Konkurs z marką Philips - Zakończony

Co zrobić, aby wygrać słuchawki?

Wystarczy, odpowiedzieć na pytanie: 
Dlaczego właśnie do Ciebie powinny trafić słuchawki?

Odpowiedź należy wysłać e-mailem na adres: konkurs@creativemagazine.pl

W temacie prosimy wpisać Philips

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 20.07.2015 do godz. 20.00

Zwycięzców ogłosimy na naszym FB profilu. 

Na Wasze dane do wysyłki nagród czekamy 7 dni od daty ogłoszenia wyników

http://www.facebook.com/pages/CreativeMagazine/223959210962825?ref=tn_tnmn

Nagrody zostaną wysłane pocztą.

http://creativemagazine.pl/regulaminy

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
marek święcki (31.61.136.*)    |    07.07.2015 godz.08:34

Philips

Seba79 (5.172.238.*)    |    07.07.2015 godz.23:59

Jedynie dzięki tymi słuchawkami można posłuchać głębie muzyki a lubie słuchać muzyki tylko przez słuchawki jak każdy u mnie rodzinie.

Basia (176.101.128.*)    |    10.07.2015 godz.10:33

To jest coś co pozwoli mi sie wreszcie zrelaksować! Już wysyłam maila :D

Kropeczka PL (46.76.56.*)    |    11.07.2015 godz.00:10

Philips jak dla mnie jest to najlepsza marka na świecie.... Słuchawki są rewelacyjne...Bardzo piękny wygląd i fajnie by było jakby znalazły się na moich uszach... :)

xtina120 (62.133.133.*)    |    11.07.2015 godz.23:07

Super konkurs;)

Marcin (31.61.138.*)    |    12.07.2015 godz.16:21

Jeżdżę dużo na festiwale szukam nowych brzmień. Dzięki sluchawkom będę mógł słuchać muzy wszędzie i o każdej porze. Uwielbiam mieć czysty dźwięk w słuchawkach słyszeć każdy dźwięk wydobywany z słuchawek. Jakbym je miał to na pewno zrobię z nich dobry użytek słuchając dobrej muzy

GildartsFT (185.50.166.*)    |    12.07.2015 godz.16:35

Bo mam pasje, a nie stać mnie by ją realizować!

Anna (89.67.53.*)    |    12.07.2015 godz.17:23

Często zabieram ze sobą słuchawki w podróże ponieważ "żyję muzyką", a do torby musze zabierać te małe douszne które nie najlepiej brzmią, bo nauszne mogłyby się połamać w torbie. Te słuchawki są składane, więc moge je zabierać ze sobą w podróże. Mają napewno bardzo dobry dźwięk, więc mogłabym słuchać w nich naokrągło. :)

Pawlo62 (87.207.252.*)    |    12.07.2015 godz.18:25

Bo tylko dzięki tym słuchawką mogę nieźle szpanować na mieście i jednocześnie czuć odlot, dzięki pełnej doskonałości muzyce. Tylko Philips.

asia (78.8.169.*)    |    12.07.2015 godz.19:18

poszłoooooo:)

Marek (83.21.112.*)    |    12.07.2015 godz.19:27

Philips jest głębia muzyki rewelacyjne tony z relaksem i przyjemnością słucha się muzyki na tych sluchawkach

wojtas (93.157.116.*)    |    12.07.2015 godz.19:27

Lubie sluchac glosnej muzyki jak na podworku sa ostre krzyki

Oti (185.92.248.*)    |    12.07.2015 godz.19:39

Chciałabym by te słuchawki trafiły do mnie ponieważ słucham bardzo dużo muzyki a nie mam słuchawek :( ale to by była szansa by je mieć nie ukrywając słuchawki są poprostu świetne ich wygląd jest powalający tylko jak ja to mówie warto walczyć do samego końca ponieważ nigdy jeszcze nie wygrałam w żadnym konkursie może ten coś zmieni :) Pozdrawiam Serdecznie

Oti (185.92.248.*)    |    12.07.2015 godz.19:41

Przepraszam że wysłam propozycje do konkursu dwa razy ponieważ zacioł mi się komputer :D

Subcio (88.156.238.*)    |    12.07.2015 godz.21:54

Ponieważ moje uszy chcą słuchać muzy w jak najlepszej jakości, w przekazie mistrzów, a do tego najlepsze są te właśnie słuchawki.

kisiu (46.238.109.*)    |    12.07.2015 godz.22:45

Ponieważ lubię słuchać muzyki

Muzyk (178.37.201.*)    |    12.07.2015 godz.23:21

Chcialabym dostac te sluchawki,poniewaz jestem muzykiem i nie mam pieniedzy na zakup tak zajebistego sprzetu

Paweł Nicpoń (31.41.80.*)    |    13.07.2015 godz.07:14

Ponieważ jestem wielkim fanem muzyki a dzięki tym słuchawkom odkryję głębię każdej piosenki

czarna miśka (89.229.244.*)    |    13.07.2015 godz.11:52

Słuchawki Philips to jest to. tego brakuje i mi pasuje .są świetne grają muzykę podłącze je zaraz do komóreczki i lece że starymi w podróż wokół wyspeczki. bardzo chce te słuchawki będę słuchała fajnej muzyki .są one fajne ładne dla mnie ok .proszę was bardzo dajcie mi je.plis plis plis

Kasia66 (31.174.174.*)    |    13.07.2015 godz.16:31

Czasem sobie myślę, że moje myśli wyciekają. Uciekają sobie bezproduktywnie w eter. Ale- gdybym tak na uszach miała słuchawki nad słuchawkami to usłyszałabym w muzycznym tle moich myśli szum co kieruje życiem mym.Więc jeśli możecie dać słuchawki co zatrzymają w mojej głowie resztki rozumu wypłukanego chemioterapią i pozwolą rozpłynąć się w muzycznym niebie to bardzo proszę...

KuPaMleka (83.21.238.*)    |    13.07.2015 godz.18:08

Sluchawki Philips powinny trafić do mnie ponieważ używam sluchawki 4-5 godz. dziennnie, ale te ktore używam są w zestawie do komórki xperin E1 wiec szału nie ma, a te sluchawki nie dość że są piękne to pewnie bosko działają.Pozwolą mi odpowiednio zrelaksować się.

rafusol5 (77.92.39.*)    |    13.07.2015 godz.19:50

bo oglądanie hentai na głośnikach przeszkadza innym domownikom

Weronika (91.236.6.*)    |    14.07.2015 godz.10:28

Myslę że muzyka jesto moją pasją! w każdym ruchu przyrody słyszę piekno muzyki , jak rozbrzmiewa muzyka dookola mnie! . . ... myślę że te słuchawki pozwoliły by mnie oderwać się od świata i wejsc do wspaniałego innego swiata muzyki philips :) mój e-mail weraa123@interia.eu

sylwiarobcio (77.254.13.*)    |    14.07.2015 godz.14:14

uwielbiam słuchać muzyki spokojnej

mervin8 (31.174.152.*)    |    14.07.2015 godz.15:22

Jeżdżę dużo na festiwale szukam nowych brzmień. Dzięki sluchawkom będę mógł słuchać muzy wszędzie i o każdej porze. Uwielbiam mieć czysty dźwięk w słuchawkach słyszeć każdy dźwięk wydobywany z słuchawek. Jakbym je miał to na pewno zrobię z nich dobry użytek słuchając dobrej muzy

Kasiab (31.183.88.*)    |    14.07.2015 godz.15:50

Mail wysłany, a teraz z niecierpliwością na odpowiedź czekamy!! :D :D :D

koliberek (77.65.1.*)    |    14.07.2015 godz.21:37

dlaczego akurat do mnie powinny trafić słuchawki bo chociaż w młodym jeszcze obecnie wieku zostałam Babcią to z tymi słuchawkami na uszach czuła bym sie jak odlotowa babcia 21 Wieku a tak serio dała bym synowi na 18 urodziny tj.13.08 tego roku :)

Magdalena96 (31.178.66.*)    |    14.07.2015 godz.23:48

Muzyka to żywioł,pobudza,motywuje do ćwiczeń.Połączenie dwóch pasji-bieganie i słuchanie muzyki-brzmi świetnie? Do tego potrzebuje jeszcze tylko słuchawek marki Philips :)

arsencz (91.189.219.*)    |    15.07.2015 godz.00:33

Słuchawki Philips to gwarancja choć chwili wytchnienia od codziennych wrzasków i krzyków. Stałe przebywanie trzech moich synów w domu podczas wakacji bywa męczące. Słuchawki dały by mi czas dla mnie samej z moim ulubionym wykonawcą Michaelem Buble.

oll (195.182.9.*)    |    15.07.2015 godz.09:54

Dużo czasu spędzam na siłowni. To co najbardziej napędza mnie podczas treningów to dobra muzyka. DLatego marzę o posiadaniu tych słuchawek aby móc cieszyć się dobrą jakością i wygodnie trenować

wika (62.133.152.*)    |    15.07.2015 godz.10:35

Słuchawki powinny trafić do mnie ,bo jestem jeszcze młoda i chciałabym słuchać najnowszych piosenek a w tych słuchawkach dobrze słuchac , a czsami nawet spiewam wiec lubie dobrze słyszec muzyki

yantar (156.17.194.*)    |    15.07.2015 godz.11:20

Dla szpanu :) :)

kinley (85.237.183.*)    |    15.07.2015 godz.11:45

Słuchawki umilą mi codzienną podróż koleją miejską, pozwolą uniknąć słuchania "życiowy mądrości" oraz kłótni, a pozwolą się zrelaksować przy brzmieniu ulubionej muzyki!

kara59975 (178.37.135.*)    |    15.07.2015 godz.11:57

Ponieważ nie mam takich słuchawek a dla mojej nowej pasji będą jak ulał ponieważ zaczęłam aktywnie biegać.

monia9502 (93.105.49.*)    |    15.07.2015 godz.12:39

Muzyka jest moim życiem. Towarzyszy mi na codzien a ja uwielbiam głęboko wsluchiwac sie w kazdy wyraz ulubionej piosenki. To pozwala mi sie zrelaksowac przy odrobinie spokoju. ;)

Matelek (89.77.21.*)    |    15.07.2015 godz.14:30

Kupuje nowy komputer do grania i te słuchawki pasowałyby idealnie. Są piękne i wydajne ponieważ miałem okazje je przetestować :) Chciałbym w końcu coś wygrać bo nigdy niczego nie wygrałem...

zendsme (95.160.77.*)    |    16.07.2015 godz.00:43

Philips produkuje świetne słuchawki! Dobrze wyważone, tworzywo takie że się nie psuje jak tylko gwarancja sie skonczy. Magnesy w głośnikach które oddają prawdziwe brzmienie każdego rodzaju muzyki od klasyki aż po death metal. Dobre basy jak i dobrze wyodrębniona górna partia dźwięków. Słuchawek Philips można używać do wszystkiego: słuchania muzyki przy komputerze, przechadzanie sie po mieście ze słuchawkami na szyi i pełny lans, używania ich w studiu czy podłaczenia do wzmacniacza do gitary bądź basu, przy perkusji też świetnie się sprawdzają! Jedna z funkcji którą najbardziej sobie cenie w słuchawkach- wygoda. Gąbki i skóra na nich są bardzo wygodne, uszy nawet po kilku godzinach używania nie są spocone, odparzone nie bolą, słuchawki nie wyrywają włosów. Philips tops! Pozdrawiam :)

Sendi (78.28.57.*)    |    16.07.2015 godz.01:01

Jak trafią one do mnie pozwolą mi się zrelaksować i oderwać od rzeczywistości. Kocham muzykę całym swoim sercem. Mogę siedzieć ze słuchawkami na uszach całymi dniami i rozkoszować się tym co jest piękne.

Bobek (188.116.35.*)    |    16.07.2015 godz.10:44

Dzięki Philips zapomnę o 8 godzinach w pracy.

koksunator68 (83.10.28.*)    |    16.07.2015 godz.13:08

bo właśnie dzisiaj popsuły mi się moje słuchawki a ja bez słuchania muzyki nie istnieje

lachim (5.174.47.*)    |    16.07.2015 godz.13:33

Jestem facetem z krwi i kości i obce mi są czułości, jednak słuchawki Philips mnie wzruszyły, bo 5 lat ze mną przeżyły i ....się popsuły. Dlatego czekam na nowe!

Emi2000 (89.75.114.*)    |    16.07.2015 godz.14:48

Ponieważ gram w koszykówkę, biegam.Muzyka dodaje mi energii do ćwiczeń. Mogłabym słuchać muzyki zarówno biegając jak i grając na orliku, a tym samym lepiej się rozwijać. Kocham muzykę, a jestem pewna, że słuchawki phlips wspaniale odtworzą muzykę i pozwolą wsłuchać się w jej głębię ;)

Mateusz:D (85.112.220.*)    |    16.07.2015 godz.21:00

Lubię słuchać metalu, tam gdzie każdy powie że to po prostu przypadkowe dźwięki to fan takowej muzyki potrafi czerpać z tego radość. W tego typu muzyce bardzo ważną rolę odgrywa perkusja która jest spoko ale na słabym sprzęcie słuchając ją brzmi raczej słabo, zmienia cały utwór w coś mało przyjemnego dla uszu dlatego im lepszy sprzęt tym więcej przyjemności ze słuchania :D

86lukaniu (5.172.247.*)    |    16.07.2015 godz.21:23

Żadne inne słuchawki nie zapewniają tak czystego brzmienia basów jak słuchawki Philips. ... dźwięk o wysokiej rozdzielczości oraz niesamowitą czystość i głębię niskich tonów dzięki waszej technologii ... Oznacza to większy komfort słuchania muzyki i zabawy słuchania czystego dźwięku.

Piotrus8 (178.37.144.*)    |    16.07.2015 godz.22:07

Jestem nałogowym słuchaczem muzyki ... miałem przyjemność korzystać z tych słuchawek u mojego znajomego i powiem, że zrobiły na mnie wrażenie ... Jakość jest na wysokim poziomie a cena jest osiągalna dla normalnie zarabiających ludzi :D Kupowałem wielokrotnie słuchawki i posiadam aktualnie również słuchawki firmy philips sprzed paru lat :D nadal się sprawują ale jednak poszukuję nowych wrażeń. Czegoś co by zmieniło zwykłą muzykę przy powrocie do domu w coś żywego ! Wiem że wasze słuchawki mogą mi to dać. A szczególnie z sentymentu upodobałem sobie właśnie te słuchawki. Dziękuję

gostek (89.71.37.*)    |    16.07.2015 godz.23:48

Jadąc w tym roku na Otróda reggae festiwal, już w trasie dzięki nim poczuję się jak na koncercie.

sabciak19 (83.31.116.*)    |    17.07.2015 godz.21:58

dopiero co kupilimsmy komuter.Nie miałam jeszcze w życiu żadnych słuchawek.

Domi (83.4.16.*)    |    18.07.2015 godz.22:00

Mam telefon Philipsa (s388), z którego lubię sobie posłuchać muzyki, ale z tymi małymi dousznymi słuchawkami to średnia przyjemność. Tylko przez takie słuchawki poczuję ta muzykę...

Kasia (31.130.96.*)    |    19.07.2015 godz.01:24

Słuchawki powinny trafić do mnie booo.. chciałabym podarować je mojemu chłopakowi, który uwielbia muzykę.

alicemum (31.61.138.*)    |    20.07.2015 godz.10:25

słuchawki powinny trafić do mnie ponieważ jestem fanką mocnych dzwięków i dobrej jakości. Potrzebuję się czasami zresetować przy dobrej muzie. Podczas gdy moje maleństwo śpi mama by trochę poszalała w spokoju :P

bercik (88.156.133.*)    |    20.07.2015 godz.13:31

bo zawsze słucham z innych słuchawek i zawsze mi się one psują. Strasznie mi się podobały i wciąż mi się podobają. wiem że nie wygram. ;) POZDRAWIAM

Natt (83.0.192.*)    |    20.07.2015 godz.14:24

Chciałabym podarować je chłopakowi na urodziny, a ostatnio bez ściemniania krucho z hajsem, a on zasługuje na to co najlepsze :)) Sama mam słuchawki firmy Philips i jestem bardzo zadowolona, więc mam pewność, że będą dobrej jakości.

Igorixon (83.11.197.*)    |    20.07.2015 godz.17:44

juz wysłałem maila i czekam moze wygram

Psychlolz (83.22.69.*)    |    20.07.2015 godz.18:49

Z bardzo prostego powodu: słuchawki maja świetny design, kolor (pasuje prawie do każdego dobrze dobranego ubrania) w sam raz by wyjść z nimi na miasto oraz ich jakość dzwięku cieszy ucho. Marka to marka, gwarantuje jakość danego produktu, także w tym przypadku. Osobiście jeśli udałoby mi się je wygrać to na pewno służyłyby do słuchania muzyki jadąc tramwajem albo idąc przez miasto.

Anika1989 (94.254.193.*)    |    22.07.2015 godz.12:04

Kiedy możemy się spodziewać wyników? nagroda przeeewspaniała!

megan 67 (79.184.119.*)    |    22.07.2015 godz.22:17

Mam stresującą pracę ,często jestem zmęczona i zawsze po pracy gdy zrobię obiad i sposprzątam siadam sobie i słucham muzyki relaksacyjnej ,lecz jak mozna jej słuchać gdy słyszę odgłosy w domu,chłopcy czesto głośno sie zachowują i nie sposób sie zrelaksować. Powiem że miłoby było mieć takie śliczne słuchawki i do tego jeszcze takie z najlepszej firmy jakiej jest Philips. Pozdrawiam :)

Chcę słuchawek (83.29.177.*)    |    24.07.2015 godz.15:00

Philips. Powinny trafić do mnie ponieważ już od dawna chcę mieć słuchawki.

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Niezbędnik narciarza

Wybierasz się na narty? To świetnie – spędzisz aktywnie kilka dni, zrelaksujesz się, naładujesz baterie. Do takiego wyjazdu musisz się dobrze przygotować. ...

Gotowa na sylwestra

Za chwilę powitamy nowy, 2020 rok! Jeszcze czas, choć coraz go mniej. Spokojnie, zdążysz! Dzięki kilku prostym zabiegom pielęgnacyjnym w sylwestrową noc poczujesz ...

Czarny bez i cynk - bezcenne dla zdrowia twojej rodziny

Czarny bez to jedna z najstarszych roślin leczniczych. Od wieków kwiaty i owoce czarnego bzu wykorzystuje się przy przeziębieniach, gorączce, zapaleniu krtani i ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja