Kapelusze na wiosnę, HatHat 2015

Etno, hippie, marsala – tymi hasłami żyje świat mody w 2015 roku. HatHat, jako marka kochająca klasykę i podążająca za trendami, sprawnie łączy te dwa kierunki.

Tworząc najnowszą kolekcję projektantka marki Katarzyna Mistewicz postawiła na praktyczne funkcje kapeluszy. Myśląc o sytuacjach, w których Polki będą nosić nakrycia głowy, HatHat przygotował się na deszczowe festiwale, odległe podróże i palące słońce. W ofercie marki znalazły się kapelusze, które swobodnie można zwijać i pakować do torby oraz odporne na deszcz.

Wiele z modeli oferowanych przez HatHat to kapelusze dla niej i dla niego. Unisexowe fedory z powodzeniem mogą być noszone zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. W nowościach pojawiły się również urocze kapelusiki dla dziewczynek.

Hitem kolekcji jest FEDORA do WALIZKI. Kapelusz może być nieodłącznym elementem stylizacji festiwalowych. Dzięki możliwości zwijania go, nie będzie przeszkadzał w koncertowym tłumie a impregnacja pozwoli korzystać z niego nawet wtedy, gdy publiczność będzie zalana deszczem.

Tej wiosny marka HatHat po raz pierwszy proponuje kapelusz wykonany w 100% ze skóry bydlęcej. Produkt INDY SKÓRA zadebiutował na pokazie nowej kolekcji Łukasza Jemioła i od razu stał się pożądany. Jego dodatkowym atutem jest drut wprowadzony w rondo, dzięki czemu kapelusz może być dowolnie formowany.

Rok 2015 to dla HatHat również przełom w kwestii produkcji kapeluszy dwukolorowych. Po raz pierwszy marka proponuje nakrycie głowy z rondem w innym niż denko kapelusza. FEDORA DUO łączy kolor roku MARSALA z ukochaną w Polsce szarością.

Na upalne letnie dni przygotowane zostały lekkie nakrycia ze słomy w modnym fasonie inspirowanym kapeluszem weneckiego gondoliera. Do oferty wraca także hit marki – letni kapelusz z opadającym rondkiem, który można zwijać i pakować do walizki.

Polki powoli przekonują się, że kapelusz filcowy może być noszony przez cały rok. Dobrze wiedzą również jakie fasony pasują do ich twarzy a HatHat umożliwia dostosowywanie kapeluszy do obowiązujących trendów.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
Dana (31.61.131.*)    |    27.03.2015 godz.11:02

dzien dobry, Proszę o podanie adresu w Warszawie gziemozna zobaczyć i kupić kapelusze wyżej prezentowane.

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Tego lata zwróć szczególną uwagę na dermoochronę

Twoja skóra jest blada i zmęczona? Nic dziwnego. Długotrwałe przebywanie w pomieszczeniach daje się we znaki. Postaw na specjalistyczną dermoochronę i korzystaj z ...

Co sprawia, że zarówno natura, jak i nasza cera wygląda ...

Majówka kojarzy nam się z odpoczynkiem i wyjazdami. W tym roku niestety musimy spędzić ją nieco inaczej. Chcąc zapewnić sobie chociaż namiastkę natury i ...

Profilaktyka w czasach koronawirusa

Najskuteczniejszy wróg wirusów i bakterii to tradycyjne mydło. Gdy akurat nie masz go pod ręka, sięgnij po spray antybakteryjny. Najlepiej noś go zawsze przy ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja