendowana cena półkowa: 8,99 - 9,99 zł.

Wyczyść okna do połysku bez smug!
Czyszczenie okien to pracochłonne zadanie, którego głównym celem jest uzyskanie lśniącej i czystej powierzchni. Rozpylacze do czyszczenia okien Mr Muscle® 5 w 1 w dwóch wariantach do wyboru (zielony na bazie octu lub niebieski na bazie amoniaku), gwarantują krystalicznie czystą powierzchnię okien i innych szklanych powierzchni. Usuwają natrętny brud i tłuszcz, a przede wszystkim czyszczą do połysku bez smug. Rekomendowana cena półkowa: 7,99 - 8,99 zł.

Zapewnij porządek w domu w każdym calu
Marka Mr Muscle® oferuje również szeroką gamę środków specjalistycznych. Mr Muscle® Żel do udrażniania rur (rekomendowana cena półkowa 13,99 zł/1000 ml) to skuteczny środek w postaci żelu do udrażniania zapchanych odpływów kuchennych i łazienkowych. Przebija się przez stojącą wodę i usuwa zatory zaledwie w 5 minut. Mr Muscle® Aerozol do czyszczenia piekarnika (rekomendowana cena półkowa 15,99 zł/300 ml) wyjątkowo łatwo i szybko czyści powierzchnię piekarnika bez zbędnego szorowania. Do czyszczenia płyt ceramicznych oraz indukcyjnych warto zastosować Mr Muscle® Cera-Fix, który tworzy ochronną powłokę, dzięki której zabrudzenia nie przylegają łatwo do kuchennych płyt, jednocześnie nie pozostawiając smug i zarysowań. Wystarczy nanieść produkt na zimną płytę i wytrzeć papierowym ręcznikiem. Emulsja Mr Muscle® do czyszczenia mosiądzu i miedzi (rekomendowana cena półkowa 13,99 zł/125 ml) to szybki i łatwy sposób na odświeżenie i zabezpieczenie naturalnego piękna przedmiotów. Dodatkowo specjalna formuła zahamuje powstawanie przebarwień nadając długotrwały blask. Emulsja do czyszczenia srebra (rekomendowana cena półkowa 13,99 zł/125 ml) nadaje długotrwały blask srebru, chroniąc przez zarysowaniami.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja