Konkurs z marką Soraya - Zakończony

Co zrobić, aby wygrać jeden z 5 zestawów?

 

Wystarczy, dokończyć zdanie…  

„Moje najlepsze wakacje to….”

 

Odpowiedź należy wysłać e-mailem na adres: konkurs@creativemagazine.pl

W temacie prosimy wpisać Soraya

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 31.07.2016 do godz. 15.00

Nagrodzimy odpowiedzi, które najbardziej spodobają się organizatorom konkursu

Zwycięzców ogłosimy na naszym FB profilu po zakończeniu konkursu. 

Na Wasze dane do wysyłki nagród czekamy 7 dni od daty ogłoszenia wyników

http://www.facebook.com/pages/CreativeMagazine/223959210962825?ref=tn_tnmn

Nagrody zostaną wysłane pocztą.

http://creativemagazine.pl/regulaminy

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
Julka (37.248.154.*)    |    07.07.2016 godz.21:09

Moje najlepsze wakacje to ... pobyt u wybrzeży Chorwacji. Dlatego tam, gdyż wody mórz w tych miejscach są bardzo przejrzyste, a ja ostatnio zakochałam się w snorkelingu. To piękny i atrakcyjny sport. Kiedy tak sobie nurkuję przy powierzchni wody i oglądam życie świata podwodnego, targają mną niesamowite emocje. Świetna sprawa ... nurkowanie bez aparatu tlenowego, tylko w masce płetwach i fajką snorkel w zębach. Przejrzyste morze pokazuje mi piękny nieznany świat podwodny, który do końca nigdy nie będzie poznany. Skrywa w sobie wielkie tajemnice i ciągle mnie zadziwia. Tajemniczy kolorowy i fantastyczny, dech w piersiach zapiera. To moje najlepsze wakacje.

sylwunia2802 (37.47.43.*)    |    09.07.2016 godz.11:35

Moje najlepsze wakacje to podróż objazdowa po Polsce. Od morza aż po Tatry. Nasz ojczysty kraj jest przepiękny i chciałabym mieć możliwość rozkoszować się tymi wszystkimi miejscami. Nie tylko piękne morze, wydmy i góry, ale klimatyczne małe wioski, mnóstwo zamków, parków narodowych, parków rozrywki i festiwali, to jest nasz kraj! Pozdrawiam

ewelina (94.40.76.*)    |    09.07.2016 godz.16:05

idealna cera w te wakacje obowiązkowo z marką SORAYA!!!

Monia (87.205.152.*)    |    10.07.2016 godz.09:53

Moje najlepsze wakacje to słońce, Bałtyk i brak problemów ze skórą dzięki kosmetyka SORAYA :)

ewinka125 (77.252.168.*)    |    10.07.2016 godz.17:21

Moje najlepsze wakacje to ...pierwsze wakacje z córką. Hania urodziła się w pierwszy dzień lata. Na dwa miesiące wyjechałyśmy na wieś. Otaczały nas kwiaty, zwierzęta, śpiew ptaków. Sielsko, anielsko. Całe dnie spędzałyśmy razem w promieniach słońca w sadzie, ogrodzie,nad rzeką czy na łące. Cudownie. Takie wakacje chciałabym powtórzyć ale już w szerszym gronie.

Aneta13 (78.11.221.*)    |    11.07.2016 godz.12:13

Wierzę, że moje najlepsze wakacje to takie wakacje, które są jeszcze przede mną. Marzy mi się wielka podróż, jeśli nie dookoła świata, to przynajmniej w piękne, dzikie i bardzo egzotyczne miejsce. Podróż pełna ekscytujących przygód i zaskakujących sytuacji, które mogłabym wspominać przez długie lata grzejąc się zimą przy kominku, opowiadać wnukom, a może nawet przenieść na karty jakiejś książki podróżniczo - przygodowej. To takie wakacje, na które warto czekać nawet całymi latami, bo nie są leżeniem na plaży, jakie można powtarzać co roku, to wielka dawka endorfin, adrenaliny, to coś, co chcę przeżyć.

grazyna 1975 (5.60.14.*)    |    11.07.2016 godz.14:02

Moje najlepsze wakacje to obojętnie gdzie byle z rodziną.

moniakkg (87.239.222.*)    |    11.07.2016 godz.18:29

Moje najlepsze wakacje to Brazylia - kraj muzyki, słońca i zabytków. To słynny karnawał w Rio, z długie trwającymi aż do białego rana fiesty, oraz ciągnące się kilometrami rajskie plaże = np., słynna Copacabana, oraz pyszna kuchnia i aromatyczną kawą. To kraj roztańczonych i uśmiechniętych ludzi, których jadłospis jest równie barwny, co oni sami. To było spełnienie prywatnych potrzeb ( „Piramida Maslowa)”:1.Potrzeby fizjologiczne – kubek zaparzonej , aromatycznej brazylijskiej kawy, do tego Brigadeiro - czekoladowe kuleczki- ten zapach, smak i chwila odpoczynku z dala od zgiełku. 2. Potrzeby bezpieczeństwa– wygodny fotel na tarasie i książka, która przenosi nas w magiczną krainę czyli Brazylię, w której wszystkie nasze troski i kłopoty natychmiast znikają :)3.Potrzeby przynależności – spotkania z mieszkańcami i czynny udział w karnawałowych nieprzespanych nocach.4. Potrzeby uznania – udział w konkursach. 5. Potrzeby samorealizacji:zwiedzanie wyjątkowych miejsc Corcovad

89kinga (31.6.147.*)    |    11.07.2016 godz.20:19

moje najlepsze wakacje to gdy poznalam mojego obecnie narzeczonego

Julkaa (5.172.236.*)    |    12.07.2016 godz.21:35

Moje najlepsze wakacje to czas spędzony z rodziną. Chodzę do liceum, rodzice do pracy, brat i siostra w innym mieście, szkoła muzyczna...trudno się spotkać i razem odpocząć. Najlepszymi wakacjami jest wspólny posłek.

Magda (94.254.252.*)    |    14.07.2016 godz.19:35

Moje najlepsze wakacje to... wakacje z moimi córeczkami. Gdy bawimy się razem w piasku, pluskamy w basenie. Gdy mogę patrzeć na ich ubrudzone buźki lodami. Cieszymy się każdą chwilą spędzoną razem w gorące dni lata.

Atydes (46.148.175.*)    |    16.07.2016 godz.04:46

Plaża, słońce i bajeczne widoki.

ed68 (188.146.64.*)    |    17.07.2016 godz.12:46

Moje najlepsze wakacje to są wakacje po bardzo stresującym okresie mojego życia, kiedy potrzebowałam wyciszenia, samotności i czasu na dojście do siebie. Pomogła mnie w tym piękna wyspa w Grecji Santorini. Wschody i zachody słońca o barwie trudnej do opisania i kompletna cisza ...Dzięki tym wakacjom zrozumiałam ,że życie musi toczyć się dalej, przecież żyjemy dla tych , co nas kochają.

Bożena (89.66.248.*)    |    23.07.2016 godz.13:32

Moje najlepsze wakacje to przepiękne górskie wędrówki z dorosłym 21- letnim synem Tomaszem w Pieninach, który jeszcze chce spędzać ze mną wspólny czas, kąpiele w Terma Bani i Dunajcu pod Trzema Koronami oraz wspólne obiadki, lody i zaległe rozmowy przeplatane śmiechem i żartami. Tak niewiele, a tak dużo!!! Szczęśliwa

Bożena (89.66.248.*)    |    23.07.2016 godz.13:32

Moje najlepsze wakacje to przepiękne górskie wędrówki z dorosłym 21- letnim synem Tomaszem w Pieninach, który jeszcze chce spędzać ze mną wspólny czas, kąpiele w Terma Bani i Dunajcu pod Trzema Koronami oraz wspólne obiadki, lody i zaległe rozmowy przeplatane śmiechem i żartami. Tak niewiele, a tak dużo!!! Szczęśliwa

Bożena (89.66.248.*)    |    23.07.2016 godz.13:32

Moje najlepsze wakacje to przepiękne górskie wędrówki z dorosłym 21- letnim synem Tomaszem w Pieninach, który jeszcze chce spędzać ze mną wspólny czas, kąpiele w Terma Bani i Dunajcu pod Trzema Koronami oraz wspólne obiadki, lody i zaległe rozmowy przeplatane śmiechem i żartami. Tak niewiele, a tak dużo!!! Szczęśliwa

natala (5.172.235.*)    |    24.07.2016 godz.02:12

Moje najlepsze wakacje to wakacje spędzone z przyjaciółmi, najlepiej aktywnie, np. podróżując. Kocham podróżować, poznawać nowe miejsca, nowych ludzi i po prostu poznawać świat, dlatego jestem zdania, że najlepsze wakacje, to czas spędzony na robieniu tego co się kocha

natala (5.172.235.*)    |    24.07.2016 godz.02:12

Moje najlepsze wakacje to wakacje spędzone z przyjaciółmi, najlepiej aktywnie, np. podróżując. Kocham podróżować, poznawać nowe miejsca, nowych ludzi i po prostu poznawać świat, dlatego jestem zdania, że najlepsze wakacje, to czas spędzony na robieniu tego co się kocha

Katarzynka5 (80.51.59.*)    |    25.07.2016 godz.14:51

moje najlepsze wakacje to wakacje nie nad pięknymi,wymarzonymi widokami lecz z najbliższymi mi osobami.Najważniejsza jest rodzina i przyjaciele oraz druga polówka.Jesli oni sa blisko to każde wakacje sa najlepsze.!;)

Malina (46.148.79.*)    |    25.07.2016 godz.21:30

Moje najlepsze wakacje to pobyt u znajomych na wsi. Zaprosili oni nas do siebie na tydzień czasu. Była tam cisza i spokój. Mnóstwo rozrywek i dobrej zabawy. Poznałam prace gospodarskie- uczestniczyłam w żniwach, karmiłam zwierzęta. Niesamowite oderwanie od codziennej miejskiej rzeczywistości. Nie zabrakło ogniska i pieczenia kiełbasek. Tak bardzo spodobało mi się podczas tego pobytu, że teraz osobiście sama mieszkam na wsi.

Malina (46.148.79.*)    |    25.07.2016 godz.21:30

Moje najlepsze wakacje to pobyt u znajomych na wsi. Zaprosili oni nas do siebie na tydzień czasu. Była tam cisza i spokój. Mnóstwo rozrywek i dobrej zabawy. Poznałam prace gospodarskie- uczestniczyłam w żniwach, karmiłam zwierzęta. Niesamowite oderwanie od codziennej miejskiej rzeczywistości. Nie zabrakło ogniska i pieczenia kiełbasek. Tak bardzo spodobało mi się podczas tego pobytu, że teraz osobiście sama mieszkam na wsi.

Malina (46.148.79.*)    |    25.07.2016 godz.21:31

Moje najlepsze wakacje to pobyt u znajomych na wsi. Zaprosili oni nas do siebie na tydzień czasu. Była tam cisza i spokój. Mnóstwo rozrywek i dobrej zabawy. Poznałam prace gospodarskie- uczestniczyłam w żniwach, karmiłam zwierzęta. Niesamowite oderwanie od codziennej miejskiej rzeczywistości. Nie zabrakło ogniska i pieczenia kiełbasek. Tak bardzo spodobało mi się podczas tego pobytu, że teraz osobiście sama mieszkam na wsi.

Patosi (93.105.58.*)    |    27.07.2016 godz.18:35

Moje najlepsze wakacje to TYLKO z mamą !

Piotr Wołek (83.21.244.*)    |    28.07.2016 godz.11:57

Moje najlepsze wakacje to tę spędzone w kraju z którego pochodzi Al Capone. Może to wielu zdziwić ale nie były to wakacje letnie lecz zimowe podczas których udało nam się zobaczyć niejedną sowę. Najważniejsze okazało się towarzystwo nielubiące pić wódki na czysto. Dlatego też raczyliśmy się wykwintnymi winami pozostawiając przeszłość daleko za nami. A najważniejszą osobą na wyjeździe była moje 6-miesięczna chrześnica która uwielbia jedzenie...nie ma to jak gastronomiczna chcica. Wspominam ten wyjazd bardzo przyjemnie uśmiechając się do wspomnie szczerze niezmiernie.

m4dzikson (212.106.20.*)    |    28.07.2016 godz.12:10

Moje najlepsze wakacje to wakacje spędzone w rodziną i przyjaciółmi. Nie ma nic lepszego niż wspólne wyjazdy, poznawanie terenu w którym się mieszka i rozwijania rodzinnej więzi. Gromadzę wtedy mnóstwo wspomnień które cudownie się wspomina przy kawie :). Nie zawsze można tak cudownie spędzić wakacje bo zazwyczaj każdy pracuje dlatego kiedy wspólnie spotykamy się nad zalewem, ogniskiem czy przy grillu są to niezapomniane chwile pełne radości i miłości. Mam cudowną rodzinę i jestem najszczęśliwsza kiedy moge spędzać ten gorący czas z nimi :) pozdrawiam

grace123 (46.171.25.*)    |    28.07.2016 godz.15:15

Moje najlepsze wakacje to czas kiedy nie tylko mogę bardziej zadbać o swoje ciało, ale także i o duszę. Mogę poświęcić mój czas na zabiegi, na które nie starcza mi go na co dzień: robię sobie peeling całego ciała, twarzy, nakładam odżywcze balsamy i maseczki, biorę długą kąpiel z dodatkiem aromatycznych olejków. Ale jak powszechnie wiadomo ciało bez duszy nie może istnieć. Aby podreperować swoją duszę w trakcie wakacji staram się korzystać w pełni z uroków życia, a jednym z nich jest dla mnie taniec. Dla mnie taniec to dobra zabawa, która daje wiele możliwości. Pochłania fizycznie, ale również mentalnie, dlatego jest najlepszym sposobem na ukazanie wspólnego piękna ciała i duszy.

monin (89.74.91.*)    |    30.07.2016 godz.11:03

Moje najlepsze wakacje to wyprawa z całą rodziną nad nasz Bałtyk. Wyprawa z wózkami, parawanami, namiotami i wszelakimi potrzebnymi nad morzem sprzętami-dmuchańcami, wiaderkami, łopatami. W związku z tym, że gromadnie wyjeżdżamy to rąk do opieki nad szkrabami dużo mamy, więc w pomysłach na ciekawie spędzony czas się prześcigamy i wreszcie odpoczywamy, energię na cały rok zdobywamy. Na plaży szumu morza słuchamy, przeskakiwania przez fale urządzamy, kąpiele uskuteczniamy, radością i wzajemną obecnością się upajamy, a lodami i goframi jeszcze osładzamy.

Martyna K (78.131.212.*)    |    30.07.2016 godz.11:32

Moje najlepsze wakacje to dla duszy i ciała atrakcje: Dobra książka słońce woda Co dzień czeka mnie przygoda Towarzystwo doborowe Do zabawy jest gotowe Rano skórę poratuję Krem Soraya zastosuję Cera będzie promienista To jest sprawa oczywista! Wszystko razem połączone To wakacje wymarzone!

Martyna K (78.131.212.*)    |    30.07.2016 godz.11:32

Moje najlepsze wakacje to dla duszy i ciała atrakcje: Dobra książka słońce woda Co dzień czeka mnie przygoda Towarzystwo doborowe Do zabawy jest gotowe Rano skórę poratuję Krem Soraya zastosuję Cera będzie promienista To jest sprawa oczywista! Wszystko razem połączone To wakacje wymarzone!

Ivcia (83.9.33.*)    |    30.07.2016 godz.15:09

Moje najlepsze wakacje to... te obecne! Z racji tego, że są one moimi ostatnimi z serii tych \"całkowicie beztroskich\" to staram się czerpać z nich garściami i robić wszystko to na co nie mam czasu w ciągu roku szkolnego czy bardziej pieszczotliwie - \"kieratu\". Tak czy inaczej, miałam już okazję bawić się w przewodnika nie byle gdzie, bo w Londynie. Pokazywałam przyjaciółce za pokochałam to miasto. Wybrałam się też na wycieczkę do naszej pięknej stolicy gdzie z kolei miałam szansę, na szczęście tylko przez godzinę, poczuć się jak osoba niewidoma na niewidzialnej wystawię. To doświadczenie paradoksalnie \"otworzyło mi oczy\". Oprócz tego nadrabiam zaległości filmowe i książkowe. Do moich ulubionych seriali w te wakacje dołączył \"Seks w wielkim mieście\", a na pytanie \"Co mogę polecić do czytania?\" bez wahania wykrzykuje, że od niedawna mistrzem kryminału jest dla mnie Jo Nesbo! Obecne wakacje są najlepsze, bo pozwalają mi nie tylko wypocząć, ale również zbierać mnóstwo nowych doświadczeń :)

izabela_1234 (217.153.173.*)    |    30.07.2016 godz.20:52

Moje najlepsze wakacje to tydzień spędzony z ukochanym nad jeziorem w Austrii- wspaniałe chwile na łonie natury- z osobą którą kocham i bez zmartwień. Pływanie, spacery nad jeziorem w blasku księżyca i oglądając zachód słońca. Za nic nie zamieniłabym tych chwil.

Ivcia (83.9.33.*)    |    30.07.2016 godz.23:17

Moje najlepsze wakacje to... te, które właśnie trwają. Jako, że są one ostatnimi z serii tych "całkowicie beztroskich" staram się wykorzystywać je w 100% i na wile różnych sposobów. Do tej pory znalazło się w nich miejsce dla podróży do Londynu, kolejnej już, jednak pierwszej tak samodzielnej. Warto również wspomnieć, że po raz pierwszy to ja oprowadzałam kogoś po tym pięknym mieście co sprawiło, że pomimo to, że widziałam je już kilka razy, podczas tej wizyty, poczułam się naprawdę jak u siebie. Oprócz tego nadrabiam zaległości serialowe i książkowe. Poznaję nowych bohaterów oraz odkrywam na nowo tych już doskonale znanych. Zdecydowanie poszerzyła się moja znajomość polskiej blogosfery, co mnie bardzo cieszy, bo każdy dzień rozpoczynam tak jakby od spotkania ze wspaniałymi ludźmi. Są to moje najlepsze wakacje, bo poświęcam je poznawaniu siebie i pracy nad sobą, co czyni mnie szczęśliwą :)

agga (31.178.28.*)    |    31.07.2016 godz.03:42

Moje najlepsze wakacje to... S łońce - do opalania O raz coś do zwiedzania R ower lub trampolina A ktywnie trzeba trzymać! Y eah! Plus zgrana ekipa A by przez świat pomykać :)

Patrycja (83.11.71.*)    |    31.07.2016 godz.17:12

Moje najlepsze wakacje to spędzanie czasu z rodziną na podróżach. Zwiedzanie miejsc, których nie było możliwości zobaczyć wcześniej. Ja i siostry - szkoła, rodzice - praca, w dodatku kiedyś bez samochodu i prawa jazdy nie mieliśmy okazji. Wakacje umożliwiają w jakimś stopniu nadrobienie zaległości. Najlepsze to takie, kiedy rodzice nie myśleliby wciąż o pracy, a skupili się na odpoczynku i rozmowach z nami, swoimi pociechami. Gdybyśmy przy okazji mogli odwiedzić najbliższych rozsypanych po całej Polsce i uzupełnić album pamiątkowymi zdjęciami, to byłoby wspaniałe. Oczywiście nie zbrakłoby aktywności ruchowej. Rodzina, podróże, zwiedzanie, odwiedziny, fotografia, aktywny tryb - to moje najlepsze wakacje. Znajomych mam koło siebie przez 10 miesięcy w roku, a tych rzeczy już niekoniecznie.

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Czarny bez i cynk - bezcenne dla zdrowia twojej rodziny

Czarny bez to jedna z najstarszych roślin leczniczych. Od wieków kwiaty i owoce czarnego bzu wykorzystuje się przy przeziębieniach, gorączce, zapaleniu krtani i ...

5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja