Czarodziejka z księżyca

Poznajcie wyjątkową kobietę, modelkę o księżycowej skórze: Hoodię Diop. Ta niezwykła osoba uczy nas pewności siebie i dumy z bycia wyjątkowym.

Pierwszą rzeczą, na którą zwracasz uwagę patrząc na 19-letnią modelkę Hoodię Diop, jest odcień jej skóry. Nie chodzi tylko o głęboki ciemny kolor, ale pewien specyficzny blask, który od niej bije: przypomina on księżycową poświatę. Pochodząca z Senegalu Hoodia jest uważana za najciemniejszą modelkę na świecie, otrzymała też przydomek: „Bogini Melaniny”.

Hoodia w wywiadach przyznaje, że od dzieciństwa cierpiała z powodu zastraszania i prześladowań ze względu na niezwykle ciemną skórę. Dlatego dzisiaj stara się stworzyć ruch, który pokaże światu różnorodność urody i pomoże kobietom być dumnym ze swojego pochodzenia i odcienia skóry.

Chcę przekazać wszystkim kobietom, moim siostrom, że twój wygląd nie ma znaczenia, dopóki nie staniesz się piękna w środku” - pisze Hoodia na swoim koncie na Instagramie. Liczba jej subskrybentów wciąż rośnie, w tej chwili obserwuje ją ponad 500 tysięcy osób. Modelka o najciemniejszym kolorze skóry inspiruje wszystkich, bez względu na płeć, do bycia dumnym ze swojej wyjątkowości: „Jeśli zdarzy ci się być innym, nigdy się nie zmieniaj”.

Obecnie Hoodia współpracuje z agencjami modelek w Nowym Jorku i Paryżu, a także bierze udział w sesjach zdjęciowych dla Lancome, Make Up For Ever i linii kosmetyków do makijażu Rihanny. I wciąż stara się być przykładem do naśladowania, próbując powstrzymać dyskryminację rasową i hejt w mediach społecznościowych.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Niezbędnik narciarza

Wybierasz się na narty? To świetnie – spędzisz aktywnie kilka dni, zrelaksujesz się, naładujesz baterie. Do takiego wyjazdu musisz się dobrze przygotować. ...

Gotowa na sylwestra

Za chwilę powitamy nowy, 2020 rok! Jeszcze czas, choć coraz go mniej. Spokojnie, zdążysz! Dzięki kilku prostym zabiegom pielęgnacyjnym w sylwestrową noc poczujesz ...

Czarny bez i cynk - bezcenne dla zdrowia twojej rodziny

Czarny bez to jedna z najstarszych roślin leczniczych. Od wieków kwiaty i owoce czarnego bzu wykorzystuje się przy przeziębieniach, gorączce, zapaleniu krtani i ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja