Henkel Beauty Care

Co roku jest to samo. Po kilku, zimowych miesiącach rozpoczynamy walkę o zdrowe, elastyczne i sprężyste włosy. W tym roku mamy jednak wyjątkowo skutecznego sprzymierzeńca – BC FIBRE FORCE od Schwarzkopf Professional.

Pierwsze promienie wiosennego słońca dodają nam nowej energii i chęci zmiany wyglądu. Kupujemy nowe buty, sukienki, myślimy o zmianie koloru włosów, czy fryzury… Tutaj jednak pojawia się problem – nawet najmodniejsze cięcie, czy koloryzacja zgodna z aktualnymi trendami nie będą wyglądać dobrze na zniszczonych włosach. Dlatego do wiosennych zmian warto przygotować swoje włosy. Najlepiej przy pomocy produktów BC FIBRE FORCE od Schwarzkopf Professional, które dodadzą włosom 100% więcej mocy i sprawią, że włosy będą do 95% mniej łamliwe.

BC FIBRE FORCE stworzono z myślą o bardzo zniszczonych włosach, które poddane zostały zbyt wielu zabiegom chemicznym i fizycznym. Potrzebują, więc teraz wyjątkowej opieki, która przywróci im zdrowy blask. Produkty z tej linii można wykorzystać również przygotowując delikatne włosy do zabiegów chemicznych, wykonywanych w salonie fryzjerskim, takich jak rozjaśnianie, dekoloryzacji czy trwała ondulacja.

Tajemnicą skuteczności BC FIBRE FORCE jest jej formuła, która przywraca optymalną kondycję i sprężystość nawet włosom o bardzo dużych ubytkach w strukturze. Jest to możliwe dzięki formule ze zmikronizowaną keratyną. Substancja ta jest identyczna z tą, która stanowi główny budulec włosów. Wnika głęboko w strukturę włosa, uruchomiając działanie Cell-Membrane-Complex, międzykomórkowego cementu, spoiwa odpowiedzialnego za mocne i sprężyste włókna włosów.

Efektem zdrowych i mocnych włosów, można się cieszyć już po 4 tygodniach regularnego stosowania BC FIBRE FORCE

Linia BC Fibre Force składa się z:

 • szamponu BC FIBRE FORCE
  Delikatnie oczyszcza bardzo zniszczone włosy i odbudowuje ich wewnętrzne włókna. Efekt to wzmocniona struktura włosów bez obciążenia. Włosy po umyciu szamponem należy bardzo dokładnie spłukać.
 • odżywka do spłukiwania BC FIBRE FORCE
  Nadaje włosom sprężystość i odbudowuje je od wewnątrz. Dodatkowo zamyka łuski na powierzchni włosa, dzięki czemu równoważy ich poziom wilgoci. Wystarczy wmasować odżywkę BC FIBRE FORCE w osuszone ręcznikiem włosy na całej długości i w końcówki włosów – omijając jednak ich nasadę - i pozostawić na 2 minuty. Po tym czasie należy dokładnie spłukać odżywkę.
 • odbudowująca odżywka w sprayu BC FIBRE FORCE
  Ułatwia rozczesywanie bardzo zniszczonych i osłabionych włosów oraz odbudowuje ich strukturę. Zapewnia również natychmiastowe odświeżenie fryzury i zwiększa jej objętość. Przed użyciem, opakowanie należy dobrze wstrząsnąć. Następnie rozpylić odżywkę na osuszone ręcznikiem włosy, wmasować produkt i rozczesać włosy, aby równomiernie rozprowadzić produkt.
 • maska wzmacniająca BC FIBRE FORCE
  Wnika głęboko w osłabioną strukturę włosów i uzupełnia spajający włókna cement. Dogłębnie regeneruje wewnętrzną strukturę włosów i zamyka ją. Równoważy poziom wilgoci we włosach. Maskę należy nałożyć na mokre włosy i delikatnie wmasować. Pozostawić przez 5-10 minuti po tym czasie spłukać. Maskę należy stosować nie częściej niż raz w tygodniu - przy włosach zniszczonych - naprzemiennie z odżywką BC FIBRE FORCE do spłukiwania.
 • Usługa Odbudowy Włosa Zastrzyk Keratyny BC FIBRE FORCE - FORCE INFUSION

Formuła produktu została wzbogacona o unikalny koncentrat pochodnych zmiikronizowanej keratyny. Dogłębnie wnika on we włosy i uzupełnia ubytki ich struktury.

BC FIBRE FORCE INFUSION natychmiast odbudowuje oraz przywraca stan naturalnie mocnych włosów. Jest to jednorazowa porcja keratyny dla zniszczonych i osłabionych włosów, które zostały poddane zbyt dużej liczbie zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki temu włosy stają się elastyczne oraz sprężystę, a także sprawiają wrażenie 100% mocniejszych, a sama fryzura wydaje się być pełniejsza.

Odbudowy Włosa Zastrzyk Keratyny BC FIBRE FORCE – FORCE INFUSION dostępna jest jako luksusowa usługa w salonie. Usługa rekomendowana jest w sytuacjach awaryjnych oraz przed zabiegami chemicznymi (kuracja przygotowująca) - należy ją powtarzać raz na tydzień przez 4 tygodnie.

Rekomendowana cena detaliczna produktów:

 • szampon BC FIBRE FORCE, poj. 200 ml, ok 55,00
 • odżywka do spłukiwania BC FIBRE FORCE, poj. 150 ml, ok. 65,00
 • odbudowująca odżywka w sprayu BC FIBRE FORCE, poj. 150 ml , ok. 70,00
 • maska wzmacniająca BC FIBRE FORCE, poj. 150 ml, ok. 80,00
 • Usługa Odbudowy Włosa Zastrzyk Keratyny BC FIBRE FORCE – FORCE INFUSION, 15 ml, cena zabiegu ok. 70,00 – 150,00
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Gotowa na sylwestra

Za chwilę powitamy nowy, 2020 rok! Jeszcze czas, choć coraz go mniej. Spokojnie, zdążysz! Dzięki kilku prostym zabiegom pielęgnacyjnym w sylwestrową noc poczujesz ...

Czarny bez i cynk - bezcenne dla zdrowia twojej rodziny

Czarny bez to jedna z najstarszych roślin leczniczych. Od wieków kwiaty i owoce czarnego bzu wykorzystuje się przy przeziębieniach, gorączce, zapaleniu krtani i ...

5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja