Energetyczna stylizacja - Re-launch Taft Ultra

Gdy brakuje energii czas na zmiany! Warto je zacząć od stylizacji. A zatem niech do szaf wkroczą pastele, a fryzura zmieni się z nowym Taftem Ultra ze wzmacniającą formułą Arginin Strength!

Trendy na sezon wiosna-lato pełne są energetyzujących propozycji. Mocne kolory, graficzne wzory, kwiatowe motywy, a do tego frędzle i falbany. Tego rodzaju stylizacje z całą pewnością potrzebują odpowiedniej oprawy - makijażu oraz ułożonej fryzury. Kształt tej ostatniej pomoże zachować nowy Taft Ultra z formułą Arginin Strength.

Nowy Taft Ultra z nową formułą Arginin Strength zapewnia 24-godzinne, supermocne utrwalenie bez sklejania włosów. Dodatkowo wzmacnia włosy, sprawia, że stają się bardziej elastyczne oraz odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Linia do stylizacji Taft Ultra z nową formułą Arginin Strength składa się z lakieru w aerozolu, lakieru modelującego w atomizerze, pianki oraz żelu do stylizacji, które utrwalają włosy na poziomie 4/ supermocnym. Każdy z produktów zapewnia natychmiastową pomoc w tworzeniu stylizacji zgodnych z aktualnymi trendami.

  • Lakier chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni UV, wiatrem oraz wilgocią. Sprawdzi się również przy ostatecznym definiowaniu fryzury.
  • Lakier modelujący w atomizerze skutecznie utrwala fryzurę bez jej obciążania.
  • Pianka chroni włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury, a także ułatwia tworzenie fryzur, które zachowają swój kształt przez 24 h.
  • Żel do stylizacji skutecznie utrwala włosy, bez ich sklejania.

Rekomendowana cena detaliczna produktów to:

  • Pianka Taft Ultra Ultra Supermocna poj. 200 ml, ok. 14 zł
  • Lakier Taft Ultra Ultra Supermocny, poj. 250 ml, ok. 14 zł
  • Lakier modelujący w atomizerze Taft Ultra Supermocny, poj. 200 ml, ok. 14 zł
  • Żel do stylizacji Taft Ultra Supermocny, poj. 150 ml, ok. 14 zł
Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Niezbędnik narciarza

Wybierasz się na narty? To świetnie – spędzisz aktywnie kilka dni, zrelaksujesz się, naładujesz baterie. Do takiego wyjazdu musisz się dobrze przygotować. ...

Gotowa na sylwestra

Za chwilę powitamy nowy, 2020 rok! Jeszcze czas, choć coraz go mniej. Spokojnie, zdążysz! Dzięki kilku prostym zabiegom pielęgnacyjnym w sylwestrową noc poczujesz ...

Czarny bez i cynk - bezcenne dla zdrowia twojej rodziny

Czarny bez to jedna z najstarszych roślin leczniczych. Od wieków kwiaty i owoce czarnego bzu wykorzystuje się przy przeziębieniach, gorączce, zapaleniu krtani i ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja