Czarodziejka z księżyca

Poznajcie wyjątkową kobietę, modelkę o księżycowej skórze: Hoodię Diop. Ta niezwykła osoba uczy nas pewności siebie i dumy z bycia wyjątkowym.

Pierwszą rzeczą, na którą zwracasz uwagę patrząc na 19-letnią modelkę Hoodię Diop, jest odcień jej skóry. Nie chodzi tylko o głęboki ciemny kolor, ale pewien specyficzny blask, który od niej bije: przypomina on księżycową poświatę. Pochodząca z Senegalu Hoodia jest uważana za najciemniejszą modelkę na świecie, otrzymała też przydomek: „Bogini Melaniny”.

Hoodia w wywiadach przyznaje, że od dzieciństwa cierpiała z powodu zastraszania i prześladowań ze względu na niezwykle ciemną skórę. Dlatego dzisiaj stara się stworzyć ruch, który pokaże światu różnorodność urody i pomoże kobietom być dumnym ze swojego pochodzenia i odcienia skóry.

Chcę przekazać wszystkim kobietom, moim siostrom, że twój wygląd nie ma znaczenia, dopóki nie staniesz się piękna w środku” - pisze Hoodia na swoim koncie na Instagramie. Liczba jej subskrybentów wciąż rośnie, w tej chwili obserwuje ją ponad 500 tysięcy osób. Modelka o najciemniejszym kolorze skóry inspiruje wszystkich, bez względu na płeć, do bycia dumnym ze swojej wyjątkowości: „Jeśli zdarzy ci się być innym, nigdy się nie zmieniaj”.

Obecnie Hoodia współpracuje z agencjami modelek w Nowym Jorku i Paryżu, a także bierze udział w sesjach zdjęciowych dla Lancome, Make Up For Ever i linii kosmetyków do makijażu Rihanny. I wciąż stara się być przykładem do naśladowania, próbując powstrzymać dyskryminację rasową i hejt w mediach społecznościowych.

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Gotowa na sylwestra

Za chwilę powitamy nowy, 2020 rok! Jeszcze czas, choć coraz go mniej. Spokojnie, zdążysz! Dzięki kilku prostym zabiegom pielęgnacyjnym w sylwestrową noc poczujesz ...

Czarny bez i cynk - bezcenne dla zdrowia twojej rodziny

Czarny bez to jedna z najstarszych roślin leczniczych. Od wieków kwiaty i owoce czarnego bzu wykorzystuje się przy przeziębieniach, gorączce, zapaleniu krtani i ...

5 najskuteczniejszych koreańskich masek w płachcie, ...

Jadąc na urlop, najchętniej spakowałabyś tylko kostium kąpielowy, a do pielęgnacji krem z filtrem. O ile minimalizm w modzie letniej jest ok, o tyle w pielęgnacji ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja