Granat’owy zastrzyk zdrowia i energii na wiosnę

By powitać wiosnę w dobrej formie i cieszyć się zdrowiem, już teraz warto pomyśleć o diecie i wprowadzić naturalne produkty do codziennego menu.

Firma KGH wyłączny dystrybutor soków Grante proponuje GRANAT’ową porcję witamin zamkniętą w 100% naturalnych sokach z granatów uprawianych w legendarnym rejonie Geokchay w Azerbejdżanie.

Produkt dostarcza witaminy i składniki mineralne niezbędne do zdrowego funkcjonowania naszego organizmu. Sok z powodzeniem pozwoli zachować na długo atrybuty kobiecego piękna bowiem wpływa korzystnie na jędrność skóry, wzrost i siłę włosów a także spowalnia proces powstawania zmarszczek. Zalecany również dla Panów, badania potwierdziły wyraźne działanie wstrzymujące rozwój zmian nowotworowych gruczołu prostaty.

Charakterystyczny cierpki smak z lekką nutą słodyczy idealnie gasi pragnienie. Dla miłośników delikatniejszych smaków zmieszany z wodą stanowi wspaniałe źródło orzeźwienia.

Wspomaga leczenie i zapobiega:

 • schorzeń serca raka prostaty, skóry, piersi, jelit
 • nadciśnienia krwi
 • miażdżycy
 • cukrzycy
 • udaru mózgu
 • wszelkiego rodzaju infekcji bakteryjnych

Sok wpływa również korzystnie na:

 • jędrność skóry
 • zwiększenie wytrzymałości mięśni i całego organizmu
 • spowolnienie procesu powstawania zmarszczek i spłycenie już istniejących
 • poprawę wzroku
 • wzrost i siłę włosów
 • zwiększenie elastyczności stawów
 • zmniejszenie objawów depresji
 • zwiększenie libido i wzmocnienie funkcji seksualnych

Cudowne właściwości soku z granatów
Swoje lecznicze właściwości granat zawdzięcza wyjątkowym składnikom – polifenolom i antyoksydantom. Te związki pochodzenia roślinnego działają przeciwutleniająco, przeciwzapalnie i wpływają hamująco na proces rozwoju chorób nowotworowych. Granat wyraźnie poprawia przepływ krwi w mięśniu sercowym u pacjentów z chorobą wieńcową i redukuje złogi oraz zwapnienia w tętnicy szyjnej.

Stwierdzono, że sok z owoców granatu znacznie przewyższa jako przeciwutleniacz czerwone wino, sok z jagód, sok z żurawiny, czy zieloną herbatę - do tej pory uznawane za najsilniejsze przeciwutleniacze.

Systematyczne picie soku z granatów skutecznie wspomaga zwalczanie chorób serca i układu krążenia, obniża ciśnienie krwi, łagodzi stany zapalne szczególnie w artretyzmie, a także przeciwdziała procesom starzenia i powstawaniu nowotworów. Potwierdzono naukowo skuteczność działania soku z granatu przeciwko wolnym rodnikom (eliksir młodości), procesom zapalnym, a także chorobom serca i układu krążenia o podłożu miażdżycowym.

Ponadto sok z owoców granatu, likwiduje zaburzenia erekcji i spowalnia postęp demencji wywołanej chorobą Alzheimera. Dowiedziono też ochronne działanie granatu na płód. Picie soku z granatu przez kobietę ciężarną chroni płód przed uszkodzeniami mózgu. Kolejne badania potwierdziły wyraźne działanie wstrzymujące rozwój zmian nowotworowych prostaty, płuc, jelit, skóry i piersi.

Sok pity systematycznie działa korzystnie przy astmie, problemach z trawieniem, wspomaga leczenie anginy, szkorbut. Świeże owoce zalecane są przy przeziębieniach, zwłaszcza przy gorączce.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
Marcin (83.0.226.*)    |    03.11.2014 godz.07:33

Nie tylko na wiosnę codziennie piję sok granvital, czuję się znacznie lepiej. Już w starożytności znali ten owoc, szkoda że u nas króluje od niedawna.

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Co sprawia, że zarówno natura, jak i nasza cera wygląda ...

Majówka kojarzy nam się z odpoczynkiem i wyjazdami. W tym roku niestety musimy spędzić ją nieco inaczej. Chcąc zapewnić sobie chociaż namiastkę natury i ...

Profilaktyka w czasach koronawirusa

Najskuteczniejszy wróg wirusów i bakterii to tradycyjne mydło. Gdy akurat nie masz go pod ręka, sięgnij po spray antybakteryjny. Najlepiej noś go zawsze przy ...

Antybakteryjne żele do rąk - dlaczego są takie skuteczne

Dbaj o higieniczną czystość dłoni. Zawsze miej przy sobie żel antybakteryjny. Kupując produkt pamiętaj o czytaniu etykiety. Czym się kierować przy zakupie, co ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja