Konkurs z okazji 20 urodzin marki Czas na Herbatę - Zakończony

Co zrobić, aby wygrać jeden z 5 zestawów?

 

Wystarczy, odpowiedzieć na pytanie:  Jaka jest Wasza ulubiona herbata?

 

Odpowiedź należy wysłać e-mailem na adres: konkurs@creativemagazine.pl

W temacie prosimy wpisać Czas na herbatę

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 24.09.2016 do godz. 24.00

Nagrodzimy pięć osób, których odpowiedź nas zauroczy:)

Zwycięzców ogłosimy na naszym FB profilu po zakończeniu konkursu. 

Na Wasze dane do wysyłki nagród czekamy 7 dni od daty ogłoszenia wyników

http://www.facebook.com/pages/CreativeMagazine/223959210962825?ref=tn_tnmn

Nagrody zostaną wysłane pocztą.

http://creativemagazine.pl/regulaminy

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
jolantamurawska8@wp.pl (89.229.2.*)    |    15.09.2017 godz.17:00

Z przyjemnoscią biore udział :) kocham herbatę jako napój rozgrzewający ,orzeżwiający :)

kiciax1 (83.4.121.*)    |    15.09.2017 godz.17:15

udział wzięty z przyjemnością

aromat (83.26.73.*)    |    16.09.2017 godz.19:53

Takie chwile kiedy usiądziemy by na moment oderwać się od codziennnego pośpiechu zazwyczaj są przy filiżance pysznej herbatki.To ona sprawia ,że zwalniamy i przy niej odpoczywamy ...dla mnie te chwile są bardzo cenne ... najbardziej ulubioną herbatą jest owocowa z tym,że uwielbiam gdy na dnie filiżanki są kawałeczki owoców wten czas to prawdziwa uczta dla zmysłów -delektuję się nią dogłębnie,rajskie zapachy przenoszą mnie w cudowne ciepłe miejsca gdzie jest raj na ziemi ....i pragnę by chwile te trwały i trwały jak najdłużej,teraz już wiesz czemu tak często zapraszamy się na herbatkę!

Bogdana.Krawczynska@gmail.com (31.6.148.*)    |    17.09.2017 godz.13:37

Super przy herbatce najlepsze klimaty

Bogdana.Krawczynska@gmail.com (31.6.148.*)    |    17.09.2017 godz.13:37

Super przy herbatce najlepsze klimaty

Bloodluna (31.6.215.*)    |    17.09.2017 godz.16:20

Moja ulubiona herbata to yerba mate zapazana tylko i wylacznie w orginalnej tykwie ktora nadaje jej wyrazistego smaku. To moja moc to moja chwila. Chwila z ulubiona yerba mate

angelawasyl@wp.pl (46.29.146.*)    |    17.09.2017 godz.21:12

Uwielbiam herbatę czarną! Dodaje do niej sok z aroni, i cytryny, czasem imbir. Same witaminki! Tak siadam sobie w fotelu, ze swoją książką.. żyć nie umierać! A zapach czuć aż na klatce ;p

Manix5 (81.190.174.*)    |    17.09.2017 godz.21:58

Moją ulubioną herbatą jest lipowa szczególnie z miodkiem ale też bardzo lubię truzkawkęz maliną lub banan z dziką rużą

Manix5 (81.190.174.*)    |    17.09.2017 godz.21:59

Moją ulubioną herbatą jest lipowa szczególnie z miodkiem ale też bardzo lubię truzkawkęz maliną lub banan z dziką rużą

Iwa:)W. (31.179.40.*)    |    18.09.2017 godz.07:34

Earl Grey- ta herbata daje mi moc. Jej zapach i smak powoduje,że na chwilę odkrywam się od rzeczywistości i wraz z jej aromatem podróżuję w magiczne miejsca,a najczęściej jest to stara chatka,z kominkiem w środku,a na zewnątrz sama natura. Ta herbata jest tak doskonała,że nie trzeba jej niczym już udoskonalać,uwielbiam spędzone z nią chwile.

Iwa:)W. (31.179.40.*)    |    18.09.2017 godz.07:34

Earl Grey- ta herbata daje mi moc. Jej zapach i smak powoduje,że na chwilę odkrywam się od rzeczywistości i wraz z jej aromatem podróżuję w magiczne miejsca,a najczęściej jest to stara chatka,z kominkiem w środku,a na zewnątrz sama natura. Ta herbata jest tak doskonała,że nie trzeba jej niczym już udoskonalać,uwielbiam spędzone z nią chwile.

arlecia67 @wp.pl (89.65.178.*)    |    18.09.2017 godz.11:42

Uwielbiam herbatę Earl-Grey. Uwielbiam się Nie delektowac, szczególne w chlodne wieczory siedzac pod kocykiem, po dyżurze w szpitalu.

Agnieszka (94.254.242.*)    |    18.09.2017 godz.12:53

Moja ulubiona herbata jest LAPONIA. Zawsze kiedy ja zaparzę w kuchni unosi się aromat ciepłej zimy. Nieważne, czy jest to gorące lato, czy gwiazdkowy wieczór, ten smak przenosi mnie do długich wieczorów przy kominku, gdzie siedzę pod kocem i czytam książkę. Połączenie smaków herbaty jest idealnie otulacjce, sprawniające, że chcesz zatopić się w jej aromacie i tak trwać. Wszystkie połączenia smakowe zawarte w tej herbacie są dla mnie idealne. Ten smak i zapach będzie ze mną już na zawsze.

Agnieszka (94.254.242.*)    |    18.09.2017 godz.12:53

Moja ulubiona herbata jest LAPONIA. Zawsze kiedy ja zaparzę w kuchni unosi się aromat ciepłej zimy. Nieważne, czy jest to gorące lato, czy gwiazdkowy wieczór, ten smak przenosi mnie do długich wieczorów przy kominku, gdzie siedzę pod kocem i czytam książkę. Połączenie smaków herbaty jest idealnie otulacjce, sprawniające, że chcesz zatopić się w jej aromacie i tak trwać. Wszystkie połączenia smakowe zawarte w tej herbacie są dla mnie idealne. Ten smak i zapach będzie ze mną już na zawsze.

Tomek (62.89.110.*)    |    18.09.2017 godz.13:14

zapraszam: facebook.com/platneankietydlaciebie

Justyna Rzeźnicka (83.29.9.*)    |    18.09.2017 godz.13:40

Moja ulubiona herbata to przede wszystkim ta, którą pijam w doborowym towarzystwie moich najbliższych bądź najlepszych przyjaciół. Celebrując rytuał picia herbaty w tak znakomitym towarzystwie sprawia, ze każdy jej rodzaj staje się niczym eliksir bogów. Niemniej jednak, jeśli chodzi o konkretny rodzaj, najbardziej smakuje mi herbata jaśminowa. Jej oryginalny, wysublimowany smak jest dla mnie poezją smaku, a co najważniejsze przywodzi mi na myśl aromat dzieciństwa… Moje najpiękniejsze wspomnienie wiąże się z pewnym wczesno wakacyjnym kwiatem, którego aromat rozchodził się każdego ranka po moim ogrodzie, dodając jeszcze więcej słodyczy mojemu dzieciństwu. Mowa tu o jaśminie, jest to pierwszy kwiat, pierwsza nuta zapachowa, która przychodzi mi na myśl, gdy myślę o swoich najwcześniejszych latach. Gdy zamykam oczy i przywołuje w pamięci te beztroskie letnie wieczory, kiedy to hasałam wesoło pośród zielonych traw i krzewów, niemalże czuję ten słodki, relaksujący zapach, dzięki któremu byłam tak spokojnym i bezstresowym dzieckiem. To kojące i stymulujące działanie wywiera na mnie wpływ aż do dnia dzisiejszego, zapewniając mi uczucie spokoju i relaksu. Wdychając tą pociągającą woń roznoszącą się po całym domu w trakcie parzenia herbatki, zawsze czuję w sobie przypływ pradawnej siły, energii oraz chęci do podejmowania nowych wyzwań i przeciwstawiania się wszelkim trudnościom losu... :)

kaga90 (83.4.91.*)    |    18.09.2017 godz.14:15

kocham kwiaty i herbaty, dlatego moją ulubioną jest zielona herbata z jaśminem. Czas na herbatę w swej ofercie ma pyszną jaśminową herbatę, która ma wiele właściwości zdrowotnych. Wspaniale jeśli herbata ma cudowny zapach, a przy tym jest "lekiem na całe zło".

paulaaa (79.190.151.*)    |    18.09.2017 godz.15:47

Uwielbiam zielone herbaty . A najbardziej green spring i rozkoszna słodycz.

paulaaa (79.190.151.*)    |    18.09.2017 godz.15:47

Uwielbiam zielone herbaty . A najbardziej green spring i rozkoszna słodycz.

niunia (213.136.243.*)    |    19.09.2017 godz.12:22

nailepsza cherbabta jest na grąco bolecam bioe udział w konkursie

Justyna79remlein@gmail.com (94.254.245.*)    |    20.09.2017 godz.08:45

W zaleznosci od pory roku Teraz czejam na chwile z kubkiem w reku herbaty z imbirem, malinami i pomarańczą. Takie nuty lubie najbardziej

Magdalenka (62.122.235.*)    |    20.09.2017 godz.14:03

BAJKOWA GŁĘBIA z serii Cza na herbatę to od dwóch lat mój faworyt . Ma lekko słodki smak i Delikatną kwiatowa gorycz. Codziennie w pracy dodaje mi energii i miło orzeźwia . Ten smak ma rownież dla mnie wydźwięk pamiątkowy . Dostałam tą herbatkę w podzięce za urodzenie córci od Męża ,wiec jest ona niejako juz naszą tradycją.

Sandra (85.11.84.*)    |    20.09.2017 godz.15:26

Pisze jak byk, że ODPOWIEDZI WYSYŁAĆ MAILEM! W każdym konkursie takie są zasady, a zawsze w komentarzach dużo odpowiedzi. Ludzie, czytać ze zrozumieniem!

Sandra (85.11.84.*)    |    20.09.2017 godz.15:26

Pisze jak byk, że ODPOWIEDZI WYSYŁAĆ MAILEM! W każdym konkursie takie są zasady, a zawsze w komentarzach dużo odpowiedzi. Ludzie, czytać ze zrozumieniem!

Kamila (87.239.222.*)    |    20.09.2017 godz.15:37

Moja ulubiona herbata to taka, której smak i zapach działają kojąco na moje zmysły. Aromatyczna, lekko słodka, rozgrzewająca. Idealna na jesienno-zimowe wieczory. Z nutą imbiru, goździków, miodu, malin...Taka herbata + dobra książka + ciepło domowego ognista = przepis na idealny, nastrojowy wieczór. Przy takiej herbacie nawet jesienna słota za oknem nabiera swego rodzaju uroku :)

Ola (78.9.179.*)    |    20.09.2017 godz.16:13

"Pisze jak byk, że ODPOWIEDZI WYSYŁAĆ MAILEM! " JEST NAPISANE a nie "pisze" :-/

Lisica (79.175.246.*)    |    20.09.2017 godz.20:34

Mój przyszly maz uwielbia czarna perle, mowi, ze ziarna kawy pobudzaja, czekolada nadaje smaku ☺️

Dosia (178.42.150.*)    |    21.09.2017 godz.18:00

Moją ulubioną herbatą jest herbatą zielona,oczyszcza organizm,pobudza do życia ,można się nią delektować całe dnie.

Elli (94.254.234.*)    |    21.09.2017 godz.22:10

Czas na herbatkę Już jest herbatka i dobre ciasteczko Laponia dla mnie, a dla kotka mleczko. Złocisty napar z listków odległej krainy. Kotku, zobacz, tu leżą Chiny! Zielone listki, Sencha, Pai Mu Tan, jabłuszko pieczone, Są też w filiżance kuleczki czerwone.

jolantamurawska8@wp.pl (81.190.20.*)    |    22.09.2017 godz.15:18

ale się uśmiałam z komentarzy ,z przyjemnością biorę udział ,wyslałm odpowiedż

evro@onet.eu (46.169.37.*)    |    01.10.2017 godz.15:27

Mój faworyt to czarna herbata! :-)

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Okres jesienno-zimowy to idealny czas na rozpoczęcie ...

Często planujesz pierwszą wizytę w salonie kosmetycznym aby pozbyć się zbędnego owłosienia i zazwyczaj kończy się to jedynie na planach? Właśnie teraz masz ...

S.O.S. dla farbowanych włosów

Bezpośrednio po farbowaniu włosy mają intensywny, lśniący kolor, wydają się piękne i zadbane. Niestety już po krótkim czasie tracą swój blask, stają się ...

Depilacja laserowa – na czym polega i co ją wyróżnia?

Bolesne wyrywanie niechcianych włosków za pomocą depilatora lub plastrów z woskiem czy żmudne i powodujące podrażnienia golenie maszynką – metody te nie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
Nowe oblicze Greya - Recenzja
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok