Konkurs z marką Pioneer - Zakończony

Co zrobić, aby wygrać nauszne słuchawki SE-MS7BT-T ?

 

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:  Jakie są zalety użytkowania słuchawek bezprzewodowych?

 

Odpowiedź należy wysłać e-mailem na adres: konkurs@creativemagazine.pl

W temacie prosimy wpisać Pioneer

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 20.07.2017 do godz. 20.00

Zwycięzców ogłosimy na naszym FB profilu w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu. 

Na Wasze dane do wysyłki nagród czekamy 7 dni od daty ogłoszenia wyników

http://www.facebook.com/pages/CreativeMagazine/223959210962825?ref=tn_tnmn

Nagrody zostaną wysłane pocztą.

http://creativemagazine.pl/regulaminy

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
TOM (37.47.12.*)    |    14.07.2017 godz.10:30

Zaletom słuchawek na wi fi jest zmęczenie organizmu falami wifi.

Meffy (83.24.253.*)    |    14.07.2017 godz.15:47

Zaletą jest to że w każdej chwili możemy odejść od komputera czy też telefonu nie zdejmując słuchawek z uszów. Możemy iść do kuchni do łazienki czy gdziekolwiek kontrolując wszystko co się dzieje w naszym komputerze przy pomocy słuchawek. W każdym miejscu oczywiście na daną odległość, możemy słuchać muzyki czy też komunikować się z innymi ludzmi :). Myślę że to jest wspaniały produkt

kubis (94.254.146.*)    |    14.07.2017 godz.16:42

Ich zaletą jest to, że ten kultowy już kabelek od słuchawek nie plącze się, ponieważ go tu nie ma WOW! W sumie ten kabelek przeszkadza we wszystkim a najbardziej w "mobilności" słuchawek, czyli poruszanie się w nich bez telefonu lub innego urządzenia. Trudno zepsuć takie słuchawki. W swoim życiu wiele słuchawek z kablem psuło mi się właśnie przez zerwanie go. A słuchawki bezprzewodowe nie mają tej wady WOW v2.0!

alusia29 (37.47.108.*)    |    14.07.2017 godz.17:15

Zaleta jest jedna i najważniejsza - są bez kabla i kabla nie zje kot! Mój kot, który z moim mężem niestety nie lubią się delikatnie ujmując, uwielbia kabelki. Najbardziej te cienkie właśnie, od słuchawek, ładowarek. Przegryzł już wszystkie jakie mógł, za każdym razem ocierając się o "śmierć", bo mój mąż klnąc na czym świat stoi groził, że zabije sierściucha. O ile ładowarki odkupiłam, słuchawki od telefonów też, tak jego słuchawki do audio leżą na razie schowane i zbieram fundusze licząc na to, że zdążę zanim się zorientuje. Bo wiecie, kot ma ponoć 9 żyć, ale ja jedno ;)

Andrzej Makowski (94.254.246.*)    |    14.07.2017 godz.17:23

Po pierwsze to wygoda nie ogranicza nas kabel i można odłożyć albo wstać od urządzenia z którego słuchamy bez obawy o zniszczenie kabla. Dodatkowo fajny dizajn. A potrzecie kabel który się zawsze płacze a go tu nie ma więc się nie płacze.

Andrzej Makowski (94.254.246.*)    |    14.07.2017 godz.17:23

Po pierwsze to wygoda nie ogranicza nas kabel i można odłożyć albo wstać od urządzenia z którego słuchamy bez obawy o zniszczenie kabla. Dodatkowo fajny dizajn. A potrzecie kabel który się zawsze płacze a go tu nie ma więc się nie płacze.

Lottie (188.146.167.*)    |    14.07.2017 godz.17:33

Największą zaletą słuchawek bezprzewodowych jest to, że umożliwają słuchanie muzyki w każdej sytuacji. Zawsze możemy schować telefon w bezpieczne miejsce i dalej cieszyć się ulubionymi utworami bez narażania go na upadek. Ważne jest też to, że gdy w nocy chcemy posłuchać muzyki a telefon jest podłączony gdzieś w drugiej części pokoju to nie musimy do niego za każdym razem wstawać. On spokojnie się ładuje A my usypiamy przy ulubionej piosence.

Sebido (91.229.86.*)    |    14.07.2017 godz.17:51

Kabel się nie plącze

WujaKon (46.169.175.*)    |    14.07.2017 godz.17:54

Największym plusem słuchawek bezprzewodowych jest przede wszystkim BRAK UCIĄŻLIWEGO KABLA. Podróżując uwielbiam słuchać muzyki ale cała masa kabli bardzo mi w tym przeszkadza. Zawsze słyszałem że słuchawki bezprzewodowe są marnej jakości a ponoć zmieniło się to od jakiegoś czasu. Możemy w takich słuchawkach np bez problemu gotować sprzątać oraz wykonywać inne czynności w domu i poza nim.

Mr Weed (37.7.254.*)    |    14.07.2017 godz.18:10

Oprócz tak oczywistej zalety jak wygoda spowodowana brakiem kabla wiążącego nas z telefonem niczym elektroniczna opaska wiąże skazańca z jego domem, słuchawki bezprzewodowe mogą pomóc nam nawet w sytuacjach ekstremalnych. Na przykład jeśli ktoś nam ukradnie telefon to dzięki nim możemy gonić złodzieja cały czas słuchając muzyki. Słuchawki bezprzewodowe oznaczają również koniec strachu przed zaśnięciem podczas nocnych seansów delektowania się dźwiękami. Nie musimy już się obawiać, że w czasie snu kabel od słuchawek zakręci nam się wokół szyi pozbawiając nas w ten sposób tlenu a w następstwie życia. Chyba każdy się zgodzi, że bezpieczeństwo powinno stawiać się na pierwszym miejscu i skoro są urządzenia, które je zwiększają to warto z nich korzystać.

Robert (94.254.137.*)    |    14.07.2017 godz.20:49

to jest komfort w użytkowaniu żadne kable się nie plątają można się przemieszczać z miejsca na miejsce bez problemu super gadżet

Robert (94.254.137.*)    |    14.07.2017 godz.20:50

to jest komfort w użytkowaniu żadne kable się nie plątają można się przemieszczać z miejsca na miejsce bez problemu super gadżet

Robert (94.254.137.*)    |    14.07.2017 godz.20:50

to jest komfort w użytkowaniu żadne kable się nie plątają można się przemieszczać z miejsca na miejsce bez problemu super gadżet

Robo (94.254.137.*)    |    14.07.2017 godz.20:50

to jest komfort w użytkowaniu żadne kable się nie plątają można się przemieszczać z miejsca na miejsce bez problemu super gadżet

Robo (94.254.137.*)    |    14.07.2017 godz.20:51

to jest komfort w użytkowaniu żadne kable się nie plątają można się przemieszczać z miejsca na miejsce bez problemu super gadżet

Robo (94.254.137.*)    |    14.07.2017 godz.21:05

to jest komfort w użytkowaniu żadne kable się nie plątają można się przemieszczać z miejsca na miejsce bez problemu super gadżet

Dosia (83.24.234.*)    |    14.07.2017 godz.21:36

Zaleta jest ze moge poruszac sie po pomieszczeniu swobodnie nic sie nie placze zaden kabel.

Aga (217.73.249.*)    |    14.07.2017 godz.22:57

bezprzewodowe słuchawki mają wystarczający zasięg (nic nie przerywa), podłączanie jest bezproblemowe i przebiega błyskawicznie, działają długo na jednym ładowaniu, różnica w jakości dźwięku jest trudna do zauważenia (jeżeli w ogóle jest). A zyskujemy fantastyczną wygodę – koniec z plączącymi się kablami, czy bolesnym wyrywaniem słuchawek z uszu przy zahaczeniu o coś.

juriza06 (83.10.134.*)    |    14.07.2017 godz.23:00

Zaletą słuchawek bezprzewodowych jest : możemy słuchać muzyki w wybranym dla nas momencie , nie musimy się martwić że nam się kabelek popląta albo co najgorsze przerwie się, poręczne w użyciu :) i jak jej nosimy nie mamy uczucia że nam coś zwisa :)

juriza06 (83.10.134.*)    |    14.07.2017 godz.23:00

Zaletą słuchawek bezprzewodowych jest : możemy słuchać muzyki w wybranym dla nas momencie , nie musimy się martwić że nam się kabelek popląta albo co najgorsze przerwie się, poręczne w użyciu :) i jak jej nosimy nie mamy uczucia że nam coś zwisa :)

dansty (78.8.229.*)    |    15.07.2017 godz.00:31

Jakie są zalety użytkowania słuchawek bezprzewodowych? Mniej kabli w domu to zawsze zaleta. Mniej przedłużaczy, mniej zajętych gniazdek, większy komfort. W przypadku słuchawek zostaje tylko komfort, ale to zawsze coś. :)

Slav (79.163.185.*)    |    15.07.2017 godz.11:40

Największą zaletą słuchawek bezprzewodowych jest to, że w trakcie spotkania z szefem na skype, bądź innym komunikatorze, możesz spokojnie odejść od stanowiska, udać się do toalety ( aczkolwiek pewne odgłosy mogą zdradzić twoją pozycję ), pójść na kawę, albo po prostu pochodzić po korytarzach obijając się, a szef będzie dalej myślał, że pracujesz...a najlepiej jak nie wie, że takie słuchawki sobie sprawiłeś:)

Katarzyna (185.124.119.*)    |    15.07.2017 godz.15:40

Ogromną zaletą słuchawek bezprzewodowych jest sam fakt, że nie jesteśmy uwięzieni kablem. Taki typ słuchawek jest świetnym rozwiązaniem dla osób aktywnych fizycznie. Biegamy, skaczemy, tańczymy, nie chcemy być ograniczeni plątającym się kabelkiem. Słuchawki bezprzewodowe są fenomenalnym rozwiązaniem dla muzoholików, którzy bez ulubionej piosenki nie wyobrażają sobie dnia :)

Petr (217.99.164.*)    |    15.07.2017 godz.21:06

Zaletą numero uno jest napewno to, że nie trzeba się borykać z tym doprowadzającym często do białej gorączki kablem na 2m. Zaletą numero duo jest dźwięk, który przy przy zurzytych starych sluchawkach bie moze sie rownac z nową technologią słuchawek. Zaletą numero trio jest to, że można słuchać bezprzewodowo jak także podczas ładowania a to zmienia postrzeganie o słuchawkach tego typu. Podsumowując lepiej się mniej denerwować mając słuchawki bezprzewodowe niż przydeptywać za długi kabel od słuchawek typowo komputerowych. Finito! Pozdrawiam;)

Petr (217.99.164.*)    |    15.07.2017 godz.21:07

Zaletą numero uno jest napewno to, że nie trzeba się borykać z tym doprowadzającym często do białej gorączki kablem na 2m. Zaletą numero duo jest dźwięk, który przy przy zurzytych starych sluchawkach bie moze sie rownac z nową technologią słuchawek. Zaletą numero trio jest to, że można słuchać bezprzewodowo jak także podczas ładowania a to zmienia postrzeganie o słuchawkach tego typu. Podsumowując lepiej się mniej denerwować mając słuchawki bezprzewodowe niż przydeptywać za długi kabel od słuchawek typowo komputerowych. Finito! Pozdrawiam;)

Petr (217.99.164.*)    |    15.07.2017 godz.21:07

Zaletą numero uno jest napewno to, że nie trzeba się borykać z tym doprowadzającym często do białej gorączki kablem na 2m. Zaletą numero duo jest dźwięk, który przy przy zurzytych starych sluchawkach bie moze sie rownac z nową technologią słuchawek. Zaletą numero trio jest to, że można słuchać bezprzewodowo jak także podczas ładowania a to zmienia postrzeganie o słuchawkach tego typu. Podsumowując lepiej się mniej denerwować mając słuchawki bezprzewodowe niż przydeptywać za długi kabel od słuchawek typowo komputerowych. Finito! Pozdrawiam;)

Petr (217.99.164.*)    |    15.07.2017 godz.21:11

Zaletą numero uno jest napewno to, że nie trzeba się borykać z tym doprowadzającym często do białej gorączki kablem na 2m. Zaletą numero duo jest dźwięk, który przy przy zurzytych starych sluchawkach bie moze sie rownac z nową technologią słuchawek. Zaletą numero trio jest to, że można słuchać bezprzewodowo jak także podczas ładowania a to zmienia postrzeganie o słuchawkach tego typu. Podsumowując lepiej się mniej denerwować mając słuchawki bezprzewodowe niż przydeptywać za długi kabel od słuchawek typowo komputerowych. Finito! Pozdrawiam Firmę Pioneer ;)

Gosiaa12 (37.47.2.*)    |    15.07.2017 godz.21:39

Jakieś chochliki poplątały kabel? Nie to już się nie zdarzy ze słuchawkami bezprzewodowymi! Koniec zziębniętych rąk w zimę aby podłączyć słuchawki Przychodzi nowa era! ERA SŁUCHAWEK PIONEER :)

kari_75 (94.254.152.*)    |    15.07.2017 godz.22:13

Zalet użytkowania słuchawek bezprzewodowych jest nieskończenie wiele , więc ja wymienię te , które są dla mnie najważniejsze... a więc to że dzięki takim słuchawkom nie musimy się pętać pomiędzy stosem zaplątanych kabli , które z czasem i tak trzeba rozplątać. Drugi ważny dla mnie powód to... banalna łatwość obsługi , jest dużo wygodniej je podłączyć do telefonu niż takie które mają zaplątany kabel...

kari_75 (94.254.152.*)    |    15.07.2017 godz.22:14

Zalet użytkowania słuchawek bezprzewodowych jest nieskończenie wiele , więc ja wymienię te , które są dla mnie najważniejsze... a więc to że dzięki takim słuchawkom nie musimy się pętać pomiędzy stosem zaplątanych kabli , które z czasem i tak trzeba rozplątać. Drugi ważny dla mnie powód to... banalna łatwość obsługi , jest dużo wygodniej je podłączyć do telefonu niż takie które mają zaplątany kabel...

Ann (83.27.241.*)    |    15.07.2017 godz.22:30

Zaletą bezprzewodowych słuchawek Pioneer jest ich funkcjonalność i niezawodność

Lucy (94.254.159.*)    |    15.07.2017 godz.22:49

Zaletą bez wątpienia jest swoboda, która jest bardzo ważna dla każdego kto lubi posłuchać ulubionej muzyki np podczas biegu, kable wiszące, plączące się to nic fajnego. Wolność w poruszaniu się super sprawa.

Gorzata (78.11.134.*)    |    16.07.2017 godz.13:52

Zaletą jest to przede wszystkim , ze jestem wolna!!!😁Moge robic wszystko majac na uszach sluchawki bezprzewodowe, nie mam smyczy , ktora blokuje moje ruchy.Slucham ulubionej muzyki lepiac pierogi czy odkurzajac pokoj. I jak jade metrem czy autobusem, to jest dopiero czad😁

Michal666 (217.96.209.*)    |    16.07.2017 godz.19:40

Kochany kabelek zawiąże sie w supełek, pętelke, sploteczek, zaczepke i węzełek. Wstając od peceta by wyprostowac nogę, jest szansa powywalać wszystko na podłogę, Robiąc przysiady, pompeczki i troche skłonów, W dużej wiekszosci przypadków dojdzie do zgonu, Kabel sie urywa, kabel nie łączy, Pioneer te wszystkie problemy zakonczy:)

sss (82.177.94.*)    |    17.07.2017 godz.10:39

Pioner - zaletą jest to że każdy może na przykład na skype może pogadać nawet z 2 części pokoju

Iza (188.146.66.*)    |    17.07.2017 godz.11:20

Ich zaletą jest to, że nie trzeba się męczyć z rozplątywaniem kabla i, gdy gdzieś się odejdzie to nie trzeba ich zdejmować. Kabel nas ogranicza a w tych słuchawkach możemy robić co chcemy i wiemy, że nie jesteśmy ograniczeni. :)

Izabela (188.146.66.*)    |    17.07.2017 godz.11:28

Ich zaletą jest to, że nie trzeba się męczyć z rozplątywaniem kabla i, gdy gdzieś się odejdzie to nie trzeba ich zdejmować. Kabel nas ogranicza a w tych słuchawkach możemy robić co chcemy i wiemy, że nie jesteśmy ograniczeni. :)

robi (78.154.88.*)    |    17.07.2017 godz.14:48

Zaletą słuchawek to że nikomu nie przeszkadzamy,możemy się skupić,ewentualnie oddać się muzyce.

mysiowa (188.146.35.*)    |    17.07.2017 godz.15:26

Według mnie najcenniejszą zaletą jest możliwość odizolowania się. Nie cierpię głośnych rozmów w środkach komunikacji publicznej;dostaję szału- kiedyś nawet zaczęłam śpiewać gdy dziewczyna obok mnie przez 40 minut gadała a właściwie darła się do telefonu i to takie miała tematy.... Dla mnie to tortury niemożebne. Dlatego mam sposób- słuchawki z ulubioną muzyką albo trening relaksacyjny Jacobsona. Tak samo w poczekalniach. Coś okropnego te licytacje kto "chorszy". TO NAJWAŻNIEJSZA ZALETA SŁUCHAWEK WEDŁUG MOICH KRYTERIÓW. Poza tym oczywiście możliwość zabrania ich wszędzie bez pałętającego się kabla to luksus (moje dzieciństwo to walkman ze słuchawkami). Czasami mam w domu ochotę na bardzo głośną muzykę, zagłuszenie myśli i mogę tańczyć, przemieszczać się-wtedy też je błogosławię. Słuchawki bezprzewodowe sprawiają, że mogę bardziej przeżywać muzykę- są tak integralne z moimi uszami! Nie dochodzi żaden hałas, niepożądany dźwięk z zewnątrz. Mają lepszą jakość audio-2 kanały.

mysiowa (188.146.35.*)    |    17.07.2017 godz.15:29

Najcenniejszą zaletą jest możliwość odizolowania się. Nie cierpię głośnych rozmów w środkach komunikacji publicznej;dostaję szału,tortury niemożebne. Tj. i w poczekalniach. Dlatego mam sposób- słuchawki z ulubioną muzyką albo trening relaksacyjny. TO NAJWAŻNIEJSZA ZALETA SŁUCHAWEK WEDŁUG MOICH KRYTERIÓW. Poza tym oczywiście możliwość zabrania ich wszędzie bez pałętającego się kabla to luksus. Czasami mam w domu ochotę na bardzo głośną muzykę, zagłuszenie myśli i mogę tańczyć, przemieszczać się z nimi. Dzięki nim mogę bardziej przeżywać muzykę- są tak integralne z moimi uszami! Nie dochodzi żaden hałas, niepożądany dźwięk z zewnątrz. Mają lepszą jakość audio-2 kanały.

Rosiu07 (151.248.62.*)    |    17.07.2017 godz.17:15

Zaletą słuchawek bezprzewodowych jest wygoda użytkowania i swoboda w ich noszeniu , nie musisz uważać na to czy Ci sie rozłacza czy nie. Ze słuchawkami bezprzewodowymi nie masz ograniczonego miejsca poruszania sie ,jest to duże udogodnienie dla człowieka . Są poprostu świetne i każdy chciałby je mieć! :)

Motonita (188.146.105.*)    |    17.07.2017 godz.19:14

Za Twoim przewodem złączym się z narodem... I niech tak będzie w naszym hymnie a słuchawki to lepiej niech są bez przewodu, a poza tym wiem że nikt mnie nie podkablował.

ratka6 (89.79.69.*)    |    17.07.2017 godz.21:49

Kabel nie zaczepia się o klamki, sztangę na siłowni, stoły w restauracji i pasek przy sikaniu.

Anja (37.47.68.*)    |    18.07.2017 godz.07:09

Wykonując domowe czynności nie muszę się martwić, że kabel mi wpadnie do zupy. Kolejna niewątpliwą zaletą jest to, że w trakcie gry gdy poniosą nas emocje i chcemy wstać od komputera nie grozi nam, że wyrwiemy kabel.

Mia (157.25.152.*)    |    18.07.2017 godz.11:37

Dla mnie bezprzewodowe słuchawki to ogromna wygoda i komfort, mogę słuchać głośno muzyki w każdym zakątku domu, pomimo że w swoim pokoiku, za ścianą śpi 5 miesięczny maluch, który stanowczo nie jest póki co fanem mocniejszego brzmienia ;)

ryyskaa (46.134.141.*)    |    18.07.2017 godz.12:16

Zalet słuchawki bezprzewodowe mają bez liku! Muzyka czysta płynie z tych małych głośników. O kabel zamartwiać się już nie trzeba, tańczyć bez skrepowania można pod błękitem nieba :) Nic się nie plącze pomiędzy rękami, cieszyć się można różnymi dźwiękami :D Wiele ułatwia bezprzewodowe łączenie boto najlepsze muzyki do uszu dostarczenie :D

jacek g (78.10.220.*)    |    18.07.2017 godz.12:47

Dom jest oceanem wolności i przestrzeni. Czuję się w nim jak ryba, a dzięki bezprzewodowym słuchawkom mogę się w pełni rozkoszować czystymi dźwiękami w najdalszych i najgłębszych zakątkach mojego wodnego świata.

rapsodus (31.128.16.*)    |    18.07.2017 godz.12:54

Krótko i na temat: Wygoda, elastyczność w użytkowaniu oraz upragniona wolność od kabla. Koniec z ograniczeniami!

Emilos123 (83.24.12.*)    |    18.07.2017 godz.16:16

zaletą jest to, że można je mieć na siłowni i nie przeszkadza kabel

Animar (83.25.95.*)    |    19.07.2017 godz.13:05

Wiele razy uszkodziłam sobie same słuchawki przy złączy jack, raz nawet samo wejście w telefonie. Czasem słuchawki lubią się zahaczyć o różne rzeczy jak np.rękaw o klamkę. Słuchawki bezprzewodowe zapewniają pełen komfort ruchów

Aniou (94.78.176.*)    |    19.07.2017 godz.13:38

Zaletą słuchawek bezprzewodowych jest to, jak sama nazwa wskazuje, brak kabla. Brak kabla stanowi bezpieczeństwo domowników. Żaden pies, kot czy chomik nie ucierpi, bo nie przegryzie kabla. Żadne dziecko nie zawinie się i nie potknie o kabel, a co najważniejsze nie udusi się nim. Także same korzyści i zgodność z domowymi przepisami bhp :-)

JestemSpokojny (78.8.219.*)    |    19.07.2017 godz.15:03

Największym plusem słuchawek bezprzewodowych jest bez wątpienia brak potrzeby wymiany matrycy w laptopie, a co za tym idzie oszczędność paruset złoty. Może brzmi to nielogicznie, ale w połączeniu ze słuchaniem muzyki na przewodowych słuchawkach i nagłym zerwaniu sie z krzesła, bo poczuło sie zapach spalenizny z kuchni nabiera to większego sensu.

Rych (89.65.97.*)    |    19.07.2017 godz.23:35

Przy zastosowaniu takiego regulaminu nie należy raczej liczyć na jakąkolwiek nagrodę zakładając, że się nawet zwycięży w takim konkursie. Organizator zrzuca z siebie całą odpowiedzialność i jedynie mami możliwą do wygrania nagrodą. Jakiś czas temu zostałem laureatem podobnego konkursu(podobnego w zastrzeżenia regulaminowe, te o poczcie i zwykłych nierejestrowych przesyłkach) i oczywiście nagroda do mnie nie dotarła, chociaż z uwagi na sytuację rodzinną byłem stale obecny w domu. Na moje zapytanie o nagrodę dostałem odpowiedź o zwrocie przesyłki po rzekomym moim nieodebraniu tejże właśnie przesyłki. Nie rozumiem takiego postępowania i tej niechęci do wysyłania nagród kurierem, czy też przesyłką rejestrowaną skoro w regulaminie się zakłada możliwość, a nawet pewność braku doręczenia ze strony poczty. Różnica w kosztach nie jest porażająca na tyle, by upierać się przy narodowym dostawcy. Chętnie poznam wytłumaczenie redakcji, bo na ten czas śmierdzi mi to po prostu małym cwaniackim przekrętem.

r_olo (109.197.169.*)    |    20.07.2017 godz.11:41

kable się nie plątajo...

Owden (217.96.156.*)    |    20.07.2017 godz.14:10

Zasadniczą zaletą użytkowania słuchawek bez kabla jest brak kabla, który według amerykańskich naukowców jest sprawcą śmierci lub ciężkich uszczerbków na ciele lub umyśle kilkunastu tysięcy ludzi na całym świecie. Poza tym w razie napadu nikt nie zdoła mnie związać lub udusić przewodem od słuchawek. W ostateczności słuchawki bez kabla lepiej latają, a wykorzystując zasadę bumeranga jest szansa, że same do nas wrócą gdy będziemy chcieli zaimponować towarzystwu po kilku napojach wyskokowych. Z przewodem słabiej latają (sprawdzone empirycznie). Do tego oszczędzamy jakieś 3 lata życia, które normalnie spędzamy na rozplątywaniu przewodu odsłuchawkowego :)

Marci (194.50.158.*)    |    20.07.2017 godz.14:32

Po prostu mogę leżeć na łóżku i oglądać film ;) No dobra to trochę cebulackie ;)

jestemmonia (83.30.53.*)    |    20.07.2017 godz.15:09

Zaletą słuchawek bezprzewodowych jest to, że w każdej chwili można odejść od komputera bez potrzeby zdejmowania ich. Wiszący kabel również nie przeszkadza, bo go nie ma. Możemy chodzić po pokoju i słuchać swojej ulubionej piosenki. :)

Aleksandra (77.45.126.*)    |    20.07.2017 godz.15:42

Zaleta, która chyba dla każdego jest najważniejsza - brak kabla więc brak problemu. Za każdym razem kabel gdzieś mi się plącze lub przerywa lub gdzieś się haczy. Słuchawki bezprzewodowe byłyby wybawieniem.

Aleksandra (77.45.126.*)    |    20.07.2017 godz.15:46

Dla mnie największą zaletą słuchawek jest brak kabla. Brak kabla bardzo ułatwia korzystanie i cieszenie się z muzyki. Kable zazwyczaj plączą się, haczą się lub przerywają się. Słuchawki bezprzewodowe ułatwiają sprawę.

ldi (89.79.116.*)    |    20.07.2017 godz.18:53

Najwygodniejsze słuchanie muzyki w dowolnym miejscu mieszkania i podczas wykonywania domowych czynności zapewnią oczywiście słuchawki bezprzewodowe.

Redakcja (91.198.186.*)    |    21.07.2017 godz.15:39

@Rych, wszystkie nagrody wysyłamy listami poleconymi!!! W regulaminie rzeczywiście jest informacja, że są to listy zwykle, ale żeby uniknąć podobnych zarzutów zmieniliśmy formę na POLECONĄ:) Pozdrawiamy

Hard87 (87.207.202.*)    |    22.07.2017 godz.15:02

Wolność...wolność dźwięków,które nie są spięte sznurami ograniczeń... Delektowania się wewnętrznym środowiskiem fal,zalewając czystością eteru :)

Arturek (109.95.201.*)    |    18.03.2018 godz.09:20

Największą zaletą bezprzewodowych słuchek jest to, że można biegać za dzieckiem pilnując tego niegrzecznego gizda jednocześnie słuchając swojej ulubionej muzyki

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
3 zabiegi, które warto wykonać jesienią

Po wakacjach skóra z reguły potrzebuje silnego nawilżenia i regeneracji. Na szczęście jesień to bez wątpienia najlepszy czas na zadbanie o jej kondycję – w tym ...

Lato jak na dłoni, czyli 5 najgorętszych trendów w ...

Ciekawi Cię, jaki manicure będzie najmodniejszym dodatkiem sezonu? Spieszymy z odpowiedzią i mamy przepis na pięć top stylizacji paznokci, które latem skradną ...

Brak pomysłów na urlop? Oto najciekawsze miejsca w Polsce ...

Malownicze wybrzeże, bardziej wymagające kondycyjnie góry, urokliwe Pojezierze Mazurskie czy leśne dukty wśród kapliczek i świątyń. Polska oferuje wielbicielom ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja