Jak szybko przygotować się do Bożego Narodzenia!

Przedświąteczna gorączka dopada wszystkich – sprzątanie, gotowanie, kupowanie prezentów, dekorowanie domu to tylko niektóre z czynności, które mamy na liście zadań. Co roku obiecujemy sobie, że zajmiemy się tym wcześniej, ale rzeczywistość wygląda tak, że wszystkie sprawunki pozostawiamy na ostatnią chwilę. Jednak nawet mając mało czasu, możemy sobie ułatwić pewne czynności.

Nie byłoby prawdziwej Świątecznej atmosfery bez pysznego domowego ciasta. Makowce, serniki i  pachnące pierniki – to obowiązkowy zestaw w każdym polskim domu. Aby ciasto nie tylko dobrze smakowało ale też pięknie prezentowało się na świątecznym stole warto zadbać o wszystkie szczegóły. Dobrze jest skorzystać z papieru do wypieków w arkuszach Jana Niezbędnego, dzięki któremu będziemy mieli pewność, że ciasto nie będzie przywierać do blachy i uda nam się je łatwo z niej wyciągnąć. Papier posiada bowiem specjalną silikonową warstwę i skutecznie zapobiega przywieraniu i przypaleniu spodu. Unikniemy przypalenia wierzchu nakrywając papierem ciasto wstawione do piekarnika.  Papier w arkuszach jest wydajny – w opakowaniu znajdziemy 16 gotowych, nie wymagających odcinania arkuszy obustronnych. Można go dopasować do różnego typu tortownic, foremek i blach. Dzięki papierowi do wypieków nasze świąteczne słodkości będą się wspaniale prezentowały na paterach, a szorowanie blachy po pieczeniu nie będzie konieczne.

Pieczenie, nawet jeśli będzie proste i szybkie pozostawia po sobie ślady, z którymi chcemy się łatwo uporać. Rozsypana mąka, rozlana polewa czekoladowa, pokruszone bakalie to pozostałości po świątecznych wypiekach. Aby skutecznie wyczyścić kuchnię warto zaopatrzyć się w nasączane ściereczki do kuchni Jana Niezbędnego. Ściereczki te bardzo dobrze usuwają brud z blatów, zlewów, płyt ceramicznych i piekarników, a dzięki ich rozmiarowi, jednym ruchem umyjemy dużą powierzchnię. Specjalna formuła ściereczek, idealnie poradzi sobie z plamami na blacie i przypalonym tłuszczem w piekarniku. Ponadto ściereczki nasączane Jana Niezbędnego pozostawiają świeży i przyjemny zapach na czyszczonej powierzchni, dzięki czemu nasza kuchnia będzie nie tylko świeciła czystością, ale także będzie pachniała świeżością.

Stałym elementem przedświątecznych przygotowań jest także mycie okien. Czasy kiedy do czyszczenia okien używało się gazet, a efekt „bez żadnych smug”  wymagał intensywnego i męczącego polerowania – mamy już dawno za sobą.  Tajemnica szybkiego i skutecznego czyszczenia okien tkwi w jakości używanych produktów. W tym celu warto wykorzystać ściereczki z mikrofibry do mycia okien Jana Niezbędnego. Mają one innowacyjną strukturę ultra cienkich włókien mikrofibry (cieńszych nawet od włókien jedwabiu) i dzięki temu nie tylko skutecznie usuwają z szyby silne zabrudzenia ale także nie pozostawiają  żadnych smug na czyszczonej powierzchni. Dodatkową zaletą ściereczek z mikrofibry jest ich bardzo duża chłonność i wytrzymałość.

Sprawmy, aby przygotowanie świąt było przyjemne i wprowadziło nas w magiczną atmosferę. Dzięki odpowiednim akcesoriom, możemy ułatwić sobie przedświąteczne prace, a wolny czas poświęcić na ubieranie choinki i pakowanie prezentów dla najbliższych.

Dostępne produkty:

  • Papier do wypieków w arkuszach Ilość arkuszy: 16 Szerokość arkuszy: 42x38 cm Cena: ok. 6 zł
  • Ściereczki nasączane do kuchni Ilość: 40 szt. w opakowaniu Wielkość: 20 x 25 cm Cena: ok. 8 zł
  • Ściereczka z mikrofibry do mycia okien Cena: ok. 7 zł
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Czarny bez i cynk - bezcenne dla zdrowia twojej rodziny

Czarny bez to jedna z najstarszych roślin leczniczych. Od wieków kwiaty i owoce czarnego bzu wykorzystuje się przy przeziębieniach, gorączce, zapaleniu krtani i ...

5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja