Konkurs z marką Herla

Co zrobić, aby wygrać jeden z 3 zestawów marki HERLA?

 

Wystarczy, odpowiedzieć na pytanie:  Jaki jest Twój sposób na unikanie przebarwień?

 

Odpowiedź należy wysłać e-mailem na adres: konkurs@creativemagazine.pl

W temacie prosimy wpisać Herla

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 30.11.2018 do godz. 20.00

Nagrodzimy 3 najbardziej kreatywneodpowiedzi.

Zwycięzców ogłosimy na naszym FB profilu po zakończeniu konkursu. 

Na Wasze dane do wysyłki nagród czekamy 7 dni od daty ogłoszenia wyników

http://www.facebook.com/pages/CreativeMagazine/223959210962825?ref=tn_tnmn

Nagrody zostaną wysłane pocztą.

http://creativemagazine.pl/regulaminy

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
Weronika (5.173.240.*)    |    17.11.2018 godz.14:45

Chciała bym wygrać w konkursie. Biorę udział, i polecam wszystkim. Tą firmę kosmetyków.

Weronika (5.173.240.*)    |    17.11.2018 godz.14:47

Mój sposób na unikanie przebarwień to Używanie korektora na przebarwienia. I maseczki na twarz

Ola (185.155.41.*)    |    17.11.2018 godz.18:13

Moim sposobem na przebarwienia sa oczywiscie regularne peelingi twarzy ale do tego niezbedne sa inne domowe sposoby. Ja stosuje maseczke z sody oczyszczonej. Niewielka ilosc sody, kilka kropel wody i na twarz :-) do tego w sezonie stosuje świezego ogorka - oczywiscie ekologicznego ze swojej domowej plantacji. Ponadto kremy "na przebarwienia"do codziennego stosowania.

gosia (212.121.115.*)    |    17.11.2018 godz.20:50

Dbanie o czystość skóry i używanie kremu do twarzy z wysokim filtrem.

Ifffkaaa (5.173.208.*)    |    17.11.2018 godz.20:51

Witam! 😊 Moim sposobem na unikanie przebarwień jest prawidłowa higiena skóry twarzy. To dzięki odpowiedniej pielęgnacji nie musimy się borykać z przebarwieniami które często są spowodowane stanami zapalnymi skóry. Jednym z moich ulubionych sposobów po dobrym i prawidłowym oczyszczeniu skóry jest poprawienie krążenia wcześniej przygotowanymi przezemnie kostkami lodu z dodatkiem np szałwi, miodu, mięty, cytryny, idp.... w ten sposób porawiam krążenie skóry, wyrównuje koloryt, nawilżam. Po takiej kuracji znikają PRZEBARWIENIA na skórze i nie tylko bo sińce pod oczami, zmiejszają się pory. Pozdrawim😘

roorza (88.199.123.*)    |    17.11.2018 godz.22:21

Słońca nie trzeba się bać, chociaż nadmierne opalanie może pozostawić ślady na zawsze. Na takie wysokie temperatury oraz mocne promienie stosuję wysoką ochronę przeciwsłoneczną, czyli dwucyfrowe kosmetyki z filtrem. Podobny efekt można uzyskać w solarium, które omijam z daleka. Kiedy biorę leki, bardzo uważam na promieniowanie słoneczne i nie opalam się. Uważam także z perfumami, bo ich olejki eteryczne są fotouczulające.

roorza (88.199.123.*)    |    17.11.2018 godz.22:21

Słońca nie trzeba się bać, chociaż nadmierne opalanie może pozostawić ślady na zawsze. Na takie wysokie temperatury oraz mocne promienie stosuję wysoką ochronę przeciwsłoneczną, czyli dwucyfrowe kosmetyki z filtrem. Podobny efekt można uzyskać w solarium, które omijam z daleka. Kiedy biorę leki, bardzo uważam na promieniowanie słoneczne i nie opalam się. Uważam także z perfumami, bo ich olejki eteryczne są fotouczulające.

Agata (83.20.19.*)    |    17.11.2018 godz.22:22

Niestety nie mam sposobu na pozbycie się przebarwień :( maskuje je makijażem. Bardzo chciałabym wygrać konkurs może wtedy odnalazłbym idealne kosmetyki dla mojej cery, ta ciągła zmiana kosmetyków jest meczaca tym bardziej że trwa już tak długo, nadal nie mam dobrze dobranych kosmetyków

Joleczka (5.173.9.*)    |    18.11.2018 godz.10:01

Moj sposob na unikanie przebarwien jest dobry peeling oczyszczajacy skórę. Jak również kremy wybielajace z sokiem z cytryny.q1

Lyannagl (185.135.226.*)    |    18.11.2018 godz.14:59

Super konkurs wart uwagi:)) te kosmetyki na pewno by mi się przydały:)

Lyannagl (185.135.226.*)    |    18.11.2018 godz.15:00

udział wzięty:)

Dominika 14 (37.47.191.*)    |    18.11.2018 godz.19:45

Przebarwienia to dość częsty problem skóry aczkolwiek ja nie mam z tym problemu. Najważniejsze to dobranie kosmetyków do swojego typu skóry. Nie ma co kupować tańszych odpowiedników. Jeżeli chcemy żeby nasza skóra cieszyła się zdrowiem przez wiele lat nie należy na niej oszczędzać. Poza tym ważny jest odcień korektorów, pudrów do twarzy czy podkładów. Źle dobrany podkład może bardzo źle wpłynąć na kondycję naszej skóry. Dlatego najważniejsze to nie oszczędzać na pielęgnacji :)

Dominika 14 (37.47.191.*)    |    18.11.2018 godz.19:45

Przebarwienia to dość częsty problem skóry aczkolwiek ja nie mam z tym problemu. Najważniejsze to dobranie kosmetyków do swojego typu skóry. Nie ma co kupować tańszych odpowiedników. Jeżeli chcemy żeby nasza skóra cieszyła się zdrowiem przez wiele lat nie należy na niej oszczędzać. Poza tym ważny jest odcień korektorów, pudrów do twarzy czy podkładów. Źle dobrany podkład może bardzo źle wpłynąć na kondycję naszej skóry. Dlatego najważniejsze to nie oszczędzać na pielęgnacji :)

gosieńka (91.216.213.*)    |    19.11.2018 godz.17:17

Właśnie przed chwilka odkryłam doskonały sposób na przebarwienia. Biorę udział w Waszym konkursie, wygrywam te wspaniałe kosmetyki Herla i będę sie cieszyć piękną cera przez cały rok :)

natabal (176.103.168.*)    |    20.11.2018 godz.08:23

Moim sposobem na przebarwienia jest zdecydowanie lekki podkład zarówno ten na twarz jak i ten muzyczny :) Dzięki muzyce mam czas na relaks co powoduje u mnie lekkie złagodzenie wystąpienia przebarwień.

natabal (176.103.168.*)    |    20.11.2018 godz.08:23

Moim sposobem na przebarwienia jest zdecydowanie lekki podkład zarówno ten na twarz jak i ten muzyczny :) Dzięki muzyce mam czas na relaks co powoduje u mnie lekkie złagodzenie wystąpienia przebarwień.

Jehna93 (178.159.174.*)    |    22.11.2018 godz.13:38

Moim sposobem na przebarwienia jest ochrona przed słońcem:) Należę do osób które gdy się opalą to raczej przypominają prosiaczka z Kubusia Puchatka niż egipską księżniczkę, dlatego ochrona przed słońcem jest dla mnie bardzo ważna. Zawsze stosuje produkty z filtrem UV, do tego chronię swoja twarz kapeluszem przed promieniami słońca. Nieodzownym elementem mojej pielęgnacji jest także peeling i maseczki oczyszczające. Ale gdy byłam młodsza nie przykładałam tak dużej wagi do pielęgnacji i na mojej twarzy jak i ciele jest już parę przebarwień także zakrywam je dobrze kryjącym podkładem.

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Jak załagodzić atopowe zapalenie skóry?

Wszystkie osoby z AZS doskonale wiedzą, że pielęgnacja skóry atopowej nie należy do łatwych zadań. Istnieją jednak skuteczne sposoby na złagodzenie objawów ...

Cera bez skazy – jak walczyć z niedoskonałościami?

Każdej z nas zależy na idealnej cerze, jednak w większości przypadków osiągnięcie tego celu nie jest wcale proste. Widoczne przebarwienia, naczynka lub ślady po ...

5 sposobów na zdrowe i mocne paznokcie!

Łamliwe paznokcie, podobnie jak wypadające włosy, są powodem zmartwień niejednej kobiety. Piłowanie tylko w jedną stronę, stosowanie serum wzmacniającego i ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja