Glam Wear Blue Lagoon – niebieski zawrót głowy

Błękit nieba, głębia laguny, urokliwy kolor niezapominajek, a do tego odrobina subtelnej bieli. Wszystkie te kolory znajdziesz w najnowszej kolekcji lakierów Glam Wear Blue Lagoon marki Bell. Wybierz ulubiony odcień i poczuj jego niebywałą moc.

Tej wiosny czeka Cię niebieski zawrót głowy! 7 cudownych kolorów znajdziesz w kolekcji Glam Wear Blue Lagoon.

Nigdy dotąd malowanie paznokci nie było takie proste!

Unikalne komponenty oraz specjalny plastyfikator zapewnia elastyczną, niepękającą i nieodpryskującą powłokę na paznokciach. Lakier jest niezwykle trwały, ma doskonałą przyczepność i bardzo szybko schnie. Efekt Glossy Colour zapewnia ekstra mokry połysk, a po aplikacji nie musisz używać preparatu nabłyszczającego. Płaski, szeroki pędzelek ze specjalnym włosiem ułatwia aplikację. Lakier nie pozostawia smug i zacieków.

Glam Wear Blue Lagoon
Dostępny w 7 kolorach
Cena 11,50 zł

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
Ala (83.5.6.*)    |    20.04.2014 godz.12:10

O rany jakie piękne kolory, dopiero co kupiłam Bell Pastel Color Dream - róże i koralowe odcienie, są rewelacyjne. Biegnę do drogerii, piękne, trwałe i jak tak błyszczą jak poprzednia seria to najlepsze na świecie:)

Megi (87.206.207.*)    |    08.05.2014 godz.18:21

Już kupiłam 702 błękit i miętę 707, cudowne kolorki, pięknie kryją, cudownie błyszczą i są bardzo trwałe:) I co ważne szybko schną:):):):):)

Antosia_12 (94.254.211.*)    |    01.06.2014 godz.22:14

Piękna kolekcja, kupiłam kilka kolorków.Bardzo trwałe lakiery, połyskujące ładnie przez cały czas, super:) No i te kolory jak laguna w tropikach:) Bell znowu zaskoczyło pozytywnie:)

Lajla (89.75.88.*)    |    02.06.2014 godz.10:03

Piękne kolory, dobra trwałość, szybko schną, nie pozostawiają smug i ładnie, łatwo się rozprowadzają:) Super

Ala (83.22.182.*)    |    08.06.2014 godz.19:22

Pięknie błyszczą, są trwałe i łatwo dostępne, mi udało się kupić w Biedronce:) Mam 702 i 706:) Łatwo się nakładają, nie pozostawiają smug, mają bardzo dobry pędzelek.

Alka (83.27.91.*)    |    15.08.2014 godz.16:51

Piękne kolory, uwielbiam lakiery Glam Wear od Bell. Dobrze się nakładają, nie zostawiają smug ani pęcherzyków powietrza, szybko schną i są trwałe.

Vera (82.104.113.*)    |    20.08.2014 godz.23:54

Niesamowite kolory, super połysk bez smug, Glam Wear są perfekcyjne. No i ważna zaleta szybko schną:)

Zuza (89.75.88.*)    |    03.09.2014 godz.13:24

śliczna była ta kolekcja Blue Lagoon , już rzadko gdzie można coś z niej kupić. Teraz kupiłam nowy lakier Bell 4 D Gel, cudownie głęboki błyszczący kolor. Bardzo fajna marka i niedroga.

Zula (66.249.81.*)    |    11.01.2015 godz.00:34

cudowna kolekcja, szkoda że limitowana. Mam dwa kolorki i są boskie, jak wszystkie Glam Weary Bell

Zenia (213.158.222.*)    |    08.02.2015 godz.18:48

Piękna kolekcja Bell tylko szkoda że limitowana😪 GlamWeary w każdym wydaniu są cudowne

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

Jak dostarczyć organizmowi odpowiednie zapotrzebowanie na ...

Idzie lato, a w raz z nim większość z nas w mniejszym bądź większym stopniu postanowiła zadbać o swoją kondycję fizyczną. Czy pamiętamy, o tym, żewicząc ...

Niezbędnik biwakowicza – Jak przygotować się na ...

Na przestrzeni lat biwakowanie stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu na łonie natury. Taka forma odpoczynku coraz częściej wybierana jest nie ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja