Gwiazdy na konferencji AVON

Co łączy Joannę Koroniewską, Małgorzatę Sochę i Edytę Herbuś? Piękno, kobiecość, wyjątkowość i oczywiście zamiłowanie do kosmetyków AVON... ale też to że wszystkie trzy zostały Ambasadorkami marki AVON i opowiedziały o tym, za co kochają markę podczas konferencji prasowej, która odbyła się 25 czerwca w restauracji Warszawa Wschodnia.

„Zawsze była jedna. Teraz są trzy. Trzy piękne, wyjątkowe kobiety. Ambasadorki AVON” – tak Beata Sadowska rozpoczęła wtorkową konferencję marki AVON.

Małgorzata Socha, Edyta Herbuś i Joanna Koroniewska opowiedziały o tym, czym jest dla nich piękno, jaka jest tajemnica doskonałego wyglądu i zdradziły, kiedy rozpoczyna się kampania reklamowa z ich udziałem. Ambasadorki AVON opowiedziały także, które kosmetyki z nowej linii do makijażu AVON pokochały szczególnie.

A ponieważ Avon to nie tylko produkty, to także wiedza i znajomość najnowszych trendów licznie zgromadzeni w modnym Soho Factory goście poznali nie tylko nową kolekcje do makijażu AVON ale także makijażystkę AVON Hannę Knopińską-Grzenkowicz, która zaprezentowała na modelkach najnowsze trendy w makijażu.

Nowe produkty to bardziej nasycone kolory i większa trwałość, we wszystkich zastosowano nowoczesną technologię TRUE COLOR, o czym opowiedziała dziennikarzom dyrektor marketingu Joanna Ulanowska-Tabała, zdradzając także czego pragną kobiety i jak AVON jako kobieca firma odpowiada na te potrzeby, tworząc swoje produkty.

Po części oficjalnej goście mieli okazję sami obejrzeć i przetestować najnowszą kolekcje do makijażu AVON oraz porozmawiać z Ambasadorkami marki.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Wykorzystaj sen dla urody!

Sen to najlepszy kosmetyk – na pewno nie raz słyszałaś to stwierdzenie. Nie sposób się z tym nie zgodzić, ponieważ umożliwia on regenerację, odżywienie i ...

Czego potrzebuje skóra mężczyzny?

Pogląd o tym, że o wygląd zewnętrzny dbają wyłącznie kobiety, w dzisiejszym świecie odchodzi w zapomnienie. Coraz częściej robią to także panowie – chcą ...

5 kierunków egzotycznych najchętniej wybieranych przez ...

Z roku na rok, planując nasze wakacje marzeń, coraz częściej wybieramy kierunki egzotyczne. Zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym, kiedy temperatura zaczyna ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
Nowe oblicze Greya - Recenzja
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok