CREAMY&SHINY - Kremowa pomadka do ust w kredce

Idealny makijaż ust na letnie wieczory i dni? Połączenie modnego koloru, kremowej konsystencji oraz efektu nawilżenia. Aby spełnić wszystkie te wymaganie eksperci Bell przygotowali kremową pomadkę do ust w kredce – CREAMY&SHINY.

Formuła pomadki typu „masełko” idealnie gładko się rozprowadza, pozostawiając kremową warstwę intensywnie lśniącego koloru. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom, kosmetyk nawilża, uelastycznia i zmiękcza usta. Nie klei się i nie pozostawia smug. W dodatku nie wymaga temperowania!

Od teraz noszenie pomadki będzie prawdziwą przyjemnością. Masełko kusi cudownie owocowym zapachem, a siedem niezwykle kobiecych odcieni sprawi, że nie będziesz chciała się z nim rozstać!

CREAMY&SHINY
Kremowa pomadka do ust
Cena 17,90 zł

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
Megi (87.206.207.*)    |    09.07.2014 godz.14:37

Mam 02 , bardzo fajny kosmetyk, dodaje koloru i pielęgnuje no i nie trzeba brudzić rąk przy nakładaniu masełka:)

Antosia_12 (94.254.209.*)    |    09.07.2014 godz.15:37

07, mój ulubiony. Stop nie higienicznym słoiczkom, masełko jest super i jeszcze dodaje koloru, mój hit kosmetyczny tego lata:)

Ala (83.27.91.*)    |    15.08.2014 godz.16:30

01 super kolor, cudnie wygląda na ustach, dobrze nawilża. Wielki plus za higieniczne opakowanie, nie trzeba brodzić rąk masełkiem, żeby je mieć na ustach:)

Vera (82.104.113.*)    |    20.08.2014 godz.23:45

Super kolory, fajny efekt na ustach, mam już 2 sztuki (02 i 05), fajnie nawilżają.

Zuza (89.75.88.*)    |    03.09.2014 godz.13:06

ślicznie pachnące pomadki:):):) Super :):) Warte polecenia

Zojka (94.254.144.*)    |    10.09.2014 godz.10:05

03 jest urocza. Pomadka pachnie poziomkami, słodko, odpowiednio nawilża. Bell Creamy shiny jest po prostu ekstra kosmetykiem

Elumia (94.254.193.*)    |    02.10.2014 godz.12:20

Ekstra, moja ulubiona i niezastąpiona pomadka w kredce. Pachnie fantastycznie, zostawia delikatny kolor na ustach, super Creamy Shiny - pasuje jej ta nazwa:)

Zula (66.249.81.*)    |    11.01.2015 godz.00:51

fajne masełko do ust, wygodne w użyciu i pięknie pachnie. Bell znowu zachwyca.

Zenia (213.158.222.*)    |    08.02.2015 godz.18:24

Bardzo fajne pomadki dają fajny efekt kolorystyczny i nawilżają. Spokojnie dorównują zagranicznej konkurencji. Bell ma świetną jakość produktów

Ala (83.29.76.*)    |    22.02.2015 godz.18:26

świetne kolor, super działanie:) Uwielbiam Bell

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pierwszy raz w gabinecie? Czas na mezoterapię!

Jeszcze kilkanaście lat temu medycyna estetyczna kojarzona była z możliwościami zarezerwowanymi dla ludzi bogatszych. Dziś jej osiągnięcia znajdują się w ...

Atopowe zapalenie skóry – te fakty musisz znać!