CREAMY&SHINY - Kremowa pomadka do ust w kredce

Idealny makijaż ust na letnie wieczory i dni? Połączenie modnego koloru, kremowej konsystencji oraz efektu nawilżenia. Aby spełnić wszystkie te wymaganie eksperci Bell przygotowali kremową pomadkę do ust w kredce – CREAMY&SHINY.

Formuła pomadki typu „masełko” idealnie gładko się rozprowadza, pozostawiając kremową warstwę intensywnie lśniącego koloru. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom, kosmetyk nawilża, uelastycznia i zmiękcza usta. Nie klei się i nie pozostawia smug. W dodatku nie wymaga temperowania!

Od teraz noszenie pomadki będzie prawdziwą przyjemnością. Masełko kusi cudownie owocowym zapachem, a siedem niezwykle kobiecych odcieni sprawi, że nie będziesz chciała się z nim rozstać!

CREAMY&SHINY
Kremowa pomadka do ust
Cena 17,90 zł

Komentarze
Jeśli jesteś człowiekiem to przesuń suwak w prawo
Megi (87.206.207.*)    |    09.07.2014 godz.14:37

Mam 02 , bardzo fajny kosmetyk, dodaje koloru i pielęgnuje no i nie trzeba brudzić rąk przy nakładaniu masełka:)

Antosia_12 (94.254.209.*)    |    09.07.2014 godz.15:37

07, mój ulubiony. Stop nie higienicznym słoiczkom, masełko jest super i jeszcze dodaje koloru, mój hit kosmetyczny tego lata:)

Ala (83.27.91.*)    |    15.08.2014 godz.16:30

01 super kolor, cudnie wygląda na ustach, dobrze nawilża. Wielki plus za higieniczne opakowanie, nie trzeba brodzić rąk masełkiem, żeby je mieć na ustach:)

Vera (82.104.113.*)    |    20.08.2014 godz.23:45

Super kolory, fajny efekt na ustach, mam już 2 sztuki (02 i 05), fajnie nawilżają.

Zuza (89.75.88.*)    |    03.09.2014 godz.13:06

ślicznie pachnące pomadki:):):) Super :):) Warte polecenia

Zojka (94.254.144.*)    |    10.09.2014 godz.10:05

03 jest urocza. Pomadka pachnie poziomkami, słodko, odpowiednio nawilża. Bell Creamy shiny jest po prostu ekstra kosmetykiem

Elumia (94.254.193.*)    |    02.10.2014 godz.12:20

Ekstra, moja ulubiona i niezastąpiona pomadka w kredce. Pachnie fantastycznie, zostawia delikatny kolor na ustach, super Creamy Shiny - pasuje jej ta nazwa:)

Zula (66.249.81.*)    |    11.01.2015 godz.00:51

fajne masełko do ust, wygodne w użyciu i pięknie pachnie. Bell znowu zachwyca.

Zenia (213.158.222.*)    |    08.02.2015 godz.18:24

Bardzo fajne pomadki dają fajny efekt kolorystyczny i nawilżają. Spokojnie dorównują zagranicznej konkurencji. Bell ma świetną jakość produktów

Ala (83.29.76.*)    |    22.02.2015 godz.18:26

świetne kolor, super działanie:) Uwielbiam Bell

  PRODUKT TYGODNIA  
produkt tygodnia
  PORADY  
Pielęgnacja zaczyna się od kąpieli

Pierwszą czynnością pielęgnacyjną w naszym życiu jest kąpiel. Począwszy od tej, pełnej symboliki, oczyszczającej, tuż po narodzinach, aż po codzienny rytuał ...

Pięć sposobów na skórę naczynkową

Skóra naczynkowa to problem wielu kobiet. Na ich powstanie wpływa wiele czynników – estrogeny, menopauza, fototyp skóry i inne, ale niezależnie od powodu ich ...

Jak poprawić kondycję skóry?

Jeśli usilnie staramy się zapobiec przebarwieniom, nawrotom zmian trądzikowych czy wreszcie pojawianiu się zmarszczek, polegając jedynie na podstawowej pielęgnacji ...

  POPULARNE  
Nowy podkład Rimmel Match Perfection
"50 twarzy Greya" - film: kto zagra główne role?
10 najmodniejszych stylizacji męskiego zarostu na 2016 rok
Nowe oblicze Greya - Recenzja