Konkurs z marką Nessi - Zakończony

Wygraj buty Nessi z kolekcji "Miejskie sytuacje"

Regulamin konkursu „Wygraj  buty marki Nessi”

Zasady ogólne

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady, nazwę, okres trwania oraz wszelkie dane szczegółowe Konkursu.
 2. Organizatorem Konkursu jest portal www.creativemagazine.pl (zwany dalej Organizatorem).
 3. Sponsorem Nagród  w Konkursie jest marka Nessi, www.nessi.com.pl i (zwana dalej Sponsorem).
 4. Czas trwania konkursu: do 15.11.2016 roku.
 5. Ogłoszenie wyników nastąpi  20.11.2016 na portalu Organiztora i na jego FB
 6. Konkurs emitowany  jest za  pośrednictwem  środków  masowego  przekazu  tj.  portalu  www.creativemagazine.pl oraz  serwisu  facebook.com.
 7. Wszystkie  nagrody  przewidziane w Konkursie ufundował Sponsor.
 8. Konkurs  przewidziany  jest  dla  osób  pełnoletnich,  tzn.  takich,  które  w  chwili  wzięcia  udziału  w  Konkursie  ukończyły  18  lat  (dalej  zwane Uczestnikami). Osoby  niepełnoletnie  mogą  wziąć  udział  w  konkursie  wyłącznie  pod  warunkiem  poinformowania  oraz  uzyskania  zgody  opiekuna  prawnego.  Przedłożenie  pisemnej  zgody  opiekuna  niezbędne  będzie  w  przypadku  wygrania  nagrody  w Konkursie.
 9. W konkursie mogą wziąć udział zarejestrowani użytkownicy portalu  www.creativemagazine.pl
 10. Odpowiedzi w  konkursie można udzielać wyłącznie jednokrotnie.
 11. Biorąc  udział  w  Konkursie  Uczestnik  potwierdza,  że  wyraża zgodę  na  zasady  Konkursu określone  w Regulaminie.
 12. Konkurs nie jest sponsorowany, prowadzony, administrowany przez Facebook ani współprowadzony z Facebook. Informacje dostarczone przez Uczestnika mogą być wykorzystane na potrzeby prawidłowego przeprowadzenia Konkursu, w tym, w celu dostarczenia zwycięzcy ewentualnej nagrody.

Zasady Konkursu

 1. Aby wziąć udział w Konkursie uczestnik musi:
– polubić Fanpage Nessi, https://www.facebook.com/nessibuty/
 2. Odpowiedzieć na Pytanie Konkursowe poprzez pozostawienie odpowiedzi w komentarzu pod Postem Konkursowym na  www.creativemagazine.pl   &    www.facebook.com/CreativeMagazine Pytanie konkursowe: Jakie buty z kolekcji „Miejskie sytucje” marki Nessi są wg Ciebie modowym hitem jesieni i dlaczego?

W Konkursie wygrywają dwie osoby (zwane dalej Laureatami), które najciekawiej odpowiedzą na Pytanie Konkursowe. Osoby te wybierze jury redakcyjne portalu  www.creativemagazine.pl

Nagrody

 1. Nagrodami w konkursie są dwie pary butów marki Nessi, kolekcja „Miejskie sytuacje” ufundowane przez Sponsora.
 2. W konkursie wygrywają dwie osoby: każda z nich wygrywa parę butów marki Nessi, j.w.
 3. Po zakończeniu Konkursu, Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej przez Organizatora. Ponadto, zostaną poproszeni o wysłanie niezbędnych danych do wykonania przesyłki (tj.  imienia,  nazwiska,  miejsca  zamieszkania: miasta/miejscowości,  ulicy,  numeru  domu/lokalu,  kodu  pocztowego  oraz  numeru  telefonu,  a  w  przypadku nagród  wymagających  dokonania  wyboru,  również  informacji  o  wyborze  nagrody. Podanie  tych  danych  jest dobrowolne,  ale  konieczne,  by  otrzymać  nagrodę) oraz informacji o wybranej nagrodzie (tj. model butów oraz rozmiar). Buty będzie można wybrać wyłącznie na stronie sponsora nagrody  www.nessi.com.pl.
 4. Zgodnie z Regulaminem portalu  www.creativemagazine.pl, Laureat ma 7 dni na wysłanie informacji o ww. danych.Organizator zobowiązuje się przekazać dane Sponsorowi w celu wysyłki nagród.
 5. Nagrody wysłane będą Laureatom przez Sponsora po  zakończeniu  konkursu,  najpóźniej  21  dni  po  podaniu  przez Organizatora  wszystkich  niezbędnych  danych  do  dokonania  przesyłki.
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
Teresa (93.105.236.*)    |    04.11.2016 godz.16:15

Modowym hitem jesieni są dla mnie te botki : https://www.eobuwie.com.pl/botki-nessi-902-o-czarny-9-czarny-wk.html. Płaskie buty wracają do łask i stają się w nadchodzącym sezonie poważną konkurencją dla szpilek. Owszem, szpilki są seksowne, kobiece, sprawiają że noga wydaje się zgrabniejsza, smuklejsza a my w łatwy sposób możemy dodać sobie parę centymetrów więcej. Często są też piękne i przyznaję - czasem nawet ja do nich wzdycham widząc je na wystawie. Mają jednak jedną wadą - są niewygodne i ciężko w nich chodzić przez cały dzień. Ciężko też w nich zdobywać szczyty;-) Fakt, czasami zdarzają się szpilki dobrze wyprofilowane które nie męczą nóg ale nie są to buty tak wygodne jak baleriny, mokasyny czy trampki. Z ulgą przyjęłam więc wiadomość że nadchodzi moda na płaskie buty.Nadszedł koniec męskich nacisków na noszenie szpilek i tyranii wysokich obcasów. Ta jesień przełomem w damskiej modzie. Kobiety zrzucają szpilki i wypełniają swoje szafy płaskimi butami pięknymi jak te od Nessi :)

kinia suszek (37.47.44.*)    |    04.11.2016 godz.16:53

82506 szary ASH Hit jesieni to mało powiedziane! Nessi stworzyło buty na miasto idealne! Wygodne, zgrabne, do nogi bardzo dopasowane. Jakby dla gwiazdy stworzone bo jednocześnie bardzo indywidualne! Niby gładkie, niby szare ale mają w sobie coś wyjątkowego! Coś co bezwzględnie przyciągnie wzrok przechodnia każdego. Delikatne wiązanie to symbol niezwykłej dbałości o szczegóły! W takich butach wyjdziesz na miasto i zabłyśniesz! mimo że dzień będzie pochmurny! bo ten model krzyczy: "Kobieto! głowa do góry!"

Martunia (83.23.254.*)    |    04.11.2016 godz.17:43

Modowy hit jesieni? To but, który cały look odmieni! Sprawi, że stylizacja będzie nad wyraz stylowa, w miejskiej przestrzeni zauważalna, bo wyjątkowa. Takie właśnie są czarne kozaki na koturnie, wystarczy włożyć taki but, by czuć się dumnie. Kozaki mają klasyczną formę, przez co są na pewno szalenie wygodne. Koturn dodaje im charakteru zadziornego, dzięki niemu mają w sobie coś nietypowego. Pasują do spodni, bądź spódnicy, dodadzą klasy bizneswoman i baletnicy, gdyż mają w sobie, to co świetne obuwie cechuje, że do wielu ubrań i charakterów pasuje i niezależnie z czym zostaną połączone, nigdy nie pozostaną niezauważone. Takie kozaki bardzo chciałabym mieć w kolekcji swojej i ubierać na wszelkie po mieście eskapady i podboje ;) http://nessi.com.pl/#/showroom/?k=kozaki_na_koturnie%0A

milka-hel (193.34.223.*)    |    04.11.2016 godz.18:24

Buty, które mają się sprawdzić w miejskiej sytuacji tak naprawdę muszą być gotowe na wszystko. Bo miasto to... dżungla, miejsce bez zasad i bez przepraszam. Lekko zadziorne, z nosem zadartym ku górze jak buty silnych, angielskich dockersów. Na mocno trzymającej się podłoża podeszwie z traktorowatym wzorem - przecież fason trzeba trzymać w miejskiej sytuacji. Zwieńczone solidnym, dającym pewność siebie obcasem. Przygotowane fizycznie na to, że czasem trzeba wdepnąć w kałużę, a innym razem zostać ochlapanym przez przejeżdżające auto. Gotowym na wędrowanie w deszczu i - jak kameleon - zdanym na łaskę suchego chodnika. Z wyglądu nieco topornym, ale o miękkim wnętrzu. Masywnym, ale z fasonem. Taki buty jest jak mała czarna. Po prostu trzeba go mieć. Mój wybór to 85806 bezW1.

AnetaP (46.169.193.*)    |    04.11.2016 godz.21:17

Nessi ta marka jest mi znana i lubiana od lat.Interesuję się modą ,wywołuje ona u mnie pozytywne emocje ,choć ekspertem nie jestem to przewiduję ,że hitem będą kozaczki -http://nessi.com.pl/#/showroom/?k=kozaki_na_obcasie 88006 bordo W1 !Wiadomo ,że kozaki na obcasie wysmuklą sylwetkę, wydłużą nogi i co ważne ogrzeją łydki a kolor bordo doda elegancji i klasy codziennym stylizacjom .Każda kobieta powinna mieć w swojej szafie ponieważ idealnie sprawdzą się jesienią i mogą nadać zaskakującego charakteru całości.Razem z jedwabną sukienką będą tworzyć nierozerwalny tandem i dadzą poczucie komfortu ,wygody i szyku całej kreacji .Z dnia na dzień jest coraz zimniej więc konieczne i poszukiwane są kozaki Nessi, kolekcja „Miejskie sytuacje" ponieważ przez najbliższe miesiące będą to najważniejsze buty i z pewnością bedą z nami na lata.W nich to nie straszna żadna zima sroga -to wyzwanie ,lecz ma pewność ,że moim nóżkom nic się nie stanie a Nessi niezwykłą historię może wydreptać....

Bożena Ciepluch (79.124.104.*)    |    05.11.2016 godz.19:18

Inspiracją do mojej stylizacji kolekcji "Miejskie sytuacje" w której jesień jest zjawiskowo kolorowa w połączeniu kolorów szarości, czerwieni i czerni :) Szanowni Państwo wisienką na torcie jak i Główną rolę w proponowanej odsłonie są piękne kozaki 91106 czerwony W http://nessi.com.pl/#/showroom/?k=kozaki_na_obcasie . Uważam że to one staną się modowym hitem jesieni poprzez fantastyczny kolor , stabilny słupek oraz prosty do każdej stylizacji bardzo dobrze się będą komponować i prezentować . JESIEŃ NIE MUSI BYĆ SMUTNA A WRĘCZ PRZECIWNIE FANTAZYJNIE POŁĄCZONA czego dowodem jest moje spojrzenie na modę w miejskim stylu tak do pracy jak i weekendowe wyjście z przyjaciółmi :) Płaszcz szaro- czarny połączeniu z spodniami w kolorze czerwonym w ducie z szarym golfem będzie pasować i pięknie komponować się zjawiskowo . Dodatkami są duża pojemna torebka elegantka w kolorze czarnym do całej stylizacji zjawiskowo tworzy całość szary kapelusz męski nadający niezwykłego stylu oraz magii jesiennej

BozenaIwona (79.124.104.*)    |    05.11.2016 godz.20:38

"Miejskie sytuacje" w której jesień jest zjawiskowo kolorowa w połączeniu kolorów szarości, czerwieni i czerni. Szanowni Państwo wisienką na torcie jak i Główną rolę w proponowanej odsłonie są piękne kozaki 91106 czerwony W http://nessi.com.pl/#/showroom/?k=kozaki_na_obcasie.Uważam że to one staną się modowym hitem jesieni poprzez fantastyczny kolor, stabilny słupek oraz prosty fason do każdej stylizacji bardzo dobrze się będą komponować i prezentować.Płaszcz szaro- czarny połączeniu z spodniami w kolorze czerwonym w ducie z szarym golfem będzie pasować i pięknie komponować się zjawiskowo . Dodatkami są duża pojemna torebka elegantka w kolorze czarnym do całej stylizacji zjawiskowo tworzy całość szary kapelusz męski nadający niezwykłego stylu oraz magii jesiennej.Biżuteria jest nieodzownym elementem całości również w miejskim stylu codzienności. Uwielbiam tą porę roku barwami zachwyca nie tylko w naturze ale także a zwłaszcza w modzie wspaniała Marka Nessi i jaki efekt.

maggi_mi (91.233.157.*)    |    06.11.2016 godz.01:17

Największe wrażenie zrobiły na mnie Botki Nessi Granat Welur. Cudo! Zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Kocham buty i obcasy już od dawna, ale zawsze brakowało mi odwagi nawet na noszenie takich butów. Moim modowym hitem już na zawsze zostaną ponieważ jesień 2016 była przełomem w moim życiu i w końcu, pomimo że jestem już żoną i matką, stałam się prawdziwą kobietą, albo uczę się nią być. Zmiana została zauważona przez wszystkich z mojego otoczenia, ale najważniejsze że spowodowało największą zmianę we mnie, której się nie da cofnąć ani zatrzymać. Chwilo trwaj... już na zawsze, do późnej starości. Pierwszy krok w obcasie spowodował zmiany, co przyniesie drugi...? Nie wiem. Ale wiem że obcasy już na zawsze zagościły na moich stopach i w moim życiu.

Kinga Czerwińska (89.79.36.*)    |    06.11.2016 godz.18:01

"Miejskie sytuacje" przeglądam buty i myślę sobie: wszak nie jest luty... no a na zewnątrz nadzwyczaj zimno. W butach więc ciepło nam być powinno. Hitem jesieni są dla mnie kozaki te na obcasie (dla niepoznaki) ;), oglądam u Nessi - wszystkie kolory... co jeden lepszy - cudne to twory! Ja już wybrałam swój hit jesieni i moje zdanie tu się nie zmieni... są to kozaki - kolor bordowy, a model cudny, że aż ból głowy dotyka, kiedy na nie tak patrzę i marzeń o nich nic już nie zatrze. Oto ich model: 72105 bordo912 - najlepszy z wielu! Linka podaję Ci przyjacielu: http://nessi.com.pl/#/showroom/?k=kozaki_na_obcasie Pragnę je bardzo, chcę je ogromnie, bo zakochałam się nieprzytomnie!

Kinga Czerwińska (89.79.36.*)    |    06.11.2016 godz.18:02

"Miejskie sytuacje" przeglądam buty i myślę sobie: wszak nie jest luty... no a na zewnątrz nadzwyczaj zimno. W butach więc ciepło nam być powinno. Hitem jesieni są dla mnie kozaki te na obcasie (dla niepoznaki) ;), oglądam u Nessi - wszystkie kolory... co jeden lepszy - cudne to twory! Ja już wybrałam swój hit jesieni i moje zdanie tu się nie zmieni... są to kozaki - kolor bordowy, a model cudny, że aż ból głowy dotyka, kiedy na nie tak patrzę i marzeń o nich nic już nie zatrze. Oto ich model: 72105 bordo912 - najlepszy z wielu! Linka podaję Ci przyjacielu: http://nessi.com.pl/#/showroom/?k=kozaki_na_obcasie Pragnę je bardzo, chcę je ogromnie, bo zakochałam się nieprzytomnie!

Joanna (83.4.168.*)    |    06.11.2016 godz.21:08

Idę wzdłuż jednej z krakowskich ulic. Deszcz pada, wiatr wywija nie tylko mój parasol, ale również włosy. Na chodniku panuje popołudniowy szczyt. Co nuż uderzam swoim parasolem w parasole innych przechodniów. Jestem zmęczona, głodna i zła, bo widzę, że moje piękne mokasyny zaczynają wyglądać jak stary, zniszczony kawałek skóry. Nagle jakaś niewidzialna siła każe mi spojrzeć w bok, na sklepową wystawę. Patrzę i widzę piękno w każdym detalu – czerwone kozaczki (91106 czerwony W) - widzę dzieło sztuki, które sprawia, że nie dostrzegam deszczu, nie czuję wiatru. W tej wyjątkowej chwili istnieję tylko ja i te kozaki. Oczami wyobraźni widzę je na moich nogach w połączeniu z długą spódnicą w szkocką kratę i czarnym skórzanym płaszczu, lub ukochanymi jeansami i grubym pulowerem oversize. Te kozaki, to nie tylko marzenie każdej nietuzinkowej kobiety, ale również „rozświetlasz” ponurej listopadowej pogody. To „poprawiacz nastroju” w dniu, gdy niskie ciśnienie wbija w fotel i powoduje migrenowy

brendi (213.5.45.*)    |    07.11.2016 godz.12:11

Kobietki, jak już zauważyłyśmy – jesienią – buzuje w nas ochota na intensywne, ciemne kolory. Długo oczekiwałyśmy tej chwili by podkreślić swoją kobiecość elegancją, szykiem oraz wytwornością. Marka Nessi od dawna jest dla mnie symbolem wygody i elegancji w modzie. W jej kolekcjach zawsze znajdę buty, który przesycone są ambicją, motywacją oraz tą specjalną „iskrą” – wiecie, o co chodzi! „Miejskie sytuacje”. Kojarzą mi się z służbowym spotkaniem na mieście, popołudniową kawą z przyjaciółką, nieprzewidywalnym shoppingiem i nagłym wypadem ze znajomymi do klubu. Według mnie modowych hitem tej kolekcji są wysokie, niezwykle kobiece kozaki w kolorze kasztanowego wina. My kobiety – kochamy bordo! Urzekła mnie długość, zafascynował kokieteryjny zamsz. Model: 91506 bordo SZ – to kwintesencja jesieni, o której marzy każda, KAŻDA kobieta – bez wyjątku. Doskonale modelują łydkę, wysmuklają i dodają pewności siebie. W takich kozakach czułabym się jak femme fatale. Silna, ambitna i świadoma swego wdzięku. Stabilny obcas o ergonomicznej wysokości nie tylko doda kobiecości, ale także uchroni przed „wpadkami” oraz dyskomfortem. W nich mogłabym przemierzać alejki sklepów, a nawet wybrałabym się na maraton wokół rynku. Myślę, że to prawdziwa perełka kolekcji „Miejskie sytuacje”. Nessi wykazało się niezwykłym talentem w spełnianiu marzeń wielu zabieganych kobiet. Udowadnia, że nie tylko płaskie obuwie spełni potrzeby damskich sukcesów. Albowiem tylko ta marka cechuje się intuicją oraz przewidywalnością. Pragnie by każda kobieta czuła się elegancjo, komfortowo i co tu dużo mówić – WYJĄTKOWO!

joannammm (77.115.56.*)    |    08.11.2016 godz.10:24

N iezastąpione botki w kolorze bordo to hit tej jesieni, E leganckie i komfortowe, nic tego nie zmieni ! S tylowo kuszące, w każdym modowym wydaniu, S ubtelne i kobiece by sprostać każdemu wyzwaniu, I dealnie sprawdzą się w pracy i na spotkaniu !

natalia_swiatowiec (185.157.12.*)    |    08.11.2016 godz.19:47

Modowy hit jesieni to bez wątpienia kozaki oficerki 73505 czarny14. Śmiało punktuję je 10/10 bo... to buty 1-szej jakości, które doskonale łączą ze sobą 2 światy- klasykę i nowoczesność. Ich doskonałe wykonanie zabiera mnie w 3-ci wymiar absolutnej wygody, który podczas miejskich sytuacji jest niezbędny :) Na ich widok budzą się we mnie 4 żywioły, które potęgują moje pragnienie stania się ich właścicielką. Wiem, że to właśnie one są niezbędnym 5-tym elementem moich jesienno-zimowych stylizacji- tak podpowiada mi mój 6 zmysł :) Gdy tylko stanę się ich posiadaczką, poczuję się jak w 7 niebie bo dzięki nim będę wyglądać jak 8 cud świata! Ponadto oficerki Nessi otwierają przede mną 9 wrota wysmakowanego stylu i wiem, że są one bezbłędnym strzałem w 10 na ten sezon. :)

Ola P (188.146.162.*)    |    09.11.2016 godz.22:52

Modowym hitem jesieni są dla mnie buty 70405 srebro82. Miejski styl wiąże się bezpośrednio z określonym lifestylem, do którego nieodłącznych części należą: niezliczone grono nieznajomych osób mijanych na ulicach każdego dnia i życie w pośpiechu. A gdyby tak zatrzymać się na chwilę? Przyjrzeć się sobie, swoim bliskim, otoczeniu, w którym żyjemy? Gdyby przestać gonić za sławą, pieniędzmi... Gdyby otworzyć się na "miejskie sytuacje" - spróbować poznać owych mijanych ludzi, wsłuchać się w głos miasta, w którym żyjemy, zaobserwować własne reakcje towarzyszące nam każdego dnia? Miejski styl to odwaga w wyrażaniu siebie. Odwaga, która rozpoczyna się w naszej głowie i konsekwentnie przejawiana jest w codziennych sytuacjach. Jedną z nich jest wybór butów. Ja wybieram wyraziste, pozwalające mi wybić się z tłumu i realizować wizję miejskich sytuacji.

tijeras (46.166.138.*)    |    11.11.2016 godz.13:27

Wygodne, supermodne, eleganckie i ponadczasowe - mowa oczywiście o kozakach oficerkach na płaskiej podeszwie. Mimo że obecnie wydawać się może, że w najnowszych trendach królują botki, to i tak każda kobieta marzy o takiej parze! Nie wyobrażam sobie, podroży autobusem i codziennego biegania po mieście o tej porze roku w butach na wysokim obcasie. Wybieram wersję wygodniejszą, równie stylową, pasującą do wielu stylizacji i odpowiednią na wiele okazji. Jest to zdecydowanie mój faworyt na sezon jesienno-zimowy. Genialnym przykładem takiego obuwia są modele marki Nessi 89406 czarny lub 92506 bordo912. Przymykam oczy i marzę ...ile mogłabym stworzyć niepowtarzalnych zapadających w pamięć moją i moich bliskich outfitów dzięki choć jednej takiej parze!

tijeras (46.166.138.*)    |    11.11.2016 godz.13:27

Wygodne, supermodne, eleganckie i ponadczasowe - mowa oczywiście o kozakach oficerkach na płaskiej podeszwie. Mimo że obecnie wydawać się może, że w najnowszych trendach królują botki, to i tak każda kobieta marzy o takiej parze! Nie wyobrażam sobie, podroży autobusem i codziennego biegania po mieście o tej porze roku w butach na wysokim obcasie. Wybieram wersję wygodniejszą, równie stylową, pasującą do wielu stylizacji i odpowiednią na wiele okazji. Jest to zdecydowanie mój faworyt na sezon jesienno-zimowy. Genialnym przykładem takiego obuwia są modele marki Nessi 89406 czarny lub 92506 bordo912. Przymykam oczy i marzę ...ile mogłabym stworzyć niepowtarzalnych zapadających w pamięć moją i moich bliskich outfitów dzięki choć jednej takiej parze!

tijeras (46.166.138.*)    |    11.11.2016 godz.13:28

Wygodne, supermodne, eleganckie i ponadczasowe - mowa oczywiście o kozakach oficerkach na płaskiej podeszwie. Mimo że obecnie wydawać się może, że w najnowszych trendach królują botki, to i tak każda kobieta marzy o takiej parze! Nie wyobrażam sobie, podroży autobusem i codziennego biegania po mieście o tej porze roku w butach na wysokim obcasie. Wybieram wersję wygodniejszą, równie stylową, pasującą do wielu stylizacji i odpowiednią na wiele okazji. Jest to zdecydowanie mój faworyt na sezon jesienno-zimowy. Genialnym przykładem takiego obuwia są modele marki Nessi 89406 czarny lub 92506 bordo912. Przymykam oczy i marzę ...ile mogłabym stworzyć niepowtarzalnych zapadających w pamięć moją i moich bliskich outfitów dzięki choć jednej takiej parze!

tijeras (46.166.138.*)    |    11.11.2016 godz.13:29

Wygodne, supermodne, eleganckie i ponadczasowe - mowa oczywiście o kozakach oficerkach na płaskiej podeszwie. Mimo że obecnie wydawać się może, że w najnowszych trendach królują botki, to i tak każda kobieta marzy o takiej parze! Nie wyobrażam sobie, podroży autobusem i codziennego biegania po mieście o tej porze roku w butach na wysokim obcasie. Wybieram wersję wygodniejszą, równie stylową, pasującą do wielu stylizacji i odpowiednią na wiele okazji. Jest to zdecydowanie mój faworyt na sezon jesienno-zimowy. Genialnym przykładem takiego obuwia są modele marki Nessi 89406 czarny lub 92506 bordo912. Przymykam oczy i marzę ...ile mogłabym stworzyć niepowtarzalnych zapadających w pamięć moją i moich bliskich outfitów dzięki choć jednej takiej parze!

kingakinga (46.166.138.*)    |    11.11.2016 godz.13:30

Wygodne, supermodne, eleganckie i ponadczasowe - mowa oczywiście o kozakach oficerkach na płaskiej podeszwie. Mimo że obecnie wydawać się może, że w najnowszych trendach królują botki, to i tak każda kobieta marzy o takiej parze! Nie wyobrażam sobie, podroży autobusem i codziennego biegania po mieście o tej porze roku w butach na wysokim obcasie. Wybieram wersję wygodniejszą, równie stylową, pasującą do wielu stylizacji i odpowiednią na wiele okazji. Jest to zdecydowanie mój faworyt na sezon jesienno-zimowy. Genialnym przykładem takiego obuwia są modele marki Nessi 89406 czarny lub 92506 bordo912. Przymykam oczy i marzę ...ile mogłabym stworzyć niepowtarzalnych zapadających w pamięć moją i moich bliskich outfitów dzięki choć jednej takiej parze!

kingakinga (46.166.138.*)    |    11.11.2016 godz.13:31

Wygodne, supermodne, eleganckie i ponadczasowe - mowa oczywiście o kozakach oficerkach na płaskiej podeszwie. Mimo że obecnie wydawać się może, że w najnowszych trendach królują botki, to i tak każda kobieta marzy o takiej parze! Nie wyobrażam sobie, podroży autobusem i codziennego biegania po mieście o tej porze roku w butach na wysokim obcasie. Wybieram wersję wygodniejszą, równie stylową, pasującą do wielu stylizacji i odpowiednią na wiele okazji. Jest to zdecydowanie mój faworyt na sezon jesienno-zimowy. Genialnym przykładem takiego obuwia są modele marki Nessi 89406 czarny lub 92506 bordo912. Przymykam oczy i marzę ...ile mogłabym stworzyć niepowtarzalnych zapadających w pamięć moją i moich bliskich outfitów dzięki choć jednej takiej parze!

kingakinga (46.166.138.*)    |    11.11.2016 godz.13:32

Wygodne, supermodne, eleganckie i ponadczasowe - mowa oczywiście o kozakach oficerkach na płaskiej podeszwie. Mimo że obecnie wydawać się może, że w najnowszych trendach królują botki, to i tak każda kobieta marzy o takiej parze! Nie wyobrażam sobie, podroży autobusem i codziennego biegania po mieście o tej porze roku w butach na wysokim obcasie. Wybieram wersję wygodniejszą, równie stylową, pasującą do wielu stylizacji i odpowiednią na wiele okazji. Jest to zdecydowanie mój faworyt na sezon jesienno-zimowy. Genialnym przykładem takiego obuwia są modele marki Nessi 89406 czarny lub 92506 bordo912. Przymykam oczy i marzę ...ile mogłabym stworzyć niepowtarzalnych zapadających w pamięć moją i moich bliskich outfitów dzięki choć jednej takiej parze!

kingakinga (46.166.138.*)    |    11.11.2016 godz.13:32

Wygodne, supermodne, eleganckie i ponadczasowe - mowa oczywiście o kozakach oficerkach na płaskiej podeszwie. Mimo że obecnie wydawać się może, że w najnowszych trendach królują botki, to i tak każda kobieta marzy o takiej parze! Nie wyobrażam sobie, podroży autobusem i codziennego biegania po mieście o tej porze roku w butach na wysokim obcasie. Wybieram wersję wygodniejszą, równie stylową, pasującą do wielu stylizacji i odpowiednią na wiele okazji. Jest to zdecydowanie mój faworyt na sezon jesienno-zimowy. Genialnym przykładem takiego obuwia są modele marki Nessi 89406 czarny lub 92506 bordo912. Przymykam oczy i marzę ...ile mogłabym stworzyć niepowtarzalnych zapadających w pamięć moją i moich bliskich outfitów dzięki choć jednej takiej parze!

tijeras (46.166.138.*)    |    11.11.2016 godz.13:36

Chciałabym przeprosić: kingakinga to ta sama osoba co tijeras ( tijeras to mój nick na creativemagazine) . Nie widziałam że dodawało moją wypowiedz na samym dole więc próbowałam kilkakrotnie, myślałam że to wina nicku. Przepraszam bardzo za zamieszanie! kingakinga =tijeras Pozdrawiam:)

Jussi (109.196.247.*)    |    11.11.2016 godz.14:36

Hitem jesieni są dla mnie sztyblety bordowe, Zachwycają się nimi blogerki modowe. Sztyblety pierwotnie do jazdy konnej służyły i tylko z tym się wtedy kojarzyły. Dziś każda dziewczyna ma je w swojej kolekcji i z nimi na nogach dąży do perfekcji. Burgund to hit tej jesieni, I szybko się to na pewno nie zmieni. Buciki takie są dla nogi komfortowe, A w tym kolorze bardzo wyjątkowe. Pewności siebie zdecydowanie dodają, i do gustu każdej kobiecie przypadają. Zakochałam się w nich od wejrzenia pierwszego, I myślę że nie ma w tym nic dziwnego. O bucikach takich ciągle marzę, a markę Nessi sympatią darzę ;)

Jussi (109.196.247.*)    |    11.11.2016 godz.14:37

Hitem jesieni są dla mnie sztyblety bordowe, Zachwycają się nimi blogerki modowe. Sztyblety pierwotnie do jazdy konnej służyły i tylko z tym się wtedy kojarzyły. Dziś każda dziewczyna ma je w swojej kolekcji i z nimi na nogach dąży do perfekcji. Burgund to hit tej jesieni, I szybko się to na pewno nie zmieni. Buciki takie są dla nogi komfortowe, A w tym kolorze bardzo wyjątkowe. Pewności siebie zdecydowanie dodają, i do gustu każdej kobiecie przypadają. Zakochałam się w nich od wejrzenia pierwszego, I myślę że nie ma w tym nic dziwnego. O bucikach takich ciągle marzę, a markę Nessi sympatią darzę ;)

Kasia (89.25.224.*)    |    11.11.2016 godz.16:50

68505 czarny19 to mój wybór- piękne, eleganckie,wygodne i miejskie :-)

Paulinka (46.149.215.*)    |    11.11.2016 godz.17:07

https://www.eobuwie.com.pl/muszkieterki-nessi-881-n-czarny-w.html M - magnetyzujące U - uniwersalne S - szałowe Z - zawsze modne K - klasyczne I - idealne na każdą okazję E - eleganckie T - topowe E - ekskluzywne R - romantyczne spacery czekają! K - koleżanki oszaleją I - i faceci!

Paulinka (46.149.215.*)    |    11.11.2016 godz.17:08

https://www.eobuwie.com.pl/muszkieterki-nessi-881-n-czarny-w.html M - magnetyzujące U - uniwersalne S - szałowe Z - zawsze modne K - klasyczne I - idealne na każdą okazję E - eleganckie T - topowe E - ekskluzywne R - romantyczne spacery czekają! K - koleżanki oszaleją I - i faceci!

Paulinka (46.149.215.*)    |    11.11.2016 godz.17:08

https://www.eobuwie.com.pl/muszkieterki-nessi-881-n-czarny-w.html M - magnetyzujące U - uniwersalne S - szałowe Z - zawsze modne K - klasyczne I - idealne na każdą okazję E - eleganckie T - topowe E - ekskluzywne R - romantyczne spacery czekają! K - koleżanki oszaleją I - i faceci!

Paulina (46.149.215.*)    |    11.11.2016 godz.17:15

https://www.eobuwie.com.pl/muszkieterki-nessi-881-n-czarny-w.html M - magnetyzujące U - uniwersalne S - szałowe Z - zawsze modne K - klasyczne I - idealne na każdą okazję E - eleganckie T - topowe E - ekskluzywne R - romantyczne spacery czekają! K - koleżanki oszaleją I - i faceci! Przepraszam za spam, zapomniałam zalogować się na konto ;)

Ninini (178.43.200.*)    |    11.11.2016 godz.17:22

Na modowy hit jesieni mianuję tego sezonu muszkieterki. Na ich punkcie oszalał cały świat, blogi i modowe czasopisma, gdzie odgrywają główną rolę stylizacyjną. Mnie osobiście do gustu przypadł model w odcieniach szarości (88206 szarny SZ), który doskonale skomponuje się z pastelowymi płaszczami czy klasyczną czernią. Muszkieterki to propozycja doskonała zarówno do biura, jak i na wieczór. Zamsz dodaje elegancji, zaś sam fason genialnie podkreśla figurę. Kwadratowy lekki obcas pozwoli zachować komfort i wygodę przez cały dzień, a dodatkowe kilka centymetrów z pewnością wysmukli sylwetkę. Muszkieterki to bardzo subtelna propozycja dla eterycznej kobiety dbającej o klasę na codzień.

Kasia Woźniak (193.59.32.*)    |    11.11.2016 godz.17:26

Dla mnie modowym hitem są bordowe kozaczki NESSI-916-N. Spośród wielu propozycji marki Nessi wybrałam właśnie je ponieważ są kobiece, wyraziste i z pazurem :) Ponadto obcas jest na tyle stabilny, że buciki te idealnie nadają się do "miejskich sytuacji" zarówno dla kobiet ceniących sobie wygodne jak i dla kobiet, które chcą wyglądać perfekcyjnie i zmysłowo. Welurowa cholewka nadaję natomiast kozaczkom szyk, grację i to coś co sprawia, że każda kobieta chciałaby mieć te buciki w swojej kolekcji. Bordowe kozaczki Nessi można połączyć z każdą stylizacją- elegancka sukienka czy jeansy z koszula. Kolor bucików jest na tyle wyrazisty, że nie trzeba wielkich dodatków ponieważ kozaczki same w sobie są ozdobą kobiety :) Może nie mam garderoby jak Carrie Bradshaw z "Sexu w wielkim mieście "ale na pewno znalazłabym miejsce na tak świetne buciki marki Nessi :)

justa095 (90.218.118.*)    |    11.11.2016 godz.18:12

Przeglądając ofertę sklepu Nessie od razu rzuciły mi się w oczy czarne botki na obcasie z błyszczącym szlaczkiem (69705 czarny19 czarny R). Idealnie wpasowują się w obecne trendy łącząc ze sobą komfort noszenia z eleganckim, klasycznym wyglądem. Obcas jest na tyle gruby, że umożliwi nam chodzenie po każdej powierzchni, a modny fason sprawi, że i spódnica i spodnie będą do nich pasowały. W dodatku czerń nigdy nie wyjdzie z mody, a buty będą pasowały do każdej stylizacji. Szybkie zakupy, romantyczna kolacja czy spacer po parku? To dla nich nie jest wyzwanie. W mieście, nawet przy niesprzyjającej aurze chcemy się wyróżnić. Ulica to wybieg, a my powinnyśmy poczuć się jak prawdziwe modelki. Z marką Nessie to możliwe. Każda fashionistka musi je mieć !

GosiaChyba (91.235.0.*)    |    11.11.2016 godz.18:52

91506 czarnyZ -klasyczne czarne kozaczki na obcasie. Buty zawszę na czasie, dodają uroku kobiecie - wyszczuplają optycznie łydki. Nadają się do wąskich spodni jak do zwiewnej sukienki - idealne na miasto ale i na wyjście. Wygodne, zgrabne buty sprawiają że Nessi jest co roku moim wyborem, Buty pasują do różnych stylów od chłopczycy po bardzo kobiece seksowne stylizację. Czarne zamszowe kozaki zawszę pozwalają poczuć się kobieco i elegancko w miejskiej szarudze u zgiełku dnia codziennego.

GosiaChyba (91.235.0.*)    |    11.11.2016 godz.18:52

91506 czarnyZ -klasyczne czarne kozaczki na obcasie. Buty zawszę na czasie, dodają uroku kobiecie - wyszczuplają optycznie łydki. Nadają się do wąskich spodni jak do zwiewnej sukienki - idealne na miasto ale i na wyjście. Wygodne, zgrabne buty sprawiają że Nessi jest co roku moim wyborem, Buty pasują do różnych stylów od chłopczycy po bardzo kobiece seksowne stylizację. Czarne zamszowe kozaki zawszę pozwalają poczuć się kobieco i elegancko w miejskiej szarudze u zgiełku dnia codziennego.

Basia (83.21.4.*)    |    11.11.2016 godz.19:49

Sztyblety, czyli buty za kostkę, to nie tylko funkcjonalność, ale też komfort i klasyczna elegancja. Można mnożyć ilość stylizacji, w których mogą okazać się nam przydatne, pasują absolutnie na każdą okazję, szczególnie w jesiennej aurze.Są błogosławieństwem dla aktywnych kobiet, które "biegają" po mieście, zamiast poruszać się autem. Od kilku lat - mój styl, zwłaszcza, że jestem wysoka i długonoga. Szpilki - tylko na wielkie wyjścia i randkę :)

Basia (83.21.4.*)    |    11.11.2016 godz.19:49

Sztyblety, czyli buty za kostkę, to nie tylko funkcjonalność, ale też komfort i klasyczna elegancja. Można mnożyć ilość stylizacji, w których mogą okazać się nam przydatne, pasują absolutnie na każdą okazję, szczególnie w jesiennej aurze.Są błogosławieństwem dla aktywnych kobiet, które "biegają" po mieście, zamiast poruszać się autem. Od kilku lat - mój styl, zwłaszcza, że jestem wysoka i długonoga. Szpilki - tylko na wielkie wyjścia i randkę :)

Basia (83.21.4.*)    |    11.11.2016 godz.19:52

Uwielbiam sztyblety, nie tylko za funkcjonalność, komfort i klasyczną elegancję. Pasują do większości stylizacji, na każdą okazję, szczególnie w jesiennej aurze. I co najważniejsze – sztyblety nie znają ograniczeń wiekowych. jestem kobietą w średnim wieku, ale aktywną. Lubię przemieszczać się pieszo, więc to idealne buty dla mnie. Szpilki - tylko na randkę z mężem lub na wielkie "wyjście"

Justyna (31.0.126.*)    |    11.11.2016 godz.21:30

Moim zdaniem Modowym hitem jesieni są te botki - https://www.eobuwie.com.pl/botki-nessi-690-n-czarny-14.html. Buty z taką podeszwą stały się bardzo modne i bardzo cenione przez ludzi za wygodne, ale też efektowne. Podeszwa tych butów sprawia, że buty są eleganckie, ale mają też w sobie coś rockowego. Buty wykonane są ze skóry i dlatego są wytrzymałe i nie rozpadają się po pierwszym przejściu czy kontakcie z wodą. Botki wydają się wysokie, ale tak naprawdę myślę, że są wygodne, ponieważ nie są to szpilki, które zazwyczaj są niewygodne i po pewnym czasie bolą stopy. Koturny w tym wydaniu są bardzo dobrą alternatywą na wypad ze znajomymi na miasto a nawet pasują do eleganckiego stroju.

kasiakop (83.6.72.*)    |    11.11.2016 godz.22:37

Trendy zmieniają się co sezon, ale to co pozostaje stałym elementem wybiegów to: klasyka. Uwielbiam markę Nessi za to, że potrafi łączyć w swoich projektach te dwie cechy: wyróżniający element i elegancję. Dzięki temu nawet osoby, którym trudno określić swój styl mogą mieć pewność, że nie padną ofiarą wizerunkowych wpadek. Moją ulubioną parą na jesień/zimę 2016 są bordowe kozaki na słupku (http://nessi.com.pl/kolekcja/miejskie_sytuacje/800px/kozaki_na_obcasie/72105%20bordo912%20(2).jpg ) . Do tej pory kolor królujący w jesiennych ubraniach przeszedł na dodatki. Możesz mieć pewność, że nawet zeszłoroczny czarny czy beżowy płaszcz będzie wydawał się nowy, jeśli dobierzesz do niego te buty. Połączenie z czarnym obcasem z kolei sprawi, że dobrze będą zgrywały się również z klasycznymi rękawiczkami. No i nie ukrywajmy - zestaw tych butów i modnych skórzanych elementów i futerkowych (sztucznych) szali czy kamizelek sprawi, że poczujesz się jak dziewczyny z modowych magazynów.

kasiakop (83.6.72.*)    |    11.11.2016 godz.22:38

Trendy zmieniają się co sezon, ale to co pozostaje stałym elementem wybiegów to: klasyka. Uwielbiam markę Nessi za to, że potrafi łączyć w swoich projektach te dwie cechy: wyróżniający element i elegancję. Dzięki temu nawet osoby, którym trudno określić swój styl mogą mieć pewność, że nie padną ofiarą wizerunkowych wpadek. Moją ulubioną parą na jesień/zimę 2016 są bordowe kozaki na słupku (http://nessi.com.pl/kolekcja/miejskie_sytuacje/800px/kozaki_na_obcasie/72105%20bordo912%20(2).jpg ) . Do tej pory kolor królujący w jesiennych ubraniach przeszedł na dodatki. Możesz mieć pewność, że nawet zeszłoroczny czarny czy beżowy płaszcz będzie wydawał się nowy, jeśli dobierzesz do niego te buty. Połączenie z czarnym obcasem z kolei sprawi, że dobrze będą zgrywały się również z klasycznymi rękawiczkami. No i nie ukrywajmy - zestaw tych butów i modnych skórzanych elementów i futerkowych (sztucznych) szali czy kamizelek sprawi, że poczujesz się jak dziewczyny z modowych magazynów.

kasiakop (83.6.72.*)    |    11.11.2016 godz.22:41

Trendy zmieniają się co sezon, ale to co pozostaje stałym elementem wybiegów to: klasyka. Uwielbiam markę Nessi za to, że potrafi łączyć w swoich projektach te dwie cechy: wyróżniający element i elegancję. Dzięki temu nawet osoby, którym trudno określić swój styl mogą mieć pewność, że nie padną ofiarą wizerunkowych wpadek. Moją ulubioną parą na jesień/zimę 2016 są bordowe kozaki na słupku (http://nessi.com.pl/kolekcja/miejskie_sytuacje/800px/kozaki_na_obcasie/72105%20bordo912%20(2).jpg ) . Do tej pory kolor królujący w jesiennych ubraniach przeszedł na dodatki. Możesz mieć pewność, że nawet zeszłoroczny czarny czy beżowy płaszcz będzie wydawał się nowy, jeśli dobierzesz do niego te buty. Połączenie z czarnym obcasem z kolei sprawi, że dobrze będą zgrywały się również z klasycznymi rękawiczkami. No i nie ukrywajmy - zestaw tych butów i modnych skórzanych elementów i futerkowych (sztucznych) szali czy kamizelek sprawi, że poczujesz się jak dziewczyny z modowych magazynów.

maggdalens (213.172.183.*)    |    11.11.2016 godz.23:03

Dla mnie to kozaki płaskie 71705 czarny19 SZ. Dlaczego one? Ponieważ są PONADCZASOWE i do wszystkiego pasują. Ta czerń, zamsz i ich krój!.A chyba o to chodzi? Można je założyć zarówno na imprezę, na kolację, na uroczyste wyjście czy do pracy. Oraz na co dzień! Na tyle sposobów można je nosić - a tylko jedne buty! Kobiety to kochają! Takie 5in1 ! A tylko pomyślcie, jak będzie się prezentowała noga kobiety w takich kozakach, kiedy ubierze do nich spódnicę.. Nawet do "dżinów" będą świetnie pasować! A i samochód można w nich prowadzić :) Te buty to zdecydowanie hit jesieni!

maggdalens (213.172.183.*)    |    11.11.2016 godz.23:03

Dla mnie to kozaki płaskie 71705 czarny19 SZ. Dlaczego one? Ponieważ są PONADCZASOWE i do wszystkiego pasują. Ta czerń, zamsz i ich krój!.A chyba o to chodzi? Można je założyć zarówno na imprezę, na kolację, na uroczyste wyjście czy do pracy. Oraz na co dzień! Na tyle sposobów można je nosić - a tylko jedne buty! Kobiety to kochają! Takie 5in1 ! A tylko pomyślcie, jak będzie się prezentowała noga kobiety w takich kozakach, kiedy ubierze do nich spódnicę.. Nawet do "dżinów" będą świetnie pasować! A i samochód można w nich prowadzić :) Te buty to zdecydowanie hit jesieni!

iwonciaaa (46.253.210.*)    |    12.11.2016 godz.14:53

Jesień to grzyby: rydze, borowiki, prawdziwki, ale też kozaki ! :) Kozaki również zagościły w kobiecych szafkach na buty i wcale nie mam grzybów na myśli. Moim zdaniem hitem jesieni będą: https://www.eobuwie.com.pl/kozaki-nessi-905-n-czarny-912.html Powodów jest zaskakująco dużo. Zacznę od tego, że są bardzo uniwersalne. Pasują zarówno do spodni jak i sukienek i spódniczek, jednocześnie chroniąc nasze nogi przez jesiennym chłodem. Wydają się być stabilne, ale nie są płaskie, dlatego nogi będą wyglądać świetnie, a my zachowamy równowagę, gdy po raz kolejny będziemy biec do pracy. Koturna wygląda lepiej niż szpilka, ponieważ moim zdaniem jesienne stylizacje są ,,mocniejsze'' i te buty jakoś lepiej komponują mi się z płaszczem, szalem i nakryciem głowy. Dodatkowo są porządne. Wykonane z największą starannością z najlepszych materiałów, przetrwają nie jeden sezon.

iwonciaaa (46.253.210.*)    |    12.11.2016 godz.14:53

Jesień to grzyby: rydze, borowiki, prawdziwki, ale też kozaki ! :) Kozaki również zagościły w kobiecych szafkach na buty i wcale nie mam grzybów na myśli. Moim zdaniem hitem jesieni będą: https://www.eobuwie.com.pl/kozaki-nessi-905-n-czarny-912.html Powodów jest zaskakująco dużo. Zacznę od tego, że są bardzo uniwersalne. Pasują zarówno do spodni jak i sukienek i spódniczek, jednocześnie chroniąc nasze nogi przez jesiennym chłodem. Wydają się być stabilne, ale nie są płaskie, dlatego nogi będą wyglądać świetnie, a my zachowamy równowagę, gdy po raz kolejny będziemy biec do pracy. Koturna wygląda lepiej niż szpilka, ponieważ moim zdaniem jesienne stylizacje są ,,mocniejsze'' i te buty jakoś lepiej komponują mi się z płaszczem, szalem i nakryciem głowy. Dodatkowo są porządne. Wykonane z największą starannością z najlepszych materiałów, przetrwają nie jeden sezon.

iwonciaaa (46.253.210.*)    |    12.11.2016 godz.14:54

Jesień to grzyby: rydze, borowiki, prawdziwki, ale też kozaki ! :) Kozaki również zagościły w kobiecych szafkach na buty i wcale nie mam grzybów na myśli. Moim zdaniem hitem jesieni będą: https://www.eobuwie.com.pl/kozaki-nessi-905-n-czarny-912.html Powodów jest zaskakująco dużo. Zacznę od tego, że są bardzo uniwersalne. Pasują zarówno do spodni jak i sukienek i spódniczek, jednocześnie chroniąc nasze nogi przez jesiennym chłodem. Wydają się być stabilne, ale nie są płaskie, dlatego nogi będą wyglądać świetnie, a my zachowamy równowagę, gdy po raz kolejny będziemy biec do pracy. Koturna wygląda lepiej niż szpilka, ponieważ moim zdaniem jesienne stylizacje są ,,mocniejsze\'\' i te buty jakoś lepiej komponują mi się z płaszczem, szalem i nakryciem głowy. Dodatkowo są porządne. Wykonane z największą starannością z najlepszych materiałów, przetrwają nie jeden sezon.

iwonciaaa (46.253.210.*)    |    12.11.2016 godz.14:55

Jesień to grzyby: rydze, borowiki, prawdziwki, ale też kozaki ! :) Kozaki również zagościły w kobiecych szafkach na buty i wcale nie mam grzybów na myśli. Moim zdaniem hitem jesieni będą: https://www.eobuwie.com.pl/kozaki-nessi-905-n-czarny-912.html Powodów jest zaskakująco dużo. Zacznę od tego, że są bardzo uniwersalne. Pasują zarówno do spodni jak i sukienek i spódniczek, jednocześnie chroniąc nasze nogi przez jesiennym chłodem. Wydają się być stabilne, ale nie są płaskie, dlatego nogi będą wyglądać świetnie, a my zachowamy równowagę, gdy po raz kolejny będziemy biec do pracy. Koturna wygląda lepiej niż szpilka, ponieważ moim zdaniem jesienne stylizacje są ,,mocniejsze\'\' i te buty jakoś lepiej komponują mi się z płaszczem, szalem i nakryciem głowy. Dodatkowo są porządne. Wykonane z największą starannością z najlepszych materiałów, przetrwają nie jeden sezon.

iwonciaaa (46.253.210.*)    |    12.11.2016 godz.14:55

Jesień to grzyby: rydze, borowiki, prawdziwki, ale też kozaki ! :) Kozaki również zagościły w kobiecych szafkach na buty i wcale nie mam grzybów na myśli. Moim zdaniem hitem jesieni będą: https://www.eobuwie.com.pl/kozaki-nessi-905-n-czarny-912.html Powodów jest zaskakująco dużo. Zacznę od tego, że są bardzo uniwersalne. Pasują zarówno do spodni jak i sukienek i spódniczek, jednocześnie chroniąc nasze nogi przez jesiennym chłodem. Wydają się być stabilne, ale nie są płaskie, dlatego nogi będą wyglądać świetnie, a my zachowamy równowagę, gdy po raz kolejny będziemy biec do pracy. Koturna wygląda lepiej niż szpilka, ponieważ moim zdaniem jesienne stylizacje są ,,mocniejsze\\\'\\\' i te buty jakoś lepiej komponują mi się z płaszczem, szalem i nakryciem głowy. Dodatkowo są porządne. Wykonane z największą starannością z najlepszych materiałów, przetrwają nie jeden sezon.

iwonciaaa (46.253.210.*)    |    12.11.2016 godz.14:55

Jesień to grzyby: rydze, borowiki, prawdziwki, ale też kozaki ! :) Kozaki również zagościły w kobiecych szafkach na buty i wcale nie mam grzybów na myśli. Moim zdaniem hitem jesieni będą: https://www.eobuwie.com.pl/kozaki-nessi-905-n-czarny-912.html Powodów jest zaskakująco dużo. Zacznę od tego, że są bardzo uniwersalne. Pasują zarówno do spodni jak i sukienek i spódniczek, jednocześnie chroniąc nasze nogi przez jesiennym chłodem. Wydają się być stabilne, ale nie są płaskie, dlatego nogi będą wyglądać świetnie, a my zachowamy równowagę, gdy po raz kolejny będziemy biec do pracy. Koturna wygląda lepiej niż szpilka, ponieważ moim zdaniem jesienne stylizacje są ,,mocniejsze\\\\\\\'\\\\\\\' i te buty jakoś lepiej komponują mi się z płaszczem, szalem i nakryciem głowy. Dodatkowo są porządne. Wykonane z największą starannością z najlepszych materiałów, przetrwają nie jeden sezon.

Katarzyna Balcewicz (89.229.114.*)    |    12.11.2016 godz.16:32

82506 szary ASH BOTKI na obcasie, zamszowe to zdecydowanie HIT tej jesieni. Bardzo uważnie śledzę nowinki modowe zwłaszcza, że jako mama 3 dzieci szukam butów dla siebie, które sprawdzą się w każdej sytuacji a będą przy tym kobiece, zmysłowe, które ładnie podkreślą moje smukłe łydki, dodadzą paru centymetrów i stworzą wobec mnie aurę kobiecości i pewności siebie. Dla mnie osobiście but na obcasie to jeden z atrybutów kobiecości, którego za wszelką cenę nie chciałabym się pozbyć. Obcas sprawia, że kobieta dumnym i pewnym krokiem będzie kroczyła jesiennymi alejkami i z lekkością kołysząc biodrami pokaże się świat jako ta wyjątkowa. Choć dominuje tu kolor szary, to niej ona żadną szarą myszką, ale w tych butach kobietą sukcesu, klasy, nieustającego piękna poprzez i nad wyraz tych cudnych butów, na których zawieszam wzrok co minutę i marze... Wiązanie w tym sezonie jest super modne i dla mnie to pewniak, że goniąc autobus do pracy nie wywinę orła na kałuży czy nie zgubię gdzieś buta.

Katarzyna Balcewicz (89.229.114.*)    |    12.11.2016 godz.16:33

82506 szary ASH BOTKI na obcasie, zamszowe to zdecydowanie HIT tej jesieni. Bardzo uważnie śledzę nowinki modowe zwłaszcza, że jako mama 3 dzieci szukam butów dla siebie, które sprawdzą się w każdej sytuacji a będą przy tym kobiece, zmysłowe, które ładnie podkreślą moje smukłe łydki, dodadzą paru centymetrów i stworzą wobec mnie aurę kobiecości i pewności siebie. Dla mnie osobiście but na obcasie to jeden z atrybutów kobiecości, którego za wszelką cenę nie chciałabym się pozbyć. Obcas sprawia, że kobieta dumnym i pewnym krokiem będzie kroczyła jesiennymi alejkami i z lekkością kołysząc biodrami pokaże się świat jako ta wyjątkowa. Choć dominuje tu kolor szary, to niej ona żadną szarą myszką, ale w tych butach kobietą sukcesu, klasy, nieustającego piękna poprzez i nad wyraz tych cudnych butów, na których zawieszam wzrok co minutę i marze... Wiązanie w tym sezonie jest super modne i dla mnie to pewniak, że goniąc autobus do pracy nie wywinę orła na kałuży czy nie zgubię gdzieś buta.

Kasia Balcewicz (89.229.114.*)    |    12.11.2016 godz.16:38

82506 szary ASH BOTKI na obcasie, zamszowe to zdecydowanie HIT tej jesieni. Bardzo uważnie śledzę nowinki modowe zwłaszcza, że jako mama 3 dzieci szukam butów dla siebie, które sprawdzą się w każdej sytuacji a będą przy tym kobiece, zmysłowe, które ładnie podkreślą moje smukłe łydki, dodadzą paru centymetrów i stworzą wobec mnie aurę kobiecości i pewności siebie. Dla mnie osobiście but na obcasie to jeden z atrybutów kobiecości, którego za wszelką cenę nie chciałabym się pozbyć. Obcas sprawia, że kobieta dumnym i pewnym krokiem będzie kroczyła jesiennymi alejkami i z lekkością kołysząc biodrami pokaże się świat jako ta wyjątkowa. Choć dominuje tu kolor szary, to niej ona żadną szarą myszką, ale w tych butach kobietą sukcesu, klasy, nieustającego piękna poprzez i nad wyraz tych cudnych butów, na których zawieszam wzrok co minutę i marze... Wiązanie w tym sezonie jest super modne i dla mnie to pewniak, że goniąc autobus do pracy nie wywinę orła na kałuży czy nie zgubię gdzieś buta.

Kasia Balcewicz (89.229.114.*)    |    12.11.2016 godz.16:38

82506 szary ASH BOTKI na obcasie, zamszowe to zdecydowanie HIT tej jesieni. Bardzo uważnie śledzę nowinki modowe zwłaszcza, że jako mama 3 dzieci szukam butów dla siebie, które sprawdzą się w każdej sytuacji a będą przy tym kobiece, zmysłowe, które ładnie podkreślą moje smukłe łydki, dodadzą paru centymetrów i stworzą wobec mnie aurę kobiecości i pewności siebie. Dla mnie osobiście but na obcasie to jeden z atrybutów kobiecości, którego za wszelką cenę nie chciałabym się pozbyć. Obcas sprawia, że kobieta dumnym i pewnym krokiem będzie kroczyła jesiennymi alejkami i z lekkością kołysząc biodrami pokaże się świat jako ta wyjątkowa. Choć dominuje tu kolor szary, to niej ona żadną szarą myszką, ale w tych butach kobietą sukcesu, klasy, nieustającego piękna poprzez i nad wyraz tych cudnych butów, na których zawieszam wzrok co minutę i marze... Wiązanie w tym sezonie jest super modne i dla mnie to pewniak, że goniąc autobus do pracy nie wywinę orła na kałuży czy nie zgubię gdzieś buta.

Kasia Balcewicz (89.229.114.*)    |    12.11.2016 godz.16:39

82506 szary ASH BOTKI na obcasie, zamszowe to zdecydowanie HIT tej jesieni. Bardzo uważnie śledzę nowinki modowe zwłaszcza, że jako mama 3 dzieci szukam butów dla siebie, które sprawdzą się w każdej sytuacji a będą przy tym kobiece, zmysłowe, które ładnie podkreślą moje smukłe łydki, dodadzą paru centymetrów i stworzą wobec mnie aurę kobiecości i pewności siebie. Dla mnie osobiście but na obcasie to jeden z atrybutów kobiecości, którego za wszelką cenę nie chciałabym się pozbyć. Obcas sprawia, że kobieta dumnym i pewnym krokiem będzie kroczyła jesiennymi alejkami i z lekkością kołysząc biodrami pokaże się świat jako ta wyjątkowa. Choć dominuje tu kolor szary, to niej ona żadną szarą myszką, ale w tych butach kobietą sukcesu, klasy, nieustającego piękna poprzez i nad wyraz tych cudnych butów, na których zawieszam wzrok co minutę i marze... Wiązanie w tym sezonie jest super modne i dla mnie to pewniak, że goniąc autobus do pracy nie wywinę orła na kałuży czy nie zgubię gdzieś buta.

Kasia Balcewicz (89.229.114.*)    |    12.11.2016 godz.16:40

82506 szary ASH BOTKI na obcasie, zamszowe to zdecydowanie HIT tej jesieni. Bardzo uważnie śledzę nowinki modowe zwłaszcza, że jako mama 3 dzieci szukam butów dla siebie, które sprawdzą się w każdej sytuacji a będą przy tym kobiece, zmysłowe, które ładnie podkreślą moje smukłe łydki, dodadzą paru centymetrów i stworzą wobec mnie aurę kobiecości i pewności siebie. Dla mnie osobiście but na obcasie to jeden z atrybutów kobiecości, którego za wszelką cenę nie chciałabym się pozbyć. Obcas sprawia, że kobieta dumnym i pewnym krokiem będzie kroczyła jesiennymi alejkami i z lekkością kołysząc biodrami pokaże się świat jako ta wyjątkowa. Choć dominuje tu kolor szary, to niej ona żadną szarą myszką, ale w tych butach kobietą sukcesu, klasy, nieustającego piękna poprzez i nad wyraz tych cudnych butów, na których zawieszam wzrok co minutę i marze... Wiązanie w tym sezonie jest super modne i dla mnie to pewniak, że goniąc autobus do pracy nie wywinę orła na kałuży czy nie zgubię gdzieś buta.

Marlena (83.8.116.*)    |    12.11.2016 godz.16:42

Nessi to wyróżniająca się na tle innych marka wysokiej jakości obuwia dla kobiet. Ich wygląd – klasyka, elegancja ale przede wszystkim wysoka jakość, precyzja wykonania i komfort noszenia sprawiają, że co roku sięgam po buty tej firmy. „Miejskie sytuacje” to połączenie mody z funkcjonalnością – but powinien nie tylko ładnie się prezentować, najważniejsze jest by był wygodny. Wszystkie modele z tej kolekcji inspirowane są uliczną modą i pozwalają podkreślić kobiecą indywidualność. Mnie do gustu szczególnie przypadł model 85706 czarny – ponadczasowy, elegancki, odpowiednie na każdą okazję. „Miejskie sytuacje” cechuje różnorodność – może to być spotkanie służbowe, kawa z przyjaciółką, szybkie zakupy czy też wypad do kina. Model 85706 pasuje do każdej z nich, gdyż równie dobrze wygląda z sukienką jak i z spodniami. Niewielki obcas jest dla mnie dużym plusem, gdyż cenię sobie wygodę i nie wyobrażam sobie paradować w szpilkach po miejskich brukach. Kolekcja „Miejskie sytuacje” skierowana jest zarówno dla kobiet dojrzałych jak i dziewcząt, gdyż każda z nas znajdzie coś dla siebie 

monika (37.47.40.*)    |    12.11.2016 godz.17:54

Wedlug mnie jesienny hit jesieni to oczywiscie buty trapery sa krotkie pasuja idealnie do spodni.Sa mocne sztywne fachowo szyte na pewno takie buty sie nie uszkodza.a po za tym co jest najwazniejsze ze sa cieplutkie gdy wsadzi sie w nich stope od razu czuc raj goraca.jest tez w tych butach bardzo wazna cecha za ktora kocham te buty a mianowicie od spodu maja taka podeszwe ze o slizganiu nie ma mowy.W innych butach kozakach odechciewalo sie chodzic z powodu czestego slizgania a w tych butach moge isc smialo po sniegu lodzie deszczu i wiem ze na pewno w nich sie nie posune.Dlatego uwazam ze buty trapery to najlepsze modowe buty jesieni oraz zimy.

monika (37.47.40.*)    |    12.11.2016 godz.17:55

Wedlug mnie jesienny hit jesieni to oczywiscie buty trapery sa krotkie pasuja idealnie do spodni.Sa mocne sztywne fachowo szyte na pewno takie buty sie nie uszkodza.a po za tym co jest najwazniejsze ze sa cieplutkie gdy wsadzi sie w nich stope od razu czuc raj goraca.jest tez w tych butach bardzo wazna cecha za ktora kocham te buty a mianowicie od spodu maja taka podeszwe ze o slizganiu nie ma mowy.W innych butach kozakach odechciewalo sie chodzic z powodu czestego slizgania a w tych butach moge isc smialo po sniegu lodzie deszczu i wiem ze na pewno w nich sie nie posune.Dlatego uwazam ze buty trapery to najlepsze modowe buty jesieni oraz zimy.

Magdalena 34 (77.113.77.*)    |    12.11.2016 godz.21:26

Modowym hitem tej jesieni dla mnie są kozaki zamszowe na słupku za kolano,z kolecji Nessi Miejskie Sytuacje 91506 czarnyZ, sa piękne i idelanie wydłużaja nogi.Pasuja znakomice do spódniczki czy sukienki wiec idealnie sprawdzą sie w kazdej jesiennej i zimowej stylizacji. Idealna wysokość obcasa sprawia, że bardzo dobrze poczujemy się w miejskich sytuacjach, sa tak wygodne, że stopy w takich butach sie nie męczą a wręcz odpoczywają :)!!

Magdalena 34 (77.113.77.*)    |    12.11.2016 godz.21:27

Modowym hitem tej jesieni dla mnie są kozaki zamszowe na słupku za kolano,z kolecji Nessi Miejskie Sytuacje 91506 czarnyZ, sa piękne i idelanie wydłużaja nogi.Pasuja znakomice do spódniczki czy sukienki wiec idealnie sprawdzą sie w kazdej jesiennej i zimowej stylizacji. Idealna wysokość obcasa sprawia, że bardzo dobrze poczujemy się w miejskich sytuacjach, sa tak wygodne, że stopy w takich butach sie nie męczą a wręcz odpoczywają :)!!

Magdalena 34 (77.113.77.*)    |    12.11.2016 godz.21:27

Modowym hitem tej jesieni dla mnie są kozaki zamszowe na słupku za kolano,z kolecji Nessi Miejskie Sytuacje 91506 czarnyZ, sa piękne i idelanie wydłużaja nogi.Pasuja znakomice do spódniczki czy sukienki wiec idealnie sprawdzą sie w kazdej jesiennej i zimowej stylizacji. Idealna wysokość obcasa sprawia, że bardzo dobrze poczujemy się w miejskich sytuacjach, sa tak wygodne, że stopy w takich butach sie nie męczą a wręcz odpoczywają :)!!

Magdalena 34 (77.113.77.*)    |    12.11.2016 godz.21:29

Modowym hitem tej jesieni dla mnie są kozaki zamszowe na słupku za kolano,z kolecji Nessi Miejskie Sytuacje 91506 czarnyZ, sa piękne i idelanie wydłużaja nogi.Pasuja znakomice do spódniczki czy sukienki wiec idealnie sprawdzą sie w kazdej jesiennej i zimowej stylizacji. Idealna wysokość obcasa sprawia, że bardzo dobrze poczujemy się w miejskich sytuacjach, sa tak wygodne, że stopy w takich butach sie nie męczą a wręcz odpoczywają :)!!

Magdalena 34 (77.113.77.*)    |    12.11.2016 godz.21:29

Modowym hitem tej jesieni dla mnie są kozaki zamszowe na słupku za kolano,z kolecji Nessi Miejskie Sytuacje 91506 czarnyZ, sa piękne i idelanie wydłużaja nogi.Pasuja znakomice do spódniczki czy sukienki wiec idealnie sprawdzą sie w kazdej jesiennej i zimowej stylizacji. Idealna wysokość obcasa sprawia, że bardzo dobrze poczujemy się w miejskich sytuacjach, sa tak wygodne, że stopy w takich butach sie nie męczą a wręcz odpoczywają :)!!

Magdalena 34 (77.113.77.*)    |    12.11.2016 godz.21:30

Modowym hitem tej jesieni dla mnie są kozaki zamszowe na słupku za kolano,z kolecji Nessi Miejskie Sytuacje 91506 czarnyZ, sa piękne i idelanie wydłużaja nogi.Pasuja znakomice do spódniczki czy sukienki wiec idealnie sprawdzą sie w kazdej jesiennej i zimowej stylizacji. Idealna wysokość obcasa sprawia, że bardzo dobrze poczujemy się w miejskich sytuacjach, sa tak wygodne, że stopy w takich butach sie nie męczą a wręcz odpoczywają :)!!

Magdalena 34 (77.113.77.*)    |    12.11.2016 godz.21:30

Modowym hitem tej jesieni dla mnie są kozaki zamszowe na słupku za kolano,z kolecji Nessi Miejskie Sytuacje 91506 czarnyZ, sa piękne i idelanie wydłużaja nogi.Pasuja znakomice do spódniczki czy sukienki wiec idealnie sprawdzą sie w kazdej jesiennej i zimowej stylizacji. Idealna wysokość obcasa sprawia, że bardzo dobrze poczujemy się w miejskich sytuacjach, sa tak wygodne, że stopy w takich butach sie nie męczą a wręcz odpoczywają :)!!

Beata Korpecka Gardoń (79.124.105.*)    |    13.11.2016 godz.10:46

Jakie buty z kolekcji „Miejskie sytuacje” marki Nessi są wg Ciebie modowym hitem jesieni i dlaczego? Drogie Moda i Ja-bardzo trudne pytanie postawiliście ! i muszę przyznać,że długo przeglądałam buciki Nessi,by wybrać te Naj-HIT JESIENI! I wybrałam-te subtelne,kobiece urokliwe botki na obcasie 82506 bez W1 w cudownym,iście jesiennym kolorze-beżu! Beż kojarzy mi się z kolorem jesiennych liści,które leżą za moim oknem i grzybami-kozakami-których kapelusz jest również w takim kolorze,ale też z jesienną szarlotką :) Te botki są hitem jesieni ze względu na swój jesienny kolor,ale nie tylko-są bardzo urokliwe-świetne do jesiennych stylizacji-już je widzę w połączeniu z bordową,dzianinową,cieplusią sukienką i beżowym płaszczem,do tego kapelusz i idealnie wpasuję się w jesienną ulicę! Botki na jesień muszą być przede wszystkim stabilne,a te takie są-nie dość,że najwyżej jakości,to mają stabilny,mocny obcas-w tych butach z pewnością da się tańczyć wśród spadających liści:) Te botki wybierają gwiazdy do swoich jesiennych stylizacji-ostatnio można było w nich zobaczyć genialną Annę Powierza :) Botki doskonałe zarówno do sukienek,spodni i spódnic! będą świetnie prezentować się w eleganckich,kobiecych stylizacjach,ale również w tych bardziej sportowych! z tymi botkami można bawić się na całego! ich kolor i krój będzie pasował do wielu stylizacji! Te botki mają przysłowiowego pazura,gdy się na nie patrzy zachwytu nie ma końca! od razu chce się je włożyć i udać na długi,jesienny spacer :) Doskonale ochronią nasze stopy przed zimnem,dodają charakteru jesiennym stylizacjom,subtelne wiązanie czyni je jeszcze bardziej urokliwymi :).Ktoś kiedyś napisał:JESIEŃ JEST MELANCHOLIĄ i stwierdzam,że te botki również nią są!

Beata Korpecka Gardoń (79.124.105.*)    |    13.11.2016 godz.10:46

Jakie buty z kolekcji „Miejskie sytuacje” marki Nessi są wg Ciebie modowym hitem jesieni i dlaczego? Drogie Moda i Ja-bardzo trudne pytanie postawiliście ! i muszę przyznać,że długo przeglądałam buciki Nessi,by wybrać te Naj-HIT JESIENI! I wybrałam-te subtelne,kobiece urokliwe botki na obcasie 82506 bez W1 w cudownym,iście jesiennym kolorze-beżu! Beż kojarzy mi się z kolorem jesiennych liści,które leżą za moim oknem i grzybami-kozakami-których kapelusz jest również w takim kolorze,ale też z jesienną szarlotką :) Te botki są hitem jesieni ze względu na swój jesienny kolor,ale nie tylko-są bardzo urokliwe-świetne do jesiennych stylizacji-już je widzę w połączeniu z bordową,dzianinową,cieplusią sukienką i beżowym płaszczem,do tego kapelusz i idealnie wpasuję się w jesienną ulicę! Botki na jesień muszą być przede wszystkim stabilne,a te takie są-nie dość,że najwyżej jakości,to mają stabilny,mocny obcas-w tych butach z pewnością da się tańczyć wśród spadających liści:) Te botki wybierają gwiazdy do swoich jesiennych stylizacji-ostatnio można było w nich zobaczyć genialną Annę Powierza :) Botki doskonałe zarówno do sukienek,spodni i spódnic! będą świetnie prezentować się w eleganckich,kobiecych stylizacjach,ale również w tych bardziej sportowych! z tymi botkami można bawić się na całego! ich kolor i krój będzie pasował do wielu stylizacji! Te botki mają przysłowiowego pazura,gdy się na nie patrzy zachwytu nie ma końca! od razu chce się je włożyć i udać na długi,jesienny spacer :) Doskonale ochronią nasze stopy przed zimnem,dodają charakteru jesiennym stylizacjom,subtelne wiązanie czyni je jeszcze bardziej urokliwymi :).Ktoś kiedyś napisał:JESIEŃ JEST MELANCHOLIĄ i stwierdzam,że te botki również nią są!

Bufiatko (89.67.107.*)    |    13.11.2016 godz.13:38

Wiatry, deszcze, niepogody odejdą w sina dal gdy buty Nessi wygrać mam. 90506czarny 912 hitem są i dla nóg idealne są. Piękne, kobiece czarujące na przekór jesiennej pogodzie wszędzie brylujace. :)

Bufiatko (89.67.107.*)    |    13.11.2016 godz.13:39

Wiatry, deszcze, niepogody odejdą w sina dal gdy buty Nessi wygrać mam. 90506czarny 912 hitem są i dla nóg idealne są. Piękne, kobiece czarujące na przekór jesiennej pogodzie wszędzie brylujace. :)

Bufiatko (89.67.107.*)    |    13.11.2016 godz.13:40

Wiatry, deszcze, niepogody odejdą w sina dal gdy buty Nessi wygrać mam. 90506czarny 912 hitem są i dla nóg idealne są. Piękne, kobiece czarujące na przekór jesiennej pogodzie wszędzie brylujace. :)

Natuniaa (77.89.78.*)    |    13.11.2016 godz.14:23

POZEW DO SĄDU ! Powód: Natalia M. Pozwana: marka Nessi Uzasadnienie pozwu: Szanowni Państwo w dniu dzisiejszym tj. 12.11.2016r. na portalu CreativeMagazine.pl doszło do przestępstwa. Pozwana marka Nessi siłą wkradła się do mojego serca i owładnęła całkowicie moje myśli. Oszołomiła mnie swoimi bordowymi botkami (model: 88706 bordo191), które sprawdzą się jesienią przy każdej pogodzie. Wybrałam kolor bordowy, ponieważ idealnie współgra z barwami jesieni oraz przyciąga uwagę i spojrzenia nie tylko mężczyzn. Umiejętnie zestawiony (np. z czernią) dodałby mojemu strojowi luksusowego szlifu podszytego jakością i wysmakowaniem. Elegancki i smukły fason botek w połączeniu ze szpilką oraz ciekawym przeszyciem dodaje im klasy, a zarazem pobudza wyobraźnię. Kuszą piękną naturalną welurową skórą, niebanalnym krojem oraz niezwykle kobiecym i subtelnie zaokrąglonym czubkiem. Nie bez powodu pochodzą one z kolekcji "Miejskie sytuacje", gdyż w każdym miejscu i czasie są niezastąpione. Z łatwością potrafią przeistoczyć się z obuwia dziennego w wieczorowe. Współgrają doskonale zarówno z ulubioną parą spodni jak i podkreślającą figurę sukienką. To idealne rozwiązanie dla kobiety, która na szaleństwo w pracy może sobie pozwolić jedynie na stopach. Całość i wysokiej jakości wykonanie tworzy piękne i ponadczasowe zestawienie. Dla mnie to modowy hit tej jesieni. Tak pięknych i dobrych jakościowo butów nie widziałam. Doznałam przez to uszczerbku na zdrowiu: chodzę smutna i przygnębiona. Brak mi prawdziwego atrybutu kobiecości, którym są dla mnie wybrane buty. Kojarzą mi się ze wszystkim co kocham: jakością, wygodą i stylem. Wnoszę o: Prawomocnym wyrokiem sądu wnoszę o skazanie wybranych butów marki Nessi na dożywotni pobyt w moim posiadaniu. Z poważaniem, Natalia M.

Ania M (185.48.177.*)    |    13.11.2016 godz.14:44

Dla mnie hitem sezonu są botki na obcasie 84206 bordo RM. To, że ich kolor jest numerem jeden tej jesieni to jedno, ale mają też kolejny niezaprzeczalny atut, którym jest połączenie elegancji z funkcjonalnością. Wiadomo, że ta pora roku ma to do siebie, że funduje nam pogodowe "wariacje". Znakomicie zaprojektowany stabilny obcas i gruba podeszwa zapewniająca stabilną przyczepność pozwolą na tańce na lodzie, w śniegu i wodzie.

Basia (81.161.192.*)    |    13.11.2016 godz.16:06

Ja od razu zakochałam się w szarych muszkieterkach https://www.eobuwie.com.pl/muszkieterki-nessi-732-n-szary-194.html Zgrabne, delikatne i kolor piękny, idealne na jesień...idealne dla mnie. Często noszę obuwie na płaskich spodach jednak te muszkieterki wyglądają na niezwykle wygodne mimo obcasa. Uwielbiam chodzić w spódniczkach jesienią, dlatego myślę, że te buty będą idealne. Mimo, że nie są to szpilki to noga będzie wyglądała w nich zgrabnie, a kobieta seksownie. Zaryzykowałabym nawet stwierdzeniem, że ten HIT jesieni jest odzwierciedleniem kobiety wymagającej. Idealne sprawdzą się w każdej sytuacji do pracy, a także na wieczór służbowy, czy też randkę. Te muszkieterki to strzał w dziesiątkę i mój najlepszy wybór.

Basia (81.161.192.*)    |    13.11.2016 godz.16:07

Ja od razu zakochałam się w szarych muszkieterkach https://www.eobuwie.com.pl/muszkieterki-nessi-732-n-szary-194.html Zgrabne, delikatne i kolor piękny, idealne na jesień...idealne dla mnie. Często noszę obuwie na płaskich spodach jednak te muszkieterki wyglądają na niezwykle wygodne mimo obcasa. Uwielbiam chodzić w spódniczkach jesienią, dlatego myślę, że te buty będą idealne. Mimo, że nie są to szpilki to noga będzie wyglądała w nich zgrabnie, a kobieta seksownie. Zaryzykowałabym nawet stwierdzeniem, że ten HIT jesieni jest odzwierciedleniem kobiety wymagającej. Idealne sprawdzą się w każdej sytuacji do pracy, a także na wieczór służbowy, czy też randkę. Te muszkieterki to strzał w dziesiątkę i mój najlepszy wybór.

basia.szynkiewicz (81.161.192.*)    |    13.11.2016 godz.16:08

Ja od razu zakochałam się w szarych muszkieterkach https://www.eobuwie.com.pl/muszkieterki-nessi-732-n-szary-194.html Zgrabne, delikatne i kolor piękny, idealne na jesień...idealne dla mnie. Często noszę obuwie na płaskich spodach jednak te muszkieterki wyglądają na niezwykle wygodne mimo obcasa. Uwielbiam chodzić w spódniczkach jesienią, dlatego myślę, że te buty będą idealne. Mimo, że nie są to szpilki to noga będzie wyglądała w nich zgrabnie, a kobieta seksownie. Zaryzykowałabym nawet stwierdzeniem, że ten HIT jesieni jest odzwierciedleniem kobiety wymagającej. Idealne sprawdzą się w każdej sytuacji do pracy, a także na wieczór służbowy, czy też randkę. Te muszkieterki to strzał w dziesiątkę i mój najlepszy wybór.

basia.szynkiewicz (81.161.192.*)    |    13.11.2016 godz.16:08

Ja od razu zakochałam się w szarych muszkieterkach https://www.eobuwie.com.pl/muszkieterki-nessi-732-n-szary-194.html Zgrabne, delikatne i kolor piękny, idealne na jesień...idealne dla mnie. Często noszę obuwie na płaskich spodach jednak te muszkieterki wyglądają na niezwykle wygodne mimo obcasa. Uwielbiam chodzić w spódniczkach jesienią, dlatego myślę, że te buty będą idealne. Mimo, że nie są to szpilki to noga będzie wyglądała w nich zgrabnie, a kobieta seksownie. Zaryzykowałabym nawet stwierdzeniem, że ten HIT jesieni jest odzwierciedleniem kobiety wymagającej. Idealne sprawdzą się w każdej sytuacji do pracy, a także na wieczór służbowy, czy też randkę. Te muszkieterki to strzał w dziesiątkę i mój najlepszy wybór.

basia.szynkiewicz (81.161.192.*)    |    13.11.2016 godz.16:11

Ja od razu zakochałam się w szarych muszkieterkach https://www.eobuwie.com.pl/muszkieterki-nessi-732-n-szary-194.html Zgrabne, delikatne i kolor piękny, idealne na jesień...idealne dla mnie. Często noszę obuwie na płaskich spodach jednak te muszkieterki wyglądają na niezwykle wygodne mimo obcasa. Uwielbiam chodzić w spódniczkach jesienią, dlatego myślę, że te buty będą idealne. Mimo, że nie są to szpilki to noga będzie wyglądała w nich zgrabnie, a kobieta seksownie. Zaryzykowałabym nawet stwierdzeniem, że ten HIT jesieni jest odzwierciedleniem kobiety wymagającej. Idealne sprawdzą się w każdej sytuacji do pracy, a także na wieczór służbowy, czy też randkę. Te muszkieterki to strzał w dziesiątkę i mój najlepszy wybór.

basia.szynkiewicz (81.161.192.*)    |    13.11.2016 godz.16:11

Ja od razu zakochałam się w szarych muszkieterkach https://www.eobuwie.com.pl/muszkieterki-nessi-732-n-szary-194.html Zgrabne, delikatne i kolor piękny, idealne na jesień...idealne dla mnie. Często noszę obuwie na płaskich spodach jednak te muszkieterki wyglądają na niezwykle wygodne mimo obcasa. Uwielbiam chodzić w spódniczkach jesienią, dlatego myślę, że te buty będą idealne. Mimo, że nie są to szpilki to noga będzie wyglądała w nich zgrabnie, a kobieta seksownie. Zaryzykowałabym nawet stwierdzeniem, że ten HIT jesieni jest odzwierciedleniem kobiety wymagającej. Idealne sprawdzą się w każdej sytuacji do pracy, a także na wieczór służbowy, czy też randkę. Te muszkieterki to strzał w dziesiątkę i mój najlepszy wybór.

VikingGirl (83.28.4.*)    |    13.11.2016 godz.19:07

Jesienna miłość od pierwszego wejrzenia to dla mnie przepiękne muszkieterki (88206 szarny SZ), które zachwycają pod każdym względem - zarówno fasonu, jak i nazwy, która, biorąc pod uwagę fakt, że trenuję szermierkę, a muszkieterowie byli bohaterami mojego dzieciństwa, szalenie do mnie przemawia! :) Buty muszą być nie tylko piękne, ale też wygodne, a wysokość obcasa w muszkieterkach jest idealna dla wysokiej kobiety, cudownie eksponuje łydki, jednocześnie zapewniając komfort noszenia i nie wynosząc jej ponad tłum, co bywa kłopotliwe. Sam fason jest niezwykle szykowny i uniwersalny - z jednej strony pozwala poczuć się jak prawdziwa dama, ale z drugiej ma w sobie dyskretną zadziorność, która doskonale współgra z nazwą. Oto buty, które dodają pewności siebie i pozwalają stawić czoła codzienności z klasą godną muszkietera! :)

VikingGirl (83.28.4.*)    |    13.11.2016 godz.19:08

Jesienna miłość od pierwszego wejrzenia to dla mnie przepiękne muszkieterki (88206 szarny SZ), które zachwycają pod każdym względem - zarówno fasonu, jak i nazwy, która, biorąc pod uwagę fakt, że trenuję szermierkę, a muszkieterowie byli bohaterami mojego dzieciństwa, szalenie do mnie przemawia! :) Buty muszą być nie tylko piękne, ale też wygodne, a wysokość obcasa w muszkieterkach jest idealna dla wysokiej kobiety, cudownie eksponuje łydki, jednocześnie zapewniając komfort noszenia i nie wynosząc jej ponad tłum, co bywa kłopotliwe. Sam fason jest niezwykle szykowny i uniwersalny - z jednej strony pozwala poczuć się jak prawdziwa dama, ale z drugiej ma w sobie dyskretną zadziorność, która doskonale współgra z nazwą. Oto buty, które dodają pewności siebie i pozwalają stawić czoła codzienności z klasą godną muszkietera! :)

dagmarka (83.13.173.*)    |    13.11.2016 godz.19:18

Jest takie miejsce w sieci, gdzie moda spotyka się z wygodą zabierając nas na prawdziwą stylistyczną przygodę. To wirtualny showroom marki Nessi, gdzie niczym w bajecznym Sezamie znajduje się cała kolekcja niesamowitych skarbów. Każda para kusi niepowtarzalnym stylem i komfortem noszenia. Jednak na honorowym miejscu znajduje się wykwintna para bordowych kozaczków na niewielkim obcasie. Mowa o modelu 88206 bordo SZ. Dlaczego są one według mnie modowym hitem tej jesieni? Po pierwsze urzeka ich barwa kojarząca się z czerwonym winem lub przepięknymi barwami opadających z drzew liści. Ten kolor to czarny koń na jesiennych wybiegach. Jest szlachetny i wyrafinowany, przykuwa uwagę. Jest powiewem świeżości w zalewie klasycznej czerni i nudnego brąz i doda pikanterii wielu jesiennym stylizacjom. Drugim argumentem przemawiającym na rzecz tej pary obuwia jest modna długość cholewki. W tym sezonie kobiety oszalały na punkcie sięgających za kolana kozaków. To model, który jak żaden inny podkreśla zgrabne nogi i wprowadza nutę seksapilu w tym tam niekorzystnym dla zmysłowego wyglądu sezonie. Po trzecie urzekły mnie stosunkowo niewysokie obcasy, które przepięknie wydłużają nogi. Jednocześnie są na tyle wygodne, że pozwalają bez przeszkód przeżywać rozmaite miejskie sytuacje. Możemy wybrać się w nich na cudowny jesienny spacer z przyjaciółką lub ukochanym bez ryzyka, że zwichniemy sobie nogę lub będziemy już za pierwszym zakrętem kuśtykać z bólu w niewygodnym obuwiu. Po czwarte doceniam dbałość marki Nessi o detale: dyskretny zamek ułatwiający wkładanie i zdejmowanie kozaczków. Przed uciążliwym zsuwaniem się cholewki posiadaczki bardzo szczupłych nóg uchroni wykonana z materiału sznurówka. Po piąte kusi wysokiej jakości miękka, welurowa skóra sprawia, że ten model to prawdziwy hit (nie tylko) tego sezonu. Komfort, szyk i styl to hasło w stu procentach opisujące tę parę. Oczyma wyobraźni widzę jak wraz z bukietem astrów wyruszam w nich na spacer do parku, spowita w tajemnicę i pewność siebie…

sobe (217.144.205.*)    |    13.11.2016 godz.19:46

W 88006 zielonyW mamy zawarte dosłownie wszystko : ogromną kobiecość i zmysłowość, a zarazem zadziorność i pazur, tworzące z niebanalnym designem dzieło godne samego mistrza. Te kozaki są na tyle przyciągające uwagę – aby łamać sztywne zasady,na tyle modne – aby rozkochać wszystkich w sobie,na tyle zgodne z najnowszymi trendami – aby zwalać inne kobiety z nóg, na tyle uniwersalne– aby im ulec, na tyle pożądane – aby wyznaczać nowe trendy. Pasują i do casualowych zestawień i do tych bardziej w stylu glamour. Oto co otrzymałam na skierowaniu od lekarza: DANE PACJENTA: sobe.,ul. Nessi. I ROZPOZNANIE: zaawansowana jesienna chandra z powodu braku butów Nessi z najnowszej kolekcji na sezon jesień/zima w swoje szafie. ZALECA SIĘ :1) wygraną w Waszym konkursie na lepsze samopoczucie i dowartościowanie poprzez noszenie najgorętszych trendów tego sezonu . Kurację stosować codziennie!Podpisano:Doktor Creative Magazine. :) Link: http://files.tinypic.pl/i/00840/hxita8my1joq.jpg

Pony (89.65.177.*)    |    13.11.2016 godz.22:43

Model - 68305 czarny14 VBA Idealne "kopyta" dla mnie! x) Wybrałam ten model, bo butki te prezentują się niezwykle oryginalnie, modnie i wygodnie. Solidna i masywna koturna z ząbkowaną podeszwa przykuwa swoją uwagę, będąc stabilnym fundamentem codziennej aktywności nosiciela. Mimo to zgrabny fason botków jest elegancki, a dwojaka faktura materiału dodaje im uroku. Te botki to idealne kopyta na zimniejsze dni, z gracją kursowałabym w śniegu po mieście w nich! x)

malutka20 (84.10.210.*)    |    13.11.2016 godz.23:33

Gdy chłodno Ci w stopy podczas jesieni, pamiętaj, że dobre buty są w stanie to zmienić. Ciepło, wygodnie i stylowo- z Nessi również na czasie modowo. W czerni zawsze dobrze się czuję, model 89406 czarny 14, najlepiej się prezentuje i do wszystkiego idealnie pasuje. Długa cholewka, skóra licowa- całość chmm toż to perfekcyjna stóp obudowa. Nessi wygodę gwarantuje, dlatego tak wiele osób je kupuje. Marzy mi się model właśnie ten- mam nadzieje że ziści się ten sen.

malutka20 (84.10.210.*)    |    13.11.2016 godz.23:33

Gdy chłodno Ci w stopy podczas jesieni, pamiętaj, że dobre buty są w stanie to zmienić. Ciepło, wygodnie i stylowo- z Nessi również na czasie modowo. W czerni zawsze dobrze się czuję, model 89406 czarny 14, najlepiej się prezentuje i do wszystkiego idealnie pasuje. Długa cholewka, skóra licowa- całość chmm toż to perfekcyjna stóp obudowa. Nessi wygodę gwarantuje, dlatego tak wiele osób je kupuje. Marzy mi się model właśnie ten- mam nadzieje że ziści się ten sen.

Kari (46.229.151.*)    |    14.11.2016 godz.10:44

TOP 3: https://www.eobuwie.com.pl/kozaki-nessi-72105-o-bordo-912.html https://www.eobuwie.com.pl/sztyblety-nessi-703-n-szary-w1.html; https://www.eobuwie.com.pl/sztyblety-nessi-46703-zielony-w.html Ta trójka to must każdej kobiety w tym sezonie! Flirciarskie bordo, zielony na tęsknotę za naturą i ten szary, który pokazuje nie jestem taką delikatną istotką na jaką wyglądam. Kolekcja jest trafna i konkretna, każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Choćby była najbardziej wybredna nie sposób nie zakochać się w Nessi :)

Kari (46.229.151.*)    |    14.11.2016 godz.10:44

TOP 3: https://www.eobuwie.com.pl/kozaki-nessi-72105-o-bordo-912.html https://www.eobuwie.com.pl/sztyblety-nessi-703-n-szary-w1.html; https://www.eobuwie.com.pl/sztyblety-nessi-46703-zielony-w.html Ta trójka to must każdej kobiety w tym sezonie! Flirciarskie bordo, zielony na tęsknotę za naturą i ten szary, który pokazuje nie jestem taką delikatną istotką na jaką wyglądam. Kolekcja jest trafna i konkretna, każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Choćby była najbardziej wybredna nie sposób nie zakochać się w Nessi :)

Kari (46.229.151.*)    |    14.11.2016 godz.10:45

TOP 3: https://www.eobuwie.com.pl/kozaki-nessi-72105-o-bordo-912.html https://www.eobuwie.com.pl/sztyblety-nessi-703-n-szary-w1.html; https://www.eobuwie.com.pl/sztyblety-nessi-46703-zielony-w.html Ta trójka to must każdej kobiety w tym sezonie! Flirciarskie bordo, zielony na tęsknotę za naturą i ten szary, który pokazuje nie jestem taką delikatną istotką na jaką wyglądam. Kolekcja jest trafna i konkretna, każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Choćby była najbardziej wybredna nie sposób nie zakochać się w Nessi :)

Baloo13 (91.215.45.*)    |    14.11.2016 godz.11:30

Oficerki NESSI 925/N Szary W1, to szyk, elegancja i klasa, zamknięta w eleganckim buciku, na małej wysokości obcasa! Oficerki są ponadczasowe, nigdy nie wychodzą z mody, zapewniając dla stóp bezpieczeństwo i ochronę dobrą na chłody! Czy to do spodni, spódnicy mini, w kolano - do czego ich nie założyć - przyciągają wzrok zawsze tak samo! Szarość zaś jest ciut oryginalniejsza od standardowego obuwia czarnego, bo przecież każda z pewnością ma kozaki koloru takiego! Uważam, że właśnie one będą modowym jesieni hitem, bo ich wygląd i wykonanie sprawiają, że są po prostu znakomite!

Cat_Woman (217.153.150.*)    |    14.11.2016 godz.11:42

Moim zdaniem modowym hitem jesieni są buty 84206 czarny 14, ponieważ kolor czarny pasuje do niemal każdej stylizacji. Buty te są również eleganckie dzięki wysokiemu obcasowi oraz posiadają praktyczne, antypoślizgowe podeszwy co jest bardzo ważne jeśli chodzi o strukturę buta na jesień/zimę. Dlaczego? Ponieważ jesień i zima to dwie najbardziej mokre pory roku. Przez liczne kałuże i setki liści na chodnikach robi się bardzo ślisko i często najnormalniej w świecie się wywracamy co nie jest najbezpieczniejsze w szczególności na przejściach dla pieszych. Model 84206 jest ponadczasowy właśnie pod względem stabilności naszych nóg na ulicy niezależnie od panujących na zewnątrz anomalii pogodowych :).

Cat_Woman (217.153.150.*)    |    14.11.2016 godz.11:42

Moim zdaniem modowym hitem jesieni są buty 84206 czarny 14, ponieważ kolor czarny pasuje do niemal każdej stylizacji. Buty te są również eleganckie dzięki wysokiemu obcasowi oraz posiadają praktyczne, antypoślizgowe podeszwy co jest bardzo ważne jeśli chodzi o strukturę buta na jesień/zimę. Dlaczego? Ponieważ jesień i zima to dwie najbardziej mokre pory roku. Przez liczne kałuże i setki liści na chodnikach robi się bardzo ślisko i często najnormalniej w świecie się wywracamy co nie jest najbezpieczniejsze w szczególności na przejściach dla pieszych. Model 84206 jest ponadczasowy właśnie pod względem stabilności naszych nóg na ulicy niezależnie od panujących na zewnątrz anomalii pogodowych :).

Pauline (78.88.178.*)    |    14.11.2016 godz.12:16

Bling bling! Błyskotka! Iskrzące Nessi 70405 srebro82 sprawiają, że trudno oderwać od nich wzrok! Na pewno są: wygodne,supermodne, idealne dla osób aktywnych, ale ceniących nienaganny, młodzieńczy, odważny look. Uwielbiam kształt sztybletów, ale z nieco zaokrąglonym noskiem, Buty mają wówczas nieco rockowy, nienachalny wdzięk i doskonale korespondują zarówno z rurkami, mom jeans co z.... aksamitną sukienką! Barwa! Błyszczące akcenty (nie tylko w postaci dyskretnej biżuterii) rozświetlają każdą stylizację. Odyseja kosmiczna, odrobinę odbijającego światło futuryzmu na stopach to doskonały trend jesienno-zimowy, który na pewno przełamie szarość polskich ulic! Ma też uzasadnienie w trendach światowych! Patrz pokazy: Chiara Ferragni i Burberry. Zachwyca mnie nawet gruba, ciężka, masywna podeszwa (którą zauważyć można było na wybiegach ( Louis Vuitton czy Valentino) która wcale nie ujmuje kobiecości - wręcz przeciwnie - oferuje dla niej ciekawy wizualnie kontrast (a zapewnia wygodę)

Pauline (78.88.178.*)    |    14.11.2016 godz.12:16

Bling bling! Błyskotka! Iskrzące Nessi 70405 srebro82 sprawiają, że trudno oderwać od nich wzrok! Na pewno są: wygodne,supermodne, idealne dla osób aktywnych, ale ceniących nienaganny, młodzieńczy, odważny look. Uwielbiam kształt sztybletów, ale z nieco zaokrąglonym noskiem, Buty mają wówczas nieco rockowy, nienachalny wdzięk i doskonale korespondują zarówno z rurkami, mom jeans co z.... aksamitną sukienką! Barwa! Błyszczące akcenty (nie tylko w postaci dyskretnej biżuterii) rozświetlają każdą stylizację. Odyseja kosmiczna, odrobinę odbijającego światło futuryzmu na stopach to doskonały trend jesienno-zimowy, który na pewno przełamie szarość polskich ulic! Ma też uzasadnienie w trendach światowych! Patrz pokazy: Chiara Ferragni i Burberry. Zachwyca mnie nawet gruba, ciężka, masywna podeszwa (którą zauważyć można było na wybiegach ( Louis Vuitton czy Valentino) która wcale nie ujmuje kobiecości - wręcz przeciwnie - oferuje dla niej ciekawy wizualnie kontrast (a zapewnia wygodę)

niusza (78.8.46.*)    |    14.11.2016 godz.13:29

Modowym hitem jesieni są buty: 87406 czarny14 srebro22 Ten sezon warunkuje mój wybór ponieważ niesie za sobą dość ciężki a~la glanowy styl, który jest mocno zaznaczony w podeszwie wspomnianego buta. Wygodna gruba podeszwa - traktorek pozwala na bardzo pewne poruszanie się po już dość śliskich trotuarach. Delikatna ekstrawagancja połyskującej srebrnej , jak gdyby metalicznej, cholewki pozwala na wyróżnienie się z tłumu. Szeroki obcas oraz zaokrąglony nos sięgające inspiracja lat 70 przodują tej jesieni. Królujące w tym sezonie zwierzęce tendencje górą!!!Czuję się trochę jak aligator grasujący po mieście :) he Przeróżne miejsce sytuacje pozwolą mi na 100% wykorzystanie tego buta: 100m do prawie odjeżdżającego autobusu, szybki jogging przez park do pracy – po kałużach i błocie, a za chwilę po śniegu, antypoślizgowość ważną kwestią tego buta – jesień też może być niebezpieczna jak widać – liście, szron, nie przegrzewające się stopy-super da auta. Całkowita odporność na jesienne realia!

arras (78.8.46.*)    |    14.11.2016 godz.14:31

Oda do buta: 84706 czarny9 VIP granat Liście z drzew opadają Tworząc dywan kolorowy To jesień - malowana Nessi pięknem sklepem bucikowym! Jesień - to czernie, granaty i srebra Jesień - to miękka podeszwa Jesień - to wygoda Jesień - to elegancja i zdrowie! Jesienny dzień dżdżysty Wiatr chłodny, porywisty Wdziera się w złociste dywany I rozrzuca po nich kasztany Po chwili idę zmęczona Ale w śliczne buciki opatulona… Długie wieczory jesienne Blaskiem księżyca rozświetlone Snuję poezje wymyślone Urokiem Nessi zauroczona…

EwaMach (94.254.128.*)    |    14.11.2016 godz.14:45

Głównie kozaki 90506 bordo 912 są hitem jak dla mnie ale również wiele innych (i dlatego ciężko się zdecydować na jedne). Wynika to z zastosowania niesztampowych kolorów (bordo, zielony, beż, czerwony i inne). Jesień jest kolorowa i uważam, że buty jak i odzież również powinny być wesołe. Dla mnie osobiście z powodu tych kolorów kolekcja wyróżnia się na tle innych marek. Dodatkowo kozaki zachęcają do noszenia sukienek i spódnic i podkreślenia tego co u kobiet jest piękne.

jacksparrow (91.232.140.*)    |    14.11.2016 godz.19:37

Płaskie kozaki 71705 czarny 19 SZ Nessi to będzie modowy hit tej jesieni. Przynajmniej dla mnie. A wykorzystam je w szczytnym celu, bo smukłe nogi to podstawa mojej akcji „Złapać i omamić księcia”, dla którego szklany pantofelek nie ma już żadnej wartości. Jeden krok seksownej kocicy w tych kozakach przed księciem, a on wpadnie w moje sidła wiedziony szybkością nóg, wyglądem stopy i ich olśniewającym pięknem. A jak książę się nie spodoba łatwiej będzie kopnąć go w... i dopaść następnego. Kopciuszek po przejściach :)

blackpearl20 (91.232.140.*)    |    14.11.2016 godz.20:03

Aby przezwyciężyć marazm i chęć zapadnięcia w długi, zimowy sen polecam kozaki na obcasie Nessi 88206 szarny SZ – hicior tej jesieni. Z takimi bucikami mam tę moc, z którą przetrwam jesień i odmęty chłodu zimy. Te buty w barwie płatków śniegu rozpalą resztki głęboko tlącego się, letniego ciepła i rozniecą żar w sercu. Żaden gniew jesiennej burzy nie da mi rady, bo rozpędzę go tymi kozakami. Byle do wiosny w tych butach poniesie mnie wiatr i ponownie stanę w słońcu dnia. Nie straszna mi już jesienna zawierucha.

Agata (217.96.251.*)    |    14.11.2016 godz.20:33

W tym roku jesień bardzo szybko zaskoczyła nas niskimi temperaturami i białym puszystym śniegiem. Według mnie hitem jesieni są buty Nessi 92906 czarny14 czarny cobra z kolekcji "Miejskie stytuacje", ponieważ spełniają wszystkie kobiece wymagania wobec butów. Po pierwsze są po prostu piękne, uniwersalne, pasują do wielu stylizacji, można założyć je do pracy jak i również na eleganckie wyjście, obcas podkreśli kobiece walory, a jego odpowiednia wysokość i idealne wyprofilowanie pozwoli czuć się komfortowo cały dzień. To na co zwróciłam uwagę podczas wyboru butów to wysoka jakość wykonania, materiał (naturalna skóra) oraz podeszwa (idealna na jesień). Buty na jesień muszą mieć stanowczo grubszą podeszwę, aby zapewnić naszym stopom odpowiednią izolacje cieplną, nikt nie lubi przecież marznąć ;) Nessi króluje na moich nogach już od wielu lat. Nigdy się nie zawiodłam i uważam je za hit nie tylko jesieni.

LucaS (82.160.64.*)    |    14.11.2016 godz.20:48

Wbrew pozorom mężczyźni również dużą uwagę zwracają na kobiecy bucik. Zgrabna stópka, piękna łydka i podkreślone uda potrafią zawrócić w niejednej głowie. Za hit tej jesieni mogę uznać buty 91506 czarnyZ. Dłuuugie, wysokie i do noszenia (podziwiania) na okrągło 🙂 Moja miłośniczka butów będzie zachwycona z takiego prezentu

Andzia99 (89.69.206.*)    |    14.11.2016 godz.21:45

Uważam, że modowym hitem jesieni są buty " NESSI SZTYBLETY 59204 " ponieważ wiele osób tutejszych jest spotykane własnie w owych ewentualnie podobnych butach do tej marki. Są strasznie przyswajalne dla stopy i łatwo je się wkłada. Posiadają dużo pozytywnych cech - są bardzo dobrym dodatkiem ubiory, gdzie kobiety to najbardziej kochają. Mają bardzo prostą podeszwę i but jest prawidłowym pomagaczem dla stóp. Nawet w obsłudze klienta byłyby popularne, ponieważ posiadają mały podskok by stopa była w dobrym układzie.

Andzia99 (89.69.206.*)    |    14.11.2016 godz.21:45

Uważam, że modowym hitem jesieni są buty " NESSI SZTYBLETY 59204 " ponieważ wiele osób tutejszych jest spotykane własnie w owych ewentualnie podobnych butach do tej marki. Są strasznie przyswajalne dla stopy i łatwo je się wkłada. Posiadają dużo pozytywnych cech - są bardzo dobrym dodatkiem ubiory, gdzie kobiety to najbardziej kochają. Mają bardzo prostą podeszwę i but jest prawidłowym pomagaczem dla stóp. Nawet w obsłudze klienta byłyby popularne, ponieważ posiadają mały podskok by stopa była w dobrym układzie.

Malwina15 (79.185.172.*)    |    14.11.2016 godz.22:21

Absolutnym hitem tej jesieni są kozaki: 73505 czarny14, pasują do wszystkiego i wygladają jak milion dolarów!!! Chciałoby się zaśpiewać: "These boots were made for walking and that's just what they'll do one of these days these boots are gonna walk all over you".

Asiulek :) (94.254.143.*)    |    14.11.2016 godz.22:29

Nigdy nie potrafiłam wróżyć, nigdy nie sprawdzały się moje przepowiednie i założenia odnośnie liczb totka czy wyborów prezydenckich w USA. Znaczy się skuteczność mam mniej więcej taką jak Wróżbita Maciej. Jednakże nie mam najmniejszych wątpliwości jeżeli chodzi o to, które buty Nessi będą a raczej są modowym hitem tej jesieni. Pytanie podchwytliwe (myśleliście, że nas wkręcicie ;) ) odpowiedz jednak banalnie prosta – WSZYSTKIE. Bez cukru, bez wazeliny. Przejrzałam wszystkie buty z kolekcji w poszukiwaniu modowego paszkwila, który mógłby zawstydzić projektanta i nie ma tam ZADNYCH butów, których nie widziałabym na kimś na ulicy. SERIO. Co więcej większość widywałam już na gwiazdach z TV, a kto jak nie one są wyznacznikiem mody? Tak, przyznam się do swojego niechlubnego nałogu.. czytam pewien plotkarski kundelek codziennie i tam widziałam buty Nessi nie raz i nie dwa i to nie tylko na nogach pięknych ambasadorek marki. Jednak model, który najczęściej widuję, i który nawet do mnie przemawia chyba najbardziej to kozaki muszkieterki (88206 bordo SZ) Po pierwsze zamsz – kojarzy się z ciepłem, otuleniem, miękkością.. jak ciepły koc podczas wieczornych, jesiennych seansów z książką, zamsz to niewątpliwie hit jesieni od kilku już sezonów i bardzo podoba mi się ten trend. Po drugie piękne, wysmuklające uda i nogi długie cholewki.. aż dziwne gdyby nie wzbudzały podziwu, patrzysz i myślisz sobie, że nie wyglądają wulgarnie czy tandetnie ale niesłychanie modnie, stylowo i przede wszystkim HOT. Jednak największym hitem tego modelu jest jego kolor – dla zwykłego śmiertelnika płci żeńskiej po prostu BORDO, dla płci męskiej czerwień a według PANTONE „Dusty Cedar” . Niesamowity głęboki odcień, który sprawia, że nie można obok tych butów przejść obojętnie. Niczym dobre wino wypite w blasku kominka w deszczowy wieczór… dodając do tego komfort i wygodę noszenia oraz doskonała jakość, którą od lat nam serwuje NESSI mamy obuwie idealne, które bez wątpienia jest hitem jesieni.

Dani (85.14.84.*)    |    15.11.2016 godz.11:08

Obuwnicza prognoza : Sezon w modzie obuwniczej zapowiada się bardzo obiecująco : kobieco,wygodnie i stabilnie.Jesienne obuwie będziemy ograniczać do stonowanej kolorystyki.Pastele ustąpią miejsca czarnej barwie.Ostrzeżenie : ośrodki wysokiego ciśnienia obuwniczego nadciągać będą nad Polskę.W województwie śląskim słupki rtęci podskoczą.Będziemy silnie odczuwać wpływ modelu (71705 czarny19 SZ) na samopoczucie - pukanie serducha w rytmie Nessi,zawroty głowy wywołane zachwytem,motylki w brzuchu na widok/myśl w/w modelu.Napłynie nieustanne uczucie gorąca.Te buty tak jak słońce mają moc,poprawią nastrój,uzupełnią niedobór witaminy "nk" (nowe kozaki).Jasne chmury NESSI'ulus obejmą cały kraj przynosząc anomalia modowe - wiosnę w środku jesieni!Dotrze do nas front atmosferyczny,który przyniesie porywający model obuwia "musketeers" - ten zaś może wywołać bezsenność spowodowaną chęcią bycia jego właścicielką!

Erna (91.219.120.*)    |    15.11.2016 godz.11:32

Z kolekcji "Miejskie sytuacje" Nessi, według mnie modowym hitem jesieni są kozaki bordowe na obcasie z ażurowym wykończeniem cholewki 91606 bordo19i, https://www.nessi.com.pl#/showroom/?k=kozaki_na_obcasie . Kozaki spełniają marzenie każdej miejskiej kobiety, mają obcas, są bordowe /zauważalne/ i u góry cholewki pięknie wykończone. Kozaki są boskie, idealne na jesienne spacery po mieście a swoim kolorem i wykończenie skutecznie przeganiają wszelkie smutki. Doskonale wyglądają na nogach każdej kobiety, dbając właścicielce wyjątkowość.

PatrycjaMarzena (83.29.93.*)    |    15.11.2016 godz.12:24

Jakie buty z kolekcji „Miejskie sytucje” marki Nessi są wg Ciebie modowym hitem jesieni i dlaczego? Tytuł: Hit o jesiennych modowych hitach marki Nessi ! Specjalnie na ten konkurs piszę piosenkę, o jesiennych hitach marki Nessi śpiewać będę ! Kiedy za oknem jesienny deszczyk pada Wiatry szaleją,temperatura spada , mi nie straszna plucha ani nawet bura kałuża , bo botki od Nessi to hit który zwycieża, i nie jedna dziewczyna z zazdrości się napręża Refren: Huhu ha idzie jesień , liście z drzew spadają, pierwsze chłody we znaki się dają.. Nie bójmy się jesieni, buty Nessi piękne i bardzo stylowe chronią stopę w kazdą pogodę ! Botki Nessi w kolorze nude , cieliste i beżowe doskonale podkreślają mą urodę , nigdzie równie fajnych nie znajdę ! Eleganckie, klasyczne ,, bardzo wygodne to jest modne ! Refren: Huhu ha idzie jesień , liście z drzew spadają, pierwsze chłody we znaki się dają.. Nie bójmy się jesieni, buty Nessi piękne i bardzo stylowe chronią stopę w kazdą pogodę

Asia (84.40.137.*)    |    15.11.2016 godz.12:25

Klasyka w modzie, zawsze. Botki 86006 czarny912 są idealne, można je założyć zarówno do eleganckiej sukienki jak i do zwykłych jeansów. Co więcej, ich kształt ukryje problem niektórych kobiet (w tym mój) - duże stopy optycznie się zmniejszą :) Moja mama zaraziła mnie miłością do tego typu butów, a markę Nessi kojarzę nie tylko z wygodą, ale też ze świetną jakością.

Asia (84.40.137.*)    |    15.11.2016 godz.12:26

Klasyka w modzie, zawsze. Botki 86006 czarny912 są idealne, można je założyć zarówno do eleganckiej sukienki jak i do zwykłych jeansów. Co więcej, ich kształt ukryje problem niektórych kobiet (w tym mój) - duże stopy optycznie się zmniejszą :) Moja mama zaraziła mnie miłością do tego typu butów, a markę Nessi kojarzę nie tylko z wygodą, ale też ze świetną jakością.

Asia (84.40.137.*)    |    15.11.2016 godz.12:27

Klasyka w modzie, zawsze. Botki 86006 czarny912 są idealne, można je założyć zarówno do eleganckiej sukienki jak i do zwykłych jeansów. Co więcej, ich kształt ukryje problem niektórych kobiet (w tym mój) - duże stopy optycznie się zmniejszą :) Moja mama zaraziła mnie miłością do tego typu butów, a markę Nessi kojarzę nie tylko z wygodą, ale też ze świetną jakością.

Aguss (77.89.78.*)    |    15.11.2016 godz.13:15

Jesienią mam swoje rytuały, które pielęgnuję pieczołowicie i sumiennie. Pierwszy to herbata Earl Grey (która smakuje wybornie szczególnie jesienią) zaparzana w wielkim czerwonym kubku i wypijana każdego wieczora. Drugi to codzienne spacery po dywanie bajecznie kolorowych liści i zbieranie kasztanów, które potem przynoszę do domu i rozstawiam na półkach. Trzeci i najważniejszy to zakup odpowiedniego obuwia w postaci szarych botków marki Nessi (82506 szary ASH), które są dla mnie modowym hitem tej jesieni. Z uwagi na swój fason, stabilny obcas oraz boczny zamek, który umożliwia ich swobodne zakładanie, są bardzo wygodne i komfortowe. Wybrałam kolor szary, ponieważ oprócz tego, że jest praktyczny to określa osobę niezależną i pewną siebie - czyli mnie. Szarość nie oznacza typowej jesiennej chandry, gdyż świetnie kontrastuje z innymi barwami. Botki doskonale uzupełniają stroje utrzymane w stylistyce miejskiej elegancji, którą kocham. Pasują także do spódnic i koszul, ale również do nonszalanckiego i pozornie niedbałego stylu, spodni rurek i swetrów oversize. Cenię je za swoją uniwersalność, gdyż mogę je założyć na większe wyjście, jak i na co dzień. Założyłabym je np. na swoje jesienne wędrówki po parku, by znaleźć się w czułych objęciach ukochanego oraz wzbudzać zazdrość i zachwyt wśród mijających mnie kobiet. Ostatnio wiele twarzy miał niejaki pan Grey, ale mnie nie potrzeba, aż pięćdziesięciu. Wystarczy mi jedna zadowolona i szczęśliwa. W botkach Nessi żadne jesienne chłody nie będą mi straszne!

Mar1ina (178.37.6.*)    |    15.11.2016 godz.19:03

W sezonie jesień16' furorę w streetstylu robi trend metallic, dlatego też za modowy hit uważam botki Nessi 86906, przyciągające wzrok swym srebrnym połyskiem! Fascynując się futurystycznym i modernistycznym stylem, przemysł modowy proponuje nam w tym roku nieco oryginalne obuwie o metalicznym błysku. Srebrne botki ekspresowo odmienią nawet najprostszy look i sprawiają, że nabiera on charakteru i staje się wyjątkowy. Mają w sobie coś niesztampowego – pozwalają na nadanie codziennemu ubiorowi szczypty odmienności, a tym samym na podkreślenie swojej osobowości i nieszablonowego podejścia do mody. Nic dziwnego więc, że w błyskawicznym tempie trend pokochały gwiazdy i blogerki oraz w mgnieniu oka opanował on ulice całego świata. Poza tym w modelu podoba mi się ząbkowata, gruba platforma oraz sam fason, który idealnie wyprofilowany świetnie prezentuje się na stopie. Całość dopełnia matowa faktura skóry oraz precyzyjne wykończenia, które sprawiają, że but wygląda na wartościowy i luksusowy!

Mar1ina (178.37.6.*)    |    15.11.2016 godz.19:03

W sezonie jesień16' furorę w streetstylu robi trend metallic, dlatego też za modowy hit uważam botki Nessi 86906, przyciągające wzrok swym srebrnym połyskiem! Fascynując się futurystycznym i modernistycznym stylem, przemysł modowy proponuje nam w tym roku nieco oryginalne obuwie o metalicznym błysku. Srebrne botki ekspresowo odmienią nawet najprostszy look i sprawiają, że nabiera on charakteru i staje się wyjątkowy. Mają w sobie coś niesztampowego – pozwalają na nadanie codziennemu ubiorowi szczypty odmienności, a tym samym na podkreślenie swojej osobowości i nieszablonowego podejścia do mody. Nic dziwnego więc, że w błyskawicznym tempie trend pokochały gwiazdy i blogerki oraz w mgnieniu oka opanował on ulice całego świata. Poza tym w modelu podoba mi się ząbkowata, gruba platforma oraz sam fason, który idealnie wyprofilowany świetnie prezentuje się na stopie. Całość dopełnia matowa faktura skóry oraz precyzyjne wykończenia, które sprawiają, że but wygląda na wartościowy i luksusowy!

Mar1ina (178.37.6.*)    |    15.11.2016 godz.19:03

W sezonie jesień16\' furorę w streetstylu robi trend metallic, dlatego też za modowy hit uważam botki Nessi 86906, przyciągające wzrok swym srebrnym połyskiem! Fascynując się futurystycznym i modernistycznym stylem, przemysł modowy proponuje nam w tym roku nieco oryginalne obuwie o metalicznym błysku. Srebrne botki ekspresowo odmienią nawet najprostszy look i sprawiają, że nabiera on charakteru i staje się wyjątkowy. Mają w sobie coś niesztampowego – pozwalają na nadanie codziennemu ubiorowi szczypty odmienności, a tym samym na podkreślenie swojej osobowości i nieszablonowego podejścia do mody. Nic dziwnego więc, że w błyskawicznym tempie trend pokochały gwiazdy i blogerki oraz w mgnieniu oka opanował on ulice całego świata. Poza tym w modelu podoba mi się ząbkowata, gruba platforma oraz sam fason, który idealnie wyprofilowany świetnie prezentuje się na stopie. Całość dopełnia matowa faktura skóry oraz precyzyjne wykończenia, które sprawiają, że but wygląda na wartościowy i luksusowy!

Mar1ina (178.37.6.*)    |    15.11.2016 godz.19:03

W sezonie jesień16\\\' furorę w streetstylu robi trend metallic, dlatego też za modowy hit uważam botki Nessi 86906, przyciągające wzrok swym srebrnym połyskiem! Fascynując się futurystycznym i modernistycznym stylem, przemysł modowy proponuje nam w tym roku nieco oryginalne obuwie o metalicznym błysku. Srebrne botki ekspresowo odmienią nawet najprostszy look i sprawiają, że nabiera on charakteru i staje się wyjątkowy. Mają w sobie coś niesztampowego – pozwalają na nadanie codziennemu ubiorowi szczypty odmienności, a tym samym na podkreślenie swojej osobowości i nieszablonowego podejścia do mody. Nic dziwnego więc, że w błyskawicznym tempie trend pokochały gwiazdy i blogerki oraz w mgnieniu oka opanował on ulice całego świata. Poza tym w modelu podoba mi się ząbkowata, gruba platforma oraz sam fason, który idealnie wyprofilowany świetnie prezentuje się na stopie. Całość dopełnia matowa faktura skóry oraz precyzyjne wykończenia, które sprawiają, że but wygląda na wartościowy i luksusowy!

Dusia98 (31.0.127.*)    |    15.11.2016 godz.20:51

http://nessi.com.pl/#/showroom/?k=botek_na_obcasie Według mnie ten model bedzie najlepszy... Seksowny a zarazem elegancki. Ten buty pokazują naszą niezależność i największą broń kobiety- seksapil. Ponadto wyglądają na bardzo wygodne mimo centymetrów które posiadają. Takie buty powinny zagościć w garderobie każdej z nas ;)

Karolina95 (37.248.71.*)    |    15.11.2016 godz.23:24

Uwaga! Poszukiwany modowy hit tej jesieni - buty marki Nessi z kolekcji "Miejskie Sytuacje" Nazwa: 84706 czarny9 VIP granat Charakterystyka: eleganckie, wygodne, piękne Rodzaj: botki, płaskie Cena: wprost proporcjonalna do jakości Opis: Pojawiły się w moim życiu niedawno, podczas przeglądania jednego z portali społecznościowych. Nagle poczułam jak moje ciało przeszywa strzała... Amora. Reklama butów Nessi - sprawiła, że zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia. W butach idealnych, absolutnym hicie tej jesieni. Z jednej strony sportowych, z drugiej eleganckich. W butach niezwykle uniwersalnych, dzięki którym moda przechodzi do zupełnie innego wymiaru. W butach wyglądająch na niezwykle wygodne, których nie miałoby się ochoty ściągać z nóg. A co najważniejsze dla mnie jako kobiety - w butach pięknych, które ujęły mnie swoim wyglądem na tyle, że spać po nocach nie mogę, marząc o tym, że wkrótce nasze drogi się zejdą.

margolcia262 (188.121.29.*)    |    15.11.2016 godz.23:27

Miejskie sytuacje, jak już sama nazwa mówi, buty muszą przede wszystkim być dla ludzi. Bo co nam po bucie, który tu uwiera, tam obciera, naszą biedną zaganianą stopę do granic sponiewiera. Buty mają nam służyć, mają być nam oparciem i nigdy nie zawodzić, a tym bardziej już na samym starcie. Gdy tramwaj nadjeżdża a my spóźnione, z botkami Nessi 923 Czarny 19 dotrzemy na czas zawsze zadowolone. Kiedy cały dzień spędzony na nogach jest nam pisany, to nie prawda, że zły nastrój już od rana musi psuć nam plany. Stopa lekką cały czas pozostaje a nam nie przechodzi ochota na dalsze na nogach stanie. Gdy dzień wielkich zakupów się zbliża i wygody potrzebujemy, nasz wzrok oczywiście na niezawodne Nessi kierujemy. Botki te w każdą sytuację i nastrój idealnie się wpasują, nawet kiedy randka lub wieczorne wyjścia się szykują. Niezastąpione w każdym calu, oprócz elegancji i uroku, zwiewności dodają i w ekstremalnych sytuacjach świetnie się sprawdzają. Z ich komfortem i urodą nigdy nie zawodzą, a i nieraz z pułapek miejskiego życia oswobodzą. Nasze oczekiwania dzielnie spełniają i życie bezkonkurencyjnie umilają. W pogoni za modą i wygodą, botki Nessi więc naprzeciw nam wychodzą.

marta186 (178.235.41.*)    |    15.11.2016 godz.23:50

Botki płaskie 84906 to niezaprzeczalnie modowy hit jesieni, jednocześnie mega mamuśkowy. Każda mama jest wiecznie zabiegana i nie zawsze przywiązuje wagę do ubioru z rana. Często spodnie zakłada się aby były wygodne a nie dokońca modne. But na nodze elegancki jak Wasz, doda całości super pazura i smaku, nikt nie zauważy modowego wraku. Wiadomym jest też że mama w wiecznym biegu jest i buty wygodne a do tego bardzo modne to skarb, najważniejsza z całego ubioru rzecz. Pokonywać w nich bowiem setki kilometrów musi i biegaćza dzieckiem wszędzie tam, gdzie je serce poniesie. Dzięki wygodnym i zarazem modnym butom mama pewności siebie nabierze i w każda podróż życia je zabierze. Zarówno w mieście jak i poza miastem można w nich świat zawojować.

marta186 (178.235.41.*)    |    15.11.2016 godz.23:50

Botki płaskie 84906 to niezaprzeczalnie modowy hit jesieni, jednocześnie mega mamuśkowy. Każda mama jest wiecznie zabiegana i nie zawsze przywiązuje wagę do ubioru z rana. Często spodnie zakłada się aby były wygodne a nie dokońca modne. But na nodze elegancki jak Wasz, doda całości super pazura i smaku, nikt nie zauważy modowego wraku. Wiadomym jest też że mama w wiecznym biegu jest i buty wygodne a do tego bardzo modne to skarb, najważniejsza z całego ubioru rzecz. Pokonywać w nich bowiem setki kilometrów musi i biegaćza dzieckiem wszędzie tam, gdzie je serce poniesie. Dzięki wygodnym i zarazem modnym butom mama pewności siebie nabierze i w każda podróż życia je zabierze. Zarówno w mieście jak i poza miastem można w nich świat zawojować.

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja