Granat’owy zastrzyk zdrowia i energii na wiosnę

By powitać wiosnę w dobrej formie i cieszyć się zdrowiem, już teraz warto pomyśleć o diecie i wprowadzić naturalne produkty do codziennego menu.

Firma KGH wyłączny dystrybutor soków Grante proponuje GRANAT’ową porcję witamin zamkniętą w 100% naturalnych sokach z granatów uprawianych w legendarnym rejonie Geokchay w Azerbejdżanie.

Produkt dostarcza witaminy i składniki mineralne niezbędne do zdrowego funkcjonowania naszego organizmu. Sok z powodzeniem pozwoli zachować na długo atrybuty kobiecego piękna bowiem wpływa korzystnie na jędrność skóry, wzrost i siłę włosów a także spowalnia proces powstawania zmarszczek. Zalecany również dla Panów, badania potwierdziły wyraźne działanie wstrzymujące rozwój zmian nowotworowych gruczołu prostaty.

Charakterystyczny cierpki smak z lekką nutą słodyczy idealnie gasi pragnienie. Dla miłośników delikatniejszych smaków zmieszany z wodą stanowi wspaniałe źródło orzeźwienia.

Wspomaga leczenie i zapobiega:

 • schorzeń serca raka prostaty, skóry, piersi, jelit
 • nadciśnienia krwi
 • miażdżycy
 • cukrzycy
 • udaru mózgu
 • wszelkiego rodzaju infekcji bakteryjnych

Sok wpływa również korzystnie na:

 • jędrność skóry
 • zwiększenie wytrzymałości mięśni i całego organizmu
 • spowolnienie procesu powstawania zmarszczek i spłycenie już istniejących
 • poprawę wzroku
 • wzrost i siłę włosów
 • zwiększenie elastyczności stawów
 • zmniejszenie objawów depresji
 • zwiększenie libido i wzmocnienie funkcji seksualnych

Cudowne właściwości soku z granatów
Swoje lecznicze właściwości granat zawdzięcza wyjątkowym składnikom – polifenolom i antyoksydantom. Te związki pochodzenia roślinnego działają przeciwutleniająco, przeciwzapalnie i wpływają hamująco na proces rozwoju chorób nowotworowych. Granat wyraźnie poprawia przepływ krwi w mięśniu sercowym u pacjentów z chorobą wieńcową i redukuje złogi oraz zwapnienia w tętnicy szyjnej.

Stwierdzono, że sok z owoców granatu znacznie przewyższa jako przeciwutleniacz czerwone wino, sok z jagód, sok z żurawiny, czy zieloną herbatę - do tej pory uznawane za najsilniejsze przeciwutleniacze.

Systematyczne picie soku z granatów skutecznie wspomaga zwalczanie chorób serca i układu krążenia, obniża ciśnienie krwi, łagodzi stany zapalne szczególnie w artretyzmie, a także przeciwdziała procesom starzenia i powstawaniu nowotworów. Potwierdzono naukowo skuteczność działania soku z granatu przeciwko wolnym rodnikom (eliksir młodości), procesom zapalnym, a także chorobom serca i układu krążenia o podłożu miażdżycowym.

Ponadto sok z owoców granatu, likwiduje zaburzenia erekcji i spowalnia postęp demencji wywołanej chorobą Alzheimera. Dowiedziono też ochronne działanie granatu na płód. Picie soku z granatu przez kobietę ciężarną chroni płód przed uszkodzeniami mózgu. Kolejne badania potwierdziły wyraźne działanie wstrzymujące rozwój zmian nowotworowych prostaty, płuc, jelit, skóry i piersi.

Sok pity systematycznie działa korzystnie przy astmie, problemach z trawieniem, wspomaga leczenie anginy, szkorbut. Świeże owoce zalecane są przy przeziębieniach, zwłaszcza przy gorączce.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
Marcin (83.0.226.*)    |    03.11.2014 godz.07:33

Nie tylko na wiosnę codziennie piję sok granvital, czuję się znacznie lepiej. Już w starożytności znali ten owoc, szkoda że u nas króluje od niedawna.

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pielęgnacja zaczyna się od kąpieli

Pierwszą czynnością pielęgnacyjną w naszym życiu jest kąpiel. Począwszy od tej, pełnej symboliki, oczyszczającej, tuż po narodzinach, aż po codzienny rytuał ...

Pięć sposobów na skórę naczynkową

Skóra naczynkowa to problem wielu kobiet. Na ich powstanie wpływa wiele czynników – estrogeny, menopauza, fototyp skóry i inne, ale niezależnie od powodu ich ...

Jak poprawić kondycję skóry?

Jeśli usilnie staramy się zapobiec przebarwieniom, nawrotom zmian trądzikowych czy wreszcie pojawianiu się zmarszczek, polegając jedynie na podstawowej pielęgnacji ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja