Konkurs z marką Knorr - Zakończony

Co zrobić aby wygrać jeden z 5 zestawów?

Wystarczy, odpowiedzieć na pytanie: 

 

Którą zupkę Knorra kupujesz najczęściej i dlaczego?

Odpowiedź należy wysłać e-mailem na adres: konkurs@creativemagazine.pl

W temacie prosimy wpisać Knorr

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 15.07.2016 do godz. 20.00

Nagrodzimy odpowiedź, która najbardziej spodoba się organizatorom konkursu

Zwycięzców ogłosimy na naszym FB profilu po zakończeniu konkursu. 

Na Wasze dane do wysyłki nagród czekamy 7 dni od daty ogłoszenia wyników

http://www.facebook.com/pages/CreativeMagazine/223959210962825?ref=tn_tnmn

Nagrody zostaną wysłane pocztą.

http://creativemagazine.pl/regulaminy

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
CIEMA9 (37.7.113.*)    |    05.07.2016 godz.14:46

Najczęściej kupuję dwie zupy. Są to pomidorowa bo przypomina mi smak zupy u mamy na obiedzie oraz rosół bo jest najlepsza na kaca! ;) Zabieram ją ze sobą na wszystkie wyjazdy!

Agnieszka Skworzec (31.0.43.*)    |    05.07.2016 godz.15:28

Najczesciej kupuje zupke serowa z grzankami. To ona zmotywowała mnie aby blizej przyjrzec sie tej zupie i sprobowac robic ja samemu- jednak marny skutek takiej jak z knorr nie ma do podrobienia. Po zupki Knorr do sklepu często chodze, Ja nawet biegnę i to na jednej nodze, W kartoniku paczki szybko przewracam, Szczegolnie szybko gdy maz ma kaca, To ratunek najlepszy dla niego, Gdy wieczoru poprzedniego balował z kolegą, My z mama borowikowa uwielbiany, Teraz gdy juz przy lesie nie mieszkamy dawne czasy wspominamy, Moja corka wola tylko pomidorowa, Mała ją lubi bo pyszna i zdrowa, Ile osób mam przy stole, To dla kazdego jego smakiem Knorr go zadowole, Dla kazdego cos dobrego, Dla dużego i małego, Po kubku knorra kazda buzia zadowolona, A moja misja w 100% spełniona, W kilka chwil pysznym kubkiem poczestuje, A ja tylko z radosci podskakuje , Bo goracy kubek na kazdego ma metode, By poprawic humor nawet w zła pogodę. :-)

jolantamurawska8@wp.pl (89.229.4.*)    |    05.07.2016 godz.15:28

biorę udział z wielka przyjemnością

katarzyna kobierecka (217.99.252.*)    |    05.07.2016 godz.15:52

Najczęciej zupkę którą kupuję jest rosół ponieważ jest to moją ulubioną, moja babcia doprawiała rosołek tak że wprost była chęć zjedzenia z apetytem i dlatego uwielbiam. Z kolei druga zupka to pomidorowa myśle że każdego Polaka najpopularniejsza zupa, Do pracy w czasie przerwy zupka w kubeczku to jest to ;-)

patrycjafrankowska4 (46.170.209.*)    |    06.07.2016 godz.14:38

Zdecydowanie najczęściej kupowaną przeze mnie zupką Knorr jest żurek z grzankami, którym się dzielę z kolegami. Jem już go latami i o dziwo nie świecę się na zielono nocami. Żurek zdrowy musi być, żeby co dzień silnym być!

daguu.uu@o2.pl (80.50.121.*)    |    06.07.2016 godz.18:56

W drodze do pracy najczęściej kupuję zupkę ogórkową, ponieważ najbardziej przypomina mi ona smak zupy jaką robi moja babcia, która mieszka w małej wsi.

kasia941124 (94.254.226.*)    |    06.07.2016 godz.22:10

Rosół Gorący Kubek! To jest to! Już nie raz ratował mój brzuch przed wołaniem o posiłek. Mała saszetka mieści się w każdej damskiej torebce, a szybkie i wygodne przygotowanie pozwala na zjedzenie rosołku nawet podczas najkrótszych przerw.

beti (91.224.217.*)    |    07.07.2016 godz.01:27

Serowa z grzankami to zupa ,którą kupuję najczęściej .Po prostu ją uwielbiam świetna na każdą okazję i o każdej porze .Wyśmienity serowy smak i te lekko chrupiące grzanki .Polecam spróbujcie sami.

katkop1993 (94.254.129.*)    |    07.07.2016 godz.11:24

Najczęściej sięgam po Pomidorową, bo do złudzenia przypomina zupę serwowaną przez moją babcię. Jest idealnym rozwiązaniem na szybki obiad czy rozgrzewającą przekąską na zimowe wieczory. Zupka jest idealna na delektowanie się w samotności, a także na ciepły posiłek w gronie znajomych.

Jula (81.219.70.*)    |    07.07.2016 godz.12:29

Pomidorową :) Kupuję ją najczęściej ponieważ pomidorowa kojarzy mi się z wakacjami ! kontakt: 123julab@gmail.com

marta.luberek (193.242.100.*)    |    07.07.2016 godz.14:38

Pomidorowa z makaronem- to mój smak dzieciństwa, kiedy mama nie zdążyła ugotować zupy. Pomidorowa knorr z bułką:)

Dona (91.224.146.*)    |    09.07.2016 godz.07:24

Uwielbiam gorący kubek pieczarkowy mmmmmm. Dla mnie ta zupka ma taki szlachetny smak. Dodatkowo kojarzy mi się z czasami na studiach kiedy czas na zrobienie obiadu trzeba było skrócić do minimum :) no i fundusze były też mega ograniczone.

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Niezbędnik narciarza

Wybierasz się na narty? To świetnie – spędzisz aktywnie kilka dni, zrelaksujesz się, naładujesz baterie. Do takiego wyjazdu musisz się dobrze przygotować. ...

Gotowa na sylwestra

Za chwilę powitamy nowy, 2020 rok! Jeszcze czas, choć coraz go mniej. Spokojnie, zdążysz! Dzięki kilku prostym zabiegom pielęgnacyjnym w sylwestrową noc poczujesz ...

Czarny bez i cynk - bezcenne dla zdrowia twojej rodziny

Czarny bez to jedna z najstarszych roślin leczniczych. Od wieków kwiaty i owoce czarnego bzu wykorzystuje się przy przeziębieniach, gorączce, zapaleniu krtani i ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja