Konkurs z marką Goplana - Zakończony

Goplana zaskakuje konsumentów kolejnymi nowościami. Nowe cukierki marki to ciekawe zestawienia smaków, wśród których każdy znajdzie swój ulubiony. Do wyboru: puszyste pianki Rajskie Mleczko o smaku waniliowym, delikatne Toffino Soft oraz trójwarstwowe Torciki kokosowe-truflowe, truflowo-pistacjowe i orzechowo-czekoladowe.

Po rewolucyjnych zmianach w ofercie czekolad, marka Goplana rozszerzyła portfolio o kolejne nowości. Puszyste waniliowe pianki Rajskie Mleczko, miękkie i delikatne Toffino Soft oraz trójwarstwowe Torciki to sposób na małe przyjemności, które można mieć przy sobie w każdych okolicznościach. A wszystko to zatopione w aksamitnej czekoladzie Goplana. Indywidualnie pakowane cukierki o popularnych smakach i ciekawych zestawieniach sprawdzą się w pracy, szkole czy podróży. To także idealny sposób na wyrażenie słodkich uczuć oraz pomysł na poczęstunek dla gości.

Miłośnikom rozpływających się w ustach puszystych pianek Goplana oferuje lekkie niczym chmurka, niezwykle delikatne Rajskie Mleczko o smaku waniliowym. To pierwsze na rynku mleczko w czekoladzie w formie cukierka pakowanego indywidualnie w atrakcyjną owijkę.

Znane i lubiane od lat cukierki Toffino są już dostępne w nowym wydaniu. Smakosze mlecznego toffi nadziewanego kremem czekoladowym teraz mają do dyspozycji nowe cukierki o smaku toffi zatopione w aksamitnej czekoladzie Goplana. Toffino Soft występują w dwóch formatach: w niewielkim opakowaniu 80 g oraz w torebce 260 g - dla tych, którzy chcą delektować się przyjemnością przez jeszcze dłuższy czas lub dzielić się nią z bliskimi.

Dla ceniących klasykę Goplana przygotowała Torciki orzechowo-czekoladowe, stanowiące połączenie masy orzechowej i czekoladowej. W Torcikach truflowo-pistacjowych intensywny smak trufla złamano delikatną pistacją. O wyjątkowości Torcików kokosowo-truflowych przesądza łagodna słodycz kokosa zestawiona z wyborną truflą. Dzięki unikatowym połączeniom smakowym, zróżnicowanej teksturze mas, trójwarstwowym nadzieniom i szlachetnej czekoladzie rozpieszczają podniebienia oraz oddziałują na wszystkie zmysły.

Weź udział w konkursie i wygraj jeden ze słodkich zestawów od Goplany, w każdym aż pięć pysznych opakowań cukierków czekoladowych marki.

Aby wygrać słodkości wystarczy w kreatywny sposób odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego Ty powinieneś wygrać zestaw czekoladowych cukierków Goplana?

Odpowiedź należy wysłać e-mailem na adres: konkurs@creativemagazine.pl

W temacie prosimy wpisać Goplana

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 15.07.2015 do godz. 20.00


Zwycięzców ogłosimy na naszym FB profilu.

http://www.facebook.com/pages/CreativeMagazine/223959210962825?ref=tn_tnmn

 

Nagrody zostaną wysłane pocztą.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
Natalia (83.22.180.*)    |    25.06.2015 godz.11:13

U nas jak u większości chyba. Wszyscy w domu uwielbiamy słodycze.Oczywiście spożywamy je z umiarem bo co za dużo to nie zdrowo…A już na pewno na imprezach nie może ich zabraknąć. Uważam że to my właśnie powinniśmy otrzymać zestaw cukierkow GOPLANA

zofijka (185.22.136.*)    |    25.06.2015 godz.15:09

słodki konkurs lubię takie

Loq (79.186.151.*)    |    26.06.2015 godz.07:14

na co dzień nie spożywam słodkości , ponieważ ćwiczę i w mojej diecie nie ma miejsca na słodkości , jednak raz w tygodniu robię cheat day i jem wszystko co chce (oczywiscie w ramach bilansu kalorycznego) .

Dorcia (46.204.64.*)    |    27.06.2015 godz.10:59

Marka Goplana mnie osobiście od 56 lat znana.Fajne produkty macie ale o starych recepturach zapominacie. Nie przekombinowane, klasyczne, przez 50-latków znane i lubiane. A MY lubimy "starocie"... Nie mogę się "doprosić" o kulki, draże - jak kto woli, pod nazwą ORLNANDO. Najlepsze jakie kiedykolwiek jadłam. Innych kulek nie ruszę. To co? będą te ORLANDO? Z góry dziękuję, może dożyję i jeszcze się nimi nacieszę! Pozdro

Marika S (88.156.132.*)    |    27.06.2015 godz.11:02

Uwielbiam słodkości Goplany. Misterne smaki są niczym balsam dla mojego podniebienia. Szeroki wybór czekolad i innych smakołyków Goplany sprawia, że mogę urozmaić sobie moje chwile słodkiego zapomnienia w zależności od nastroju i aktualnej ochoty. Dlaczego ja powinnam wygrać te cudowne słodkości? Może dlatego, że taka niespodzianka sprawiałaby mi niesamowitą przyjemność. Może dlatego, że Goplana jest ulubionym producentem słodyczy goszczącym często w moim domu. A może dlatego, że zestaw wyjątkowych słodyczy wywołałby wielką radość moich przyjaciół i rodziny? Czasem, bywają takie dni, kiedy na osłodzenie trudnych chwil spotykam się z grupą koleżanek na piżamowe spotkanie, na którym wzajemnie się rozweselamy i dostarczamy sobie różnych smakowych przyjemności. Podczas takich spotkań pierwsze skrzypce odgrywają czekoladki. Zatem obdarowanie mnie Goplaną byłoby bardzo miłym gestem, który sprawi wielką radość nie tylko mi, ale także wielu fantastycznym osobom, które bardzo Was kochają.

Ewa (164.127.69.*)    |    27.06.2015 godz.11:44

Czekoladki Goplana są moimi ulubionymi od dłuższego czasu. Uwielbiam usiąść sobie na hamaku i delektować się nimi dopóki oczywiście nie przyjdzie moja córka, wtedy już po czekoladkach. Obie je bardzo uwielbiamy. Liczę na wygraną! :)

kasik504 (46.113.199.*)    |    27.06.2015 godz.12:46

Tylko i aż dlatego to ja muszęęęę dostać ten zestaw bo jestem strasznym łasuchem i jak patrzę na te słodkasy to ślina mi kapie po kolanach!!!! Muszę to miećććć !!!!!

Izabela (37.248.255.*)    |    27.06.2015 godz.14:06

dlaczego to do mnie powinny trafić słodkości z Goplany? to proste - bo uwielbiam słodycze we wszystkich ilościach i najlepszej jakości ;-)

Justyna (95.160.158.*)    |    27.06.2015 godz.14:58

Czasami każdy może pozwolić sobie na odrobinę przyjemności nie zwracając uwagi na kalorie!

Magdalena (89.73.98.*)    |    27.06.2015 godz.15:07

Jeśli wygram zestaw czekoladowych cukierków Goplana, filuterny uśmiech nie będzie schodził z mej twarzy od rana!

Agnes (217.113.143.*)    |    27.06.2015 godz.16:21

Dlaczego ja? Uwielbiam słodycze albo i też je kocham

emila k (83.23.31.*)    |    27.06.2015 godz.16:32

Goplane ja ja poprosze bo ja jestem smakoszem u nas szybko zawsze znika i kazdy sie o nastepne cukierki pyta goplana super smakuje więc się każdy z nas w niej lubuje więc nam podarujcie bo nam zawsze za mało

wojtas (93.157.117.*)    |    27.06.2015 godz.16:59

Jestem slodki tylko w piatki bo slodkie dzis majatki.Gdy jem goplana sni mi sie smocza jawa

Monisiek96 (83.4.172.*)    |    27.06.2015 godz.17:08

Gdy wygram zestaw czekoladowych cukierków Goplana to będę skakać od samego rana słodycze te smakują jak miód i gdy je jem widzę słońca wschód !

BRYGIDA (83.22.225.*)    |    27.06.2015 godz.21:28

Fajne pytanie dla kogoś kto jest niepoprawnym łasuchem. To tak jakby pytać chorego czy chce wyzdrowieć-prawda? Powinnam się nieco odchudzić, ale tylko powinnam, bo kiedy tylko zacznę spoglądać w stronę czekoladek GOPLANY nic, a nic to odchudzanie mi nie wychodzi. A jeszcze dodam, że podobny w tych sprawach jest mój kochany wnuczek. Więc kiedy uda nam się wygrać te cudowne słodkości, siądziemy sobie w ogródku i będziemy się nimi do woli delektować. Więc już wiadomo dlaczego zestaw czekoladek powinien trafić w tak dobre ręce.

Marieta (83.20.156.*)    |    27.06.2015 godz.21:58

Oczywiście firma Goplana kojarzy mi się ze wspaniałą,najlepszą na świecie "fioletową" mleczną czekoladą!!!

aroseq (31.128.12.*)    |    28.06.2015 godz.01:57

Moim zdaniem to ja powinienem dostać zestaw \\\"Goplana\\\" w mojej rodzinie zawsze były spożywane słodycze tej marki uważam, że jest jedna z lepszych marek wyrobów czekoladowych. Jak byłem mały zawsze mama mówiła \\\"Czeko Czeko Czekoladki prosto od Goplanki wskoczą do twojej japki\\\"

ewamichalek@interia.eu (37.248.255.*)    |    28.06.2015 godz.05:33

Dlatego ,że większość czasu spędza w uchni.

Jolanta Kolasa (109.243.194.*)    |    28.06.2015 godz.09:06

To ja powinnam wygrać zestaw czekoladowych cukierków Goplana :) marka godna zaufania i polecania :) Słodycz niebiańska wprowadzająca do Raju :)

inia (217.96.68.*)    |    28.06.2015 godz.13:22

Odpowiem w bardzo prosty sposob, lubie bardzo slodycze a z GOPLANY uwielbiam,ja i moja corcia nie kupujemy innych niz GOPLANA.

Kasia (93.105.181.*)    |    28.06.2015 godz.15:39

Za dwa tygodnie będą moje 32 urodziny. Niestety będę je świętować bez syna, który spędza miesiąc ze swoim tatą, myślę, że taki zestaw GOPLANA choć troszeczkę osłodzi mi brak obecności syna.

AnnaFK (83.4.129.*)    |    28.06.2015 godz.18:35

Powinnam wygrać zestaw czekoladowych cukierków Goplana, ponieważ mam to szczęście, że mogę jeść tyle słodyczy ile tylko zechce i nie tyję :D

natalia (79.184.107.*)    |    28.06.2015 godz.18:59

w mojej pracy nie wyobrazamy sobie dnia bez zjedzenia sporej ilosci slodyczy ,aby miec energie do codzinnych obowiazkow:) slodycze goplany sa najlepsze

Adrianna (79.173.32.*)    |    28.06.2015 godz.20:46

Jestem czekalodoholikiem, czekalodożercą, a znajomi żartują, że płynie czekolada :) Czekolada w każdej formie jest cudowna i w naszym domu nie ma szans by zabrakło czegoś słodkiego czy to w formie moich wypieków czy też czekoladek. Do każdego prezentu w rodzinnym gronie nie może zabraknąć słodkości, jako że również moja kochana mama uwielbia chwile czystej przyjemności. A ten zestaw wygląda cudnie!

asia1603 (78.8.120.*)    |    29.06.2015 godz.09:53

To ja powinnam dostać zestaw czekoladowych cukierków bo..... Bo jestem od rana tak naładowana, że pomóc mi może wyłącznie Goplana. Jej słodycz roztopi złość moją okrutną, ucieszy mój brzuszek, no i duszę smutną. Połechce rozkosznie moje podniebienie... Goplana, Goplana.... Lubię Ją szalenie....

maybe92 (83.16.94.*)    |    30.06.2015 godz.13:37

Ludzie! Odpowiedzi przesyłajcie na podanego W TREŚCI maila, co jest z Wami nie tak? :-P

Karol (80.55.132.*)    |    02.07.2015 godz.09:23

Powinienem wygrać ja ponieważ w moim otoczeniu mam samych wielbicieli czekolad Goplana. Moja dziewczyna i moja mama to Wasze fanki, znające chyba wszystkie Wasze produkty. Ja sam ograniczam słodkości ale wiem, że gdybym sprezentował moim bliskim kobietom czekoladki Goplana byłyby bardzo zadowolone. Po prostu kochają Was!

Anja (91.224.116.*)    |    10.07.2015 godz.23:28

Kocham słodycze i polskie marki. Macie jedno i drugie i chciałabym abyście się tym ze mną podzielili. Obiecuję, że poczęstuję Was za o cukierkiem! ;))

Koszębanany (89.71.8.*)    |    12.07.2015 godz.02:28

Bo jestem łakoma i nie lubię wydawać pieniędzy na cuksy

DOMILILI (5.174.68.*)    |    12.07.2015 godz.18:03

Jestem w ciąży i zjadam ogromne stosy słodyczy mam ochotę na coś dobrego aż mi ślinka poleciała jak pomyślę ze je zjem .

OLA (83.29.55.*)    |    14.07.2015 godz.17:09

Ja powinnam wygrać cókierki Goblana, ponieważ mam się z kim nimi podzielić i na pewno sprawi mi to wielką radość :)

Monika (109.95.146.*)    |    15.07.2015 godz.16:50

Mam straszną ochotę na czekoladki Goplana aż mi "ślinka cieknie" 😃uwielbiam słodkości z Goplany 😉

madzia9_90 (85.237.161.*)    |    16.07.2015 godz.11:23

nie widzę wyników ?! co się stało z tym postem na fb ???

monoa3 (31.1.178.*)    |    16.07.2015 godz.18:20

Właśnie nie widzę tego postu.

mimi (31.2.40.*)    |    17.07.2015 godz.03:26

Oczekujemy na wyniki,nie Trzymajcie nas w niepewności

marso (37.7.236.*)    |    18.07.2015 godz.18:33

hejka,kiedy te wyniki,bo jeszcze łudzę się nadzieją

wrocławianin (94.42.122.*)    |    15.06.2016 godz.14:08

proszę o reaktywację draży ORLANDO. Świetna nuta smakowa, duże groszki, kakaowo-czekoladowe...produkt z pewnością dobrze by się dziś sprzedawał, w dobie hipsterskiego nawrotu do retro produktów!

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Lato jak na dłoni, czyli 5 najgorętszych trendów w ...

Ciekawi Cię, jaki manicure będzie najmodniejszym dodatkiem sezonu? Spieszymy z odpowiedzią i mamy przepis na pięć top stylizacji paznokci, które latem skradną ...

Brak pomysłów na urlop? Oto najciekawsze miejsca w Polsce ...

Malownicze wybrzeże, bardziej wymagające kondycyjnie góry, urokliwe Pojezierze Mazurskie czy leśne dukty wśród kapliczek i świątyń. Polska oferuje wielbicielom ...

Dieta wegetariańska dla dzieci - zdrowa, czy nie?

Dieta wegetariańska budzi sporo kontrowersji jeśli chodzi o żywienie dorosłych, trudno się więc dziwić, że kiedy wspomina się o wykluczeniu mięsa z diety ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja