Konkurs z marką Le Grand - Zakończony

Co zrobić aby wygrać jedną z 3 nagród?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Do czego może jeszcze służyć rowerowy dzwonek?
Wysyłajcie najbardziej kreatywne zastosowania?

Odpowiedź należy wysłać e-mailem na adres: konkurs@creativemagazine.pl

W temacie prosimy wpisać Le Grand

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 20.04.2016 do godz. 20.00

1. miejsce: dzwonek + lampka + gadżety firmowe
2. miejsce: dzwonek + gadżety firmowe
3. miejsce: gadżety firmowe

Zwycięzców ogłosimy na naszym FB profilu. 

Na Wasze dane do wysyłki nagród czekamy 7 dni od daty ogłoszenia wyników

http://www.facebook.com/pages/CreativeMagazine/223959210962825?ref=tn_tnmn

Nagrody zostaną wysłane pocztą.

http://creativemagazine.pl/regulaminy

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
jolantamurawska8@wp.pl (89.229.46.*)    |    07.04.2016 godz.19:00

zrobione ,wysłane

havajana (89.67.203.*)    |    08.04.2016 godz.17:38

Do zasygnalizowania potrzeby, pomocy. Na przykład jesteśmy z mężem na działce (dosyć duża obszarowo) więc nie będziemy krzyczeć w razie potrzeby tylko zadzwonimy dzwonkiem i już wiadomo, że ja mam podejść do męża lub odwrotnie. Oczywiście każde z nas ma swój dzwonek

MICHAŁ (194.242.62.*)    |    11.04.2016 godz.16:02

DO PODRYWANIA KOBIET

marta21121980@wp.pl (195.80.148.*)    |    12.04.2016 godz.07:22

rowerowy dzwonek może służyć do dzwonienia jeśli ktoś będzie brał ślub i wtedy można dzwonić dzwonkiem

zaneta165 (95.160.53.*)    |    12.04.2016 godz.09:08

Rowerowy dzwonek możemy przykleić do bramy czy na drzwi mieszkania i będzie my mieli oryginalby dzwonek do drzwi.Przynajmniej baterie się nigdy nie zużyja a brak prądu też nie będzie przeszkodą,by ktoś nas odwiedził.

Jola 19741 (83.10.63.*)    |    12.04.2016 godz.11:10

Bo fajny dzwonek rowerowy posłuży jako sygnał telefonicznej rozmowy, i do zagłuszania teściowej się przyda, gdy gadać zaczyna jakiego ma to idealnego syna :-)i jak by świetnie to wyglądało, gdyby tak dzwonek do drzwi z tego zrobić się dało, a może i klakson w samochodzie, będzie robił dzyń dzyń przy pięknej pogodzie, u co by nie mówić i co by nie gadać, ten dźwięk dzwonka wszędzie się będzie nadawać :-)

madziek1988 (108.171.129.*)    |    12.04.2016 godz.16:19

-standardowo do ostrzegania , że sie nadjeźdza, aby ktoś zszedł z drogi, albo wiedział, że jedziemy - do podrywania kobiet, bądź męźczyzn, aby zwrócić na siebie uwagę - do przywoływania kogoś:) żona leży w łóżku dzwoni dzwonkiem i przywołuje męza żeby np. zrobił jej masaż i odwrotnie mąz dzwoni na żone aby ta mu przyniosła piwo:) - mama może wołać dzieci na obiad:)

madziek1988 (108.171.129.*)    |    12.04.2016 godz.16:19

-standardowo do ostrzegania , że sie nadjeźdza, aby ktoś zszedł z drogi, albo wiedział, że jedziemy - do podrywania kobiet, bądź męźczyzn, aby zwrócić na siebie uwagę - do przywoływania kogoś:) żona leży w łóżku dzwoni dzwonkiem i przywołuje męza żeby np. zrobił jej masaż i odwrotnie mąz dzwoni na żone aby ta mu przyniosła piwo:) - mama może wołać dzieci na obiad:)

madziek1988 (108.171.129.*)    |    12.04.2016 godz.16:19

-standardowo do ostrzegania , że sie nadjeźdza, aby ktoś zszedł z drogi, albo wiedział, że jedziemy - do podrywania kobiet, bądź męźczyzn, aby zwrócić na siebie uwagę - do przywoływania kogoś:) żona leży w łóżku dzwoni dzwonkiem i przywołuje męza żeby np. zrobił jej masaż i odwrotnie mąz dzwoni na żone aby ta mu przyniosła piwo:) - mama może wołać dzieci na obiad:)

Mila (81.15.177.*)    |    12.04.2016 godz.20:04

Dzwonek, jako sex dzwonek :D Jak ktoś lubi fetysze :D Gdyby tak w 50 twarzy greya, Christian używał dzwonka na Anie, to zapewne, w sklepach by dzwonków zabrakło, a jaki byłby popyt :D

Lubkowska.klaudia (83.16.24.*)    |    12.04.2016 godz.21:55

Ja osobiście dzwonek od roweru zastosowała do zbudzenia wścibskiego sąsiada,który zawsze hce wiedzieć co robię w danej chwili.Podjechałabym wczesnym rankiem pod jego okno i zaczęła dzwonić dzwonkiem aż by się obudził.A że lubi sobie długo pospać i nikt go nigdy nie budzi to bardzo by się zdziwił, a ja miałabym z tego pewną satysfakcję że w końcu dałam mu nauczkę.

Lubkowska.klaudia (83.16.24.*)    |    12.04.2016 godz.21:55

Ja osobiście dzwonek od roweru zastosowała do zbudzenia wścibskiego sąsiada,który zawsze hce wiedzieć co robię w danej chwili.Podjechałabym wczesnym rankiem pod jego okno i zaczęła dzwonić dzwonkiem aż by się obudził.A że lubi sobie długo pospać i nikt go nigdy nie budzi to bardzo by się zdziwił, a ja miałabym z tego pewną satysfakcję że w końcu dałam mu nauczkę.

Lubkowska.klaudia (83.16.24.*)    |    12.04.2016 godz.21:55

Ja osobiście dzwonek od roweru zastosowała do zbudzenia wścibskiego sąsiada,który zawsze hce wiedzieć co robię w danej chwili.Podjechałabym wczesnym rankiem pod jego okno i zaczęła dzwonić dzwonkiem aż by się obudził.A że lubi sobie długo pospać i nikt go nigdy nie budzi to bardzo by się zdziwił, a ja miałabym z tego pewną satysfakcję że w końcu dałam mu nauczkę.

klaudynka12 (185.114.94.*)    |    12.04.2016 godz.21:56

Dzwonek u roweru służy do ostrzegania że się jedzie , żeby ktoś zszedł z drogi. Do podrywania lub zwrócenia na siebie uwagę przez dziewczynę lub chłopka . Jak chcemy dogonić kogoś to możemy zadzwonić dzwonkiem by na nas poczekał . Możemy też przez dzwonek kogoś ostrzec przed niebezpieczeństwem . Lub jak chcemy kogoś zawołać to tak długo się dzwoni aż ktoś przyjdzie

klaudynka12 (185.114.94.*)    |    12.04.2016 godz.21:56

Dzwonek u roweru służy do ostrzegania że się jedzie , żeby ktoś zszedł z drogi. Do podrywania lub zwrócenia na siebie uwagę przez dziewczynę lub chłopka . Jak chcemy dogonić kogoś to możemy zadzwonić dzwonkiem by na nas poczekał . Możemy też przez dzwonek kogoś ostrzec przed niebezpieczeństwem . Lub jak chcemy kogoś zawołać to tak długo się dzwoni aż ktoś przyjdzie

klaudynka12 (185.114.94.*)    |    12.04.2016 godz.21:56

Dzwonek u roweru służy do ostrzegania że się jedzie , żeby ktoś zszedł z drogi. Do podrywania lub zwrócenia na siebie uwagę przez dziewczynę lub chłopka . Jak chcemy dogonić kogoś to możemy zadzwonić dzwonkiem by na nas poczekał . Możemy też przez dzwonek kogoś ostrzec przed niebezpieczeństwem . Lub jak chcemy kogoś zawołać to tak długo się dzwoni aż ktoś przyjdzie

nemeziz (80.52.243.*)    |    13.04.2016 godz.00:04

Mój drogi mój kochany mężu dzwonek rowerowy po to mamy by uczucia swe wyrazić oczywiście tylko w ciche dni będe dzwonkiem przytakiwać ci; zamiast głową kiwać stale. Mamy swoje szyfry małe kodowanie mamy takie na znak nie dryndamy krótko potwierdzamy nieco dłużej dryn dryn dryn jak nie wiemy to na dzwonek kładziemy paluszek i tak od lat kilku dzwonek ważną role gra negocjator w domu ważną fuche ma!!!!!!!bez niego by były kłótnie sprzeczki wiec by nam sie przydały nowe dzwoneczki

nemeziz (80.52.243.*)    |    13.04.2016 godz.00:04

Mój drogi mój kochany mężu dzwonek rowerowy po to mamy by uczucia swe wyrazić oczywiście tylko w ciche dni będe dzwonkiem przytakiwać ci; zamiast głową kiwać stale. Mamy swoje szyfry małe kodowanie mamy takie na znak nie dryndamy krótko potwierdzamy nieco dłużej dryn dryn dryn jak nie wiemy to na dzwonek kładziemy paluszek i tak od lat kilku dzwonek ważną role gra negocjator w domu ważną fuche ma!!!!!!!bez niego by były kłótnie sprzeczki wiec by nam sie przydały nowe dzwoneczki

incluide (37.152.18.*)    |    13.04.2016 godz.09:24

Rowerowy dzwonek zdecydowanie przydałby się mężowi w trakcie grypy. Biedny, schorowany, z łóżka wstać nie może, a dzięki niemu mógłby bez problemu dzwonić po 'pomoc' czyli mnie, hehe. Bo przecież ma taką kochająca żonę. :-P

geysha (31.42.1.*)    |    15.04.2016 godz.00:25

Do zrobienia wrażenia na miłym przystojniaku przechadzającym się beztrosko po ścieżce rowerowej. Jak on mógł! Wybaczmy tą nieroztropność, bo w końcu my kobiety najbardziej kochamy tych niegrzecznych!

geisler.agata@gmail.com (31.42.1.*)    |    15.04.2016 godz.00:26

Do zrobienia wrażenia na miłym przystojniaku przechadzającym się beztrosko po ścieżce rowerowej. Jak on mógł! Wybaczmy tą nieroztropność, bo w końcu my kobiety najbardziej kochamy tych niegrzecznych!

Markiza (37.248.255.*)    |    16.04.2016 godz.21:41

Gdy kobieta czy też mężczyzna skończy robić jedzonko może użyć dzwoneczka jako sygnał, że danie jest gotowe do odbioru. Najbardziej przydatne przy tzw. "Fochu"

Magdalena Rzeźnik (89.77.28.*)    |    16.04.2016 godz.22:11

Latem do odstraszania szpaków z czereśni - skubane, zawsze wyjadają mi najciemniejsze.... Radia już się nie boją... czas na dzwonek rowerowy ! Może nawet dwa ;)

wikss22 (89.71.34.*)    |    18.04.2016 godz.09:01

Do wołania na obiad

krukov (77.91.36.*)    |    19.04.2016 godz.19:49

Za dzieciaka dzwonek służył jako sygnał ostrzegawczy, coś na zasadzie "z drogi bo jadę!" W ruchu ulicznym dzwonkiem dajemy znać pieszemu, ze zastawia nam drogę. W zależności od ilości "dingów" oznacza "przepraszam, chce przejechać", albo "z drogi ty ......" Mało kto wie, że na dzwonku można grać znane i mniej znane utwory. Jest to prawdziwe wyzwanie, a efekty osiągają nieliczni. Gdyby Chopin urodził się na nowo zamieniłby fortepian na dzwonek od roweru!

demonisia (94.254.228.*)    |    20.04.2016 godz.19:09

- jako wołacz psa na spacerze - do sygnalizowania, gdzie się jest, na grzybobraniu - do odnajdywania się w tłumie, na lotnisku albo w zatłoczonej komunikacji miejskiej gdy jest się z dzieckiem lub partnerem - w tych samych miejscach co powyżej, ale kiedy chce się przejść - ludzie instynktownie schodzą z drogi - na rajdzie na orientację nocą, aby odszukiwać swoją drużynę/kompanów Ja osobiście nosiłabym go przy sobie i trąbiła w ten sposób na tych rowerzystów, którzy nie dość, że jadą chodnikiem, gdzie nie ma drogi rowerowej, to jeszcze dzwonią na mnie i straszą mi psa.

jolantamurawska8@wp.pl (89.229.15.*)    |    26.04.2016 godz.12:16

Witam ,czy byly już wyniki konkursu Le Grand ? nie moge sie doszukac -dzięki za info

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja