Konkurs: Anna Powierza za kierownicą SsangYong - Zakończony

REGULAMIN KONKURSU   

Postanowienia ogólne:

 1. Konkurs jest organizowany pod nazwą  „Anna Powierza za kierownicą SsangYong”

 2. Organizatorem konkursu jest portal creativemagazine.pl

 3. Partnerem konkursu i Fundatorem nagrody (weekendowe użyczenie samochodu marki SsangYong z pełnym bakiem) jest SMP.

 4. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na portalu creativemagazine.pl w dniach od 20.11.2017 (od godz. 19)  do 30.11. 2017 (do godz,23:59)
 Warunki i zasady uczestnictwa w konkursie:
  1. Uczestnikiem Konkursu (UCZESTNIK) może być każda osoba fizyczna, która
   a). posiada pełną zdolność do czynności prawnych lub zgodę swojego opiekuna prawnego lub przedstawiciela ustawowego
   b). nie jest pracownikiem (ani członkiem rodziny pracownika) portalu creativemagazine.pl ani współpracownikiem Partnera konkursu (SMP)

  2. Pytanie konkursowe: Jakie  modele SsangYong są prezentowane w filmie „Anna Powierza za kierownicą SsangYong”

  3. Odpowiedzi przesyłamy na adres redakcja@creativemagazine.pl z dopiskiem w temacie: odpowiedź, konkurs „ Anna Powierza za kierownicą SsangYong”

  4. Nagrodzimy 50 osobę, która wyśle do nas maila z prawidłową odpowiedzią. Laureat zostanie wyłoniony wspólnie przez Organizatora i Partnera.

  5.  Nagroda: weekendowe użyczenie (od piątku, godz.15, do poniedziałku, godz. 10) samochodu SsangYong, (model, który będzie wolny w wybranym przez zwycięzcę terminie) z pełnym bakiem na podstawie umowy z Laureatem, w terminie ustalonym z Laureatem. Uwaga: samochód będzie wypożyczany w Warszawie.

  6. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad organizacji Konkursu, interpretacji i postanowień rozstrzyga Organizator.

  7. Laureat Konkursu zostanie powiadomiony o wygranej przez wiadomość mailową przez Organizatora konkursu w ciągu 5 (pięciu) dni roboczych od zakończenia Konkursu.

  8. Celem potwierdzenia chęci przyjęcia nagrody, Laureat powinien odpowiedzieć pocztą elektroniczną na adres mail redakcja@creativemagazine.pl w terminie do 3 (trzech) dni od dnia wysłania powiadomienia, pod rygorem przepadnięcia prawa do nagrody.

  9. Przystąpienie do Konkursu oznacza AKCEPTACJĘ NINIEJSZEGO REGULAMINU.

  10. Przystępując do Konkursu Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez organizatora lub/i Partnera.

Postanowienia końcowe:

 1. Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. W szczególności dotyczy to zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych.
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pięć sposobów na skórę naczynkową

Skóra naczynkowa to problem wielu kobiet. Na ich powstanie wpływa wiele czynników – estrogeny, menopauza, fototyp skóry i inne, ale niezależnie od powodu ich ...

Jak poprawić kondycję skóry?

Jeśli usilnie staramy się zapobiec przebarwieniom, nawrotom zmian trądzikowych czy wreszcie pojawianiu się zmarszczek, polegając jedynie na podstawowej pielęgnacji ...

Pierwszy raz w gabinecie? Czas na mezoterapię!

Jeszcze kilkanaście lat temu medycyna estetyczna kojarzona była z możliwościami zarezerwowanymi dla ludzi bogatszych. Dziś jej osiągnięcia znajdują się w ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja