Konkurs z marką Luksja - Zakończony

Aby wygrać jedną z nagród należy odpowiedzieć na pytanie:

"Regenerujący prysznic czy relaksująca kąpiel?  Co sprawia Wam największą przyjemność po całym dniu w biegu?

Nagrodzimy 3 najlepsze, naszym zdaniem, odpowiedzi wybranymi kosmetykami z serii:

http://creativemagazine.pl/luksja-care-pro-twoja-skora-to-pokocha,2758

Prace należy wysłać e-mailem na adres: konkurs@creativemagazine.pl

W temacie prosimy wpisać Luksja

Na Wasze prace czekamy do 30.07.2015 do godz. 20.00

Zwycięzców ogłosimy na naszym FB profilu.

http://www.facebook.com/pages/CreativeMagazine/223959210962825

Nagrody zostaną wysłane pocztą.


Organizatorem konkursu jest portal CreativeMagazine 
Fundatorem nagród jest marka LUKSJA


Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
lenka889 (31.178.45.*)    |    21.07.2015 godz.15:32

Regenerujący prysznic! Jestem aktywna i nie lubię leżeć w wannie bo czuje się jakbym marnowała swój czas. Uwielbiam ruch a pod prysznicem mogę ruszać się do woli :) Zdarza mi się kręcić bioderkami a nawet wykonywać taneczne ruchy. Łącze ze sobą aktywność i relaks bo nic tak nie działa na moje ciało jak prysznic w egzotycznym płynie :)

Monika39 (37.30.121.*)    |    21.07.2015 godz.18:32

Regenerujący prysznic.

marlaz (78.31.89.*)    |    22.07.2015 godz.10:52

Oczywiście relaksujący prysznic. Wtedy się i relaksuję i przyjemnie spędzam krótkie chwile wolnego czasu

brodłej (109.243.24.*)    |    22.07.2015 godz.11:18

jestem czlowiekiem aktywnym i zyje w ciaglym ruchu, najwieksza przyjemnosc po calym dniu sprawia mi relaksacyjna kapiel z bąbelkami przy dobrej muzyce :) nic tak nie odprężą mnie po calym dniu jak kąpiel w plynie LUKSJA

abronis (83.12.123.*)    |    22.07.2015 godz.11:50

Po pełnym zadań i napiętym dniu sama myśl o relaksującej kąpieli w domowym zaciszu jest dla mnie odprężająca. W takie wieczory zamykam się w łazience, włączam ulubioną muzykę i leżę w gorącej wodzie, otoczona pianą i blaskiem świec.

Iwona.luiza31 (83.9.241.*)    |    22.07.2015 godz.12:16

Niema to jak dluga relaksujaca kapiel w wannie,cisza,spokoj,nic dodac nic ujac

ASA (46.238.239.*)    |    22.07.2015 godz.21:54

Jestem osobą aktywną , jednak nic nie sprawia mi większej przyjemności jak relaksująca , gorąca kąpiel w wannie wypełnionej po brzegi puszystą pianą. Uwielbiam czuć unoszącą się w powietrzu woń kwiatów polnych lub słodkich owoców . Wylegiwanie się w wodzie koi moje zszargane nerwy, pozwala odpocząć, wyłączyć się, wyciszyć, zapomnieć... Całe napięcie po ciężkim dniu spada.Po takiej kąpieli moje ciało jest świeże. Skóra jedwabiście delikatna, pachnąca. Ja czuję się lekko. Jestem szczęśliwsza , pełna energii i chęci do życia. Relaksująca kąpiel to sama przyjemność dla mojego ciała i duszy.

marta wisniewska (31.174.59.*)    |    23.07.2015 godz.07:35

chcem wygrać

marta wisniewska (31.174.59.*)    |    23.07.2015 godz.07:37

niema to jak kompiel z luksiom

marzenako (109.243.58.*)    |    23.07.2015 godz.11:24

oczywiscie prysznic

malinka4444 (83.10.56.*)    |    23.07.2015 godz.13:10

Najbardziej lubię relaksującą kapiel poprzedzoną prysznicem, ponieważ wchodzę wtedy czysta do ciepłej wanny, wlewam moje ulubione olejki zapachowe, robię dużą ilość piany, zapalam świece i gaszę światło. Włączam moja ulubiona muzykę lub otwieram ulubioną książkę. I tak można odpoczywać godzinami!

sylwiaaa7 (83.17.95.*)    |    24.07.2015 godz.09:24

Po całym dniu w biegu mój mąż zawsze dba o to, żebym sobie odpoczęła, więc szykuje mi relaksującą kąpiel z bąbelkami. Uwielbiam zapach truskawek, więc zawsze pod ręką mam żel do kąpieli o zapachu truskawkowym. Dodatkowo czasami, kiedy jestem naprawdę padnięta po pracy, do kąpieli od męża dostaję kieliszek szampana, aby jeszcze przyjemniej się odpoczywało :)

wiola (31.61.137.*)    |    24.07.2015 godz.13:09

Relaksujaca kapiel oczywiscie.Nic tak nie uspokaja i nie relaksuje jak kapiel po ciezkim i wyczerpujacym dniu.

ynk_ (89.79.125.*)    |    25.07.2015 godz.15:06

Ukojenie i regenrację daje mi prysznic, kiedy krople spływają po moim zmęczonym ciele.

Karolcia12345 (83.31.36.*)    |    26.07.2015 godz.15:50

Jak tu mieć czas na dłuuuugą kąpiel kiedy dookoła wszystko biegnie a na samą myśl zaczyna przyspieszać i co raz więcej rzeczy mamy do zrobienia? No nie da się, mimo iż nasze myśli aż krzyczą nam jak bardzo tego potrzebujemy, my znajdujemy tylko chwile na szybki prysznic. oczywiście przychodzi czas na długą, przyjemną, relaksacyjną kąpiel! Dlatego moim zdaniem nic nie zastąpi nam godzinnego leżenia w cieplutkiej wodzie z ulubionym różanym zapachem olejku, z pianą już prawie wydostającą się z wanny, przy ulubionej muzyce kiedy to nasze myśli są daleko od codzienności :)

ewka3.8 (178.43.124.*)    |    28.07.2015 godz.15:30

oczywiście po całym dniu przyjemność sprawia mi relaksująca kąpiel, w której można jednocześnie odpocząć i poczuć piękny zapach żelu.

gabi wjk (93.105.178.*)    |    29.07.2015 godz.21:50

wanna woda i dobry płyn luksja to radosc po całym dniu.

Agnieszka K (82.160.137.*)    |    30.07.2015 godz.13:58

Największą przyjemność po całym dniu w biegu sprawia mi relaksująca kąpiel. Kilka minut wśród pachnącej piany wycisza i uspokaja. Nie myślę wtedy o niczym, po prostu odpoczywam, wyciszam się i relaksuję. Po takiej kąpieli mój nastrój się poprawia i mogę rozpocząć dalszy ciąg wieczoru czysta, świeża i gotowa na wszystko.

Anna Dudkowiak (83.20.102.*)    |    30.07.2015 godz.18:43

Oczywiście, ze relaksująca kąpiel. Po całym dniu w biegu trzeba się w końcu zatrzymać i znaleźć czas dla siebie. Gorąca woda, mnóstwo piany i zapachowe świece - to wszystko czego wtedy do szczęścia mi potrzeba. Ktoś by powiedziałł, że to niewiele. Radość należy bowiem czerpać z małych rzeczy. Wtedy wszystko od razu staje się inne, problemy mniejsze a codzienność przyjemniejsza.

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Sneakery - jak je nosić zimą?

Chociaż za oknem chłodno i ponuro nie musisz rezygnować z wygodnego, sportowego obuwia. Wręcz przeciwnie, sneakery to absolutny hit sezonu, dlatego muszą się ...

Nie daj plamy na nartach! 5 zasad postępowania z ...

Wystarczy kilka godzin na nartach w słoneczny dzień, by dorobić się przebarwień, i  to większych niż latem! Śnieg i lód odbijają promienie słoneczne, przez ...

Jak przechowywać perfumy

Każde perfumy mają termin ważności. Zazwyczaj od 12 do 36 miesięcy. Ale to termin umowny. W praktyce perfumy zachowują wysoką jakość o wiele dłużej. Trzeba ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
Nowe oblicze Greya - Recenzja
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok