Glam Wear Blue Lagoon – niebieski zawrót głowy

Błękit nieba, głębia laguny, urokliwy kolor niezapominajek, a do tego odrobina subtelnej bieli. Wszystkie te kolory znajdziesz w najnowszej kolekcji lakierów Glam Wear Blue Lagoon marki Bell. Wybierz ulubiony odcień i poczuj jego niebywałą moc.

Tej wiosny czeka Cię niebieski zawrót głowy! 7 cudownych kolorów znajdziesz w kolekcji Glam Wear Blue Lagoon.

Nigdy dotąd malowanie paznokci nie było takie proste!

Unikalne komponenty oraz specjalny plastyfikator zapewnia elastyczną, niepękającą i nieodpryskującą powłokę na paznokciach. Lakier jest niezwykle trwały, ma doskonałą przyczepność i bardzo szybko schnie. Efekt Glossy Colour zapewnia ekstra mokry połysk, a po aplikacji nie musisz używać preparatu nabłyszczającego. Płaski, szeroki pędzelek ze specjalnym włosiem ułatwia aplikację. Lakier nie pozostawia smug i zacieków.

Glam Wear Blue Lagoon
Dostępny w 7 kolorach
Cena 11,50 zł

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
Ala (83.5.6.*)    |    20.04.2014 godz.12:10

O rany jakie piękne kolory, dopiero co kupiłam Bell Pastel Color Dream - róże i koralowe odcienie, są rewelacyjne. Biegnę do drogerii, piękne, trwałe i jak tak błyszczą jak poprzednia seria to najlepsze na świecie:)

Megi (87.206.207.*)    |    08.05.2014 godz.18:21

Już kupiłam 702 błękit i miętę 707, cudowne kolorki, pięknie kryją, cudownie błyszczą i są bardzo trwałe:) I co ważne szybko schną:):):):):)

Antosia_12 (94.254.211.*)    |    01.06.2014 godz.22:14

Piękna kolekcja, kupiłam kilka kolorków.Bardzo trwałe lakiery, połyskujące ładnie przez cały czas, super:) No i te kolory jak laguna w tropikach:) Bell znowu zaskoczyło pozytywnie:)

Lajla (89.75.88.*)    |    02.06.2014 godz.10:03

Piękne kolory, dobra trwałość, szybko schną, nie pozostawiają smug i ładnie, łatwo się rozprowadzają:) Super

Ala (83.22.182.*)    |    08.06.2014 godz.19:22

Pięknie błyszczą, są trwałe i łatwo dostępne, mi udało się kupić w Biedronce:) Mam 702 i 706:) Łatwo się nakładają, nie pozostawiają smug, mają bardzo dobry pędzelek.

Alka (83.27.91.*)    |    15.08.2014 godz.16:51

Piękne kolory, uwielbiam lakiery Glam Wear od Bell. Dobrze się nakładają, nie zostawiają smug ani pęcherzyków powietrza, szybko schną i są trwałe.

Vera (82.104.113.*)    |    20.08.2014 godz.23:54

Niesamowite kolory, super połysk bez smug, Glam Wear są perfekcyjne. No i ważna zaleta szybko schną:)

Zuza (89.75.88.*)    |    03.09.2014 godz.13:24

śliczna była ta kolekcja Blue Lagoon , już rzadko gdzie można coś z niej kupić. Teraz kupiłam nowy lakier Bell 4 D Gel, cudownie głęboki błyszczący kolor. Bardzo fajna marka i niedroga.

Zula (66.249.81.*)    |    11.01.2015 godz.00:34

cudowna kolekcja, szkoda że limitowana. Mam dwa kolorki i są boskie, jak wszystkie Glam Weary Bell

Zenia (213.158.222.*)    |    08.02.2015 godz.18:48

Piękna kolekcja Bell tylko szkoda że limitowana😪 GlamWeary w każdym wydaniu są cudowne

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Niezbędnik narciarza

Wybierasz się na narty? To świetnie – spędzisz aktywnie kilka dni, zrelaksujesz się, naładujesz baterie. Do takiego wyjazdu musisz się dobrze przygotować. ...

Gotowa na sylwestra

Za chwilę powitamy nowy, 2020 rok! Jeszcze czas, choć coraz go mniej. Spokojnie, zdążysz! Dzięki kilku prostym zabiegom pielęgnacyjnym w sylwestrową noc poczujesz ...

Czarny bez i cynk - bezcenne dla zdrowia twojej rodziny

Czarny bez to jedna z najstarszych roślin leczniczych. Od wieków kwiaty i owoce czarnego bzu wykorzystuje się przy przeziębieniach, gorączce, zapaleniu krtani i ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja