Laurastar S7A - prasownie z duchem czasu

Prasowanie za pomocą pary wodnej odnosi wielkie sukcesy na świecie, a ciągle rosnąca moda na tego typu urządzenia oraz znaczny wzrost ich popularności wymusza na producentach tworzenie nowych, bardziej zaawansowanych modeli.

Szwajcarski producent wysokiej klasy systemów do prasowania parą do użytku domowego, wprowadził na polski rynek nowy model urządzenia Laurastar S7A. Zaprezentowany model to wysokiej klasy system do prasowania, który korzysta z szeregu opatentowanych technologii Laurastar. 35-letnie doświadczenie marki w budowie urządzeń do prasowania gwarantuje, że mamy do czynienia ze sprzętem z górnej półki.

W Laurastar S7A zastosowano funkcje i rozwiązania, które wpływają nie tylko na doskonałą jakość prasowania, ale również jego efektywność oraz łatwość użytkowania całego systemu. Nowy model cechuje się stałym, optymalnym ciśnieniem suchej pary 3.5 Bara. Dzięki zastosowaniu trójwymiarowej stopy żelazka, prasowane tkaniny doskonale układają się pod powierzchnią żelazka. Następnie przenikane są ultra-delikatną, a za razem silną parą, przez co prasowanie staje się niezwykle szybkie i dokładne. W połączeniu z aktywną deską wyposażoną w wentylatory, takie rozwiązanie pozwala prasować obie strony materiału jednocześnie, co znacznie przyspiesza ten proces.

Technologia prasowania parą nie niszczy tkanin a rezultaty prasowania są znacznie trwalsze, ponieważ para przenika tkaniny na poziomie poszczególnych włókien materiału. Dzięki temu prasowana garderoba nie tylko znakomicie się wygładza, ale również dezynfekuje z środków czyszczących, bakterii oraz zapachów. Do najdelikatniejszych materiałów, takich jak jedwab, czy satyna producent zaopatrzył urządzenie w nakładkę teflonową, która zapobiega przypalaniu, nabłyszczaniu oraz przebarwianiu się tkanin. Co za tym idzie, wszystkie materiały można prasować jedną temperaturą bez obaw o ich zniszczenie. Dodatkową zaletą aktywnego stołu jest funkcja nadmuchu i zasysania, która nie tylko odprowadza nadmiar pary, ale również przytrzymuje i odpowiednio układa materiał podczas prasowania.

Producent S7A zadbał również o to by system był ergonomiczny i przyjemny w użyciu. Dzięki stabilnej składanej konstrukcji urządzenie można łatwo dostosować do żądanej wysokości oraz bez problemu przemieszczać i przechowywać. Urządzenie nie wymaga stosowania specjalnej zmiękczonej wody, a do prawidłowego działania wystarczy woda z kranu. Ponadto dla zwiększenia bezpieczeństwa producent wyposażył urządzenie w funkcję automatycznego strażaka, która wyłącza sprzęt po 15 minutach przerwy w prasowaniu. Specjalny schowek na gorące żelazko zapobiega przypadkowym poparzeniom np. przez dzieci.

Laurastar S7A to nie tylko najwyższa jakość, ale również świetny design, który doskonale sprawdzi się w zaprojektowanych ze smakiem wnętrzach. To również dobry gadżet, który sprawi wiele radości tym, którzy do tej pory nie przepadali za prasowaniem.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Tego lata zwróć szczególną uwagę na dermoochronę

Twoja skóra jest blada i zmęczona? Nic dziwnego. Długotrwałe przebywanie w pomieszczeniach daje się we znaki. Postaw na specjalistyczną dermoochronę i korzystaj z ...

Co sprawia, że zarówno natura, jak i nasza cera wygląda ...

Majówka kojarzy nam się z odpoczynkiem i wyjazdami. W tym roku niestety musimy spędzić ją nieco inaczej. Chcąc zapewnić sobie chociaż namiastkę natury i ...

Profilaktyka w czasach koronawirusa

Najskuteczniejszy wróg wirusów i bakterii to tradycyjne mydło. Gdy akurat nie masz go pod ręka, sięgnij po spray antybakteryjny. Najlepiej noś go zawsze przy ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja