Konkurs z epilira - Zakończony

CO NALEŻY ZROBIĆ?

  • Być fanem konta facebookowego: creativemagazine.pl i epilira
  • Odpowiedzieć na pytanie: z czym kojarzy Ci się depilacja?
  • Wysłać odpowiedź na maila: redakcja@creativemagazine.pl lub odpowiedzieć w komentarzu na stronie lub w komentarzu pod postem konkursowym na fb

NAGRODY:

Na 3 zwycięzców czekają nagrody! Są to vouchery na bezpieczną i trwałą depilację laserową LightSheer Duet dla Ciebie lub osoby, którą oznaczysz w komentarzu.

TERMIN:  konkurs trwa od 2 lutego do 15 lutego

OGŁOSZENIE WYNIKÓW: 28 lutego

Salony epilira, w których będzie można przeprowadzić depilację laserową LightSheer Duet znajdują się we Wrocławiu oraz w Warszawie.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
asienka900 (37.47.43.*)    |    02.02.2018 godz.23:18

Depilacja kojarzy mi się z nieprzyjemnym rytuałem po którym moja skóra jest podrażniona i muszę nałożyć balsam, po którym jest lepiąca.

PAti (212.87.3.*)    |    05.02.2018 godz.15:50

Depilacja kojarzy mi się z moim depilatorem, po którym mam zaczerwienioną i bolącą(pachy) skórę oraz faktem ze na przynajmniej najbliższe 3 tygodnie mam spokój.

DorotaJ (89.64.63.*)    |    05.02.2018 godz.17:25

Depilacja kojarzy mi się z nieprzyjemnym bólem, przesuszoną skórą, a często z problemem wrastających włosków, który są bardzo problematyczne.

Kinia (195.74.79.*)    |    05.02.2018 godz.19:19

Depilacja kojarzy mi się z przykrym i bolesnym obowiązkiem, który dodaje mi kobiecości, ale jest to cierpliwa droga przez mękę. Podobno trzeba cierpieć dla urody i depilacja jest na to idealnym dowodem.

Murillei (188.217.100.*)    |    05.02.2018 godz.19:33

Jeśli myślę o depilacji, kojarzy mi się najpierw z Panią Moniką , jej przyjaznym ,ciepłym uśmiechem i profesjonalnymi działaniami .Spokojnym relaksem w salonie , kobiecymi plotkami i pachnącą kawą. Od razu potem kojarzy mi się ze świętym spokojem, kompletnym relaksem i nie zajmowaniem się tematem się przez następny , dość długi okres czasu. A jeszcze potem kojarzy mi się z gładką, lśniącą aksamitną skórą i zachwytem w oczach mojego mężczyzny. Szkoda tylko, że moja depilacja nie jest trwała i trzeba ją ciągle powtarzać , a taka przyjemna w sumie nie jest ;-)

Murillei (188.217.100.*)    |    05.02.2018 godz.19:34

Jeśli myślę o depilacji, kojarzy mi się najpierw z Panią Moniką , jej przyjaznym ,ciepłym uśmiechem i profesjonalnymi działaniami .Spokojnym relaksem w salonie , kobiecymi plotkami i pachnącą kawą. Od razu potem kojarzy mi się ze świętym spokojem, kompletnym relaksem i nie zajmowaniem się tematem się przez następny , dość długi okres czasu. A jeszcze potem kojarzy mi się z gładką, lśniącą aksamitną skórą i zachwytem w oczach mojego mężczyzny. Szkoda tylko, że moja depilacja nie jest trwała i trzeba ją ciągle powtarzać , a taka przyjemna w sumie nie jest ;-)a

Eskariina (188.114.87.*)    |    06.02.2018 godz.08:41

Z wolnością. Kocham plywac a jak wiadomo wypada sie ogarnąc do tego wiec za kazdym razem pojawia się problem z tym kiedy i jak sie ogolić. Depilacja daje wiecej czasu pomiedzy pojawieniem sie problemu, dale wolność od myślenia o tym, ułatwia życie :)

Anna G. (77.46.64.*)    |    06.02.2018 godz.10:06

Kojarzy mi się ze świętym spokojem :) Człowiek biega i biega, chce być zadbany, a nie ma na to czasu. WIzyty u kosmetyczki tez trzeba rezerwować, wstrzelić się w termin po pracy przed pracą lub nawet w trakcie, samemu golić się/depilować też trzeba starannie i dokładnie i poświęć czas. A tu byłby święty spokój i o jedną pracę nad swoim ciałem mniej.

Anna G. (77.46.64.*)    |    06.02.2018 godz.10:06

Kojarzy mi się ze świętym spokojem :) Człowiek biega i biega, chce być zadbany, a nie ma na to czasu. WIzyty u kosmetyczki tez trzeba rezerwować, wstrzelić się w termin po pracy przed pracą lub nawet w trakcie, samemu golić się/depilować też trzeba starannie i dokładnie i poświęć czas. A tu byłby święty spokój i o jedną pracę nad swoim ciałem mniej.

Ankaa66 (46.174.214.*)    |    06.02.2018 godz.17:40

Niestety ale z bólem i niezbyt przyjemnym zabiegiem, dlatego chcialabym poddać się depilacji laserowej i zmienić zdanie, twierdząc, iż to przyjemny, nieodczuwalny zabieg o zadowalajacych efektach.

Anitta (94.254.170.*)    |    06.02.2018 godz.19:49

Pierwsze skojarzenie to ból i zaczerwienienia, trochę straconego czasu, a potem wolność na prawie 4 tygodnie. Warto !!! ;)

Anitta (94.254.170.*)    |    06.02.2018 godz.19:50

Pierwsze skojarzenie to ból i zaczerwienienia, trochę straconego czasu, a potem wolność na prawie 4 tygodnie. Warto !!! ;)

jmniba (88.156.230.*)    |    06.02.2018 godz.22:17

Depilacja, kojarzy mi się z kosmetyczką sadystką i krzyczącą klientką ":D Pamiętam, że w którymś z brazylijskich seriali, główna bohaterka w trakcie swojej przemiany na piękność z biednej dziewczyny (jak to w serialach bywa), wylądowała w salonie piękności - właśnie na depilacji - ale woskiem. W tej scenie, były pokazane drzwi salonu i słychać tylko krzyk, później ta dziewczyna wychodzi z salonu z czerwonymi łydkami ":) Teraz są jednak nowe technologie i wierzę, że bezbolesne!

jmniba (88.156.230.*)    |    06.02.2018 godz.22:17

Depilacja, kojarzy mi się z kosmetyczką sadystką i krzyczącą klientką ":D Pamiętam, że w którymś z brazylijskich seriali, główna bohaterka w trakcie swojej przemiany na piękność z biednej dziewczyny (jak to w serialach bywa), wylądowała w salonie piękności - właśnie na depilacji - ale woskiem. W tej scenie, były pokazane drzwi salonu i słychać tylko krzyk, później ta dziewczyna wychodzi z salonu z czerwonymi łydkami ":) Teraz są jednak nowe technologie i wierzę, że bezbolesne!

jmniba (88.156.230.*)    |    06.02.2018 godz.22:19

Depilacja, kojarzy mi się z kosmetyczką sadystką i krzyczącą klientką ":D Pamiętam, że w którymś z brazylijskich seriali, główna bohaterka w trakcie swojej przemiany na piękność z biednej dziewczyny (jak to w serialach bywa), wylądowała w salonie piękności - właśnie na depilacji - ale woskiem. W tej scenie, były pokazane drzwi salonu i słychać tylko krzyk, później ta dziewczyna wychodzi z salonu z czerwonymi łydkami ":) Teraz są jednak nowe technologie i wierzę, że bezbolesne!

Weronika Hyjek (176.221.122.*)    |    06.02.2018 godz.23:02

Depilacja kojarzy mi się z ogromną męką jaką przechodzę podczas golenia nóg, pieczeniem, zaczerwieniem skóry, bólem. Chciałabym cieszyć się codzienną gładkością skóry i nie martwić się o nic.

Mikusia (89.161.28.*)    |    06.02.2018 godz.23:18

1. Łazienka jest TYLKO moja ! Nikt nie ma odwagi wejść i zapytać o cokolwiek. 2. Rytuał który choć wiem że będzie bolesny, jest dowodem na to że Kobieta potrafi znieść wiele dla kilku tygodni spacyfikowanego ,,jeżyka'' :) 3. Myśleniem w czasie depilacji o tym, że ludzie wynajdują kremy na porost włosów a nikt nie skupił się na takim który by nas od nich uwolnił na zawsze.

Mikusia (89.161.28.*)    |    06.02.2018 godz.23:20

1. Łazienka jest TYLKO moja ! Nikt nie ma odwagi wejść i zapytać o cokolwiek. 2. Rytuał który choć wiem że będzie bolesny, jest dowodem na to że Kobieta potrafi znieść wiele dla kilku tygodni spacyfikowanego ,,jeżyka'' :) 3. Myśleniem w czasie depilacji o tym, że ludzie wynajdują kremy na porost włosów a nikt nie skupił się na takim który by nas od nich uwolnił na zawsze.

Basia (94.254.233.*)    |    07.02.2018 godz.08:48

Depilacja kojarzy mi sie z pieknym nieskazitelnyn cialem,bez zadnych niedoskonalosci.Z czyms co sprawi wiecej pewnosci siebie-wiary w siebie.Spowoduje zmiane swojej garderoby ibpokazanie wiecej kobiecosci.

Zosia (94.254.240.*)    |    07.02.2018 godz.14:43

Depilacja kokarzy mi sie z rytuałem marnowania czasu, który każda z nas.musi odbębnić. Natomiast dwpilacja laserowa kojarzy mi się z wolnością. Kilka bezbolesnych zabiegow i mozesz cieszyć się świętym spokojem,czyż nie piękne?

stee.fann (83.238.224.*)    |    07.02.2018 godz.15:05

Słońce, plaża, morze, seksowny strój kąpielowy.... to pierwsze skojarzenia kiedy myślę o depilacji. Co nie oznacza, że w jesienno zimowej porze roku, kiedy raczej większość ciała jest zakryta nie używam depilatora. Krótko mówiąc depilacja to piękna, zadbana kobieta

stee.fann (83.238.224.*)    |    07.02.2018 godz.15:05

Słońce, plaża, morze, seksowny strój kąpielowy.... to pierwsze skojarzenia kiedy myślę o depilacji. Co nie oznacza, że w jesienno zimowej porze roku, kiedy raczej większość ciała jest zakryta nie używam depilatora. Krótko mówiąc depilacja to piękna, zadbana kobieta

stee.fann (83.238.224.*)    |    07.02.2018 godz.15:06

Słońce, plaża, morze, seksowny strój kąpielowy.... to pierwsze skojarzenia kiedy myślę o depilacji. Co nie oznacza, że w jesienno zimowej porze roku, kiedy raczej większość ciała jest zakryta nie używam depilatora. Krótko mówiąc depilacja to piękna, zadbana kobieta

Mo Nika (94.254.129.*)    |    07.02.2018 godz.17:06

Depilacja to była masakra, wrastające włosy podrażniona skóra no i ból!!! Po pierwszej depilacji u państwa w salonie depilacja kojarzy mi się z przyjemnym zabiegiem relaksacyjnym, było tak miło że zapomniałam o bożym świecie , 😁👍👍👍

Mo Nika (94.254.129.*)    |    07.02.2018 godz.17:06

Depilacja to była masakra, wrastające włosy podrażniona skóra no i ból!!! Po pierwszej depilacji u państwa w salonie depilacja kojarzy mi się z przyjemnym zabiegiem relaksacyjnym, było tak miło że zapomniałam o bożym świecie , 😁👍👍👍

Mo Nika (94.254.129.*)    |    07.02.2018 godz.17:07

Depilacja to była masakra, wrastające włosy podrażniona skóra no i ból!!! Po pierwszej depilacji u państwa w salonie depilacja kojarzy mi się z przyjemnym zabiegiem relaksacyjnym, było tak miło że zapomniałam o bożym świecie .

Beata. (213.92.241.*)    |    07.02.2018 godz.23:00

Depilacja kojarzy mi się z kobietą niezależną, pewną siebie i przede wszystkim nowoczesną. Daje wolnosc od niechcianych włosków, swobodę każdego ruchu i dotyku. Pozwala kobietom prezentowac swoje atuty bez skrępowania i ukrywania nóg w jeansach czy długich kieckach.

Beata. (213.92.241.*)    |    07.02.2018 godz.23:00

Depilacja kojarzy mi się z kobietą niezależną, pewną siebie i przede wszystkim nowoczesną. Daje wolnosc od niechcianych włosków, swobodę każdego ruchu i dotyku. Pozwala kobietom prezentowac swoje atuty bez skrępowania i ukrywania nóg w jeansach czy długich kieckach.

Beata. (213.92.241.*)    |    07.02.2018 godz.23:00

Depilacja kojarzy mi się z kobietą niezależną, pewną siebie i przede wszystkim nowoczesną. Daje wolnosc od niechcianych włosków, swobodę każdego ruchu i dotyku. Pozwala kobietom prezentowac swoje atuty bez skrępowania i ukrywania nóg w jeansach czy długich kieckach.

Beata. (213.92.241.*)    |    07.02.2018 godz.23:00

Depilacja kojarzy mi się z kobietą niezależną, pewną siebie i przede wszystkim nowoczesną. Daje wolnosc od niechcianych włosków, swobodę każdego ruchu i dotyku. Pozwala kobietom prezentowac swoje atuty bez skrępowania i ukrywania nóg w jeansach czy długich kieckach.

Daria2018 (94.254.176.*)    |    08.02.2018 godz.13:49

A mnie depilacja kojarzy się z..miłością.Będac już wysoko w ciąży, te zabiegi wykonywał mój mąż, to było cudowne doświadczenie, cudownie czuliśmy sie z maleństwem otoczeni taka troską.Za kazdym razem wracam do tego myślami przy depilacji..

Daria2018 (94.254.176.*)    |    08.02.2018 godz.13:51

A mnie depilacja kojarzy się z..miłością.Będac już wysoko w ciąży, te zabiegi wykonywał mój mąż, to było cudowne doświadczenie, cudownie czuliśmy sie z maleństwem otoczeni taka troską.Za kazdym razem wracam do tego myślami przy depilacji..

Małgo (31.0.83.*)    |    09.02.2018 godz.21:45

Ooo brak kłujących włosków kojarzy mi się wyjątkowo przyjemnie, bo wtedy mój przyszły mąż chętniej gładzi moje nogi. Choć sam zabieg nie należy u mnie do najłatwiejszych ze względów hormonalnych (nie wyrabiam na maszynki, a depilator odszedł w stan wiecznego spoczynku), to dla jego i mojej przyjemności WARTO.

Kami (83.26.237.*)    |    10.02.2018 godz.22:40

Depilacja kojarzy mi się z dbaniem o własne ciało, seksualnością by czuć się świeżo, gładko, by nie wstydzić się swojej intymności oraz by czuć przyjemny dreszcz i dotyk dzięki cudownie gładkiemu ciału. Oznaczam przyjaciółkę: Basia Wagner

Kami (83.26.237.*)    |    10.02.2018 godz.22:40

Depilacja kojarzy mi się z dbaniem o własne ciało, seksualnością by czuć się świeżo, gładko, by nie wstydzić się swojej intymności oraz by czuć przyjemny dreszcz i dotyk dzięki cudownie gładkiemu ciału. Oznaczam przyjaciółkę: Basia Wagner

marmar (109.231.23.*)    |    11.02.2018 godz.13:58

Depilacja kojarzy mi się z końcem lenistwa, wzięcie się za siebie, bycie superwoman i posiadaniem całego świata u swych pięknych, lśniących wydepilowanych nóg :)

ania1998 (79.185.224.*)    |    11.02.2018 godz.14:03

Depilacja kojarzy mi się z piękną, gładką, jedwabistą skórą milutką w dotyku.

wixawr (79.184.88.*)    |    12.02.2018 godz.18:53

Hasło depilacja długi czas kojarzyło mi się z bólem, przez wiele moich prób z depilatorami i woskiem, było to dla mnie nieprzyjemne doświadczenie, więc używam jedynie żyletek. Jak dowiedziałam się o depilacji laserowej, która może na zawsze pozwolić mi na bezbolesne pozbycie się maszynek jednorazowych, bardzo mnie to zainteresowało. Cena jednak do tej pory nie pozwoliła mi na odbycie takiego zabiegu.

wixawr (79.184.88.*)    |    12.02.2018 godz.18:53

Hasło depilacja długi czas kojarzyło mi się z bólem, przez wiele moich prób z depilatorami i woskiem, było to dla mnie nieprzyjemne doświadczenie, więc używam jedynie żyletek. Jak dowiedziałam się o depilacji laserowej, która może na zawsze pozwolić mi na bezbolesne pozbycie się maszynek jednorazowych, bardzo mnie to zainteresowało. Cena jednak do tej pory nie pozwoliła mi na odbycie takiego zabiegu.

Kass (89.64.30.*)    |    15.02.2018 godz.03:00

Krew, pot i łzy - z tym właśnie kojarzy mi się depilacja. Nigdy nie kończący się i bolesny obowiązek, na który jesteśmy skazane przez wymysł społeczeństwa, że mamy wyglądać tak a nie inaczej. Marzę o tym, żeby nie musieć więcej tracić na to czasu.

domisia (89.64.55.*)    |    15.02.2018 godz.17:48

Depilacja kojarzy mi się z niesamowitym bólem i okropną koniecznością. Czasem żałuję, że jestem kobietą i muszę zawsze pięknie wyglądać, bo tego od nas wymaga cały świat. Depilacja krótkotrwała czyli golenie maszynką jest powiedzmy bezbolesne, chyba, że się zatnę, niestety na krótko daje efekty, dlatego najlepsza jest depilacja za pomocą wosku co niemiłosiernie boli, aż przechodzą ciarki po plecach. I tak źle i tak niedobrze.

domisia (89.64.55.*)    |    15.02.2018 godz.17:48

Depilacja kojarzy mi się z niesamowitym bólem i okropną koniecznością. Czasem żałuję, że jestem kobietą i muszę zawsze pięknie wyglądać, bo tego od nas wymaga cały świat. Depilacja krótkotrwała czyli golenie maszynką jest powiedzmy bezbolesne, chyba, że się zatnę, niestety na krótko daje efekty, dlatego najlepsza jest depilacja za pomocą wosku co niemiłosiernie boli, aż przechodzą ciarki po plecach. I tak źle i tak niedobrze.

lubiekisiel (94.254.150.*)    |    15.02.2018 godz.18:10

Depilacja? Ughhh... Aż mi się nie chce myśleć! Albo co najmniej godzina z depilatorem, trochę bólu ale za to parę dni spokoju. Albo 10 minut z maszynką, bez bólu ale za to włosy zaczynają odrastać już na drugi dzień. Nie mam w swojej wyobraźni jeszcze idealnej depilacji, dzięki której zyskałabym dłuższą chwilę bez odrastających włosów, nie musiałabym martwić się o te wrastające a samo przypomnienie sobie, że muszę jeszcze ogolić nogi nie zabijałoby dla mnie radosnego wieczoru! Takie cuda tylko z depilacją laserową w Epilira!

ja (78.133.202.*)    |    01.03.2018 godz.19:39

Wyniki miały być 28.02 czy gdzieś je przegapiłam?

ja (78.133.202.*)    |    01.03.2018 godz.19:39

Wyniki miały być 28.02 czy gdzieś je przegapiłam?

ja (78.133.202.*)    |    09.03.2018 godz.09:51

kiedy wyniki?

ona (213.216.73.*)    |    18.03.2018 godz.16:12

Kiedy będą wyniki ?

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Jak zbadać wiosenne alergie?

Do wysokiej częstości występowania alergii, z jednej strony przyczynia się większa higiena i sterylność, a z drugiej duże zanieczyszczenie powietrza i narażenie ...

Które miejsca ciała perfumować

Coco Chanel mawiała, perfumuj się tam, gdzie chcesz być całowana. Sama wchodziła w chmurę rozpylonego zapachu, by ten osiadł na skórze, ubraniu i ...

Sneakery - jak je nosić zimą?

Chociaż za oknem chłodno i ponuro nie musisz rezygnować z wygodnego, sportowego obuwia. Wręcz przeciwnie, sneakery to absolutny hit sezonu, dlatego muszą się ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja